no niestety byl pukniety

Tematy nie związane bezpośrednio z Corsa. Zastosuj się do regulaminu działu.
Regulamin forum
Luźne rozmowy są "bonusowym" działem przeznaczonym dla uzytkowników CorsaSport.pl do dyskusji na tematy nie związane bezpośrednio z Corsą. Jakkolwiek zachęcamy do rozmów na każdy temat to forum to nie służy do pisania "o wszystkim i o niczym".Reguły forum obowiązują.
ODPOWIEDZ
REN
Weteran
Posty: 1597
Rejestracja: 6 lut 2002, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

no niestety byl pukniety

Post autor: REN »

witam
dzis sie dowiedzialem u mechanika ze moje combo kiedys mialo jakis dzwonek bo przedni pas jest skrzywiony
prawe kolo mam o 2cm do tylu w stosunku do prawego :(
koszmar, w dodatku nie moge nigdzie kupic mocowania drazkow trakcyjnych :( i caly czas mi bryke sciaga w lewo :( znam jedynie cene katalogowa: 211PLN brutto za sztuke :(
Awatar użytkownika
Fifo
Swój
Posty: 811
Rejestracja: 14 lut 2002, o 00:00
Imię: Marcin
Lokalizacja: Krakooff
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Kontakt:

Post autor: Fifo »

Witam Cie Ren po tej przerwie! No to faktycznie przykre, taką wiadomosć otrzymać... nie zazdroszcze :(
CB 2.0 16V Turbo powered by ProjectXs 292PS 404Nm 1,05bar --> corsa-fifo-2-0-turbo-1-05-bar-292km-404nm-t66331.html
www.ProjectXs.pl
www.EcuMaster.com

Meet Us on Facebook: http://www.facebook.com/ProjectXs
Basista
Swój
Posty: 557
Rejestracja: 26 kwie 2002, o 00:53
Lokalizacja: Ruda Śląska
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Basista »

nie chce byc wscipski ale musiał byc porządnie walniety skoro masz taką rużnice
ale najwarzniejsze ze ci opon nie zdziera a to da sie wyprowadziic wystarczy te trzy otwory z przodu rozpilowac i pociągnąć kolo do przodu i oczywiście pojechac na geometrie samochodu
Obrazek
http://www.polskajazda.pl/Samochody/Opel/Corsa/7258" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
wow
Post Mistrz
Posty: 2636
Rejestracja: 22 sty 2002, o 00:00
Lokalizacja: Skądinąd
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: wow »

o stary!!! zmieniales sprezynki... i co... na geometrii nie wyszlo ze ten samochod tak wyglada? ustawili Ci geometrie??? jak to mozliwe? hmmm... :(

a swoja droga przykro :(
c20rsa, czlowieku meeen!
PABLO
Swój
Posty: 515
Rejestracja: 22 maja 2001, o 02:00
Lokalizacja: OLSZTYN
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: PABLO »

RENiu nie beksaj :( nie jest aż tak żle. U mojego ojca w fordzie to aż półośka ze skrzyni wypadała jak samochodem bujnęło przy skręconych kołach w prawo. Okazało się że to Amortyzator krzywy był.
Jak Ci opon nie drze to OK ale ściąga nieprzyjemnie wiem ...
Obrazek
REN
Weteran
Posty: 1597
Rejestracja: 6 lut 2002, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: REN »

coz na geometrii wyszlo ze cos gdzies jest krzywo bo kolo bylo polozone o jeden stopien za bardzo ale konkretnie sie dowiedzialem o co chodzi dopiero niedawno jak robilem mocowania drazkow trakcyjnych, teraz musze zrobic badania plyty i przeanalizowac jak to naprawic zeby bylo dobrze ...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”