Pytanko

Zablokowany
Awatar użytkownika
rene
Świeżak
Posty: 45
Rejestracja: 25 paź 2009, o 12:23
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Pytanko

Post autor: rene »

Nie wiem czy mogę to tutaj wsadzić ale cóż. Pytanie tylko do małopolski wiec chyba mogę.

Pytanie jest takie czy ktoś dysponuje podnośnikiem 2kolumnowym w warsztacie/garażu??
czemu pytam potrzebuje wypożyczyć takie stanowisko na 1 dzień najchętniej sobota.
Nawet za jakąś kwotę.
Corsa 4x4 :]
Awatar użytkownika
corsarz
Swój
Posty: 860
Rejestracja: 2 mar 2008, o 16:38
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Królewski Kraków
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: Pytanko

Post autor: corsarz »

pogadaj z fifo, ale oni to mają dużo roboty w projectxs, więc nie wiem jak na to będą się zapatrywać
Awatar użytkownika
Fifo
Swój
Posty: 811
Rejestracja: 14 lut 2002, o 00:00
Imię: Marcin
Lokalizacja: Krakooff
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Kontakt:

Re: Pytanko

Post autor: Fifo »

Pomijając ilość pracy to z racji niskiego sufitu nie posiadamy podnośnika kolumnowego bo przy próbie podniesienia auta wyżej niż na +/- metr mogłoby to się skończyć sprowadzeniem przeciętnego auta osobowego do wysokości ferrari, ewentualnie dziura w naszym wątłym suficie.
CB 2.0 16V Turbo powered by ProjectXs 292PS 404Nm 1,05bar --> corsa-fifo-2-0-turbo-1-05-bar-292km-404nm-t66331.html
www.ProjectXs.pl
www.EcuMaster.com

Meet Us on Facebook: http://www.facebook.com/ProjectXs
Awatar użytkownika
corsarz
Swój
Posty: 860
Rejestracja: 2 mar 2008, o 16:38
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Królewski Kraków
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: Pytanko

Post autor: corsarz »

a to coś mi się pomyliło, wydawało mi się jak tam byłem że widziałem, no ale widocznie coś pomerdałem :-D
Awatar użytkownika
rene
Świeżak
Posty: 45
Rejestracja: 25 paź 2009, o 12:23
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Pytanko

Post autor: rene »

jak coś ktoś może poratować to na PW by nie robić niepotrzebnie zamieszania

Kanał to ja mam ale tego się nie da zrobić na nim
Corsa 4x4 :]
Awatar użytkownika
Fifo
Swój
Posty: 811
Rejestracja: 14 lut 2002, o 00:00
Imię: Marcin
Lokalizacja: Krakooff
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Kontakt:

Re: Pytanko

Post autor: Fifo »

Nie ma takiej rzeczy, której się nie da zrobić na kanale, my posługujemy się kanałem i od 6 lat, przerobiwszy niezliczona ilość samochodów, niezliczoną ilość marek, robiwszy najrozmaitsze modyfikacje moge stwierdzić, ze nie ma takiej rzeczy, której się na kanale nie da zrobić. Napisz co masz do zrobienia, bo az jestem ciekawy.
CB 2.0 16V Turbo powered by ProjectXs 292PS 404Nm 1,05bar --> corsa-fifo-2-0-turbo-1-05-bar-292km-404nm-t66331.html
www.ProjectXs.pl
www.EcuMaster.com

Meet Us on Facebook: http://www.facebook.com/ProjectXs
Awatar użytkownika
rene
Świeżak
Posty: 45
Rejestracja: 25 paź 2009, o 12:23
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Pytanko

Post autor: rene »

Jak będziesz wsadzał kiedyś 4x4 do corsy A
w co wątpię bo nawet nie podjęliście się wsadzić haldexa do calibry teraz
to będziesz wiedział że czegoś się nie da.

Nie jest mój post skierowany anty do was ani jako firmy ani do ciebie.
Po prostu wiem swoje.

PS.
proponuje zamknąć temat bo zawsze może ktoś napisać mi PW
Corsa 4x4 :]
Awatar użytkownika
Fifo
Swój
Posty: 811
Rejestracja: 14 lut 2002, o 00:00
Imię: Marcin
Lokalizacja: Krakooff
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Kontakt:

Re: Pytanko

Post autor: Fifo »

Nie podjeliśmy się wsadzenia haldexa, bo po pierwsze nie mam czasu obmyślac jak go tam wsadzić a jest w KRK ktos kto to juz wymyslił. Poza tym klient dostałby termin na taka operację najwczesniej na jesień a chciał szybciej. mam tez swoje powody i przekonania, żeby uwazac taka modyfikację za nie do końca trafioną, choc osobiście trzymam kciuki, zeby wszystko działało jak nalezy bo bede jeździł tym autem podczas strojenia i wolałbym przeżyc to strojenie.

To czy bede robił kiedykolwiek w corsie 4x4 to się okaze i w dużej mierze będzie zalezało od tego czy znajdzie się chętny żeby zapłacić za taka modyfikacje kwotę, za która bedzie opłacalne dla mojej firmy to zrobić.

Zrobiłem za to wiele innych modyfikacji i jak się zastanawiam nad włożeniem 4x4 do Corsy to nie widze niczego, czego by się nie dało zrobic na kanale tak czy inaczej. Nieważne, na siłe Cie przekonywac nie bedę. Masz swoja filozofie i w porządku. Peace
CB 2.0 16V Turbo powered by ProjectXs 292PS 404Nm 1,05bar --> corsa-fifo-2-0-turbo-1-05-bar-292km-404nm-t66331.html
www.ProjectXs.pl
www.EcuMaster.com

Meet Us on Facebook: http://www.facebook.com/ProjectXs
Zablokowany

Wróć do „Małopolskie”