Dotyczy SPOTÓW środowych*

ODPOWIEDZ

Czy.............?

Czas głosowania minął 29 sie 2004, o 21:14

 
Liczba głosów: 0

Awatar użytkownika
satan
Weteran
Posty: 1395
Rejestracja: 9 cze 2003, o 21:44
Lokalizacja: w zakręcie
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Dotyczy SPOTÓW środowych*

Post autor: satan »

Mam porpozycje.

Czy jest sens spotykania sie co środe skoro i tak prawie nikogo na nich nie ma lub zaczyna być poprostu nudno. Jak ktoś nie przyjechał to w tedy Tłumaczenie są różniste.

Moja propozycja jest taka:

Spotykajmy sie np.: w ostatnią środę miesiąca lub co 2 tygodnie w środy.



---------------------------------------------------------------------------------
Prosze to rozważyć z głową i poważnie odpowiedzieć w ankiecie
---------------------------------------------------------------------------------



( * ) Tylko na terenie 100licy
Ostatnio zmieniony 16 sie 2004, o 22:42 przez satan, łącznie zmieniany 1 raz.
powered by PTT & VTG
Awatar użytkownika
pirat
Forum Master
Posty: 3105
Rejestracja: 8 gru 2002, o 22:24
Imię: Paweł
Lokalizacja: Legionowo
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: pirat »

moim zdaniem fajnie byloby, gdyby spoty byly np raz w miesiacu, albo w zaleznosci od pory roku, czy okresu (np.wakacje) mozna robic ankiete ile osob pisze sie na spota w xxx.

A czy nie mogloby byc tak, zeby spoty organizowac w roznych miejscach Warszawy? chodzi mi o to, ze bedac z legionowa mam ok 35 km pod GM. Biorac pod uwage, ze popoludniu sa korki nie moge sie pojawiac na spotach.

Wydaje mi sie, ze spotkania mozna by bylo organizowac w rozne dni tygodnia w zaleznosci od checi, nie tylko w srody a np w piatki.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
!markos
M A S T E R
Posty: 7632
Rejestracja: 13 paź 2002, o 23:55
Imię: mihau
Lokalizacja: waw
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Post autor: !markos »

a ja mysle, ze temat spotow umarl juz jakis czas temu. zawsze ktos mial z czyms problem, a to nie pasowalo, a to cos, a to dupa.

mi sie np najnormalniej w swiecie nie chce tam wpadac, mimo tego, ze mam do galerii jakis kilometr. albo nikogo nie ma, albo sa 2 osoby, albo (raz na 100 lat) jest powiedzmy 6-7.

piatki odpadaja dla mnie, bo mam zamiar goscinnie pojawiac sie na spotach innego klubu, ktory to klub jakims trafem na spotach cieszy sie DOSKONALA frekwencja jego czlonkow..

a dlaczego nie chce mi sie wpadac? po miedzianej to nie chce mi sie wpadac, bo nie doczekalem sie NICZEGO oprocz zdjec. a czekalem, czekalem, mialem nawet nadzieje, ze moze jakos bede mogl podebrac od kogos troche materialu, zeby zrobic film. coz.. otrzymalem dzisiaj odpowiedz: "widocznie bog tak chcial". jakies pytania?
ja juz polozylem laske na material filmowy z miedzianej. wybaczcie, bylem lekko offtopiczny.

glosu nie oddaje, jak dla mnie spoty BYLY co srode, a teraz ich nie ma. moze wroca, moze nie. nie wiem. jakos integracja na torze sie udala - poza nim jest juz z wysilkami "nieco" gorzej.
Obrazek
arts
Forum Master
Posty: 4329
Rejestracja: 9 cze 2001, o 02:00
Lokalizacja: WPR ............
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: arts »

hmmm z tego co obserwuje po ilosci fur na spotach w ilosci trzy :grin: to oczywiscie jestem za jednym lub dwoma spotami w miesiacu, ale za to w liczniejszym gronie :oko:
gregorix
Nowy
Posty: 231
Rejestracja: 4 lis 2003, o 16:15
Lokalizacja: Radzymin koło Wa-wy
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: gregorix »

Ja też bym był za innymi lokacjami bo tak jek pirat napisał mam kawał drogi na galerię M.Lepiej od czasu do czasu np. M1 w markach?
@@@CTM#288@@@
Corsa B C14SE
arts
Forum Master
Posty: 4329
Rejestracja: 9 cze 2001, o 02:00
Lokalizacja: WPR ............
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: arts »

to ma byc spot w wawie a nie w Markach :oko: bez przesady raz na jakis czas mozna przewiesc dupsko pare km
Awatar użytkownika
pirat
Forum Master
Posty: 3105
Rejestracja: 8 gru 2002, o 22:24
Imię: Paweł
Lokalizacja: Legionowo
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: pirat »

arts pisze:to ma byc spot w wawie a nie w Markach :oko: bez przesady raz na jakis czas mozna przewiesc dupsko pare km
...hehe ten co ma 15 min ;)
qomo
Post Mistrz
Posty: 2523
Rejestracja: 23 cze 2002, o 12:56
Lokalizacja: Legionowo
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: qomo »

ogolnie spoty...a zauwarzy;liscie ze kazdy z nas jest inny i kazdy jest w innym klimacie...to tez jest powod do tego ze spoty sa male...nie ma tu do nikgo pretensji ze kazdy jest inny - ja cenie indywidulnosc nienawidze kseroludkow...

...ogolnie zrobicx spot raz w miesiacu i tyle :grin:

zreszta mimo wszystko wedlug mnie spotkanie klubowe kwitna...mniej czy wiecej ale spotykamy sie przecierz poza terenem spotow..przynajmniej ze mna jest tak ze znam kilka osob osobiscie ktore nigdy nie byly na spocie...

PS. oras mimo tego zastoju i spokoju na forum klub dziala i to nawet nie wiecie jak bardzo(oczywsiscie nie wszyscy)

ja klub uwazam za jka najbardziej aktualny i dzialajacy i calkowice spelnia swoje zadanie...

...do pewnego momentu mialem z tym watpilwosci ale stalo sie cos co nie naruszy nigdy mojego dorego zdania o klubie...
corsa A & Audi S3
Obrazek
arts
Forum Master
Posty: 4329
Rejestracja: 9 cze 2001, o 02:00
Lokalizacja: WPR ............
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: arts »

no ale zauwaz 4 razy w miesiacu po 15 min w jedna i druga to wychodzi 120 min :grin: jakos tak mi sie widzi ze nawet jak bedzie raz w miesiacu to bedzie slaba frekwencja i tlumaczenie :-(
Awatar użytkownika
endo
Post Mistrz
Posty: 2343
Rejestracja: 25 sie 2003, o 21:34
Lokalizacja: warszawa
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: endo »

Ja nie oddalem glosu bo nie wiem czy zmiana czestotliwosci cos pomoze.. Fajnie, ze wawka potrafi sie zebrac i mozna spotkac sie osobiscie, ale jak wiele osob sie zapowiada, a przyjezdza jedna lub dwie z czego jedna o 19 a druga o 21 to spoty sie rozpadaja..
Podoba mi sie propozycja Pirata, zmiana miejsc moze wniesc cos nowego, moze jakies nowe atrakcje beda to wiecej osob bedzie sie decydowalo na przyjazd.. moze :-?

Markos, nie fochaj sie, jest jak jest, ale trzeba robic tak zeby bylo lepiej :-D, a Artsa i Zgubka jeszcze scigniemy :oko: :grin: :oko:
:)12 Blue Corsa :)12
:)7 koni kit on board
Obrazek
Awatar użytkownika
Aro
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 18 mar 2004, o 19:03
Imię: Arek
Lokalizacja: Legionowo
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Aro »

moim zdaniem pomysł Pirata jest dobry... jednym razem my będziemy mieli bliżej, innym razem Markos bedzie miał bliżej, nie da rady wszystkim dogodzić

można zamiast cyklicznych spotów środowych, ustawić się co jakiś czas na forum i po problemie :)

tyle ode mnie, głosu też nie oddaje, bo nie wiem na co :-?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mazowieckie”