Ile jest warte wspomaganie hydrauliczne do CB?

Rozmowy o Corsie. Tematy zwiazane z Klubem CorsaSport.pl. Dyskusje nie związane z Corsą umieszczamy w Luźnych Rozmowach!
Regulamin forum
PRZECZYTAJ: Główne Reguły CorsaSport.pl
ODPOWIEDZ
morhol
Nowy
Posty: 182
Rejestracja: 31 sie 2009, o 22:01
Lokalizacja: SPS
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Ile jest warte wspomaganie hydrauliczne do CB?

Post autor: morhol »

Witam,
chcę kupić wspomaganie hydrauliczne (kompletne) z CB czyli maglownica, pompa, zbiorniczek z przewodami, koło pasowe na szeroki pasek,pytanie po ile chodzą takie komplety? Na allegro prawie wszystkie są elektryczne.
jarcys22
Nowy
Posty: 133
Rejestracja: 18 cze 2011, o 17:38
Imię: Jaroslaw
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Ile jest warte wspomaganie hydrauliczne do CB?

Post autor: jarcys22 »

Kolego ja za samo wspomaganie zaplacilem 150zl ale mysle ze pelen komplet bedzie kosztowal z 400 zl
czerwo
Swój
Posty: 566
Rejestracja: 5 lis 2011, o 22:39
Imię: Robert
Lokalizacja: Kielce
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Re: Ile jest warte wspomaganie hydrauliczne do CB?

Post autor: czerwo »

Magiel ok. 150zł + pompa ok. 50zł + zbiorniczek z przewodami ok. 30zł - 50zł + koło ok. 10zł - 20zł + łapa pod wspomaganie ok. 20zł - 30zł + pasek ok. 30zł + płyn ok. 30zł + robocizna, chyba że zrobisz sam.

Ja zakładałem do C20XE, nie potrzebowałem łapy pod wspomę i koła, bo ta która dorobiłem pod silnik pasowała. Za części wyszło mnie 300 po znajomości + 100 założenie (tyle, że przy C20XE nie trzeba wiercić ani ciąć podłużnicy).

Pozdrawiam, Robert
morhol
Nowy
Posty: 182
Rejestracja: 31 sie 2009, o 22:01
Lokalizacja: SPS
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Ile jest warte wspomaganie hydrauliczne do CB?

Post autor: morhol »

Bardziej chodzi mi o koszt samych części bo zakładał będę sam, niedaleko mnie stoi corsa z niemiec na części w ładnym stanie i interesowało mnie ile taki zestaw może być warty i jak mogę negocjować cenę. Więc wychodzi na to że 300-350 zł max., przy czym demontował z dawcy będę sam.
Lejdi
Bez listowiec ;-)
Posty: 1
Rejestracja: 1 gru 2013, o 14:54
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Ile jest warte wspomaganie hydrauliczne do CB?

Post autor: Lejdi »

Ja ostatnio płaciłam za taki sprzęt 450 zł... Jak widać przepłaciłam, ale z drugiej strony Ty też nie wiesz ile Ci powie właściciel tego samochodu. Ja niby nie demontowałam sama i może dlatego. Zakładał w mojej mąż.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Corsa Klub”