Dzień dobry, hello, siemka etc... tutaj nowi się Witają

Rozmowy o Corsie. Tematy zwiazane z Klubem CorsaSport.pl. Dyskusje nie związane z Corsą umieszczamy w Luźnych Rozmowach!
Regulamin forum
PRZECZYTAJ: Główne Reguły CorsaSport.pl
ODPOWIEDZ
Guma
Świeżak
Posty: 27
Rejestracja: 1 gru 2001, o 00:00
Lokalizacja: Poznań
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Guma »

Witam, a szczegolnie witam wszystkich Corsowcow, sam posiadam Corse B irsmchera 1.8 180KM i jest w niej wszystko co moglem zamarzyc! zycze wam dlugiej dzialalnosci na tym forum, aby wam sie dobrze tutaj zylo :uśmiech: :uśmiech: i chyba bede tutaj czesciej wpadal! :oko:
!!!4 WD FAN CLUB!!! NR:001
Awatar użytkownika
Flipper
Swój
Posty: 807
Rejestracja: 12 sty 2001, o 00:00
Lokalizacja: Dreamland
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Flipper »

Odwiedzaj nas czesto bo zaczynamy znow odzywac - strona juz niedlugo bedzie przechodzic aktualizacje (wieksza), zaczna sie spotkania, materialy klubowe w drodze :uśmiech:
Obrazek
Mafia uczy, Mafia radzi, Mafia nigdy cie nie zdradzi :-D :-D
Mishka
Świeżak
Posty: 22
Rejestracja: 28 sty 2002, o 00:00
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Mishka »

Irmsher 1.8 180 KM? No to calkiem, calkiem...a od czego masz silniczek, jezeli moge zapytac? I robiony w 100% w warsztatach Irmshera, czy zamawiales czesci i tutaj robiles?
My new toy :-)
Obrazek
Awatar użytkownika
Flipper
Swój
Posty: 807
Rejestracja: 12 sty 2001, o 00:00
Lokalizacja: Dreamland
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Flipper »

...i wogóle dlaczego jeszcze fotek tego ścigacza nie widziałem ???? :uśmiech:
Obrazek
Mafia uczy, Mafia radzi, Mafia nigdy cie nie zdradzi :-D :-D
Guma
Świeżak
Posty: 27
Rejestracja: 1 gru 2001, o 00:00
Lokalizacja: Poznań
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Guma »

Sciagalem go z Niemiec i byl w 100% robiony przez Irsmchera robiony! robilem u nas tylko zderzak (rejestracja), czysta klape, i maske spuszczalem na swiatla; silnik jest 1,8 TURBO jesli cos ci to mowi?
!!!4 WD FAN CLUB!!! NR:001
PABLO
Swój
Posty: 515
Rejestracja: 22 maja 2001, o 02:00
Lokalizacja: OLSZTYN
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: PABLO »

A ja mam CORSE 1.2 S :)17
Obrazek
Awatar użytkownika
Flipper
Swój
Posty: 807
Rejestracja: 12 sty 2001, o 00:00
Lokalizacja: Dreamland
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Flipper »

DLACZEGO NIE PRZESYŁASZ FOTEK TEJ MASZYNKI
?????? :smutek:
Obrazek
Mafia uczy, Mafia radzi, Mafia nigdy cie nie zdradzi :-D :-D
Guma
Świeżak
Posty: 27
Rejestracja: 1 gru 2001, o 00:00
Lokalizacja: Poznań
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Guma »

Niemam nigdzie na kompie fotki mojej furky bo mam ja dopiero od 2 miesiacy!!!
!!!4 WD FAN CLUB!!! NR:001
Awatar użytkownika
Flipper
Swój
Posty: 807
Rejestracja: 12 sty 2001, o 00:00
Lokalizacja: Dreamland
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Flipper »

No jak tak można - skąd jesteś - wyślemy ci ekipę z aparatem i będzie po problemiku raz-dwa :)23

"Dopiero" od 2 miesięcy ????? Aż od 2 miesięcy i nie pokazujesz jej - daj się innym też poślinić :lol: :D
Obrazek
Mafia uczy, Mafia radzi, Mafia nigdy cie nie zdradzi :-D :-D
Guma
Świeżak
Posty: 27
Rejestracja: 1 gru 2001, o 00:00
Lokalizacja: Poznań
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Guma »

Z Poznania zawsze mnie mozecie znalezc na foum Driver's Club Poznan! A autko cos mi juz nawala!!! Klopoty z rozruchem...musze dlugo 3mac na zaplonie i wtedy odpali kreci sie rozruch wraz z kolem zamachowym nie sa to siwece i te bajery bo juz spr. a kumpel z Driver's Clubu ma tez Corse (troche dluzej odemnie) i mowi ze poojdzie mi teraz defekt za defektem czy jest to prawda???
!!!4 WD FAN CLUB!!! NR:001
Awatar użytkownika
Flipper
Swój
Posty: 807
Rejestracja: 12 sty 2001, o 00:00
Lokalizacja: Dreamland
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Flipper »

Maruda - kopnij tego kolege w tylek za takie doradzanie !!!!! Czy auto bedzie mialo defekty to zalezy od tylu czynnikow, ze nigdy nie mozna kupic nawet NOWEGO auta i byc pewnym, ze z nim nie bedzie problemow. Znajomy kupil nowiutkie A8 4.2 quattro z pelnym wypasem i..... i koniec koncow oddal bo sie sypalo !!!

Jakbys mial auto tylko do jazdy - nie do pracy przy nim to po cholere ci takie auto ??? Idea tuningu polega na dlubaniu przy autku :)23 :D

Glowa do gory !!! Tylko jak cos beziesz z autem chcial robic - ROB U NAJLEPSZYCH - tylko oni poradza soebie z nim - papraki ci zalatwia ten motorek :smutek:
Obrazek
Mafia uczy, Mafia radzi, Mafia nigdy cie nie zdradzi :-D :-D
Guma
Świeżak
Posty: 27
Rejestracja: 1 gru 2001, o 00:00
Lokalizacja: Poznań
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Guma »

Zaczelem serwisowac auto u dealera; mam przyjechac we wtorek (za tydz.)... zobaczymy ile mnie wykasuja! Flipper zgadzam sie z toba w 100%
!!!4 WD FAN CLUB!!! NR:001
Awatar użytkownika
Flipper
Swój
Posty: 807
Rejestracja: 12 sty 2001, o 00:00
Lokalizacja: Dreamland
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Flipper »

GGGUMMMMAAAA - skoro się zgadzasz to po jaką cholere jedziesz do serwisu OPLA ???? To najwiekszy błąd w tej sytuacji. Prosty mechanik jak zobaczy taki silnik to sie nawet będzie bał za niego zabrać, a w serwisie nie dość, że nie umią (wiem co mówie) to jeszcze wydaje im się, że muszą coś zrobić i pchają paluchy tam gdzie nie trzeba.... :smutek:

Nie lepiej sobie pojechać do ludzi np.(oupsss.... juz miala byc kryptoreklama :)23 ), którzy na wielu stronach są postrzegani jakos specaliści ?
Popytaj sam bo mi możesz nie uwierzyć, ale takie cacucho do salonu ??? Ja już nigdy nie pojade do salonu z mobilkiem.
Obrazek
Mafia uczy, Mafia radzi, Mafia nigdy cie nie zdradzi :-D :-D
Guma
Świeżak
Posty: 27
Rejestracja: 1 gru 2001, o 00:00
Lokalizacja: Poznań
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Guma »

Wiesz przedtem mialem CRX'a tez po tuningu i serwisowalem go Hondzie ale kolo tej Hondy bylo D&W i oni mi wszystko robili... gdzie mam np. oddac? MplusM czy LPM napisz cos z Wielkopolski najlepiej najblizej Poznania (lub w Poznaniu) i dobrze by bylo jakbys szybko odpisal... bo zalezy mi na czasie!
!!!4 WD FAN CLUB!!! NR:001
swatch
Nowy
Posty: 105
Rejestracja: 5 gru 2001, o 00:00
Lokalizacja: Poznań
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: swatch »

Guma , z tym defektem to chyba moje slowa co ? Nie mówilem tu o Corsie , bo IMO Ople , jezeli chodzi o awaryjnosc sa bardzo dobre ... a z moja Corsa , przez 60 tys nie musialem robic nic i nic sie nie psulo , dopiero od pewnego czasu cos czesto odwiedzam mechanika :)24 :)24 :)24 , ale naszczescie tylko z pierdolami ...

A co do Twojego autka , to moje zdanie jest takie , ze powiniens sie przejechac do serwisu , oni powinni Ci tam zdjagnozowac dobrze autko (chociaz z Twoim silnikeim tez nie jestem pewien , czy beda wiedzieli jak sie obejsc) ... ale niech powiedza co jest nie tak i pod zadnym pozorem tam nic nie rob , bo Cie wyje...ą z kasy na maksa . Niech Ci powiedza co jest nie tak i jedz gdzies indziej - moja rada ... a jak bys sie zdecydowal robic w Oplu to spytaj najpierw za ile !
golf IV
Guma
Świeżak
Posty: 27
Rejestracja: 1 gru 2001, o 00:00
Lokalizacja: Poznań
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Guma »

No swath to twoje slowa :uśmiech: ale niechcialem cie sprzedac :uśmiech: :uśmiech: :uśmiech: Ciesze sie ze nie tylko ja z driversow tu jestem! CORSA IS THE BEST!
!!!4 WD FAN CLUB!!! NR:001
REN
Weteran
Posty: 1597
Rejestracja: 6 lut 2002, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: REN »

witam wszystkich klubowiczow :uśmiech: to moj pierwszy post na tym forum takze chcialem sie przywitac :uśmiech:)

PS. czy zeby wstapic do klubu trzeba posiadac corse? a moze liczy sie takze opel combo? :uśmiech:
PABLO
Swój
Posty: 515
Rejestracja: 22 maja 2001, o 02:00
Lokalizacja: OLSZTYN
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: PABLO »

