Woda w aucie pod nogami kierowcy

Wszystkie informacje o elementach wnętrza Corsy A.
ODPOWIEDZ
boxer
Nowy
Posty: 377
Rejestracja: 3 gru 2002, o 19:41
Lokalizacja: Cracovia
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Woda w aucie pod nogami kierowcy

Post autor: boxer »

Od dłuższego czasu borykam sie z wodą w aucie- konkretnie chodzi o wode pod nogami kierowcy. Wywaliłem wygłuszenie i widze ze zbiera mi sie woda pod wycieraczka . Nie jest to woda ze śniegu ( nowy dywanik gumowy). Ostatnio oderwałem czeć masy bitumicznej pod która sa otwory z zaślepka ( pod masą byla woda). Zakidałem brzegi otworów "masą uszczelniajacą BOLL" ale widze nadal slady wody. Przed remontem auta miałem wode po deszczu na pułeczkach pod kierownicą i schowkiem. prawdopodobnie przyczyna tego był żle wyklepany otwór pod wiatrakiem ( po wypadk). Widze jeszcze dziure w lewym rogy nad nogami kierowcy. Przychodzi mi na myśl sprawa czy to przypadkiem nie woda ktora dostaje sie pod uszczelke szyby przedniej . miał ktos takie przeboje. na razie na podłodze jest kawał kartonu i gumowy dywanik. Nie montuje wytłumienia bo i tak zaraz bedzie całe mokre.
HUURRRAAA SPRZEDANA !!!! Corsa A 91 1.2i gaz
Obrazek
PETERS
Swój
Posty: 571
Rejestracja: 23 lis 2004, o 20:59
Lokalizacja: Sanok
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: PETERS »

Zobacz sobie podłogę pod fotelem. Mi pod nim wypadła dziura od wody. Dostawała się przez jedną z tych zaślepek co są w podłodze.
Corsa A 1.2i 93r.

Obrazek
Awatar użytkownika
=JUHol=
Weteran
Posty: 1387
Rejestracja: 21 lut 2002, o 00:00
Lokalizacja: Toruń
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: =JUHol= »

zaslepki sa po to zeby woda splywala... takze ja bym ich nie uszczelnial.. mialem kiedy problem z woda. szlo z nadkoli. jak zdejmiesz te plastiki po bokach bedzie wneka.. to wlasnie tamtedy. sprawdz jeszcze tam gdzie akumulator stoi bo to tez lubi rdzewiec a pod tym od razu jest przedzial pasazerski
Obrazek
PETERS
Swój
Posty: 571
Rejestracja: 23 lis 2004, o 20:59
Lokalizacja: Sanok
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: PETERS »

Wiem, wiem. Tylko, że u mnie jedna była pęknięta i waliło mi tam wodę a one zdaje się są tak profilowane, żeby woda się nie dostawała ale wypływała.
Corsa A 1.2i 93r.

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze”