Corsa B X10XE

Tutaj umieszczamy opisy aut nie spełniających założeń forum Nasze Projekty
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ernest20
Świeżak
Posty: 26
Rejestracja: 10 lut 2015, o 22:34
Imię: Ernest
Lokalizacja: Kielce
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Corsa B X10XE

Post autor: Ernest20 »

Siema wszystkim :)
Już jakiś czas jestem na tym forum i nie wrzucałem nic o mojej małej skarbonce :)

MODEL: 1999r., Corsa B, wersja Eco, 12V 54KM

SILNIK: full seria X10XE, jedynie czyściłem przepustnicę+ wymiana uszczelki (skakały obroty)

UKŁAD DOLOTOWY: seria

UKŁAD WYDECHOWY: seria, po wymianie złącza elastycznego i nowego tłumika końcowego

ELEKTRONIKA: tutaj jest `bida` z nędzą, dużym plusem jest rzadko spotykane w 1.0 elektryczne wspomaganie kierownicy EPS

UKŁAD NAPĘDOWY: seria, wymieniony przegub lewy i prawy, nowe sprzęgło Sachs'a

ZAWIESZENIE: seria, jedynie z tyłu prawdopodobnie zamontowane są krótsze sprężyny

HAMULCE: przód - tarcze, tył- bębny (naprawa hamulca ręcznego, nowe linki, wyczyszczone bębny)

BODY: alufelgi Borbet LK 100 SK 13" ET 36- na alusach były blaszane emblematy Skody, zerwałem je i chcę kupić srebrne emblematy Opla, tylko ciężko dostępne na necie i w sklepach motoryzacyjnych, ale... zamówi się :), zderzaki poliftowe w kolorze nadwozia, nowe lampy, wymienione oświetlenie- żarówki mijania (biel ksenonowa), postojówki białe LED

WNĘTRZE: fotele i kanapa seryjne (dzisiaj wyprane), oświetlenie wnętrza i bagaznika- żarówki LED, zamania 3- ramiennej kierownicy na 4- ramienną, wymiana przepalonych żarówek deski rozdzielczej, zamontowanie podświetlanego przycisku światła przeciwmgielnego

AUDIO: radio JVC KD-G 351, głośniki Blaupunkt przód+ tył, gwizdki seryjne

PLANY:
- jeżeli nie przerzucę się na inny samochodzik, to w paru miejscach ogarnę blachę, bo tak to jest w na prawdę bardzo dobrym stanie i robię swap'a na jakieś 2 litry, a potem podtlenek LPG :)

To tyle by było, pewnie o jakichś innych wielu pierdołach zapomniałem już :)
Jakieś lepsze foto może jutro zarzucę, po umyciu i zarzuceniu politurki :)
Pozdro :D

Podrzucam zdjęcie sprzed paru dni :)
http://ifotos.pl/z/ssrhwha

Wrzucam zdjęcie po dzisiejszym myciu :P
http://ifotos.pl/z/ssrxqee

Wzór opisu podkradziony od mariusz6793 :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze Auta”