DTM Corsa!

Tuning Corsy - To forum ma na celu prezentację Waszych projektów, modyfikacji i tego wszystkiego co zrobiliście przy swoich Corsach aby poprawić fabrykę.
Awatar użytkownika
gawron73
Świeżak
Posty: 52
Rejestracja: 16 kwie 2009, o 15:40
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: DTM Corsa by Cyna

Post autor: gawron73 »

projekt w pyte normalnie jestem zakochany :D gratulacje i moge Ci szczerze powiedziec ze zazdroszcze :P czarna fura i białe fele
:Zakochany:
Korzystaj Z Życia,Puki Ono Cie Nie Wykorzysta .
Awatar użytkownika
!markos
M A S T E R
Posty: 7632
Rejestracja: 13 paź 2002, o 23:55
Imię: mihau
Lokalizacja: waw
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Post autor: !markos »

do wheel whore to jeszcze bardzo duzo ci brakuje.... tak ze 3 komplety felg.. do tego kazde raczej z wyzszej polki niz te, ktore masz teraz.. wtedy bedziesz mogl przykleic taki stiker :grin:
Obrazek
Awatar użytkownika
-=kLaRi=-
Support Team
Support Team
Posty: 3290
Rejestracja: 23 lip 2004, o 10:49
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re:

Post autor: -=kLaRi=- »

!markos pisze:do wheel whore to jeszcze bardzo duzo ci brakuje.... tak ze 3 komplety felg.. do tego kazde raczej z wyzszej polki niz te, ktore masz teraz..:grin:
That's right :)
Kiedyś CORSCHE :) Corsa B 1994 c20xe... :)
Teraz Audi A3 Sportback S-Line 2012 2.0TDI CR 170->210KM , Pakiet zderzaków S3, 19" + gwint i czerwone pasy :D
https://www.facebook.com/KolorowePasy/
Awatar użytkownika
Cyna
Nowy
Posty: 165
Rejestracja: 3 gru 2008, o 18:53
Imię: Marek
Lokalizacja: Wągrowiec
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: DTM Corsa by Cyna

Post autor: Cyna »

nikt mnie nie zastrzeli tylko dlatego że nie mam bentlejów za 30tys. a mam wlepe wheelwhorse, mi się podoba i będzie na aucie. pozdro :)
DTM corsa:)
Awatar użytkownika
!markos
M A S T E R
Posty: 7632
Rejestracja: 13 paź 2002, o 23:55
Imię: mihau
Lokalizacja: waw
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Post autor: !markos »

luz, tak tylko wyjasniam o co chodzi. zrobiles taki troche stikertuning, ze niby jestes wheel whore :grin:
Obrazek
Awatar użytkownika
Cyna
Nowy
Posty: 165
Rejestracja: 3 gru 2008, o 18:53
Imię: Marek
Lokalizacja: Wągrowiec
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: DTM Corsa by Cyna

Post autor: Cyna »

no spoko rozumem :-P nie wszystkim musi się to podobać.

-- Wt paź 20, 2009 11:31 pm --

siema.. Idzie zima więc stal będę powoli zakładać. W tym sezonie jako uczeń dokonałem z Corsą więcej niż na to liczyłem, i jestem z tego bardzo zadowolony. W sierpniu skończyłem szkołę i poszedłem wreszcie do pracy. Teraz w Autko nie tylko będę wkładał dużo serca, ale także będę ją dofinansowywał.. przede wszystkim dostanie przytulny cieplutki garażyk którego jej bardzo brakowało:), do końca zimy chcę ogarnąć lakierek, przyjdzie też nowy zderzak na przód, bo ten już ma na prawdę dosyć hehe. Największym przedsięwzięciem będzie natomiast sama jednostka napędowa:), moje c12nz jest już na wykończeniu, zaworki mi hałasują:((.. plan jest prosty. SWAP. dokonałem już wyboru na jaką jednostkę się zdecyduje. teraz wystarczy uzbroić się w cierpliwość i poczekać do stycznia. dopiero wtedy ruszą planowane przeróbki mechaniczne:). po tym wszystkim zobaczę co jeszcze się zrobi, planów i czasu do sezonu 2010 jest przecież ogrom:P.... pozdro

i załączam 3 fotki Corsy w formie jakiej zakończyła ten sezon:)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-- Cz lis 26, 2009 12:06 pm --

wczoraj do godziny 1.45 siedziałem na warsztacie i walczyłem z rdzą w corsie :) , chce by mój projekt na nowy sezon był w bdb stanie i zamierzam pozbawić go wad:). Niestety moja Cosiarka jest z 94' więc rdzy pod spodem nie brakowało, wczoraj to się odmieniło. nadkola, belka, gniazda sprężyn i parę małych ognisk odżyło zdrową blachą, po czym zostało porządnie zakonserwowane i ocynkowane. w piątek jadę po serce, sam silnik szału jakoś specjalnie nie zrobi lecz na pewno będzie lepiej corsę odpychał niż standardowe c12nz :grin: . w następnym tygodniu zabieram się za SWAPa :D . jak już swap dojdzie do końca to Maszyna powędruje do lakiernika, oczywiście wybrałem najlepszego w moim mieście bo już raz się przekonałem na własnej karoserii że tani lakiernik nie jest dobry:P pryśnięty zostanie lewy tylny błotnik bo ma parę wad nie do wyciągnięcia:P jak ten etap prac zakończę to będę szukał foteli kubełkowych, założę wspomaganie, i pomaluje wnętrze pod rollbara :twisted: .. a jak to już zrobię to kto wie :-D w głowie jest milion pomysłów które czekają na realizacje:P
pozdrawiam

-- Cz gru 03, 2009 11:59 pm --

Siema;p zainteresowanie moim tematem wynosi 0000 hehe więc troszkę postaram się go rozwinąć. więc tak post wcześniej pisałem że chce już SWAP'ować, ale troszkę się plany zmieniły i nie mogłem dostać wyczekiwanego c16nz.. przyznaje, to był błąd że w ogóle chciałem się za c16nz zabierać:).. więc wczoraj odwiedziłem pobliski szrot i wyszukałem mały smaczek w postaci fajnego silniczka :twisted:.. Trafił mi się w ręce ładniutki C20XE na głowicy COSCAST'a, skrzyni F20, kompie motronica.. Miły stan zachęcił mnie do zakupu. Nie zastanawiałem się długo. Siedział On jeszcze w Astrze GSi z 95 roku, miałem możliwość odpalenia i posłuchania jak chodzi:).. na dzień dzisiejszy serduszko zamieszkało w moim garażu którego niedawno nabyłem:). Silniczkowi brakuje tylko kolektora wydechowego którego mam nadzieje że raz dwa poszukam i nabędę :D , za samego SWAPa zabiorę się tak myślę że w połowie grudnia, dlatego że pracuje i nie mam za dużo czasu. Postępy prac będę na bieżąco zamieszczał tutaj:) nie raz też pewnie będę korzystał z waszej wiedzy, ponieważ to jest mój pierwszy swap. 3lata pracowałem na warsztacie samochodowym więc wiedza jakaś tam została w tym temacie :-D od czegoś trzeba zacząć:) a większą frajdę sprawi mi włożenie silnika samemu niż zlecenie tego komuś :grin:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam :)
DTM corsa:)
Awatar użytkownika
marek30
Świeżak
Posty: 10
Rejestracja: 23 maja 2009, o 22:36
Imię: Marek
Lokalizacja: Wągrowiec
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: DTM Corsa by Cyna

Post autor: marek30 »

Oj coś się zaczyna dziać, gratki zakupu.
Awatar użytkownika
rafa
Świeżak
Posty: 48
Rejestracja: 5 lut 2009, o 21:41
Imię: Rafał
Lokalizacja: Wągrowiec
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: DTM Corsa by Cyna

Post autor: rafa »

Taaa 1.4 kupiłem...widze właśnie;p
Obrazek
Awatar użytkownika
-=kLaRi=-
Support Team
Support Team
Posty: 3290
Rejestracja: 23 lip 2004, o 10:49
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: DTM Corsa by Cyna

Post autor: -=kLaRi=- »

Cyna - bardzo podoba mi się ten twój wozik na ostatnich fotach :) super!
Kiedyś CORSCHE :) Corsa B 1994 c20xe... :)
Teraz Audi A3 Sportback S-Line 2012 2.0TDI CR 170->210KM , Pakiet zderzaków S3, 19" + gwint i czerwone pasy :D
https://www.facebook.com/KolorowePasy/
Awatar użytkownika
Cyna
Nowy
Posty: 165
Rejestracja: 3 gru 2008, o 18:53
Imię: Marek
Lokalizacja: Wągrowiec
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: DTM Corsa by Cyna

Post autor: Cyna »

hehe dziękować:) ale tak na prawdę to dopiero początek modyfikacji;p
pozdro
DTM corsa:)
GReddy
Bez listowiec ;-)
Posty: 4
Rejestracja: 19 lip 2009, o 11:17
Lokalizacja: Wągrowiec
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: DTM Corsa by Cyna

Post autor: GReddy »

Corsa by Cyna oczywiście zaje.. fajna :) Haa a nawet miałem okazje dotknąć tan piękny silniczek coś pięknego :-D mrrrr.. Już nie mogę doczekać się pierwszego rozruchu i przejażdżki :twisted:
Awatar użytkownika
Cyna
Nowy
Posty: 165
Rejestracja: 3 gru 2008, o 18:53
Imię: Marek
Lokalizacja: Wągrowiec
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: DTM Corsa by Cyna

Post autor: Cyna »

Siema :-D , wczoraj zabraliśmy się z Kumplami za SWAPa. po 10 godzinach roboty silniczek stoi na własnych łapach :) , dziś wszystko podłącze tak jak powinno być. stara wiązka już jest zastąpiona nową a komp siedzi na swoim miejscu. dzisiejszy etap obejmuje zrobienie mechaniki do 100%, potem z warsztatu przewiozę autko do mojego cieplutkiego garażu i tam będe się zabierał za lutowanie kabelków :)
Obrazek
sorki za taki syf;p ale nie było nawet czasu autka przemyć hehe :lol:
P.S. zdjęcie zostało wykonane jak zaczęliśmy robić przednią łapę, więc nie jest ona skończona w 100% :-D
pozdro
Ostatnio zmieniony 16 gru 2009, o 22:47 przez Cyna, łącznie zmieniany 1 raz.
DTM corsa:)
Awatar użytkownika
gawron73
Świeżak
Posty: 52
Rejestracja: 16 kwie 2009, o 15:40
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: DTM Corsa by Cyna

Post autor: gawron73 »

no to gratulacje ;) oby silniczek służył długo i dobrze ;) i dobrze killował na trasie ;D
Korzystaj Z Życia,Puki Ono Cie Nie Wykorzysta .
Awatar użytkownika
Ans
Nowy
Posty: 222
Rejestracja: 23 cze 2008, o 23:49
Lokalizacja: WROCŁAW
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: DTM Corsa by Cyna

Post autor: Ans »

No prosze Cie kolejny potworek ! :-D
swietna sprawa :)

teraz pewnie uśmiech z takim motorem pod maską nie bedzie schodził Ci z twarzy :oko:

fajne auteczko
Pozdrawiam :)
Obrazek
Audi Adrei Turbo PB :)
Awatar użytkownika
Cyna
Nowy
Posty: 165
Rejestracja: 3 gru 2008, o 18:53
Imię: Marek
Lokalizacja: Wągrowiec
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: DTM Corsa by Cyna

Post autor: Cyna »

witam:) wczoraj dokończyłem prace na warsztacie znajomego :) po 14 roboczogodzinach corsa została przyholowana do cieplutkiego garażyku w którym odbędzie się podłączanie elektryki i dokończenie reszty :D , jutro pewnie wezmę się do lutowania kabelków. Póki co zostało mi jeszcze podłączenie wężyków chłodniczych, dopasowanie pająka zmiany biegów no i wspomniana wyżej elektryka. półośki dorobię w nowym roku prawdopodobnie, bo już się spłukałem z wszystkich funduszy;p. aha jeszcze wczoraj pomierzyłem dokładnie silnik ponieważ wydawał się krzywo wsadzony;p i tak też było lecz zaraz to opanowałem;p
pozdro :-D
DTM corsa:)
GReddy
Bez listowiec ;-)
Posty: 4
Rejestracja: 19 lip 2009, o 11:17
Lokalizacja: Wągrowiec
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: DTM Corsa by Cyna

Post autor: GReddy »

Ten dzionek był dobry! Zwłaszcza holowanie nie no było śmiesznie :-D fajnie to wyglądało jadąc za, odśnieżyliśmy ulice prawie jak pług. Już czekam na zabawę z elektryką ciekawe co z tego wyniknie :D
Awatar użytkownika
szczygielek
Świeżak
Posty: 45
Rejestracja: 3 wrz 2009, o 22:26
Lokalizacja: Poznań
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: DTM Corsa by Cyna

Post autor: szczygielek »

Cyna pisze:witam:) wczoraj dokończyłem prace na warsztacie znajomego :) po 14 roboczogodzinach corsa została przyholowana do cieplutkiego garażyku w którym odbędzie się podłączanie elektryki i dokończenie reszty :D , jutro pewnie wezmę się do lutowania kabelków. Póki co zostało mi jeszcze podłączenie wężyków chłodniczych, dopasowanie pająka zmiany biegów no i wspomniana wyżej elektryka. półośki dorobię w nowym roku prawdopodobnie, bo już się spłukałem z wszystkich funduszy;p. aha jeszcze wczoraj pomierzyłem dokładnie silnik ponieważ wydawał się krzywo wsadzony;p i tak też było lecz zaraz to opanowałem;p
pozdro :-D


Moje gratulację!!!
Oby silnik służył jak najdłużej. :-D
W planach....
CB c20ne supercharger
110KW +++
Na chwilę obecną c20ne + sterowanie c12nz :)
Nie znam się na diwajsach typu:
żarówki,lampki,breloczki,uchwyciki,pierdołki,guziczki i takie tam....najlepsze rozwiązanie to sprawdzone rozwiązanie ;)
Awatar użytkownika
gawron73
Świeżak
Posty: 52
Rejestracja: 16 kwie 2009, o 15:40
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: DTM Corsa by Cyna

Post autor: gawron73 »

Cyna jak postępy ?śmiga już ?
Korzystaj Z Życia,Puki Ono Cie Nie Wykorzysta .
Awatar użytkownika
Cyna
Nowy
Posty: 165
Rejestracja: 3 gru 2008, o 18:53
Imię: Marek
Lokalizacja: Wągrowiec
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: DTM Corsa by Cyna

Post autor: Cyna »

no niestety Corsa nadal stoi w garażu. muszę skompletować parę gratów a mam wiele innych wydatków na głowie. ale nawet i dobrze że w ta pogodę nie będzie jeżdżona :) wyjdzie jej to na duży ++++ co do planów to myślę że w lutym już będzie dopięte mechanicznie wszystko na ostatni guzik. pod koniec lutego będę działał z upiększaniem karoserii i zostanie od świeżony lakier:) itd. wnętrze tez na pewno zostanie tknięte. planowany wyjazd gotowej na sezon corsy przewiduje w kwietniu na otwarciu sezonu w Rothenburgu. więc czasu mam sporo;p P.S. zima zapowiada się długa więc nie ma co się spieszyć;p
pozdro:)

-- Wt lut 16, 2010 3:03 pm --

siema. nic już nie będę pisał ze mój projekt stoi w miejscu lub porusza się w żółwim tempie, bo każdy o tym dobrze wie :-D
a tak na serio to troszkę się zmieniło i na horyzoncie już widzę pierwsze odpalenie i jazdę próbną :D .
Zostało mi parę pierdołek, takich jak: złożenie dolotu, zwlekałem bo gródz potraktowałem brutalnie z młotka hehe i wymagała wyklepania na nowo i pomalowania (zrobione:-P ), przerobienie półosiek i stoczenie piast, to akurat jest pikuś, bo mam znajomego tokarza, jak będę miał troszkę czasu to podjadę do niego. dopasowaniu paru wężyków od płynu chłodniczego, zamontowanie zbiorniczka wyrównawczego który właśnie przyszedł do mnie :) i założenie zwrotnic :-P . Ogólnie masę części w tym miesiącu kupiłem, dostałem i załatwiłem :) , takich jak zaciski + tarcze 256, kolektor wydechowy (podziękowania dla Klimy)stabilizator, powercap, filtr stożkowy Raid HP, zbiorniczek wyrównawczy od 16v, pokupowałem nowe łożyska, klocki hamulcowe, oleje, filtry i takie tam pierdołki;p. Pomalowałem elementy zawieszenia, hamulce itp na czarno, więc wszystko prezentuje się dosyć estetycznie :)
powodem powolnych prac jest oczywiście "Pogoda" mam autko do jazdy na co dzień więc DTM'ik sobie zimuje w garażyku :) , a w wolnych chwilach bez pośpiechu i dokładnie sobie wszystko robię :) .
żeby ten post był bardziej kolorowy daje pikczersy :-P
Obrazek
Obrazek
Obrazek
sorki za to że foty są takie ciemne, lecz to jest celowe, auto jest strasznie brudne a lampa błyskowa wszystko wyostrza :) po prostu było by mi wstyd :grin:
pozdro

-- Wt mar 02, 2010 11:18 pm --

Dzisiaj odebrałem piasty od tokarza, Tokarz "Włodek" zrobił mi je dobrze, i też dobrze za nie skasował :-D bo tylko symboliczną "flaszkę" hehe. Więc miałem już coś do składania. Zmontowałem do kupy już całe zwrotnice, hebelki itd. zakres działań objął także półośki, które mogłem wreszcie przymierzyć i na własnej skórze się przekonać że "nie pasują", lecz ku mojemu zaskoczeniu prawa pół ośka, jest jak na wymiar :D i obaliłem Swój własny mit "że prawa od asterki GSi pasi bez skracania" :lol: po jutrze skocze do pana Władysława żeby wyczarował mi lewą pół ośkę, wtedy po zamontowaniu, układ jezdny mogę zamknąć :-D
i na koniec, standardowo już "pikczers"
Obrazek
Obrazek
DTM corsa:)
Awatar użytkownika
klapek
Bez listowiec ;-)
Posty: 5
Rejestracja: 18 lis 2009, o 21:05
Lokalizacja: Poznań
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: DTM Corsa!

Post autor: klapek »

ładnie ja nie mogę się tez doczekać swap-a u siebie w ... combolocie :D z c14nz na c20xe :)
To jak z tymi półosiami pasują od astry czy nie?
combolot c14nz 60KM ale będzie ---> c20xe :) 154KM
corsa D 1.2 80KM
viki b kombi c20let 204KM
nie ma już enzo kombi c20xe 154KM
Awatar użytkownika
bez pozdrowień
Nowy
Posty: 117
Rejestracja: 25 sty 2010, o 13:29
Lokalizacja: wlkp
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: DTM Corsa!

Post autor: bez pozdrowień »

Cyna, powiedz mi, czy grzebałeś cos z nadkolami, a jeśli nie to czy mocno obcierają koła o nadkola?
Awatar użytkownika
Cyna
Nowy
Posty: 165
Rejestracja: 3 gru 2008, o 18:53
Imię: Marek
Lokalizacja: Wągrowiec
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: DTM Corsa!

Post autor: Cyna »

klapek pisze:ładnie ja nie mogę się tez doczekać swap-a u siebie w ... combolocie :D z c14nz na c20xe :)
To jak z tymi półosiami pasują od astry czy nie?
w moim przypadku, mam skrzynie F20 i półośki z Astry Gsi, nie łamana długa półośka pasuje idealnie, lewą natomiast trzeba skrócić lekko, piasty mam z kadetta 1.6D jak dobrze pamiętam i są przetoczone pod łożysko z corsy :)

-- So mar 06, 2010 10:53 pm --
bez pozdrowień pisze:Cyna, powiedz mi, czy grzebałeś cos z nadkolami, a jeśli nie to czy mocno obcierają koła o nadkola?
błotniki 100% nie ruszane :) z przodu jest igiełka, ani razu nie obtarło nic, z tyłu natomiast raz po raz obetrze, chodź od tego czasu co nie mam kanapy z tyłu to zdarza się to bardzo rzadko, i tylko jak mam pasażera :) , w sumie chce zmienić te sprężyny na -60 :)
DTM corsa:)
Awatar użytkownika
kamiloooo
Post Mistrz
Posty: 2168
Rejestracja: 11 lip 2004, o 17:45
Imię: Kamil
Lokalizacja: Koszalin
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Kontakt:

Re: DTM Corsa!

Post autor: kamiloooo »

zamontuj odbojniki w sprezyny i nic nie bedzie z tylu tarlo przy mocnym dobiciu :oko:
fajnie ze kolejne xe sieem rooobiii :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Cyna
Nowy
Posty: 165
Rejestracja: 3 gru 2008, o 18:53
Imię: Marek
Lokalizacja: Wągrowiec
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: DTM Corsa!

Post autor: Cyna »

dnia 18 Marca 2010 roku, czyli wczoraj ;P w moim skromnym garażu miały miejsce próby związane z odpaleniem XE :D wszystko zostało przygotowane i podłączone jak należy, po czym próbowałem odpalić :) ku mojemu zaskoczeniu wszystko przebiegło tak jak należy, a Corsa odżyła na nowo, tym razem pięknym pomrukiem "Dwu Litrówki", od jutra biorę się za montowanie wszystkiego "na gotowo". została mi teraz tylko półośka, pobliski tokarz co robił mi piasty, po tygodniu namysłu powiedział ze się tego nie podejmie.. :pig: więc dziś znalazłem sobie "lepszego" tokarza który ma mi ją wykonać na wtorek :) . zostaje mi teraz tylko poczekać do tego dnia, montować i robić pierwszą jazdę próbną :D którą zaraz tu na pewno opiszę :) a może nawet jakiś filmik nakręcę :twisted: pożyjemy zobaczymy. wiosna za oknem więc trzeba pomału wyjechać co nie? :-D
Ogólnie jestem zadowolony, Jest to mój pierwszy SWAP który wykonałem z kumplem. Doświadczenie wzrosło, więc może nie długo kolejna przekładka? hehe :oko:
DTM corsa:)
Awatar użytkownika
Gesio_CB
Nowy
Posty: 331
Rejestracja: 12 kwie 2008, o 14:53
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: SWD
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: DTM Corsa!

Post autor: Gesio_CB »

Gratuluje prawie ukonczonego swapu :oko:
Filmiku nie musisz robic bo kazdy wie jak jedzie c20xe :-P no chyba jakis kill z autem :)
Jakis leniwy ten tokarz swoja drogą...
Obrazek
Awatar użytkownika
marmi
Nowy
Posty: 245
Rejestracja: 19 mar 2008, o 00:26
Lokalizacja: K-ce
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: DTM Corsa!

Post autor: marmi »

Całkiem całkiem te felgi wygladaja na tej corsuni... fajnie że pomalowane proszkowo jak należy....
No i kończyc już ten swap i jazda z tym...
Corsa C 1,7CDTI Z17DTH 101PS
Obrazek
Awatar użytkownika
G4lu5
Nowy
Posty: 293
Rejestracja: 17 gru 2008, o 23:04
Lokalizacja: Szczerców/Bełchatów
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Re: DTM Corsa!

Post autor: G4lu5 »

Kolejna corsa 20xe w klubie :-D filmik wrzuć bo ja niestety nie miałem nawet przyjemności przejechać się corsunią z takim silniczkiem
Awatar użytkownika
Cyna
Nowy
Posty: 165
Rejestracja: 3 gru 2008, o 18:53
Imię: Marek
Lokalizacja: Wągrowiec
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: DTM Corsa!

Post autor: Cyna »

przejechałem się, lecz filmiku niestety nie nagrałem :-( , ponieważ po zgaszeniu nie mogłem odpalić.. dziś zdiagnozowałem problem i okazało się że przyczyną były 3 padnięte świece :D, przy okazji wymiany świec sprawdziłem jak się ma ciśnienie na cylindrach i wykazało mi :
1 - 12,5
2 - 12,5
3 - 11,5 ?
4 - 12,5
co wy na to? opłaca się rozbierać i remontować silnik? jakie powinno być najmniejsze dopuszczane ciśnienie?, osobiście w planach miałem polatanie przez ten sezon z silnikiem w takim stanie, bo kasy by mi troszkę brakowało jakbym miał remontować :-( a lakierek, zawieszkę z tyłu, zderzaki i koła chciałem ogarnąć w najbliższym czasie ..
ale chyba aż tak źle nie jest co?
P.S. wrażenia z jazdy były mistrzowskie! było coś po północy, a ja przez osiedle przejechałem na samym kolektorze haha:D odpychała się nie miłosiernie :twisted:
DTM corsa:)
Awatar użytkownika
Tschoob
Nowy
Posty: 127
Rejestracja: 7 gru 2009, o 16:31
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: DTM Corsa!

Post autor: Tschoob »

no ten usmiech na twarzy po pierwszej przejazdzce jest niesamowity :D
Awatar użytkownika
STELMI
Moderatorzy
Moderatorzy
Posty: 1331
Rejestracja: 6 wrz 2006, o 22:43
Imię: Piotr
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Kontakt:

Re: DTM Corsa!

Post autor: STELMI »

ja bym narazie zostawił tak jak jest, nie ma jeszcze tragedii i spokojnie pojeździsz.
Odnośnia jazdy to pamiętam jak się pierwszy raz przejechałem moją byłą corsą C20XE - banan z twarzy nie schodził przez kilka godzin :-D
Zablokowany

Wróć do „Nasze Projekty”