AroCorsa - czyli Family CC ;)

Tuning Corsy - To forum ma na celu prezentację Waszych projektów, modyfikacji i tego wszystkiego co zrobiliście przy swoich Corsach aby poprawić fabrykę.
Awatar użytkownika
kamiloooo
Post Mistrz
Posty: 2168
Rejestracja: 11 lip 2004, o 17:45
Imię: Kamil
Lokalizacja: Koszalin
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Kontakt:

Post autor: kamiloooo »

wyzsze kolo to i samochod bedzie stal wyzej o te 2,5 cm :oko:
16 fajnie pasuje do cc
Obrazek
Awatar użytkownika
czester 1
Weteran
Posty: 1911
Rejestracja: 5 sty 2004, o 13:15
Lokalizacja: zabrze
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: czester 1 »

no własnie tylko jaki tam jest profil opony bo jak 40 a miał 50 to rożnica bedzie tylko 0,5 cm :oko:
Obrazek
Awatar użytkownika
endo
Post Mistrz
Posty: 2343
Rejestracja: 25 sie 2003, o 21:34
Lokalizacja: warszawa
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: endo »

195/50R15 i 195/45R16 - zamienniki, wiec stoi tak samo
:)12 Blue Corsa :)12
:)7 koni kit on board
Obrazek
Awatar użytkownika
czester 1
Weteran
Posty: 1911
Rejestracja: 5 sty 2004, o 13:15
Lokalizacja: zabrze
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: czester 1 »

endo pisze:195/50R15 i 195/45R16 - zamienniki, wiec stoi tak samo
kurde to ja czegoś nie kumam, przecież rożnica w tym zestawie wynosi 1,5 cm (felga 2,5cm, a opona -1cm)
Obrazek
Awatar użytkownika
kamiloooo
Post Mistrz
Posty: 2168
Rejestracja: 11 lip 2004, o 17:45
Imię: Kamil
Lokalizacja: Koszalin
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Kontakt:

Post autor: kamiloooo »

chyba nie tak samo :-P :-P
z obliczen wychodzi 1,5 cm wyzej chyba ze cos nie umim policzyc :lol: :lol:
juz mnie czester uprzedzil :-P
Obrazek
Awatar użytkownika
!markos
M A S T E R
Posty: 7632
Rejestracja: 13 paź 2002, o 23:55
Imię: mihau
Lokalizacja: waw
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Post autor: !markos »

kamilo i czester, szkola podstawowa sie klania :-?

195/50/15: wysokosc opony 195x0.50=97,5, srednica felgi 381, srednica calego kola 381+(2x97,5)=576mm
195/45/16: wysokosc opony 195x0.45=87,75, srednica felgi 406,4, srednica calego kola 406,4+(2x87,75)=581,9mm

roznica w srednicy calego kola to 5.9mm
Obrazek
Awatar użytkownika
Aro
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 18 mar 2004, o 19:03
Imię: Arek
Lokalizacja: Legionowo
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Aro »

dzięki dzięki :) fajna rozkminka tak wogóle ;)

autko stoi troche wyżej, bo trzeba było lewarkiem pokręcić, żeby założyć 16" ;) chyba troche wyżej niż pół centymetra, ale mogę się mylić ;)

niestety w najbliższym czasie nie będzie mnie stać na wydatek rzędu 3000zł :-? no chyba że by się jakaś tania i ładna używka trafiła ;) poza tym stwierdziłem, że więcej dla wyglądu zrobi pomalowanie auta w kolor plus parę poprawek lakierniczo-blacharskich - a na to prędzej odłożę do wiosny ;)
Awatar użytkownika
Aro
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 18 mar 2004, o 19:03
Imię: Arek
Lokalizacja: Legionowo
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: AroCorsa - czyli Family CC ;)

Post autor: Aro »

dawno się nic nie działo, więc trzeba by trochę podnieść wątek do góry ;) po kolei...

1. Od jakiegoś już czasu pod maską siedzi sobie rozpóreczka Wiechersa (chociaż nigdzie tego nie ma napisane ;))

Obrazek

2. Też już jakiś czas Corsa jeździ sobie na nowych oponkach Toyo Proxes T1R - rozmiar bez zmian czyli 195/50/R15

ObrazekObrazek

oponki naprawdę zajebiste - porównanie mam niewielkie, bo w porównaniu z pięcioletnimi już Goodyearami ciężko zliczyć wszystkie plusy - przyczepność, miękkość na nierównościach, cisza w środku (jedna ze starych już zaczynała bić na równej drodze), no i wygląd - minusów zwyczajnie brak ;)

3. No i najświeższy modzik, który z powodu różnych problemów technicznych i braku czasu przeciągnął się chyba na 4 weekend ;)

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

mianowicie, udało się przy okazji wymiany tarcz i klocków zaopatrzyć we w miarę tani komplecik zacisków z dieselka 1.3 CDTi. Z tego co wyczytałem montowali takie również w niektórych 1.7 DTi, w GSi, w nowych 1.4 Twinportach (Pirat ma takie u siebie)... no i w Combolotach.

tarcze firmy Mikoda - 260x24mm (poprzednio 240x20mm)
klocki Ferodo Premier
płyn bez zmian bo był wymieniany we wrześniu 2007

wrażeń z hamowania na razie nie opiszę bo staram się je delikatnie ułożyć tak jak trzeba - jak na razie klocki z jednej strony kurewsko piszczą, i trzeba będzie się znowu do nich dobrać i zobaczyć czy jakiś syf się tam nie dostał przy montażu, bo na to akurat w pośpiechu chyba nie zwróciłem uwagi

4. ostatni "mod", z którego już nie będzie fotek, ale warto się pochwalić, że poraz pierwszy od jesieni posprzątałem w środku :-P

ogólnie jestem zadowolony też z tego, że oprócz wymiany opon wszystko robiłem sam, a więc i parę groszy zostało w kieszeni i satysfakcja gwaratowana ;)

... a nie - pomyłka... fotki wiadomo by Pirat, i pomoc w odpowietrzeniu - bezcenna ;) dzięki Bracie :)
Awatar użytkownika
-=m&m=-
Website Admin
Website Admin
Posty: 4925
Rejestracja: 25 kwie 2004, o 17:33
Imię: Michał
Lokalizacja: Wrocław/Ziemia Obiecana
Podziękował;: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy
Kontakt:

Re: AroCorsa - czyli Family CC ;)

Post autor: -=m&m=- »

oponki mam takie same i spokojnie daja rade przy c20xe :) troche sie tylko podwijaja w zakretach no ale to juz po czesci kwestia profilu.

z hamulcy bedziesz zadowolony, zdaje sie endo jako pierwszy zastosował ten mod u siebie :oko:

napisz pozniej jak te mikody sie zachowuja bo juz rozne opinie o nich slyszalem.

Ps. Aro moze pomógł bys mi z tym ostatnim modem u mnie :grin:
"Wszyscy wiedzą, że coś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi."- Einstein Albert
Awatar użytkownika
Aro
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 18 mar 2004, o 19:03
Imię: Arek
Lokalizacja: Legionowo
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: AroCorsa - czyli Family CC ;)

Post autor: Aro »

haha :-D pomóc osobiście będzie ciężko - za dużo kilometrów między nami - ale w wolnej chwili mogę zrobić jakiegoś manuala :-P

co do hamulców to na razie mnie nieźle wkurzają tym piszczeniem :-? Pirat twierdzi, że ogólna opinia o Ferodo Premier jest właśnie taka, że piszczą - miał ktoś z tym do czynienia? Poza tym strasznie pylą - 200km jazdy i felgi czarne :-?
Awatar użytkownika
Porszak
Support Team Leader
Support Team Leader
Posty: 5671
Rejestracja: 30 lis 2003, o 22:27
Imię: Marcin
Lokalizacja: EBE-Bełchatów
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Re: AroCorsa - czyli Family CC ;)

Post autor: Porszak »

fajne mody, u mnie tylko odkurzanie by sie przydalo.posmarowales wszystko w zaciskach co trzeba?

a z hebli bedziesz zadowolony szczegolnie hamujac z ponad 100, ja dzis swoje mialem okazje sprawdzic i czuje sie ze to jest hamulec a nie jak 236
Obrazek
C16XE stage 0.5 158KM/195Nm
stage 0.75 :) 176KM/187Nm
Awatar użytkownika
czester 1
Weteran
Posty: 1911
Rejestracja: 5 sty 2004, o 13:15
Lokalizacja: zabrze
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: AroCorsa - czyli Family CC ;)

Post autor: czester 1 »

co do hebli to mi tez wydaje sie ze seryjne jakos lepiej hamowaly, ale na dłuzszych trasach (<50km przy zadupianiu ) przy dohmowaniach to gumy piszcza :grin: , czego nie było na seryjnych, bedzie dobrze :oko:

jakie odczucia z jazdy z rozpurka, i gdzie ja wyrwaleś, a moze nowa??

na tył tez planujesz??
Obrazek
Awatar użytkownika
Aro
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 18 mar 2004, o 19:03
Imię: Arek
Lokalizacja: Legionowo
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: AroCorsa - czyli Family CC ;)

Post autor: Aro »

@Chester - rozpórka z allegro, sprzedawana przez firmę Dars Tuning, nowa - 350zł. Co jakiś czas wystawiają coś na allegro, a ogólnie na ich stronce można coś tam zawsze zamówić - jeździ się fajnie, różnica jest całkiem spora, chociaż nie tak odczuwalna jak się spodziewałem, a to może dlatego, że jak ją założyłem to miałem jeszcze stare opony, a one naprawde były w mizernym stanie, i auto faktycznie zrobiło się sztywniejsze, mniej "składało się" w zakręcie, za to zaczęło mocniej się ślizgać przodem na zewnątrz. Po zmianie opon jak ręką odjął :) warto do tego dodać, że jeszcze w zimę wymieniłem maglownicę, co ku mojemu zdziwieniu miało chyba największy wpływ na poprawę prowadzenia. Teraz jestem na prawde zadowolony z tego jak auto się prowadzi, do pełni sukcesu przydałaby się większa felga na mniejszym profilu, no i jak już pisałem w wątku Pirata, miększe springi, najlepiej Koni/Vogtland, żeby również na dziurawych zakrętach można było bezpiecznie przycisnąć ;) bo niestety te H&R są w porównaniu do Koniego bardzo twarde, i czasem średnio współpracują z tymi amorkami wg mnie :-? co do tylniej rozpórki myślałem nad wystruganiem czegoś samemu, bo jej budowa wydaje się być prosta, a materiały i spawacza mógłbym mieć po taniości ;) jeszcze się zobaczy :)

@Porszak - zaciski rozebrałem niemal na kawałki, jedyne co, to nie mogłem za cholere wypchnąć tłoczków i z dużą niepewnością brałem się za ich montaż, ale na szczęście po podłączeniu i zalaniu zacisku płynem tłoczki elegancko schowały się w zaciski i chodzą jak po maśle. Gumek żadnych nie wymieniałem bo były w dobrym stanie, wszystkie prowadnice poczyściłem i wysmarowałem :) co ciekawe, blaszki prowadzące klocki jakie były w komplecie z klockami nie chciały się zmieścić z klockiem w jarzmie :-? ostatecznie skończyło się piłowaniem mocowań w klockach i założeniem starych blaszek ;)
ze 100 na razie nie cisnąłem ich - dam im się trochę ułożyć ;) a piszczą przy bardzo delikatnym hamowaniu, im mocniej tym ciszej :-?
Awatar użytkownika
pirat
Forum Master
Posty: 3105
Rejestracja: 8 gru 2002, o 22:24
Imię: Paweł
Lokalizacja: Legionowo
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: AroCorsa - czyli Family CC ;)

Post autor: pirat »

Ja juz Ci chyba na zywca wszystko powiedzialem. Ogolnie fajne mody Bratku!
a sprzatania to Ci pozazdroscilem hehe :D

pozdro!
Awatar użytkownika
Porszak
Support Team Leader
Support Team Leader
Posty: 5671
Rejestracja: 30 lis 2003, o 22:27
Imię: Marcin
Lokalizacja: EBE-Bełchatów
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Re: AroCorsa - czyli Family CC ;)

Post autor: Porszak »

tloczki tak ciezko chodza, to normalne, ja swoje wycisnalem w imadle, ale mozna tez zapiac np sprezone powietrze, tak ok 4-5bar i elegancko sam wystrzeli. doslownie wiec trzeba uwazac
Obrazek
C16XE stage 0.5 158KM/195Nm
stage 0.75 :) 176KM/187Nm
Awatar użytkownika
Aro
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 18 mar 2004, o 19:03
Imię: Arek
Lokalizacja: Legionowo
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: AroCorsa - czyli Family CC ;)

Post autor: Aro »

uuu, ponad 9 miesięcy się nic nie działo tutaj - trzeba trochę odkurzyć ;)

na razie tylko 2 małe spyshoty z gównianego aparatu w telefonie:

Obrazek

Obrazek

plany na nowy sezon są spore, ale szczegóły zdradze jak się wybiorę z aparatem do piwnicy. Generalnie Corsa w najbliższym czasie trafi do lakiernika, miedzy innymi na skutek lekkiej przycierki i lekkiego dzwonka, które mi się przytrafiły jakiś czas temu (w odstępie 4 dni). Wcześniej wjazd na przegląd plus wymiana springów, łączników stabilizatora i tulejek belki.
Awatar użytkownika
-=m&m=-
Website Admin
Website Admin
Posty: 4925
Rejestracja: 25 kwie 2004, o 17:33
Imię: Michał
Lokalizacja: Wrocław/Ziemia Obiecana
Podziękował;: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy
Kontakt:

Re: AroCorsa - czyli Family CC ;)

Post autor: -=m&m=- »

to sama soczewka czy w niej zenon będzie ? oraz czemu wymienasz Aro springi ? wczesneij chyba weiteca miales ?
"Wszyscy wiedzą, że coś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi."- Einstein Albert
Awatar użytkownika
czester 1
Weteran
Posty: 1911
Rejestracja: 5 sty 2004, o 13:15
Lokalizacja: zabrze
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: AroCorsa - czyli Family CC ;)

Post autor: czester 1 »

aro i pirat smigaja na koni chyba :twisted: , chyba h&r za twarde co :grin:, do soczewy xenon, a i lakiernik niech tam popryska te plastyki i te drzwi na przejscie :-P ,

co to za mody jeszcze planujesz?? wyscig zbrojen trwa :twisted: :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Aro
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 18 mar 2004, o 19:03
Imię: Arek
Lokalizacja: Legionowo
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: AroCorsa - czyli Family CC ;)

Post autor: Aro »

@Mike

Zenona nie będzie (przynajmniej na razie), jakieś lepsze żaróweczki kupie, żeby barwa światła była w miarę biała. Co do springów to cały czas jeżdże na H&R i mam już dosyć - mój pilot też ;) twarde są jak cholera i dwa lata jazdy na nich odbijają się powoli na moim kręgosłupie :-? dlatego będzie zmiana na coś bardziej "cywilnego" ;)

@Chester - no właśnie tak jak piszesz, coś tam ma lakiernik przy okazji więcej psiknąć ;) poza tym parę poprawek wizualnych, ale nic wielce nadzwyczajnego ;)
Awatar użytkownika
Aro
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 18 mar 2004, o 19:03
Imię: Arek
Lokalizacja: Legionowo
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: AroCorsa - czyli Family CC ;)

Post autor: Aro »

kolejny spyshocik ;)

Obrazek
Awatar użytkownika
Kotlin
Swój
Posty: 936
Rejestracja: 25 lis 2004, o 22:21
Imię: Rafał
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Kontakt:

Re: AroCorsa - czyli Family CC ;)

Post autor: Kotlin »

Fotka z serii patrzcie jak grubo mieszkam :-D
No family car nabiera charakteru bardzo fajnie modzisz:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Porszak
Support Team Leader
Support Team Leader
Posty: 5671
Rejestracja: 30 lis 2003, o 22:27
Imię: Marcin
Lokalizacja: EBE-Bełchatów
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Re: AroCorsa - czyli Family CC ;)

Post autor: Porszak »

Kotlin pisze:Fotka z serii patrzcie jak grubo mieszkam :-D
:lol: ..no leze normalnie heheh
Obrazek
C16XE stage 0.5 158KM/195Nm
stage 0.75 :) 176KM/187Nm
Awatar użytkownika
czester 1
Weteran
Posty: 1911
Rejestracja: 5 sty 2004, o 13:15
Lokalizacja: zabrze
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: AroCorsa - czyli Family CC ;)

Post autor: czester 1 »

czym zderzak wykonczysz :D ?
Obrazek
Awatar użytkownika
-=m&m=-
Website Admin
Website Admin
Posty: 4925
Rejestracja: 25 kwie 2004, o 17:33
Imię: Michał
Lokalizacja: Wrocław/Ziemia Obiecana
Podziękował;: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy
Kontakt:

Re: AroCorsa - czyli Family CC ;)

Post autor: -=m&m=- »

chata juz umeblowana, tylko folia na podlodze jakos nie pasuje :grin: :lol:

to jest zderzak z gsi ?
"Wszyscy wiedzą, że coś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi."- Einstein Albert
Awatar użytkownika
Kotlin
Swój
Posty: 936
Rejestracja: 25 lis 2004, o 22:21
Imię: Rafał
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Kontakt:

Re: AroCorsa - czyli Family CC ;)

Post autor: Kotlin »

Pewnie dywan nowy to i owineli folia :grin:

Sorry nie moglem sie powstrzymac
Obrazek
Awatar użytkownika
Aro
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 18 mar 2004, o 19:03
Imię: Arek
Lokalizacja: Legionowo
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: AroCorsa - czyli Family CC ;)

Post autor: Aro »

Hahaha - dobre Kotlin :-D

Dla sprostowania to chata moich rodziców, a folie musiałem położyć, żeby matka nie krzyczała, że jej syfie w pokoju ;)

Zderzak to zwykły poliftowy, tylko z anglika - będę kombinował do niego kratki i grilla, coś na styl tego co zrobił Chester.
Awatar użytkownika
pirat
Forum Master
Posty: 3105
Rejestracja: 8 gru 2002, o 22:24
Imię: Paweł
Lokalizacja: Legionowo
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: AroCorsa - czyli Family CC ;)

Post autor: pirat »

Dzialaj Bracie, bo czas najwyzszy. Stawiaj fure do chlopa i nie kombinuj :P

Juz widze te wszystkie graty na furze z lakiernikiem ogarnietym na 5 - oj bedzie cacy!
Awatar użytkownika
czester 1
Weteran
Posty: 1911
Rejestracja: 5 sty 2004, o 13:15
Lokalizacja: zabrze
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: AroCorsa - czyli Family CC ;)

Post autor: czester 1 »

to teraz gril z anglika jeszcze potrzebujesz :oko:
Obrazek
Awatar użytkownika
Aro
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 18 mar 2004, o 19:03
Imię: Arek
Lokalizacja: Legionowo
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: AroCorsa - czyli Family CC ;)

Post autor: Aro »

Poniżej fotki z ubiegłosobotniego grzebania:

Obrazek
Obrazek

Po zdjęciu zderzaka mogłem się przekonać jak faktycznie Corsa dostała w dziób we wspomnianej stłuczce - o dziwo zderzak poza wybrzuszeniami od kantów belki jest cały (widać na kolejnych fotkach). W Avensis Combi, w którą wjechałem, klapa (nie chciała się otworzyć) i zderzak do wymiany.

Potem przez chwilę wyglądało to tak:

Obrazek

aby za chwilę wyglądać tak:

Obrazek

Przymiarka nowego frontu trwała chwilę i na chwilę obecną Corsa wygląda następująco:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

W lampkach wylądował komplet Philips Blue Vision H7 + W5W i jak na razie jestem bardzo zadowolony jak to świeci - różnica między soczewką a zwykłą lampą jest kolosalna.

Na fotkach widać też dlaczego jeszcze Corsa wkrótce ma trafić do lakiernika - prawy błotnik to efekt przytarcia przez pewne Punto na Żwirki i Wigury w Warszawie (5 dni przed wjechaniem w Avensis :-?). Pęknięty znaczek to już po tym jak niedawno w korku koleś cofnął mi Civicem w zderzak robiąc miejsce karetce - jak widać nie mam w ostatnim czasie szczęścia :-?

Poza tym, jakieś 2 tygodnie temu przy okazji robienia przeglądu założyłem w końcu te Eibachy - porównanie z H&R to niebo i ziemia :) zarówno jeśli chodzi o komfort i prowadzenie. Oczywiście komfort na plus a prowadzenie na minus :) ale w tej sytuacji mam większy pożytek z regulacji amorków, bo mogę sobie w końcu ustawić albo prawie tak miękko jak w serii albo decha :) (przy H&R było twardo albo bardzo twardo) jedyne co mi się w nich nie podoba to, że przód poszedł do góry i mam momentami wrażenie jakby był wyżej od tyłu - wcześniej był całkiem ładny, nieduży klin.

Przez przypadek w sumie, pojawi się też o 3mm grubszy stabilizator z Gsi (wielkie dzięki dla Nolacka). Wszystko przez to, że przy wymianie łączników jedno z mocowań nie wytrzymało i pękło na pół. Nie oczekuję raczej większej różnicy w stabilności dzięki tym 3mm, ale na pewno będzie lepiej niż teraz, gdy stabilizator trzyma się na jednym łączniku ;)

to na razie tyle :)
Awatar użytkownika
Porszak
Support Team Leader
Support Team Leader
Posty: 5671
Rejestracja: 30 lis 2003, o 22:27
Imię: Marcin
Lokalizacja: EBE-Bełchatów
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Re: AroCorsa - czyli Family CC ;)

Post autor: Porszak »

widac po projektach ze wiosna idzie :oko: , ladny bedzie ten przod
Obrazek
C16XE stage 0.5 158KM/195Nm
stage 0.75 :) 176KM/187Nm
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze Projekty”