Opel Corsa C 1.2 Wrocław

Kupujesz Corse lub inne auto??? Tu uzyskasz odpowiedzi na pytania, które Cię dręczą przed zakupem.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kot
Świeżak
Posty: 28
Rejestracja: 14 lut 2008, o 21:43
Imię: Tomek
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Opel Corsa C 1.2 Wrocław

Post autor: Kot »

Serwus!!
Koleżanka szuka samochodu i chce CC.Znalazła na All.... i poprosiła bym wrzucił na CS celem dowiedzenia się czegoś więcej na temat CC.Może ktoś zna ten samochód lub był zobaczyć i wie cóś więcej niż ja.Mieszkamy w K-Koźlu więc nie chcemy na darmo się ruszać(mam nadzieje że sami rozumiecie).Dziekuje :D

A o to link

http://otomoto.pl/opel-corsa-1-2-75km-k ... 20551.html
Obrazek
Karczo_27
Nowy
Posty: 274
Rejestracja: 2 wrz 2010, o 21:18
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Re: Opel Corsa C 1.2 Wrocław

Post autor: Karczo_27 »

Po zdjęciach nie ma się do czego przyczepić :oko:
No i "Od pierwszego właściciela starszej Pani (1930r.)" :grin: :pig:
alban
Nowy
Posty: 188
Rejestracja: 20 lip 2011, o 18:10
Imię: Artur
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Opel Corsa C 1.2 Wrocław

Post autor: alban »

Auto trzeba opłacić i ubezpieczyć wiec na waszym miejscu dałbym sobie spokój bo takie auto będziecie musieli wieźć laweta chyba ze dacie rade załatwić wszystko na miejscu a opłaty nie są tanie i wyjdzie tyle samo co corsa z polski albo i więcej bo ponad 12tys.
yosh
Nowy
Posty: 425
Rejestracja: 12 sty 2011, o 23:37
Imię: yosh
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 12 razy
Kontakt:

Re: Opel Corsa C 1.2 Wrocław

Post autor: yosh »

alban pisze:Auto trzeba opłacić i ubezpieczyć wiec na waszym miejscu dałbym sobie spokój
Absolutnie się z tym nie zgadzam, 50% aut krajowych posiada ukryte usterki, a licznik przekręcony jest niemal w każdym,
Szukając corsy do projektu obejrzałem całe mnóstwo krajowych klepaków, koniec końców kupiłem sprowadzone i jestem zadowolony z tej decyzji. Jeśli idzie o cenę to zaoszczędziłem jakieś 2500, auto jest bez korozji nie klepane, z autentycznym przebiegiem i książką .
Awatar użytkownika
!rafi
Nowy
Posty: 366
Rejestracja: 30 lis 2008, o 16:50
Imię: Rafał
Lokalizacja: Elbląg
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Opel Corsa C 1.2 Wrocław

Post autor: !rafi »

Za to auta z zagranicy mają tylko małe przebiegi i nigdy nie widziały blacharza :pig:
patryk98719
Świeżak
Posty: 83
Rejestracja: 16 lip 2012, o 20:17
Imię: Patryk
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Opel Corsa C 1.2 Wrocław

Post autor: patryk98719 »

No nie zawsze :) ja kupiłem 3 lata temu jak sie nie bardzo znałem vectre c 2004r z przebiegiem 176000km od handlarza. auto świeżo przywiezione z francj. wydawało sie ok. siedzenia wszystko zadbane. rozrusznik krecił jak nowy. zawieszenie ok. Gdy zajechałem pod kompa okazało sie ze auto ma 410000km :o . Ale ja na nią nie narzekam jak na ten przebieg. w ciągu 50000 tylko klocki i amory tył . noi oczywiście płyny :)

Ale co prawda bezwypadek. :) zero szpachlu :) orginał lakier.
yosh
Nowy
Posty: 425
Rejestracja: 12 sty 2011, o 23:37
Imię: yosh
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 12 razy
Kontakt:

Re: Opel Corsa C 1.2 Wrocław

Post autor: yosh »

!rafi pisze:Za to auta z zagranicy mają tylko małe przebiegi i nigdy nie widziały blacharza :pig:
No tego nie powiedziałem :-D , takich świeżo sprowadzonych , nie bitych, z niewielkim przebiegiem i dużą ilością szpachli też kilka było :oko:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakup kontrolowany - Kupujemy auto”