Stukanie w nawiewach.

Wszystkie informacje o elementach wnętrza Corsy B.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PockeT
Świeżak
Posty: 14
Rejestracja: 3 cze 2014, o 16:28
Imię: Krzysiu
Lokalizacja: Ruda Śląska
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Stukanie w nawiewach.

Post autor: PockeT »

Witam.
Mam taki nietypowy problem , wczoraj po rozkręceniu środkowej konsoli , gdy kręcę pokrętłem od temperatury to w okolicy zegarów ( lewego nawiewu ) są jakieś dziwne dźwięki ( coś podobnego do migacza ) . Miał ktoś podobny problem lub wie jak go rozwiązać ? (Lewy nawiew nie był ruszany).
Awatar użytkownika
Ernest20
Świeżak
Posty: 26
Rejestracja: 10 lut 2015, o 22:34
Imię: Ernest
Lokalizacja: Kielce
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Stukanie w nawiewach.

Post autor: Ernest20 »

PockeT pisze:Witam.
Mam taki nietypowy problem , wczoraj po rozkręceniu środkowej konsoli , gdy kręcę pokrętłem od temperatury to w okolicy zegarów ( lewego nawiewu ) są jakieś dziwne dźwięki ( coś podobnego do migacza ) . Miał ktoś podobny problem lub wie jak go rozwiązać ? (Lewy nawiew nie był ruszany).
Sam u siebie rozkręcałem środkową konsolę ale nic mi nie stukało i nie stuka :). Musiałeś raczej w jakiś sposób naruszyć klapkę połączoną z pokrętłem za pomocą cięgna i stąd te `dźwięki`. Klapka ta zamyka/ otwiera dopływ powietrza idącego przez nagrzewnicę. Raczej czeka Cię ponowny demontaż i sprawdzenie tego wszystkiego :). Bynajmniej ja bym tak zrobił, pozdro.
Awatar użytkownika
PockeT
Świeżak
Posty: 14
Rejestracja: 3 cze 2014, o 16:28
Imię: Krzysiu
Lokalizacja: Ruda Śląska
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Stukanie w nawiewach.

Post autor: PockeT »

Ernest20 pisze:
PockeT pisze:Witam.
Mam taki nietypowy problem , wczoraj po rozkręceniu środkowej konsoli , gdy kręcę pokrętłem od temperatury to w okolicy zegarów ( lewego nawiewu ) są jakieś dziwne dźwięki ( coś podobnego do migacza ) . Miał ktoś podobny problem lub wie jak go rozwiązać ? (Lewy nawiew nie był ruszany).
Sam u siebie rozkręcałem środkową konsolę ale nic mi nie stukało i nie stuka :). Musiałeś raczej w jakiś sposób naruszyć klapkę połączoną z pokrętłem za pomocą cięgna i stąd te `dźwięki`. Klapka ta zamyka/ otwiera dopływ powietrza idącego przez nagrzewnicę. Raczej czeka Cię ponowny demontaż i sprawdzenie tego wszystkiego :). Bynajmniej ja bym tak zrobił, pozdro.
Niestety dalej tak samo raczej już tego nie naprawie bo nie wiem co jest powodem. Dzięki za odpowiedz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze”