Ostrzegam przed gtszudi

Tematy nie związane bezpośrednio z Corsa. Zastosuj się do regulaminu działu.
Regulamin forum
Luźne rozmowy są "bonusowym" działem przeznaczonym dla uzytkowników CorsaSport.pl do dyskusji na tematy nie związane bezpośrednio z Corsą. Jakkolwiek zachęcamy do rozmów na każdy temat to forum to nie służy do pisania "o wszystkim i o niczym".Reguły forum obowiązują.
ODPOWIEDZ
elpaco
Świeżak
Posty: 43
Rejestracja: 3 lis 2014, o 21:29
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Ostrzegam przed gtszudi

Post autor: elpaco »

No cóż. Przykro, ale się stało. Znalazłem ofertę szudiego w dziale kupię- ktoś szukał części do digitala, gtszudi miał całego. Autor wątku się nie zainteresował, ja niestety tak. Tak więc rozmowa telefoniczna- wpłaciłem sianko 16.03 (przyznaję się że z parodniowym opóźnieniem) i czekam na towar. Czekam i czekam i czekam. Więc zapytałem kolegę czy wysłał, twierdzi że tak. Poprosiłem o numer przesyłki, obiecał wysłać potwierdzenie. Przed wczoraj, wczoraj, dzisiaj, ściema. Wątpię że tak wielkim problemem jest przepisać numer z nadania do smsa i wysłać. Cóż szkoda. 112zł poszło się trykać. Cóż. Uwaga na użytkownika. Sprawa pewnie skończy się w adekwatny sposób. Być może "kolega" potraktował mnie jak jakiegoś nowego świeżaczka w internetach. Ale tutaj się jednak myli.
elpaco
Świeżak
Posty: 43
Rejestracja: 3 lis 2014, o 21:29
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Ostrzegam przed gtszudi

Post autor: elpaco »

Mały ciąg dalszy sprawy. Po smsowych ściemach na temat tego że paczka wysłana, paczkę gtszudi wysłał 1.04. i w ramach primaaprilisowego żartu nie dołączył kostek oraz impulsatora (miał dorzucić w cenie gdyż coś tam miał w nim pęknięte). Dziś po kontakcie twierdzi że umawialiśmy się na inną cenę(!) gdyby nawet tak było to dostając zbyt małą wpłatę wypadałoby zadzwonić lub napisać i sprawę wyjaśnić- oczywiście nie było żadnej rozmowy na ten temat bo wszystko było zgodne z ustaleniami. Przykra świąteczna wy...ka. Nie polecam nikomu interesów z tym człowiekiem. Szkoda nerwów, zachodu i pieniędzy. Ogólnie dzieciak, dzieciak i jeszcze raz dzieciak. Żenujące.
Awatar użytkownika
gtszudi
Nowy
Posty: 278
Rejestracja: 8 lut 2009, o 14:19
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Ostrzegam przed gtszudi

Post autor: gtszudi »

a więc sprostowanie dla kolegi , bardzo mu na nim zależało więc odpowiem.

rozmowa telefoniczna ustalenie za cały komplet 150 zł + poczta.

12.03.2015 - sms od elpaco że zrobił przelew.

20.01.2015 - zapytanie czy doszła kasa

21.03.2015 - dochodzi przelew. 112 zł.

i tak wyglądała nasza rozmowa.

czekałem na dalszą część pieniędzy. za 100 zł miał być sam digi.

więc dostałeś sam digi.

na forum od lat ludzie ode mnie biorą i nikt nie miał zastrzeżeń. pozdrawiam
Mechanika Elektryka Kosmetyka Samochodowa Opel Renault SWAPy
elpaco
Świeżak
Posty: 43
Rejestracja: 3 lis 2014, o 21:29
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Ostrzegam przed gtszudi

Post autor: elpaco »

Podobno masz nagrana rozmowe na temat kwoty to ja wrzuc. Dwa tygodnie sciemy w smsach ze zawinila poczta, dziwne ze zamiast sprostowac zbyt mala wplate twierdziles ze wszystko ok. Dzis sprawdze tego digi, na pierwszy rzut oka juz nie dziala trip- mial dzialac, pewnie kostek nie dorzuciles bo digi trup. Byc moze zauwazyles nowego na forum postanowiles sprobowac walka. Dziecinada, zenada.
Awatar użytkownika
gtszudi
Nowy
Posty: 278
Rejestracja: 8 lut 2009, o 14:19
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Ostrzegam przed gtszudi

Post autor: gtszudi »

jak dojdzie do tego etapu ze będziesz mnie oczerniał , to wrzucę tu całą rozmowę sms , jak i przez telefon. tyle w temacie więcej nie muszę komentować.
Mechanika Elektryka Kosmetyka Samochodowa Opel Renault SWAPy
elpaco
Świeżak
Posty: 43
Rejestracja: 3 lis 2014, o 21:29
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Ostrzegam przed gtszudi

Post autor: elpaco »

Smialo wrzucaj. Bo ja bardzo chetnie udostepnie Twoje sciemy smsowe dotyczace terminu wysylki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”