Zaparowane szyby w Corsie

Wszystkie informacje o elementach wnętrza Corsy C.
kubelt
Swój
Posty: 708
Rejestracja: 22 wrz 2003, o 13:28
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: kubelt »

czester 1 pisze:sorki że wracam do tego tematu , ale mam jeszcze pytanie jak długo można jeżdzić bez tego filtra. :):
Mozna i do konca istnienia tej corsy. Zastanow sie, jakie zadanie spelnia ten filtr, jakie konsekwencje moga byc z powodu jego braku i jesli uwazasz, ze jest to gra warta swieczki to go nie zakladaj.
sir_Dave
Nowy
Posty: 120
Rejestracja: 13 paź 2003, o 11:14
Lokalizacja: Wałbrzych
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: sir_Dave »

czester 1 pisze:sorki że wracam do tego tematu , ale mam jeszcze pytanie jak długo można jeżdzić bez tego filtra. :)5

PS. jak go wyjołem to jakby był cały w sadzach a dmuchawa chodzi 2 razy szybciej :lol:
mozesz jezdzic i od us... smierci :-D Tylko pomysl ze ten syf co znalazles na filtrze bedzie dostawal Ci sie do środka. Efekt: syf na polkach i tapicerce, zaswiniony i rzężący wiatraczek no i nie wspominajac o sypiacym sie po oczach kurzu.
corsa b 3d x10xe
Zalewa
Bez listowiec ;-)
Posty: 6
Rejestracja: 11 sty 2004, o 16:17
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Zalewa »

czester 1 pisze:sorki że wracam do tego tematu , ale mam jeszcze pytanie jak długo można jeżdzić bez tego filtra. :)5

PS. jak go wyjołem to jakby był cały w sadzach a dmuchawa chodzi 2 razy szybciej :lol:

hm, ja jezdze bez filtra od poczatku wakacji, jakos niemam czasu aby go wlozyc 8)
danrok
Świeżak
Posty: 24
Rejestracja: 25 mar 2003, o 11:47
Lokalizacja: Lublin
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: danrok »

Można jeżdzić tak długo jak się chce ;-))) Jedyny problem to kurz wewnątrz auta oraz co trudniejsze do usunięcia wewnątrz przewodów wentylacyjnych.
Niewyrośnięta naturystyczna Corsa 1.0 12v
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze”