glupie sejcienko

Tematy nie związane bezpośrednio z Corsa. Zastosuj się do regulaminu działu.
Regulamin forum
Luźne rozmowy są "bonusowym" działem przeznaczonym dla uzytkowników CorsaSport.pl do dyskusji na tematy nie związane bezpośrednio z Corsą. Jakkolwiek zachęcamy do rozmów na każdy temat to forum to nie służy do pisania "o wszystkim i o niczym".Reguły forum obowiązują.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
cyberpooh
Weteran
Posty: 1186
Rejestracja: 15 lut 2002, o 00:00
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: cyberpooh »

wczoraj rano odwozilem siostre na trening i tak sobie jade spokojnie a tu na swiatlach jakies czarne seiciento podjezdza i bruuum robi :uśmiech:) no dobra :)23 pierwsze swiatla dla mnie, drugie dla mnie, a ten cham na trzecich zajezdza mi droge wjezdzajac na przejscie dla pieszych i czeka na swiatla, a pozniej skurwiel na trzy pasmowej drodze nie dal sie wyprzedzic, zajezdzajac ciagle mi droge, siem troche wqrwilem ...ale mu odpuscilem ze wzgledu na siostre.
czesto sie spotykacie z takimi akcjami?
Post powered by E46 150KM 330Nm :D Before:CB 1.4 16V 90KM
Bazy danych ... Ekstranet, Intranet, Aplikacje bazodanowe

STOP Ciotom Drogowym
swatch
Nowy
Posty: 105
Rejestracja: 5 gru 2001, o 00:00
Lokalizacja: Poznań
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: swatch »

Czasami bywa , ale mnie zwykle w takich sytuacjach nerwy ponosza i czesto zdarza mi sie na swiatlach z samochodu wyskoczyc ... no chyba , ze koles jest zdecydowanie wiekszy :)12
golf IV
PABLO
Swój
Posty: 515
Rejestracja: 22 maja 2001, o 02:00
Lokalizacja: OLSZTYN
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: PABLO »

Czsem jo, ale raczej wpychają się Te dziady co im się nie chce w kolejce stać przed światłami, tylko z lewego albo prawego pasa się wpinają a mnie szlak trafia, ja swoje odczekałem a tym fiuto... się nie chce DRESY :)23
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”