Nie musisz posiadać samochodu, wystarczy że lubisz i ci się podoba Corsa. To wystarczy.
Acha WITAM :uśmiech:
Obrazek
REN
Weteran
Posty: 1597
Rejestracja: 6 lut 2002, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: REN »

mam opla combo 1.4i :uśmiech: jak by nie patrzyc jest to w przynajmniej polowie corsa :uśmiech:)
PABLO
Swój
Posty: 515
Rejestracja: 22 maja 2001, o 02:00
Lokalizacja: OLSZTYN
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: PABLO »

Bardzo wajny samochód. Super bo idzie się kimnąć na pace, wrazie jaki TANI wypad nad morze :uśmiech:
Obrazek
Awatar użytkownika
Fifo
Swój
Posty: 811
Rejestracja: 14 lut 2002, o 00:00
Imię: Marcin
Lokalizacja: Krakooff
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Kontakt:

Witam

Post autor: Fifo »

Witam, to mój pierwszy raz na forum wiec chciałem sie przywitać z wszystkimi i wyrazić słowa uznania dla twórców tej strony jaki i całego przedsiewzięcia jakim jeet ten Club
PABLO
Swój
Posty: 515
Rejestracja: 22 maja 2001, o 02:00
Lokalizacja: OLSZTYN
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: PABLO »

Cześć
Obrazek
Awatar użytkownika
Flipper
Swój
Posty: 807
Rejestracja: 12 sty 2001, o 00:00
Lokalizacja: Dreamland
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Flipper »

Fifo - danke, ale teraz wszystko zalezy od nas wszystkich - tylko w grupie mozemy cos zdzialac :)23 :D
Obrazek
Mafia uczy, Mafia radzi, Mafia nigdy cie nie zdradzi :-D :-D
REN
Weteran
Posty: 1597
Rejestracja: 6 lut 2002, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: REN »

bardzo fajny samochod :uśmiech: ale mi raczej pomaga w pracy niz w wypoczynku :uśmiech:
PABLO
Swój
Posty: 515
Rejestracja: 22 maja 2001, o 02:00
Lokalizacja: OLSZTYN
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: PABLO »

Ja mam jeszcze fiata 1500 P "pikapa" niedługo poślę fotki.
Obrazek
graba
Świeżak
Posty: 85
Rejestracja: 28 lis 2002, o 11:57
Lokalizacja: 3-miasto
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

witam panowie

Post autor: graba »

Panowie strzałeczka w waszą strone, :)2 witam i mam nadzieje ze bede mile widziany
:-D na forum bo jestem posiadaczem najpiękniejszego autka (z mniejszych samochodów) CORSY. Mam niebieską strzale(B) calkeim znosną. Myśle że jeżeli bede mial jakies problemy :0 to mi pomożecie
oczywiscie w miare mozliwosci. :)21
Narka i dozobaczenia :lol:
Retox
Nowy
Posty: 188
Rejestracja: 5 lut 2002, o 00:00
Lokalizacja: warszafka
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Retox »

Witam serdecznie w imieniu {mam nadzieję :-D } klubu i życzę owocnych postów. Napisz coś o swoich przygodach z autem.
graba
Świeżak
Posty: 85
Rejestracja: 28 lis 2002, o 11:57
Lokalizacja: 3-miasto
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

witam panowie

Post autor: graba »

W sumie to jak ją przywiozłem z niemiec to dalem sie zrobic (Corsa B grudzień "97) mianowicie miala miec 67000km przebiegu ale jadac do Polski na berlinering jak sie zatrzymalem do kolejki na granicy (bo stalem 42 godziny :grin: ) to zaczela chodzic jak diesel okazalo sie ze jest do zrobienia łańcuszek rozrządu :0 no i poplynolem na koszty :bardzozly: .a tak poza tym to kupilem sobie 15 do tigry zrobilem grill ze znaczkiem kameia wsadziłem tłumik :diabel: i muze, ale plany sa duze tylko brak pęgi :-? .Tylko ze ja jestem zwolennikkiem lekkiego tuningu.
graba
Świeżak
Posty: 85
Rejestracja: 28 lis 2002, o 11:57
Lokalizacja: 3-miasto
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

witam panowie

Post autor: graba »

nie dodalem ze jak jest do zrobienia łańcuszek rozrządu to raczej ma około 100 000km przebiegu :lol: , a najgorsze że kupowałem moją strzałke od kobiety (w średnim wieku) :)23 . narka
Retox
Nowy
Posty: 188
Rejestracja: 5 lut 2002, o 00:00
Lokalizacja: warszafka
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Retox »

No to nie znasz takich "chwytów" wśród sprzedających. Spokojna kobieta w średnim wieku sprzedaje auto, a na co dzień synalek autem bryka aż iskry idą :D .
A co do przebiegu to nie musi mieć wcale 100tkm , bo te paski w corsach to własnie w okolicach 70tkm wytrzymują.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Corsa Klub”