V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Znajdż podobnych maniaków corsy w swoim regionie.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fifo
Swój
Posty: 811
Rejestracja: 14 lut 2002, o 00:00
Imię: Marcin
Lokalizacja: Krakooff
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: Fifo »

projektyzpasja pisze: Śmieszny jesteś :lol: następny wykresy wykresy :placz2:
Zacytowany przeze mnie wyżej fragment Twojej wypowiedzi jednak pasuje do Ciebie jak ulał, a łudziłem się, że choć trochę może być inaczej. Ty na prawdę dalej nic nie rozumiesz :)5 To łopatologicznie: wykres wykresem, jest to ten aspekt mojej pracy, którego gołym okiem nie zobaczysz dlatego Ci go wkleiłem bo jakbym pokazał zdjęcie silnika to i tak nie wiedziałbyś czym to się je bo zatrzymałeś się w edukacji motoryzacyjnej 30 lat temu. Róźnica między nami jest taka, ze Ty masz zaledwie wyglancowany dekiel i tyle a u mnie ten dekiel to tylko wisienka na torcie a to co interesujące i robiace wrażenie, kryje się pod nim. Chcesz się ze mna licytować na wyglancowane elementy, to pokaż mi cos interesującego wewnątrz silnika a nie przynudzaj deklem :lol:


-- 11 sie 2012, o 15:49 --
Bear_ pisze: Tak nawiasem fajne spodnie hehe o ile to Twoje ;) :pig:
Spodnie jak spodnie, jakies robocze...wiesz w garniturach tych aut nie robimy :-P
CB 2.0 16V Turbo powered by ProjectXs 292PS 404Nm 1,05bar --> corsa-fifo-2-0-turbo-1-05-bar-292km-404nm-t66331.html
www.ProjectXs.pl
www.EcuMaster.com

Meet Us on Facebook: http://www.facebook.com/ProjectXs
Awatar użytkownika
YAQB
Weteran
Posty: 1214
Rejestracja: 5 maja 2003, o 19:58
Lokalizacja: 100lica - Konstancin
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: YAQB »

Fiszer pisze:niestety organizator naszej strony YAQB dał ciała, poinformował nas o tym że nie jedzie na 3 godziny przed wyjazdem na zlot, więc i tu dużo winy leży
O ile o tym co się działo na miejscu nie mam prawa się wypowiadać, o tyle powyższe stwierdzenie jest nieprawdą. O tym, że mnie nie będzie nie informowałem "globalnie", ale kto miał wiedzieć, wiedział. I to znacznie wcześniej niż 3 godziny, a nawet wcześniej niż 3 dni ...
CTM #204
mr21
Bez listowiec ;-)
Posty: 4
Rejestracja: 4 cze 2012, o 19:59
Imię: Mike
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: mr21 »

Kolego Fifo, daj sobie spokój z tymi błyskotkami bo to nic nowego po prostu kuty tłok.. Wielkie mi co.. My robimy historię...popartą praktyką o której możesz poczytać... A o tym ,że ktoś pasjonuje się rajdową(technologicznie) historią CA-wcielając ją w życie to nie znaczy ,że nie ma pojęcia o teraźniejszości.
Awatar użytkownika
Bear_
Weteran
Posty: 1807
Rejestracja: 29 mar 2007, o 21:53
Imię: Arek
Lokalizacja: .:ZzA Winkla:.
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 6 razy
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: Bear_ »

Bla bla bla... Panowiem powiem tak... Skończcie kurwa pierdolić już od rzeczy... Sorry ale inaczej tego się nazwać nie da...

Jeden to, drugi to... Ten to a ten tamto... Ja robię historię, ja robię gówno w trawie... Kurwa jak dzieci...

Tego się już kurwa czytać nie da...

Pany moje osobiste zdanie... Po chuj się tak przekomarzacie... Jeden robi sobie mocne wykręcone zaturbione silniki, inni polerują, chromują, remontują stare motory...

Ja jestem np. zwolennikiem i jednego i drugiego nurtu...

Sam już restaurowałem stare autka pod siebie (Fiaty 126) z silnikami odbudowanymi od podstaw... Oparte na abarth'ach itp...

Sam też budowałem silniki nowe, mocno wykręcone, robilem hybrydy lącząc ze sobą różne motory....

Dokładając do pieca z wcześniejszych przechwalanek - sam brałem udział w KJS'ach, sprintach, mam uprawnienia Sędziego Sportów Motorowych, i licencje kierowcy, jak by to kogo interesowało to i ratownika drogowego...

Od ładnych lat mam też licencję krótkofalarską a w wolnych chwilach szydełkuję...

I CO ?! I CHUJ ! Bo inni i tak będą mieli swoje zainteresowania i kierunki w których stronę dążą... :-? :-? :-?

Ja już pisałem... Niech sobie ludzie z CA siedzą u siebie i u siebie narzekają na nas w pizdu ile chcą... Że im nie pozwolono jeździć bez maski, dachu, drzwi, silnika... Ze nenene jest be itp...

Konia to jebie...

DAJCIE ŻYĆ LUDZIE !!! :-?
Obrazek
- Była CB C16XE -> C18XE Smallblock 2 - 140 PS, 183 Nm
- Jest Astra H Caravan Z19DTH OPC Line - 205 PS, 411 Nm

PAMIĘTAJ, wymieniaj świece!
Awatar użytkownika
projektyzpasja
Świeżak
Posty: 95
Rejestracja: 7 kwie 2012, o 22:04
Imię: Mateusz
Lokalizacja: WI
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: projektyzpasja »

szymi870 pisze:Mateusz , nie ma co się spinać , na tym forum jest z pięciu ogarniających chłopaków , reszta jak widzisz pisze Ci ,że masz stary silnik i brak pojęcia :oko: a Tobie RENE polecam najpierw poznać człowieka a później pierd..lić głupoty , bo teraz zachowujesz się jakbyś jeździł golfem w dieslu...
Siemka Szymon :-D ja się nie spinam bo i po co :-P Chłopaku kiedy w Wawie :)5 dawaj znaka :oko:

Co do Rene nic do niego osobiście nie mam, nie znam kolegi to czemu miał bym coś mieć :)9 niech chłopak piszę co chce po mnie jak po kaczce spływa :-P
mr21 pisze:Kolego Fifo, daj sobie spokój z tymi błyskotkami bo to nic nowego po prostu kuty tłok.. Wielkie mi co.. My robimy historię...popartą praktyką o której możesz poczytać... A o tym ,że ktoś pasjonuje się rajdową(technologicznie) historią CA-wcielając ją w życie to nie znaczy ,że nie ma pojęcia o teraźniejszości.


Dokładanie Michał to co kolega pokazuje jest tysiące jak nie więcej, to co się ma pod maską może jest do 30 liczyć w świecie :( jeżeli nie mniej :)6 z moich informacji :oko: esencja królowania Cors po rajdowych bezdrożach :-D i upalania przez samego Colina :-D

niech się chłopak jara że coś tam ma i coś tam stroi :-P kute tłoki to nie nowość nawet w 1,3 S :grin:

straszny rarytas nie ma co :zakrecony:

dobra nie ma co Chłopaki tu pisać bo i tak dokładnie ma Jakubowski trochę racji nic się nie da wyjaśnić powiem tylko to Corsa-A :)2
Salonowa Corsa A 1,3GT + Irmscher U.K. + Bilas Vergasser Technik = Sprint B200 ;-)
Awatar użytkownika
maximo
Nowy
Posty: 367
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 17:06
Imię: Dariusz
Lokalizacja: Rybnik
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: maximo »

Obrazek

Tu są chyba wszyscy z cs bo to prawie jak było zdjęcie grupowe robione :grin:
Obrazek
Bagged c20rsa on DrIIIve
ferroz
Świeżak
Posty: 52
Rejestracja: 30 maja 2011, o 23:42
Imię: mariusz
Lokalizacja: warszawa
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: ferroz »

Witam tych których znam i tych których poznam ,
niebyło mnie bardzo długo , ale miałem kłopoty duże kłopoty ze zdrowiem ,
ale nie o tym chciałem napisać moje spostrzeżenia po v zlocie : @Konik przytył !!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
206 s16
Awatar użytkownika
Fiszer
Świeżak
Posty: 32
Rejestracja: 15 maja 2011, o 02:38
Imię: Michał
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: Fiszer »

to ja się jeszcze raz wypowiem.
było minęło,

może kiedyś będzie lepiej, zróbmy drugi łączony organizowany przez CA i wtedy możemy po narzekać.
tyle ode mnie. oby kiedyś było lepiej :oko:
Awatar użytkownika
Bear_
Weteran
Posty: 1807
Rejestracja: 29 mar 2007, o 21:53
Imię: Arek
Lokalizacja: .:ZzA Winkla:.
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 6 razy
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: Bear_ »

