ja to mam szczescie... :( pomozcie.

Tematy nie związane bezpośrednio z Corsa. Zastosuj się do regulaminu działu.
Regulamin forum
Luźne rozmowy są "bonusowym" działem przeznaczonym dla uzytkowników CorsaSport.pl do dyskusji na tematy nie związane bezpośrednio z Corsą. Jakkolwiek zachęcamy do rozmów na każdy temat to forum to nie służy do pisania "o wszystkim i o niczym".Reguły forum obowiązują.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
cyberpooh
Weteran
Posty: 1186
Rejestracja: 15 lut 2002, o 00:00
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

ja to mam szczescie... :( pomozcie.

Post autor: cyberpooh »

jak wiecie lub nie przywalilem w tylek poloneza :bardzozly:
na szczescie sprawa z pzu bardzo pomyslnie sie zakonczyla i wyszedlem na tym na plusie.
zostawilem samochod u blacharza a sam wrocilem do wawy do pracy, calosci mial dogladac moj ojciec... no i mowie wam qrw...a ze nalezy takie rzeczy samemu dogladac !!! maseczke zrobil blacharz poprostu ekstra, mi sie bardzo podoba :) ale spojrzcie na ten wlot...przeciez to kompletna porazka ! jak zobaczylem to najpierw sie zalamalem a potem juz tylko sie smialem, dla mnie tragicznie wyglada :(
no i co ja mam teraz z tym zrobic ?!?! nie bede przeciez lakierowac calej maski od nowa! :bardzozly:
pomozcie mi, co z tym zrobic teraz zeby wygladalo dobrze !?
pozdrowka
Obrazek
Obrazek
Post powered by E46 150KM 330Nm :D Before:CB 1.4 16V 90KM
Bazy danych ... Ekstranet, Intranet, Aplikacje bazodanowe

STOP Ciotom Drogowym
Awatar użytkownika
wow
Post Mistrz
Posty: 2636
Rejestracja: 22 sty 2002, o 00:00
Lokalizacja: Skądinąd
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: wow »

hmm... blacharz to nie jestem wiec nie powiem co moznaby z tym zrobic. ale za to z checia wypowiem sie na temat przedluzonej maski: nice!!! :) szkoda, ze masz stary zderzak - sprzed liftingu. super wypasem byloby dorzucic jeszcze grill np. od kamei'a, ale one sa robione afair do tych po liftingowych. sam u siebie mam kamei'a i gdy ogladalem rozne patenty to nie zapamietalem niczego do cors <'97 :(

szkoda, ze przy okazji nie polakierowales zderzakow, nadkoli i listw :( sam teraz bede mocno kombinowal, zeby zalakierowac wszystko do reszty... ten nielakierowany pas na zderzaku juz mi sie znudzil!!!
c20rsa, czlowieku meeen!
Awatar użytkownika
cyberpooh
Weteran
Posty: 1186
Rejestracja: 15 lut 2002, o 00:00
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: cyberpooh »

grill of kors zrobie, dopiero wczoraj ja odebralem :)
nie lakierowalem zderzakow bo one sie poprostu nie nadaja do tego, nie taki plastik(miekki). mam zamiar zalozyc inny i dopiero wtedy polakierowac.
Post powered by E46 150KM 330Nm :D Before:CB 1.4 16V 90KM
Bazy danych ... Ekstranet, Intranet, Aplikacje bazodanowe

STOP Ciotom Drogowym
Awatar użytkownika
wow
Post Mistrz
Posty: 2636
Rejestracja: 22 sty 2002, o 00:00
Lokalizacja: Skądinąd
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: wow »

no i bardzo dobrze pooh!!! :) chwali Ci sie chec zmiany zderzaka, lakierowania i mostkowania ciekawych patentow :) !!! szacuneczek :) no to teraz nie bedziesz sie wstydzil pokazac bzyczka - ostatnio nie byles za chetny ;)

a ja jutro bede mial wreszcie oponki we wlasciwym rozmiarze... koniec podwijania sie opon na zakretach i zbyt wysoko stojacego samochodu!
c20rsa, czlowieku meeen!
Basista
Swój
Posty: 557
Rejestracja: 26 kwie 2002, o 00:53
Lokalizacja: Ruda Śląska
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Basista »

no pieknie pieknie niezle ta maseczka sie prezentuje
a ten wlocik to niestety cza bedzie maseczke jeszcze raz malowac jak chcesz zeby to wyglądało ale i tak jest zajebiscie
Uszanowanko
Obrazek
http://www.polskajazda.pl/Samochody/Opel/Corsa/7258" onclick="window.open(this.href);return false;
Basista
Swój
Posty: 557
Rejestracja: 26 kwie 2002, o 00:53
Lokalizacja: Ruda Śląska
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Basista »

sprawdzam czy mi podpisik dziala
Obrazek
http://www.polskajazda.pl/Samochody/Opel/Corsa/7258" onclick="window.open(this.href);return false;
Retox
Nowy
Posty: 188
Rejestracja: 5 lut 2002, o 00:00
Lokalizacja: warszafka
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Retox »

Maska faktycznie ekstra - erste klasse :)2 , natomiast ten wlocik... :-D , hmmm :lol: , chyba muszę geometrię monitora zrobić :-D . Chyba, że ten blacharz to niespełniony stylista aut, bo patrząc od frontu wlocik idzie po tej samej linii co zderzak obok lewego reflektora (między lewym reflektorem , a grillem) . Także liniowość została zachowana 8-) . W sumie nie jest tak źle, można się przyzwyczaić. I tak uwagę od razu przykuwa maska.
"...Wenn wir durch die City düsen,
süßen Ladies uns mit Küsschen grüßen..."
PABLO
Swój
Posty: 515
Rejestracja: 22 maja 2001, o 02:00
Lokalizacja: OLSZTYN
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: PABLO »

Przepraszam ale mi ten wlot to się z czym niesmacznym kojaży.... przepraszam.
Obrazek
Awatar użytkownika
cyberpooh
Weteran
Posty: 1186
Rejestracja: 15 lut 2002, o 00:00
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: cyberpooh »

dobra, juz starczy, starczy :)
wiem ze ten wlot jest niezbyt... :)16 :placz2: ale poradzcie co z nim zrobic!
Post powered by E46 150KM 330Nm :D Before:CB 1.4 16V 90KM
Bazy danych ... Ekstranet, Intranet, Aplikacje bazodanowe

STOP Ciotom Drogowym
ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”