Lampy Corsa C GSi, prośba o pomoc w wyborze

Wszystkie informacje o elementach nadwozia Corsy C.
ODPOWIEDZ
CCGSi
Bez listowiec ;-)
Posty: 2
Rejestracja: 15 sty 2013, o 12:21
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Lampy Corsa C GSi, prośba o pomoc w wyborze

Post autor: CCGSi »

Witajcie drodzy forumowicze!

Zwracam się do Was z uprzejmą prośbą o doinformowanie mnie w temacie lamp tylnych do mojego samochodu. Jakiś czas temu rozkleiła się jedna z nich (oryginalna). Podobno się to niestety w Oplach zdarza. Postanowiłem zakupić dwie nowe identyczne lampy, żeby samochód dobrze się prezentowałł.

Tutaj nasuwa się pytanie. Mój samochód jest z 2004 roku, czyli po lifcie. Czy będą pasować? Czy samodzielna wymiana jest w jakimkolwiek stopniu skomplikowana? Znalazłem takie coś na allegro, ale sprzedawca nie odpowiedział na maila z moim pytaniem.

http://allegro.pl/lampa-tyl-opel-corsa- ... 50792.html

Z opisu wynika że niby do wszystkich wersji, ale wolę się upewnić żeby nie mieć później problemów.

Takie oto lampy są obecnie na moim samochodzie:

Obrazek
Awatar użytkownika
Peter
Nowy
Posty: 351
Rejestracja: 20 gru 2012, o 22:44
Imię: Piotr
Lokalizacja: Nowy Sącz
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Lampy Corsa C GSi, prośba o pomoc w wyborze

Post autor: Peter »

O ile dobrze pamietam to uchywty do montowania lamp są te same . Więc lampę zamontujesz . Wkład jest wyciągalny więc możesz go przełożyć z starej lampy . Jeżeli faktycznie to Valeo to za te cenne nowe można by gdzieś uszczelić na hurtowni
CCGSi
Bez listowiec ;-)
Posty: 2
Rejestracja: 15 sty 2013, o 12:21
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Lampy Corsa C GSi, prośba o pomoc w wyborze

Post autor: CCGSi »

Dzięki za odpowiedź, właśnie je zamówiłem. O ile sprzedawca czegoś nie wymyśli, powinienem mieć całkiem spoko lampy, myślę że czarne będą pasowały do lakieru nawet lepiej niż oryginalne, jasne lampy.

Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie”