bylem dzis ...

Tematy nie związane bezpośrednio z Corsa. Zastosuj się do regulaminu działu.
Regulamin forum
Luźne rozmowy są "bonusowym" działem przeznaczonym dla uzytkowników CorsaSport.pl do dyskusji na tematy nie związane bezpośrednio z Corsą. Jakkolwiek zachęcamy do rozmów na każdy temat to forum to nie służy do pisania "o wszystkim i o niczym".Reguły forum obowiązują.
ODPOWIEDZ
REN
Weteran
Posty: 1597
Rejestracja: 6 lut 2002, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

bylem dzis ...

Post autor: REN »

... z uBaw'em popatrzyc jak smigaja, wniosek nasowa mi sie jeden, bez combo 2.0 16V ani rusz, flipper czy mogl bys sie dowiedziec ile u naszych sasiadow kosztuje profesjonalny przeszczep silnika i skrzyni biegow plus wszystkie pierdoly ktore trzeba wymienic??? byl bym dzwieczny
c20mboT
Awatar użytkownika
Flipper
Swój
Posty: 807
Rejestracja: 12 sty 2001, o 00:00
Lokalizacja: Dreamland
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Flipper »

Juz zapodalem info - wtedy kiedy rozmawialismy....czekam na odpowiedz. Wczoraj rozmawialem z gosciem, ale mowil, ze ma teraz kreciol - jak sie odrobi to odpowie :)23
Obrazek
Mafia uczy, Mafia radzi, Mafia nigdy cie nie zdradzi :-D :-D
REN
Weteran
Posty: 1597
Rejestracja: 6 lut 2002, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: REN »

OK, w takim razie czekam na odpowiedz
c20mboT
Awatar użytkownika
Flipper
Swój
Posty: 807
Rejestracja: 12 sty 2001, o 00:00
Lokalizacja: Dreamland
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Flipper »

Chociaz wczesniej moze skontaktuj sie z Hubertem (CTM#003) - rozmawialem z nim m.in. o tej sprawie okolo 2 dni temu.

Hubert jest osoba, ktora zna ten temat - pytalem tez o Combo - wyjasni ci przy rozmowie wszelkie watpliwosci i pytania :)23

Numer masz na privie....
Obrazek
Mafia uczy, Mafia radzi, Mafia nigdy cie nie zdradzi :-D :-D
Awatar użytkownika
wow
Post Mistrz
Posty: 2636
Rejestracja: 22 sty 2002, o 00:00
Lokalizacja: Skądinąd
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: wow »

profesjonalny przeszczep razem ze wszystkimi gratami - nie martwisz sie o silnik, skrzynie, hamulce, etc. u Mathijssena kosztuje w granicach 20kzl :) przesledzilem ten temat i tyle wychodzi... masz za to gwarancje, robote na najwyzszym poziomie i wakacje wliczone w cene - przeszczep to robota na jakies 2 tygodnie :)

szczegoly:

- silnik z gwarancja od nich - 1750 eur
- skrzynka f20 - 750 eur
- hamulce od vectry2000 - 450 eur
- pompa paliwa - 125 eur
- zestaw do konwersji - 699 eur
- robocizna - 1500 eur

dlaczego tylko Flipper moze cos wiedziec w tym temacie, bu :( chociaz moze ktos robi to rownie dobrze a taniej... i Flipper wie o tym i uchyli rabka tajemnicy :)
Ostatnio zmieniony 19 maja 2002, o 12:55 przez wow, łącznie zmieniany 1 raz.
c20rsa, czlowieku meeen!
REN
Weteran
Posty: 1597
Rejestracja: 6 lut 2002, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: REN »

hmmm a moze cos mniej profesjonalnego? tak zeby sie zmiescic w 10kPLN? :-D
c20mboT
Awatar użytkownika
wow
Post Mistrz
Posty: 2636
Rejestracja: 22 sty 2002, o 00:00
Lokalizacja: Skądinąd
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: wow »

mniej profesjonalnego???? never!!!! chodzi o Twoje bezpieczenstwo... moze byc rownie profesjonalne, ale tansze... ale jak to ktos ma w podpisie - tu cytat: speed is expensive. how fast you can afford to go?

a to Twoje scieranie sie opon to nie przypadkiem skutek gownianej geometrii po tym wypadku ktore przeszlo combo?
c20rsa, czlowieku meeen!
REN
Weteran
Posty: 1597
Rejestracja: 6 lut 2002, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: REN »

moje combo zostawmy w spokoju bo jak bede zakladal silnik to bedzie to inne combo ktore nie mialo dzwona

oczywiscie chodzilo mi o profesjonalny montaz silnika i innych pierdol ale za mniejsza kase

kiedy smigasz z uBaW'em???
c20mboT
Awatar użytkownika
Flipper
Swój
Posty: 807
Rejestracja: 12 sty 2001, o 00:00
Lokalizacja: Dreamland
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Flipper »

