środkowy tłumik - co w zamian do corsy?

Wszystkie informacje o elementach układu wydechowego Corsy A.
shreek
Swój
Posty: 796
Rejestracja: 4 sty 2004, o 11:47
Lokalizacja: krakow - kryspinow
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: shreek »

osman ja ja musze wydrzec bo jakis palant z pabianic ktory mial wczesniej moja mala to to wpierdzielil i zjebal silnik!
Awatar użytkownika
Porszak
Support Team Leader
Support Team Leader
Posty: 5671
Rejestracja: 30 lis 2003, o 22:27
Imię: Marcin
Lokalizacja: EBE-Bełchatów
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Post autor: Porszak »

no wiec tak.bylem wczoraj na wycieczce zrobilem okolo 200km.moja corsa jjezdzi gł. po miescie,max. jedno razowo pokonuje 5-7km.wiec silnik nawet sie nie zagrzeje odpowiednio.w drodze powrotnej do domciu ,albo ze zmeczenia calym dniem albo rzeczywiscie tak bylo zauwazylem ze wydech jest ciut glosniejszy(czyli słyszalem go w czasie jazdy co raczej sie nie zdaza).pod blokiem troche przegazowalem go i nawet postrzelal troche w rure co jest dowodem na to ze srodkowy tlumik jest przelotowy

Pozdro

P.S. Moze jakos za duzo ten poscik nie wniosł juz,ale mysle ze corsa sie troszke 'odmulila' tym bardziej ze zabralem ja na tor kartingowy zeby mogla sie wykazac dziecina :-D :-D :-D (duzo frajdy mialem ) :grin: :grin:
Obrazek
C16XE stage 0.5 158KM/195Nm
stage 0.75 :) 176KM/187Nm
osman14
Swój
Posty: 873
Rejestracja: 19 sty 2003, o 18:11
Lokalizacja: Plock
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: osman14 »

shreek pisze:osman ja ja musze wydrzec bo jakis palant z pabianic ktory mial wczesniej moja mala to to wpierdzielil i zjebal silnik!
oczywiscie wycinaj jak jest na to czas bo po remocie silnika lepiej zeby jej tam nie bylo :-?
X14XE MANTZEL its not enough

gift od schricka 264° Nockenwellen
osman14
Swój
Posty: 873
Rejestracja: 19 sty 2003, o 18:11
Lokalizacja: Plock
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: osman14 »

Porszak pisze:no wiec tak.bylem wczoraj na wycieczce zrobilem okolo 200km.moja corsa jjezdzi gł. po miescie,max. jedno razowo pokonuje 5-7km.wiec silnik nawet sie nie zagrzeje odpowiednio.w drodze powrotnej do domciu ,albo ze zmeczenia calym dniem albo rzeczywiscie tak bylo zauwazylem ze wydech jest ciut glosniejszy(czyli słyszalem go w czasie jazdy co raczej sie nie zdaza).pod blokiem troche przegazowalem go i nawet postrzelal troche w rure co jest dowodem na to ze srodkowy tlumik jest przelotowy

Pozdro

P.S. Moze jakos za duzo ten poscik nie wniosł juz,ale mysle ze corsa sie troszke 'odmulila' tym bardziej ze zabralem ja na tor kartingowy zeby mogla sie wykazac dziecina :-D :-D :-D (duzo frajdy mialem ) :grin: :grin:
hehe czyli zadowolony tzn srodek siedzi Elteca tak jak wspominales??
X14XE MANTZEL its not enough

gift od schricka 264° Nockenwellen
Awatar użytkownika
Porszak
Support Team Leader
Support Team Leader
Posty: 5671
Rejestracja: 30 lis 2003, o 22:27
Imię: Marcin
Lokalizacja: EBE-Bełchatów
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Post autor: Porszak »

nie ja mam srodek asmeta(wczesniej napisalem bosala-drobna pomylka)seryjny.ale na wycieczce odetkal sie troche(ogolnie caly wydech) bo po miescie to sie przetacza poprostu
Obrazek
C16XE stage 0.5 158KM/195Nm
stage 0.75 :) 176KM/187Nm
Awatar użytkownika
YAQB
Weteran
Posty: 1214
Rejestracja: 5 maja 2003, o 19:58
Lokalizacja: 100lica - Konstancin
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: YAQB »

Ja pojde na 99,99% w opcje srodek El-tec robiony pod moj samochod ;)

Pozdrawiam i dzieki za wszelkie wypowiedzi !!
CTM #204
shreek
Swój
Posty: 796
Rejestracja: 4 sty 2004, o 11:47
Lokalizacja: krakow - kryspinow
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: shreek »

cholerka
gadalem dzis z policjantem z drogowki
powiedzial ze nie wazne jaki tlumik se wsadzisz i co masz z wydechem robione wazne ze jak nie jest seryjny uklad wylotowy to musi sie miec papierek z chomologacja na to
wiec moral prosty zrobi sie ta co sie chce i kupi sie jakas homologacje od znajomego
Awatar użytkownika
Porszak
Support Team Leader
Support Team Leader
Posty: 5671
Rejestracja: 30 lis 2003, o 22:27
Imię: Marcin
Lokalizacja: EBE-Bełchatów
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Post autor: Porszak »

pierwszy raz cos takiego slysze i troche to bez sensu bo jak wsadzisz wydech nie majacy atestu czy homologacji ,a i tak spelniajacy normy halasu i zawartosci spalin ,to co zabiora Ci dowod?z nimi to jest tak ,ze interpretuja przepisy jak im wygodniej w konkretnej sytuacji.takie moje zdanie,tyle ze z drugiej strony pewnie nikt nie przyczepi sie do wydechu ,ktory nie daje do tego powodow nawet nie majac atestu.wiec majac 'tunowany' wydech wyrozniajacy sie 'niezwykla' glosnoscia zwrocimy uwage panow policmanow

Pozdro

P.S. mam nadzieje ze da sie zrozumiec to co napisialem
Obrazek
C16XE stage 0.5 158KM/195Nm
stage 0.75 :) 176KM/187Nm
shreek
Swój
Posty: 796
Rejestracja: 4 sty 2004, o 11:47
Lokalizacja: krakow - kryspinow
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: shreek »

CHWDP

a teraz na serio
potrzebyje stary tlumik srodkowy do corsiawki B
a konkretnie zalezy mi na rorce ktora laczy go z koncowym, musze ja tam wspawac bo mam przezarta
ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ Wydechowy”