SWAP Corsa B C20XE Kielce i okolice

Tematy nie związane bezpośrednio z Corsa. Zastosuj się do regulaminu działu.
Regulamin forum
Luźne rozmowy są "bonusowym" działem przeznaczonym dla uzytkowników CorsaSport.pl do dyskusji na tematy nie związane bezpośrednio z Corsą. Jakkolwiek zachęcamy do rozmów na każdy temat to forum to nie służy do pisania "o wszystkim i o niczym".Reguły forum obowiązują.
ODPOWIEDZ
czerwo
Swój
Posty: 566
Rejestracja: 5 lis 2011, o 22:39
Imię: Robert
Lokalizacja: Kielce
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

SWAP Corsa B C20XE Kielce i okolice

Post autor: czerwo »

Witam, sprawa wygląda tak, szukam kogoś w Kielcach i okolicach, kto podjąłby się i doprowadził do końca taką robotę? Ile orientacyjnie by sobie za to liczył (pisać PW)? Mam komplet na swap, silnik z osprzętem, powercap, skrzynię, przeguby, półosie i piasty (dotoczone i skrócone pod Corse), wiązkę przerobioną pod Corsę (wystarczy podłączyć kostkę w budzie), ECU, pompę, chłodnicę z diesla, rozpórki, zestaw hebli 256x24, rury pod wydech, kolektor z sondą, zbiorniczek wyrównawczy. W tym momencie zostały mi do kupienia dwa węże, od chłodnicy do termostatu i od zbiorniczka do głowicy, pasek rozrządu, płyny i oleje. Zawias jest zrobiony, wystarczy tylko zamontować stabilizator w tylną belkę i ew. wymienić gumy. Wartałoby też ruszyć lekko komorę silnika, bo pojawiły się purchle, a przy C20 nie będzie gdzie ręki włożyć żeby to poprawić. Przewiduję, że byłoby to robione w lipcu, najpóźniej w sierpniu. Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam, Robert
ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”