Czekaj WoW bo nie jarze do czego pijesz teraz ?
Ja tez nic nie wiem w temacie (jak pewnie kazdy po wizytach w urzedach i pytaniach zadanych osobom na wysokich stolkach) :(

Generalnie nie da sie, ale z tego co probowalem zrozumiec na chlopski rozum to nie ma przeciwskazan jezeli chcecie zamontowac wiekszy silnik w aucie. Zadne 20%, zadne "musial byc montowany wasz model z tym silnikiem". Chodzi o to, ze jezeli auto przejdzie po takich przerobkach badania techniczne (moga byc i bardziej rygorystyczne niz w przypadku std. podzespolow) to niech mnie ktos oswieci - co stoi na przeszkodzie w tym przypadku ????

Ja mam tylko problemo z $ teraz (zapewne jak kazdy), ale nie licze, ze bedzie to kosztowac wiecej niz 2-3k - wszystko (silnik, skrzynia, komputer, kolektor wylotowy, nowe poloski etc.). Reszta (przy zalozeniu, ze montuje C20XE) z modelu GSi nie wymaga zmian (wiem bo drazylem temat w niemczech u ludzi dla ktorych cala zmiana to 2 dni pracy - lacznie z wymontowaniem starego silnika).

Dlatego nie znacie ani dnia ani godziny (ja tez nie :( ) kiedy na spocie pojawi sie moje bejbe z nowym serduchem :) :)23

Na razie bardzo na to choruje, chociaz zaczynam sie wyleczac z C20XE.....teraz zaczynam chorowac na C20LET :(
Obrazek
Mafia uczy, Mafia radzi, Mafia nigdy cie nie zdradzi :-D :-D
Basista
Swój
Posty: 557
Rejestracja: 26 kwie 2002, o 00:53
Lokalizacja: Ruda Śląska
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Basista »

to tak jak ja :D :D
Też choruje na tego c20 let
teraz tylko kombinuje jak by tu od PZU kase wyciągnąć (maly dzwon)
i jade do niemiec po silniczek
Mam już gościa co mi to pomoże zrobic
Obrazek
http://www.polskajazda.pl/Samochody/Opel/Corsa/7258" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Flipper
Swój
Posty: 807
Rejestracja: 12 sty 2001, o 00:00
Lokalizacja: Dreamland
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Flipper »

To moze zrobimy liste i sprowadzimy kilka silniczkow hurtem :)23 wyjdzie taniej, a potem u jednego czlowieczka zamontujemy - tez hurtem :)23 :D
Obrazek
Mafia uczy, Mafia radzi, Mafia nigdy cie nie zdradzi :-D :-D
Awatar użytkownika
cyberpooh
Weteran
Posty: 1186
Rejestracja: 15 lut 2002, o 00:00
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: cyberpooh »

tylko zeby nie wszylo tak ze hurtem kilka cors z ctm sie rozpadnie :grin: :grin: :grin:
Post powered by E46 150KM 330Nm :D Before:CB 1.4 16V 90KM
Bazy danych ... Ekstranet, Intranet, Aplikacje bazodanowe

STOP Ciotom Drogowym
Awatar użytkownika
wow
Post Mistrz
Posty: 2636
Rejestracja: 22 sty 2002, o 00:00
Lokalizacja: Skądinąd
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: wow »

Flipper, nie pije do Ciebie ani do Rena... po prostu ja tez cos czasem moge powiedziec, a pytanie bylo tylko do Ciebie... moze nie mowie madrze, ale mam kilka ciekawych informacji :)

eeech, Panowie trzymam kciuki za Was oby sie udalo zrobic wszystko bez problemow i za tak male pieniadze. podoba mi sie Wasz optymizm, jesli chodzi o kase... moze to nie jest duzy problem, moze silnik mozecie kupic tanio, ale ja mysle przede wszystkim o tym zeby to bylo dobrze zrobione, bezpieczne i zebym nie bal sie jechac tym do niemiec, czy gdzies dalej...

jesli chodzi o te sprawy rejestracyjne to da sie zrobic Flip, da sie zrobic... kwestia rozszerzonego przegladu i bedziesz mial wbite SAM prawdopodobnie.

jeszcze jedno ciekaw jestem jak chcecie to zrobic tak tanio... i czy mozna zaufac mechanikowi ktory wlozy silnik i wezmie za to 500 zl???
c20rsa, czlowieku meeen!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”