Corsa B c20ne

Sprzedaj swoje auto lub kupie sobie nowe!
ODPOWIEDZ
Ray
Świeżak
Posty: 31
Rejestracja: 6 paź 2014, o 20:40
Imię: Paweł
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Corsa B c20ne

Post autor: Ray »

Obrazek
Opel Corsa B z silnikiem c20ne o mocy 115 KM wyjętym z Kadetta E
Trochę o silniku:
przebieg około 150-170 tyś ,zaraz po kupnie wymieniłem w nim przewody , świece , rozrząd wraz z pomp. wody , olej nowy filtry... ogólnie tylko podstawy , nie potrzeba robienia przy nim nic
jeździłem tym silnikiem z głową bez nadmiernego pałowania robił bez problemu trasy Rybnik-Opole. Oleju nic nie pobiera (tylko miska mokra ) więc przydałaby się uszczelka miski nowa.
Silnika nie upalałem , był szanowany i dbany kompresja na wszystkich cylindrach identyczna 12b
gazu nie widział, lane było tylko i wyłącznie 98 z stacji shella.
Dla chętnego moge przedstawić fotorelacje jak przebiegała wymiana silnika.
Silnik został spięty z 5-biegową skrzynią biegów o oznaczeniu F13 ( które występowały w wersjach 1.0, 1.2) i daje to naprawdę dobry efekt jeśli chodzi o przyspieszenie tego małego bąka
Skrzynia w bdb stanie bez zgrzytów ani dziwnych dzwięków, sprzegło, połosie itp równiez
Wymienione r zostały hamulce przednie z seryjnych na 256x24 z Calibry wraz z zaciskami.
Corsa stoi na Gwintowanym zawieszeniu.
Do wymiany bębny tył.
Teraz trochę o nadwoziu, buda ogólnie zdrowa trzeba jedynie zrobić podłogę bo zaczyna gnić ( ja nie mam czasu,ani możliwości) po za tym auto nigdzie nie rdzewieje jakies małe ogniska robione na bieżąco, wszystko robione z głową i kilkakrotnie przemyślane.
W samochodzie został włożony faltdach który działa bez zarzutu, ale trzeba dostosować pod niego podsufitkę, bo oryginalna nie pasuje zbyt dobrze. Elektroniczny licznik również z kadetta E który działa bez zarzutu, wszystkie płyny i części eksploatacyjne wymieniane na bieżąco.
Zderzak przód z halogenami GSI oraz lotka tył.
Całość pomalowana matowym kolorem który nadaje fajny pastelowy odcień
Przeglą do 06.2016 Ubezpieczenie 09.2016 Gorąco zachęcam do oglądania a zdecydowanych na jazdę testową. Handlarzom i typom chcących się powozić dziękuję.
Cena 2.700 do nego
Na życzenie mogę wysłać wiecej zdjęć. Wiecej info pod nr tel 533442499 :) Pozdrawiam !!![/url]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzedam auto”