Wydaje Ci się... Konik idzie na masę :D
Obrazek
- Była CB C16XE -> C18XE Smallblock 2 - 140 PS, 183 Nm
- Jest Astra H Caravan Z19DTH OPC Line - 205 PS, 411 Nm

PAMIĘTAJ, wymieniaj świece!
ferroz
Świeżak
Posty: 52
Rejestracja: 30 maja 2011, o 23:42
Imię: mariusz
Lokalizacja: warszawa
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: ferroz »

ta albo to obiektyw szerokokatny!!
206 s16
Awatar użytkownika
STELMI
Moderatorzy
Moderatorzy
Posty: 1331
Rejestracja: 6 wrz 2006, o 22:43
Imię: Piotr
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: STELMI »

ferroz pisze:obiektyw szerokokatny!!
rozumiem, że nie miało byś obiektyw tylko obiekt ? :oko: :D
Awatar użytkownika
czester 1
Weteran
Posty: 1911
Rejestracja: 5 sty 2004, o 13:15
Lokalizacja: zabrze
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: czester 1 »

:0 a ja myslaem ze tu tyle stron podziekowan :lol:

no coz wydaje mi sie, ze takie zachowanie kilku osob spowodowane jest mlodym wiekiem, licze na to ze z tego wyrosna :-? . dobrze ze nic powaznego sie nie stalo.

a wrzucanie tu polerowanej fotki przypomina mi ucieta jedna nogawke w celu pokazania jakiego to mam wydziarganego motylka na udzie :lol: .zenada.
Obrazek
Awatar użytkownika
zgubek
Weteran
Posty: 1017
Rejestracja: 10 maja 2002, o 17:08
Lokalizacja: kiedys Ursynow teraz Zoliborz ;)
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: zgubek »

czester 1 pisze: w celu pokazania jakiego to mam wydziarganego motylka na udzie :lol: .zenada.
Czester, po prostu zazdrościsz :lol:
sprowadzony, serwisowany w ASO, BEZWYPADKOWY, zarejestrowany w Polsce, garażowany(temperatura w garażu 22 °C), przyjechał na kołach, użytkowany przez kobietę - prawnika jako piąte auto w rodzinie, nic nie puka nic nie stuka.Możliwość wysłania VIN na maila
ferroz
Świeżak
Posty: 52
Rejestracja: 30 maja 2011, o 23:42
Imię: mariusz
Lokalizacja: warszawa
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: ferroz »

STELMI pisze:
ferroz pisze:obiektyw szerokokatny!!
rozumiem, że nie miało byś obiektyw tylko obiekt ? :oko: :D
oczywiście że obiekt ,mój błąd :grin:
206 s16
Awatar użytkownika
mr_luke
Nowy
Posty: 447
Rejestracja: 29 lip 2010, o 01:13
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Łódź
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: mr_luke »

czester 1 pisze: spowodowane jest mlodym wiekiem
Zauważ Czester, że my mielismy też trońkę młodzierzy (np. Wydra z dziołchą, ja) i grzecznie było więc się da :D

To był specjalny zamysł Konika bo jak wiadomo obiekty kuliste z natury poruszają się po orbitach eliptycznych a tor przejazdu przez zakręt można przybliżyć do elipsy więc to w naturalny sposób ułatwiało mu poruszanie się Corsą po torze :-P
Corsa - sold
Awatar użytkownika
-=m&m=-
Website Admin
Website Admin
Posty: 4925
Rejestracja: 25 kwie 2004, o 17:33
Imię: Michał
Lokalizacja: Wrocław/Ziemia Obiecana
Podziękował;: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: -=m&m=- »

W galerii pojawiła się kolejna porcja fotek autorstwa Ani (przyciąga), mehesa oraz krzy krzy :D
Dzięki serdeczne za ich udostępnienie :)2

Obrazek
"Wszyscy wiedzą, że coś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi."- Einstein Albert
ODPOWIEDZ

Wróć do „Regionalne spotkania oraz Zloty”