Corsia by WYDRA

Tuning Corsy - To forum ma na celu prezentację Waszych projektów, modyfikacji i tego wszystkiego co zrobiliście przy swoich Corsach aby poprawić fabrykę.
Awatar użytkownika
Wydra9
Użytkownik Premium
Posty: 808
Rejestracja: 22 maja 2009, o 23:14
Imię: Rafał
Model auta: Corsa B
Silnik: C20NE
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Corsia by WYDRA

Post autor: Wydra9 »

Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Konik
Moderatorzy
Moderatorzy
Posty: 957
Rejestracja: 28 maja 2009, o 23:49
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Kraków, spotkać można wszędzie:)
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: Corsia by WYDRA

Post autor: Konik »

a wiec tak... lampy z tyłu aut, zmień najlepiej na black clear
następnie z czego te krzesła?
felgi fajne :D
Obrazek
"Nigdy nie lekceważ corsy" ;D
c16xe --> ... ;)

Pamiętaj, wymień świece.
Julek-koło
Świeżak
Posty: 98
Rejestracja: 16 maja 2011, o 14:44
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Corsia by WYDRA

Post autor: Julek-koło »

Przy tym kolorze, to taka "wisienka na torcie" :oko:
Ładnie się koło prezentuje
Awatar użytkownika
gtszudi
Nowy
Posty: 278
Rejestracja: 8 lut 2009, o 14:19
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Corsia by WYDRA

Post autor: gtszudi »

KonikGSI pisze:a wiec tak... lampy z tyłu aut, zmień najlepiej na black clear
następnie z czego te krzesła?
felgi fajne :D

krzeselka z calibry :)
Mechanika Elektryka Kosmetyka Samochodowa Opel Renault SWAPy
Awatar użytkownika
projektyzpasja
Świeżak
Posty: 95
Rejestracja: 7 kwie 2012, o 22:04
Imię: Mateusz
Lokalizacja: WI
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Corsia by WYDRA

Post autor: projektyzpasja »

Jako że pierwsze spotkanie się odbyło szlaki znajomości zostały przetarte :-P podbijam temat, auto robi robotę :D

Rafał poznajesz :oko:

Obrazek

Obrazek


do następnego spotkania, ale bym obstawiał inne miejsce :)2
Salonowa Corsa A 1,3GT + Irmscher U.K. + Bilas Vergasser Technik = Sprint B200 ;-)
Awatar użytkownika
Wydra9
Użytkownik Premium
Posty: 808
Rejestracja: 22 maja 2009, o 23:14
Imię: Rafał
Model auta: Corsa B
Silnik: C20NE
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Corsia by WYDRA

Post autor: Wydra9 »

jasne że pamiętam ;) hmm inne miejsce? może galeria mokotów?
Co do mojego auta to trochę się dzieje ale jak skończę to zdjęcia wstawie bo w sumie to wszystko pierdołki ;)

ps troche ciemne fotki ale poznaje autko, wtedy też było ciemno hehe

-- 26 kwi 2012, o 08:15 --

Pany heble za słabe... tył nie wyrabia a przód się gotuje... bębny wyglądają po 6 miesiącach jak wcześniej po 5 latach hehe. Do rzeczy macie namiary na temat z omówionym sposobem założenia z tyłu tarcz?

-- 26 kwi 2012, o 08:37 --

sory za jeszcze jednego. ale moze ktos montowal oryginalny zestaw ele. szyb? chetnie bym rzucił okiem jak to wygląda przed montażem
Awatar użytkownika
Wydra9
Użytkownik Premium
Posty: 808
Rejestracja: 22 maja 2009, o 23:14
Imię: Rafał
Model auta: Corsa B
Silnik: C20NE
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Corsia by WYDRA

Post autor: Wydra9 »

Z racji małych funduszy wszystko dzieje się powoli ale jednak coś się dzieje :)
chłodzenie hamulcy (nie wiem czy coś daje ale napewno nie szkodzi :)

Obrazek Obrazek

Nowe wydajniejsze chłodzenie silnika

Obrazek ObrazekObrazek

z racji zakupienia i zamontowania impulsatora na skrzynie wrócił licznik elektroniczny (koniec pyrkania linki)

Obrazek

zmieniło się także podświetlenie kabiny (troche było mi ciemno...)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Lekki lifting przeszła deska rozdzielcza i zostałe założoe ele. szyby oryginalne

ObrazekObrazek Obrazek

Z raji tego ze uwielbiam dobrze posluchac mzyczki trzeba bylo wygłuszyc totalnie corse (także drzwi i bagażnik zostaly oklejone mata)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Zostalo zmienione całkowicie podswietlenie wszystkich przycisków panelu środkowego tida i schowka pod popielniczka (przydatne w nocy) na czerwono a cyferblat na biało wskazówki zaś też czerwone
(zdjęc nie ma bo to jakas porazka z aparatu nic nie widac... pochwale sie na zlocie o ile ktos bedzie chcial zobaczyc :))

Jeszcze czeka mnie zmiana zewnętrzna lamp z tyłu gdy to się stanie pochwal się jak wyglada teraz na zewnątrz, choć dużo jednak się nie zmieniło. W srodku zawita jeszcze mid i auto domykanie szyb.
Awatar użytkownika
Porszak
Support Team Leader
Support Team Leader
Posty: 5671
Rejestracja: 30 lis 2003, o 22:27
Imię: Marcin
Lokalizacja: EBE-Bełchatów
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Re: Corsia by WYDRA

Post autor: Porszak »

Zegarki mi się podobaja najbardziej, szkoda ze temp i paliwo troche krótkie. z czego wsadziałeś wskazówki i czy obroty pokazuje jak trzeba?
chlodnica mega wielka. jaka ma grubość i od czego to?
Obrazek
C16XE stage 0.5 158KM/195Nm
stage 0.75 :) 176KM/187Nm
Awatar użytkownika
Wydra9
Użytkownik Premium
Posty: 808
Rejestracja: 22 maja 2009, o 23:14
Imię: Rafał
Model auta: Corsa B
Silnik: C20NE
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Corsia by WYDRA

Post autor: Wydra9 »

Chłodnica o diesla 1.5. Wskazówki od ibizy 2001r FL wszystko pokazuje dobrze z obrotami nie było problemu od razu pokazały prawidłowe obr. od tigry 1.4 licznik na linke, cyferblat jak i caly licznik od corsy 1.0 12V

-- 8 cze 2012, o 23:02 --

Obrazek Obrazek Obrazek

Troche lepsza jakosc
Awatar użytkownika
projektyzpasja
Świeżak
Posty: 95
Rejestracja: 7 kwie 2012, o 22:04
Imię: Mateusz
Lokalizacja: WI
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Corsia by WYDRA

Post autor: projektyzpasja »

Kolego działaj działaj :oko: tak 3mać :)2
Salonowa Corsa A 1,3GT + Irmscher U.K. + Bilas Vergasser Technik = Sprint B200 ;-)
Awatar użytkownika
!markos
M A S T E R
Posty: 7632
Rejestracja: 13 paź 2002, o 23:55
Imię: mihau
Lokalizacja: waw
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Post autor: !markos »

Z ta pianka to chyba jakis koszmarny zart.... Zebys potem nie musial calego boku i progu robic z powodu korozji zzerajacej elementy od wewnatrz :pig: Kto Ci to podpowiedzial? W ogole co to za materialy... Troche nie ten kierunek jak "uwielbiasz dobrze posluchac muzyczki".
Obrazek
Awatar użytkownika
maximo
Nowy
Posty: 367
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 17:06
Imię: Dariusz
Lokalizacja: Rybnik
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Corsia by WYDRA

Post autor: maximo »

Z tą pianką to ładnie pojechałeś :-D

Jak chcesz to mam seryjne lampy z przyciemnionymi kierunkowskazami i wstecznymi, leżą i sie kurzą. Oddam w dobrej cenie.
Obrazek
Bagged c20rsa on DrIIIve
Awatar użytkownika
Wydra9
Użytkownik Premium
Posty: 808
Rejestracja: 22 maja 2009, o 23:14
Imię: Rafał
Model auta: Corsa B
Silnik: C20NE
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Corsia by WYDRA

Post autor: Wydra9 »

wszystko zabezpieczyłem przed korozja ... Ciekawe czy panowie w ogóle słuchali czy są jakieś różnice między pustym a zalanym pianka ze od razu źle jest :) tu chodzi głównie o wygłuszenie pracy tylnego zawierzenia... mógłbyś jakieś zdjęcia wstawić tych lampek? widzę ze kolega z warszawy może się ustawimy i stwierdzisz czy źle gra z zrobieniem wygłuszenia najtaniej jak się da :)
Awatar użytkownika
maximo
Nowy
Posty: 367
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 17:06
Imię: Dariusz
Lokalizacja: Rybnik
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Corsia by WYDRA

Post autor: maximo »

http://img820.imageshack.us/img820/682/20062011009.jpg lampy są w idealnym stanie, po prostu zmieniłem je na diodowe jak robiłem auto w marcu tego roku.
Obrazek
Bagged c20rsa on DrIIIve
Awatar użytkownika
Wydra9
Użytkownik Premium
Posty: 808
Rejestracja: 22 maja 2009, o 23:14
Imię: Rafał
Model auta: Corsa B
Silnik: C20NE
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Corsia by WYDRA

Post autor: Wydra9 »

właśnie podobnych lampeczek szukam tylko z bardziej białym kierunkiem i wstecznym. A jaka cena cię Interesuje? Ta są oryginały które sobie pomalowałeś czy takie kupiłeś?
Awatar użytkownika
maximo
Nowy
Posty: 367
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 17:06
Imię: Dariusz
Lokalizacja: Rybnik
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Corsia by WYDRA

Post autor: maximo »

no na lampach są naklejone po prostu dobrze wycięte paski folii, można je zerwać jak byś chciał. Za komplet 5 dyszek + koszty przesyłki
Obrazek
Bagged c20rsa on DrIIIve
Awatar użytkownika
Fazzie
Nowy
Posty: 137
Rejestracja: 22 lut 2009, o 15:50
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re:

Post autor: Fazzie »

!markos pisze:Z ta pianka to chyba jakis koszmarny zart.... Zebys potem nie musial calego boku i progu robic z powodu korozji zzerajacej elementy od wewnatrz :pig: Kto Ci to podpowiedzial? W ogole co to za materialy... Troche nie ten kierunek jak "uwielbiasz dobrze posluchac muzyczki".
Markos dobrze prawi. Pianka zlapie wilgoci i zezre ci to auto od srodka. :-D Niektorzy tak latali progi "na sztuke" do sprzedazy. Pierwsza zima i...
Wydra9 pisze:wszystko zabezpieczyłem przed korozja ... Ciekawe czy panowie w ogóle słuchali czy są jakieś różnice między pustym a zalanym pianka ze od razu źle jest :) tu chodzi głównie o wygłuszenie pracy tylnego zawierzenia... mógłbyś jakieś zdjęcia wstawić tych lampek? widzę ze kolega z warszawy może się ustawimy i stwierdzisz czy źle gra z zrobieniem wygłuszenia najtaniej jak się da :)
Tu nie chodzi o granie, a tak jak wczesniej napisalem o opcje korozji, ktora i tak pojawi sie przez ta pianke dosc szybko. Wystarczylo kupic maty APP czy Bolla do tego rolke dekarskiej i napewno to by lepiej gralo.

Ps. Ladna corsina. :)
Obrazek
Unsere Opels sind viel schneller...
Awatar użytkownika
Wydra9
Użytkownik Premium
Posty: 808
Rejestracja: 22 maja 2009, o 23:14
Imię: Rafał
Model auta: Corsa B
Silnik: C20NE
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Corsia by WYDRA

Post autor: Wydra9 »

No ale tu nie chodzi o granie jak wiecie w każdym niskobudżetowym miejskim aucie zawieszenie strasznie słychać tłucze bije ta pianka ma służyć jako tłumik zawieszenia i dala naprawdę dużo cisza w aucie dziur nie słychać zawieszenie cichutko pracuje tylko takie głuche stukoty słychać na nierównościach prawie jak u ojca w bmw :P. Mate mam i to jeszcze z pół rolki mi zostało ale czy ona tak samo jak pianka wyłapie to zawieszenie?

PS co do tych światełek to mam spore obawy kupie zacznie to złazić kiblowato wyglądać zbieram na te czerwone z dymionym paskiem.
Awatar użytkownika
!markos
M A S T E R
Posty: 7632
Rejestracja: 13 paź 2002, o 23:55
Imię: mihau
Lokalizacja: waw
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Post autor: !markos »

Ty w ogole czytasz co piszemy? :0

RDZA ZJE CI SAMOCHOD!

Wlasnie przez to, ze wepchnales w blachy pianke.. Nikt nie pisal o wlasciwosciach wygluszajacych, w tym momencie nie ma to zadnego znaczenia!
Obrazek
Karczo_27
Nowy
Posty: 274
Rejestracja: 2 wrz 2010, o 21:18
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Re: Corsia by WYDRA

Post autor: Karczo_27 »

Haha mocny jesteś z tą pianką :D
Co to robi w dziale Nasze Projekty? :pig:
szymi870
Nowy
Posty: 238
Rejestracja: 2 lis 2008, o 10:48
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Corsia by WYDRA

Post autor: szymi870 »

Boże widzisz i nie grzmisz.... :zakrecony: popychacze w silniku nadal walą jak waliły na zlocie czy już zalałeś 3 doktory + ceramizer ?? Jeśli zawiecha jest wytłuczona to ją napraw zamiast przygłaśniać radio i walić piankę gdzie się da....
Awatar użytkownika
Fazzie
Nowy
Posty: 137
Rejestracja: 22 lut 2009, o 15:50
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Corsia by WYDRA

Post autor: Fazzie »

Wydra9 pisze:No ale tu nie chodzi o granie jak wiecie w każdym niskobudżetowym miejskim aucie zawieszenie strasznie słychać tłucze bije ta pianka ma służyć jako tłumik zawieszenia i dala naprawdę dużo cisza w aucie dziur nie słychać zawieszenie cichutko pracuje tylko takie głuche stukoty słychać na nierównościach prawie jak u ojca w bmw :P. Mate mam i to jeszcze z pół rolki mi zostało ale czy ona tak samo jak pianka wyłapie to zawieszenie?

PS co do tych światełek to mam spore obawy kupie zacznie to złazić kiblowato wyglądać zbieram na te czerwone z dymionym paskiem.

yyy yy :)9 rozjebales :lol:
Generalnie Twoje auto, Twoja sprawa, ale po prostu dobrze Ci radzimy, a to co zrobiles z ta pianka budowlana to smiechu warte.
Za pewne bedzie to kolejna corsa, ktora bardzo szybko skonczy swoj zywot,a na pewno przez blache. :oko:
Obrazek
Unsere Opels sind viel schneller...
Awatar użytkownika
Wydra9
Użytkownik Premium
Posty: 808
Rejestracja: 22 maja 2009, o 23:14
Imię: Rafał
Model auta: Corsa B
Silnik: C20NE
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Corsia by WYDRA

Post autor: Wydra9 »

szymi870 pisze:Boże widzisz i nie grzmisz.... :zakrecony: popychacze w silniku nadal walą jak waliły na zlocie czy już zalałeś 3 doktory + ceramizer ??
Nie, zalałem pianka... Tyle czasu nikt nic nie mówił na temat tej pianki teraz nagle takie poruszenie. Nie na wszystkim się muszę znać chciałem żeby wygłuszyć nadkole i wszelkie odgłosy z tamtad dochodzace i tak się stało a czy mówiłem już ze zalałem cały boczek środkiem antykorozyjnym. Z reszta kur... Czy nie można normalnie składać swoich wypowiedzi nie jadąc po rzeczach które zrobiłem? Skoro to szkodzi to to zmienię na coś innego nie musiałem przecież wiedzieć ze może to mimo wszystko szkodzić... Wiem na co wsadze tam poduszkę z pierza kaczego :) W bmw mojego ojca z 91 odziwie nie zardzewiałej cale nadkola są powykadane czymś ala pianka i jest zajębiscie cichutko i u mnie teraz jest podobnie, tym też się sugerowałem
Awatar użytkownika
Bear_
Weteran
Posty: 1807
Rejestracja: 29 mar 2007, o 21:53
Imię: Arek
Lokalizacja: .:ZzA Winkla:.
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 6 razy
Kontakt:

Re: Corsia by WYDRA

Post autor: Bear_ »

Mistrzu, samochodu typu BMW albo coś, gdzie mają powciskane pianki są do tego typu zabiego przystosowane konstrukcyjnie... Mają odpowiednie odpływy itp... Po za tym pianki te nie chłoną wilgoci i wody...

Co do twojego zabiegu, cała wilgoć, choćby najprościej z różnicy temperatur zostaje w nadkolu... Nie jest w stanie odparować... A powloka antykorozyjna profili zamkniętych polega wlaśnie na tym by woda nie łapała się blachy i zakamarków, tylko została wytrącona i odparowala bądź skropliła się w odpowiednim miejscu...

Wycinaj to w pizde póki masz jeszcze auto... Bo uwierz, zerzre Ci to szybciej niż się spodziewasz...

Jesli chcesz mieć wygłuszenie przed pracą zawieszenia itp. to polecam wyłożyć auto jakimiś matami dekarskimi itp... Od środka bagażnika włącznie...

A do pełni tego jak byś chciał się bawić i robić ze starej corsy mercedesa to spróbuj zastosować patent np. ze starszych Alf, mianowicie jak masz nadkola plastikowe z tylu to od góry możesz je wylożyć jakimś dywanem nie chlonącym wody, bądź również matami... Będzie dużo ciszej...

Po za tym jesli chodzi o mnie to auto takie jak Corsa B, sorry ale ma swoje lata, konstrukcyjnie nie grzeszy nowością, a jak huczy i trzaska to wiesz bynajmniej, że jedzie...

Takie zabiegi super wygłuszeń i to tylko dla wyciszenia pracy zawiasu a nie audiofilii to jak remont starej chawiery... Ściany krzywe w chuj, nic się z tym zrobić nie da to co... - płyta gipsowa na to i mamy piękne, proste i zajebiste ściany... Ale pod plytą jak się wszystko waliło, pękało tak się robi dalej... Jedynie nie możesz w pore zareagować bo tego po prostu nie widzisz...

Czy taka, w miare obiektywna i bezemocjonalna odpowiedź na fakt czynności jaką wykonałeś w swoim aucie jest dla Ciebie wystarczająca i tłumacząca fakt, że źle postąpiłeś...
Obrazek
- Była CB C16XE -> C18XE Smallblock 2 - 140 PS, 183 Nm
- Jest Astra H Caravan Z19DTH OPC Line - 205 PS, 411 Nm

PAMIĘTAJ, wymieniaj świece!
Awatar użytkownika
truckerek
Nowy
Posty: 197
Rejestracja: 20 maja 2012, o 10:36
Imię: Sergiusz
Lokalizacja: Opalenica WLKP
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Corsia by WYDRA

Post autor: truckerek »

Tak nawiasem... Znalazłem foto na necie, jak mniej więcej wygląda efekt wypełniania nadkoli i innych elementów pianką ;) Może to Ci pomoże zrozumieć mistrzu...

Obrazek

Tak może wyglądać autko w niedalekiej przyszłości.
Obrazek
Posty bez polskich znaków pisane za pośrednictwem telefonu :)
Awatar użytkownika
Wydra9
Użytkownik Premium
Posty: 808
Rejestracja: 22 maja 2009, o 23:14
Imię: Rafał
Model auta: Corsa B
Silnik: C20NE
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Corsia by WYDRA

Post autor: Wydra9 »

Bear i taka krytyka mi się podoba w chwili wolnej wszystko wypierdziele i wsadze pozostała mi mate z drzwi i bagażnika. Serio myślałem ze to dobre rozwiązanie :( a ciszej jest i to bardzo dużo... Nawet nie zauważyłem ze mi łozysko huczy z tylu bo ten dźwięk bardzo się zlewał z całą reszta.
Awatar użytkownika
Bartek_gutek
Nowy
Posty: 360
Rejestracja: 2 lip 2011, o 15:00
Imię: Bartek
Lokalizacja: Krosno
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 6 razy
Kontakt:

Re: Corsia by WYDRA

Post autor: Bartek_gutek »

To koło co złożyłeś do Corsy to jest VWnowskie? Sebring chyba. nie czuć na kierownicy drgań przy większych prędkościach? bo tak jest minimalnie większy otwór centrujący.
A lampki do tyłu to ja bym polecał takie:
http://allegro.pl/opel-corsa-b-lampy-ty ... 85607.html
albo takie
http://allegro.pl/opel-corsa-b-lampy-ty ... 85598.html
Awatar użytkownika
Fazzie
Nowy
Posty: 137
Rejestracja: 22 lut 2009, o 15:50
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Corsia by WYDRA

Post autor: Fazzie »

Bartek_gutek pisze:To koło co złożyłeś do Corsy to jest VWnowskie? Sebring chyba. nie czuć na kierownicy drgań przy większych prędkościach? bo tak jest minimalnie większy otwór centrujący.
A lampki do tyłu to ja bym polecał takie:
http://allegro.pl/opel-corsa-b-lampy-ty ... 85607.html
albo takie
http://allegro.pl/opel-corsa-b-lampy-ty ... 85598.html
Kiera od Calibry bez poduchy. Pasuje plug&play.
Obrazek
Unsere Opels sind viel schneller...
Awatar użytkownika
Wydra9
Użytkownik Premium
Posty: 808
Rejestracja: 22 maja 2009, o 23:14
Imię: Rafał
Model auta: Corsa B
Silnik: C20NE
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Corsia by WYDRA

Post autor: Wydra9 »

kierownica pasuje bez problemu także montarz klaksonu jest taki sam, kółeczka pasują centrujący jest większy ale nie zauważyłem jakiś drgań większych podczas jazdy. Właśnie na takie lampki poluje tylko brak kasy chwilowo :(
Awatar użytkownika
Bartek_gutek
Nowy
Posty: 360
Rejestracja: 2 lip 2011, o 15:00
Imię: Bartek
Lokalizacja: Krosno
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 6 razy
Kontakt:

Re: Corsia by WYDRA

Post autor: Bartek_gutek »

Fazzie pisze:
Bartek_gutek pisze:To koło co złożyłeś do Corsy to jest VWnowskie? Sebring chyba. nie czuć na kierownicy drgań przy większych prędkościach? bo tak jest minimalnie większy otwór centrujący.
A lampki do tyłu to ja bym polecał takie:
http://allegro.pl/opel-corsa-b-lampy-ty ... 85607.html
albo takie
http://allegro.pl/opel-corsa-b-lampy-ty ... 85598.html
Kiera od Calibry bez poduchy. Pasuje plug&play.

Koło => miałem na myśli Felgi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze Projekty”