przełącznik nawiewu

Wszystkie informacje o elementach wnętrza Corsy B.
ODPOWIEDZ
celoo
Świeżak
Posty: 10
Rejestracja: 23 wrz 2013, o 23:13
Imię: Mateusz
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

przełącznik nawiewu

Post autor: celoo »

witam Panowie/Panie ostatnio zmieniałem panel nawiewu w swojej corsie. i ten nowy (używany) panel różnił się środkowym pokrętłem (sterownikiem) otóż ten stary miał taką płytke przy sobie w którą wkładało się żarówki a w tym nowym przełącznik jest osobno a od tyłu idzie instalacja z przewodami i oprawkami do tych żarówek. i tu sie pojawił kłopot bo przy tym nowym panelu przełącznik jest uszkodzony więc od tego staro odłamałem że tak powiem uszy z mocowaniem do żarówek i go wczepiłem w ten panel. Tylko teraz tamto podświetlenie nie działa ( żarówki są nowe) i pojawił sie problem z wyświetlaczem (godzina data temperatura) jak włączam światła to zegarek nie świeci czy może być to spowodowane tym przełącznikiem??
na fotce jest środkowy przełącznik jaki miałem przed wymianą panelu.
wiem namieszałem ale mam nadzieje że pomożecie
:smile:
Załączniki
2iw4x20.jpg
2iw4x20.jpg (116.32 KiB) Przejrzano 3270 razy
Miles
Świeżak
Posty: 22
Rejestracja: 26 paź 2013, o 14:43
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: przełącznik nawiewu

Post autor: Miles »

O, widzę fotka którą sam tutaj zamieściłem jakiś czas temu :smile:

Najprostsze pytanie: sprawdzałeś bezpieczniki?
celoo
Świeżak
Posty: 10
Rejestracja: 23 wrz 2013, o 23:13
Imię: Mateusz
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: przełącznik nawiewu

Post autor: celoo »

Ta tak zgadza sie fotka wzieta z forum...
wszystkie bezpieczniki ok są bo sprawdzałem
Awatar użytkownika
Ernest20
Świeżak
Posty: 26
Rejestracja: 10 lut 2015, o 22:34
Imię: Ernest
Lokalizacja: Kielce
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Re: przełącznik nawiewu

Post autor: Ernest20 »

celoo pisze:witam Panowie/Panie ostatnio zmieniałem panel nawiewu w swojej corsie. i ten nowy (używany) panel różnił się środkowym pokrętłem (sterownikiem) otóż ten stary miał taką płytke przy sobie w którą wkładało się żarówki a w tym nowym przełącznik jest osobno a od tyłu idzie instalacja z przewodami i oprawkami do tych żarówek. i tu sie pojawił kłopot bo przy tym nowym panelu przełącznik jest uszkodzony więc od tego staro odłamałem że tak powiem uszy z mocowaniem do żarówek i go wczepiłem w ten panel. Tylko teraz tamto podświetlenie nie działa ( żarówki są nowe) i pojawił sie problem z wyświetlaczem (godzina data temperatura) jak włączam światła to zegarek nie świeci czy może być to spowodowane tym przełącznikiem??
na fotce jest środkowy przełącznik jaki miałem przed wymianą panelu.
wiem namieszałem ale mam nadzieje że pomożecie
:smile:
W swojej Corsie wymieniałem też przełącznik nawiewu i same żaróweczki podświetlenia środkowej konsoli. Tak samo miałem problem taki, że jeden przełącznik był zespolony z tymi plastikowymi ramionami, które podświetlały, a drugi oddzielnie wyjmowany. Aktualnie nie pamiętam, jak tam u mnie było, tzn. który był i który aktualnie siedzi w konsoli. Na wcześniejszym panelu sam przełącznik pracował prawidłowo? Jeżeli nie, to sprawdź sam przewód, który wpinasz w kostkę przełącznika z żarówkami. Jeżeli tak, to po prostu pojedź na najbliższy szrot i wymontuj to z jakiejś Corsy, bo sam tak zrobiłem :). Wszystko do dziś działa jak należy :).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze”