Corsa B "DANZELL" C20XE

Tuning Corsy - To forum ma na celu prezentację Waszych projektów, modyfikacji i tego wszystkiego co zrobiliście przy swoich Corsach aby poprawić fabrykę.
Awatar użytkownika
danzell24
Świeżak
Posty: 77
Rejestracja: 28 mar 2011, o 16:25
Imię: Damian
Lokalizacja: okolice Torunia
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Corsa B "DANZELL" C20XE

Post autor: danzell24 »

Witam wszystkich maniaków OPLA :)
Dziś chciałem pochwalić się moją corsinką. Może na początek jak auto wyglądało na początku.
Auto kupiłem w 2011r.

Obrazek

OPEL CORSA B
SILNIK: 1.2 8V
ROK PROD. 1995
ZAWIESZENIE: seria
AUDIO: seria
DODATKOWE WYPOSAŻENIE: brak :) czyli golas

Po krótkim czasie jeżdżenia postanowiłem w nim coś zmienić, autko dostało obniżone zwieszenie oczywiście wyczyszczone i pomalowane

Obrazek

Następnie czas przyszedł na alu, rozmiar 15" również malowanko

Obrazek

Kolejną rzeczą jaką zmieniłem to lampy tył, malowanie lusterek, przyciemnianie szyb i lotka.

Obrazek

Dodatkowo trochę naklejek by się troszkę wyróżniać i bad look

Obrazek

Swap silnika na 1.8 8v 90KM różnica między 1.2 a 1.8 kolosalna :D

Na tym etapie moja zabawa się zatrzymała, przyszedł czas na rodzinę :)

Obrazek

A rok później wspaniały synuś :D

Obrazek

Teraz nadszedł czas na moją pasję. Czyli ciąg dalszy mod'ów :D

W sobotę przekładka silnika bo jak wiadomo człowiek się do wszystkiego przyzwyczaja i po pewnym czasie już nie ma takich efektów jak na początku.
Czyli teraz C20XE 150KM :p

Obrazek

Dodatkowo nowe alu 17" dystanse przód 22mm tył 30mm, nowy lakier, lampy przód angel eyes, zderzak tył i przód, progi, folia carbon 5d połysk na dach i maskę, gładka klapa i poszerzenie by te 17 gdzieś wcisnąć :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Niebawem kolejne zdjęcia z postępów prac nad moją corsiawą :)
Ostatnio zmieniony 8 kwie 2016, o 21:39 przez danzell24, łącznie zmieniany 4 razy.
Zapraszam na Fanpage https://www.facebook.com/danzellC20XE/
Oraz na stronę www.corsab.pl
Awatar użytkownika
Repo
Świeżak
Posty: 44
Rejestracja: 15 lut 2015, o 19:23
Imię: Domi
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Corsa B "DANZELL" C20XE

Post autor: Repo »

:shock: Nie pomyliłeś tego tylnego zderzaka z przednim? :shock:
Awatar użytkownika
danzell24
Świeżak
Posty: 77
Rejestracja: 28 mar 2011, o 16:25
Imię: Damian
Lokalizacja: okolice Torunia
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: Corsa B "DANZELL" C20XE

Post autor: danzell24 »

yyyyy... o kurcze faktycznie :shock: a tak serio to fakt jest on z przedniego zderzaka. Środek jest zaklejony i w to miejsce przyjdzie rejestracja, a w otwory lewy i prawy tłumiki :) Może nie każdemu będzie się ta modyfikacja podobać, ale mi się podoba :smile:
Zapraszam na Fanpage https://www.facebook.com/danzellC20XE/
Oraz na stronę www.corsab.pl
Awatar użytkownika
raf02
Nowy
Posty: 249
Rejestracja: 1 sty 2014, o 00:00
Imię: Rafał
Model auta: Corsa B
Silnik: Saab B204 Turbo
Lokalizacja: Radzyń Podl.
Podziękował;: 5 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Kontakt:

Re: Corsa B "DANZELL" C20XE

Post autor: raf02 »

Chłopie! modyfikacje optyczne zostaw w spokoju, a wyjdzie ci to na dobre :good: jedynie poszerzenia z tymi felgami są do przyjęcia. A tak po za tym ok, ciekawy opis z rodzinką w tle :smile:
gratuluję silniczka i obyś miał jak najmniej problemów przy jego montażu.
Corsa B & Saab | 2.0 Turbo projekt
225HP / 347Nm
Awatar użytkownika
danzell24
Świeżak
Posty: 77
Rejestracja: 28 mar 2011, o 16:25
Imię: Damian
Lokalizacja: okolice Torunia
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: Corsa B "DANZELL" C20XE

Post autor: danzell24 »

Większość wkłada zderzaki GSI a ja chce mieć coś innego. Zobaczymy co wyjdzie finalnie gdy auto będzie już pomalowane i skończone na tip top :grin:

Co do montażu silnika okaże się w sobote :)
Zapraszam na Fanpage https://www.facebook.com/danzellC20XE/
Oraz na stronę www.corsab.pl
elpaco
Świeżak
Posty: 43
Rejestracja: 3 lis 2014, o 21:29
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Corsa B "DANZELL" C20XE

Post autor: elpaco »

hmm finalnie to wyjdzie... fatalnie :cry: ogólnie tego typu trendy przeminęły w 2008.... Taka prawda. Te nadkola które masz mega dobrze prezentowałyby się w typowo dragowym stylu. Czyli... nadkola przykręcone jak ich otwory każą:) wycieraczka z tyłu weg, klapa na zapinki, maska na zapinki, zderzak z przodu z wlotem do filtra, z wlotem do chłodnicy oleju, felgi na biały mat, a w etapie hardcore dwa kubełki, klatka i odelżanie poprzez wycięcie otworów w tylnym zderzaku i na wnękach drzwi. Do kompletu rozpórki i jest baja.
np tutaj masz fajną torówkę:
http://www.kandkcars.co.uk/used_car_vau ... ck_566.htm
tutaj masz np. rajdówkę:
http://www.corsaclub.it/forum/uploadfil ... 019_2l.jpg
a tu masz od groma sportowych cors:
http://allracingcars.com/opel-corsa-b-kit-car/

a moim skromnym zdaniem... poza lekkim poprawieniem seryjnych zderzaków do corsy b nic innego nie pasuje... no dobra poza paroma dodatkami steinmetza.
Awatar użytkownika
!markos
M A S T E R
Posty: 7632
Rejestracja: 13 paź 2002, o 23:55
Imię: mihau
Lokalizacja: waw
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Post autor: !markos »

To jest forum motoryzacyjne, błagam, nie mieszajmy w to ślubów, żon, budowy domu, dzieci, kotków, piesków, ani koników.

Jak skończysz ten tył, to może się okazać, że auto przypomina Citroena Xsarę Picasso - tam też nie wiadomo gdzie przód, a gdzie tył :crazy:
Obrazek
Awatar użytkownika
danzell24
Świeżak
Posty: 77
Rejestracja: 28 mar 2011, o 16:25
Imię: Damian
Lokalizacja: okolice Torunia
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re:

Post autor: danzell24 »

!markos pisze:To jest forum motoryzacyjne, błagam, nie mieszajmy w to ślubów, żon, budowy domu, dzieci, kotków, piesków, ani koników.

Jak skończysz ten tył, to może się okazać, że auto przypomina Citroena Xsarę Picasso - tam też nie wiadomo gdzie przód, a gdzie tył :crazy:
Jeżeli temat ci się kolego nie podoba to go nie oglądaj! Najwidoczniej nie masz rodziny że tak cie to bulwersuje...! W poście dałem mały akcent rodzinny ze względu na przerwanie prac nad moją corsiawą z tego względu. Pozdrawiam :good:

A co do xsary sprzedano ich ponad 700.000 wiec komuś jednak to się podoba :cool:
Zapraszam na Fanpage https://www.facebook.com/danzellC20XE/
Oraz na stronę www.corsab.pl
Awatar użytkownika
Maćko
Nowy
Posty: 367
Rejestracja: 4 mar 2013, o 22:54
Lokalizacja: Łódź
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Corsa B "DANZELL" C20XE

Post autor: Maćko »

Jak zobaczyłem zdjęcie z naklejkami i bad lookiem, to się wystraszyłem...Potem było tylko gorzej. Wybacz, dla mnie wizualnie fatalnie.
Awatar użytkownika
danzell24
Świeżak
Posty: 77
Rejestracja: 28 mar 2011, o 16:25
Imię: Damian
Lokalizacja: okolice Torunia
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: Corsa B "DANZELL" C20XE

Post autor: danzell24 »

Maćko pisze:Jak zobaczyłem zdjęcie z naklejkami i bad lookiem, to się wystraszyłem...Potem było tylko gorzej. Wybacz, dla mnie wizualnie fatalnie.
Spoko nie każdemu przecież musi się podobać, ale dzięki za opinie :wink:
Zapraszam na Fanpage https://www.facebook.com/danzellC20XE/
Oraz na stronę www.corsab.pl
Krakers
Świeżak
Posty: 18
Rejestracja: 8 lut 2013, o 19:21
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Corsa B "DANZELL" C20XE

Post autor: Krakers »

Przód jest ok, tył również mi się nie podoba. ( ale nie mi ma się podobać tylko Tobie)
Alu 15'' na sprzedaż skoro zmieniasz na 17''?
Awatar użytkownika
maximo
Nowy
Posty: 367
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 17:06
Imię: Dariusz
Lokalizacja: Rybnik
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Corsa B "DANZELL" C20XE

Post autor: maximo »

szczerze ? to nawet to ze tutaj bedzie xe pod maska nie uratuje tego samochodu, bardzo dobry przyklad ujowego tuningu.

Prosze bez przekleństw
Obrazek
Bagged c20rsa on DrIIIve
Awatar użytkownika
danzell24
Świeżak
Posty: 77
Rejestracja: 28 mar 2011, o 16:25
Imię: Damian
Lokalizacja: okolice Torunia
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: Corsa B "DANZELL" C20XE

Post autor: danzell24 »

maximo pisze:szczerze ? to nawet to ze tutaj bedzie xe pod maska nie uratuje tego samochodu, bardzo dobry przyklad chujowego tuningu.
chu...... to ty się odzywasz. Widać jaką kulturą kolego dysponujesz! :negative: Poza tym tak naprawdę to dopiero zarysy, wiec efekt końcowy dopiero będzie widać a ty piszesz że będzie na pewno chu.... Na pewno to będzie jutro czwartek więc daruj sobie takie odzywki. Trochę więcej kultury a wszystkim będzie się nam milej żyło!


Kolego Krakers co do felg to jeszcze nie wiem. Jaj by coś to dam znać
Zapraszam na Fanpage https://www.facebook.com/danzellC20XE/
Oraz na stronę www.corsab.pl
Awatar użytkownika
noriad
Nowy
Posty: 123
Rejestracja: 27 mar 2010, o 17:05
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Kraków
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Corsa B "DANZELL" C20XE

Post autor: noriad »

danzell24, powiem Ci tak - wg. mnie to auto fajnie wyglądało na fotce następnej po fotce pomarańczowej felgi... Po prostu z takim tuningiem a'la Fast & Furious jest ten problem, że albo wyjdzie ładna, spójna buda, spojlery, lakier, wnętrze itd., albo (o co bardzo łatwo) wyjdzie coś, co jedynie można ratować mówieniem że to styl "Bosozoku" :crazy:

Co do słów krytyki - niestety, ale to forum nie służy do "lizania się po jajkach" ;-) Powiedziałbym, że tutaj bardziej panuje podejście pt. "prostota i klasyka", chociaż akurat wydaje mi się że jeżeli chodzi o CB, to tylko prostotą i klasyką można coś "fajnego" z tej budy wygrzebać - wystarczy porównać katalog Irmschera dla CB i dla Tigry A - wg. mnie linia Tigry dużo bardziej sprzyja radykalnemu tuningowi optycznemu aniżeli obłe linie CB.

Więc jak dla mnie "dobrze żarło, ale zdechło" niestety. Chociaż faktycznie, poszerzane nadkola mogą wyjść finalnie na + :hi:
Było 973 cm3, jest 1389 cm3.
Obrazek
elpaco
Świeżak
Posty: 43
Rejestracja: 3 lis 2014, o 21:29
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Corsa B "DANZELL" C20XE

Post autor: elpaco »

OOOO Przedmówca dobrze prawi! CB z frontem od Tigry, poszerzeniami i gładkim tylnym zderzakiem, mogłaby wyglądać ciekawie przy dobrym spasowaniu. Ale dokładanie jej elementów z laminatu o wytrzymałości "nie dotykać, podziwiać"... hmm, na całe szczęście ten "piękny" tył odpadnie na pierwszym progu zwalniającym :grin: ale... rób co chcesz Twoje auto. W sumie zawsze masz szansę pretendować do pucharu w kategorii "najszybsza wieśtuningowa corsa w PL"
Awatar użytkownika
noriad
Nowy
Posty: 123
Rejestracja: 27 mar 2010, o 17:05
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Kraków
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Corsa B "DANZELL" C20XE

Post autor: noriad »

Wiesz elpaco, ja na przykład jakoś nie lubię komuś mówić "aleś debil, że robisz inaczej aniżeli mi się podoba".

Z projektami, które są mocno zmienione wizualnie jest ten problem, że "o gustach się nie dyskutuje", oraz że "racja jest jak dupa, każdy ma swoją"...

Dlatego ja te zmiany opiszę tak:

Obrazek
Było 973 cm3, jest 1389 cm3.
Obrazek
elpaco
Świeżak
Posty: 43
Rejestracja: 3 lis 2014, o 21:29
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Corsa B "DANZELL" C20XE

Post autor: elpaco »

noriad pisze:Wiesz elpaco, ja na przykład jakoś nie lubię komuś mówić "aleś debil, że robisz inaczej aniżeli mi się podoba".
Wiadomo, też nie mówię nie bo nie. Podsuwam koledze pomysły na zrobienie czegoś fajnego, oryginalnego i cieszącego oko. Ale trudno jest czasami uzmysłowić komuś, że pewne przeróbki są wyrzuceniem kasy i pracy w kontener. Trudno. "Robim co możem" żeby pomóc, ale to od właściciela zależy czy nasze wywody uruchomią wyobraźnię i chęć poszukania inspiracji, wzoru i stylu dla auta czy pozostanie on na etapie "dołożę tu to, tam tamto i trochę lamek z choinki" Czas pokaże :sorry:
Awatar użytkownika
CorsaCG
Nowy
Posty: 225
Rejestracja: 11 cze 2013, o 22:50
Imię: Michał
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Corsa B "DANZELL" C20XE

Post autor: CorsaCG »

Każdy modzi auto pod siebie :good:
Tyle ode mnie w kwestii powyższych, często negatywnych :evil: komentarzy

Wrzućcie na luz :smile:
Awatar użytkownika
danzell24
Świeżak
Posty: 77
Rejestracja: 28 mar 2011, o 16:25
Imię: Damian
Lokalizacja: okolice Torunia
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: Corsa B "DANZELL" C20XE

Post autor: danzell24 »

CorsaCG pisze:Każdy modzi auto pod siebie :good:
Tyle ode mnie w kwestii powyższych, często negatywnych :evil: komentarzy

Wrzućcie na luz :smile:
Dzięki kolego :)2
Zapraszam na Fanpage https://www.facebook.com/danzellC20XE/
Oraz na stronę www.corsab.pl
Awatar użytkownika
maximo
Nowy
Posty: 367
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 17:06
Imię: Dariusz
Lokalizacja: Rybnik
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Corsa B "DANZELL" C20XE

Post autor: maximo »

No dobrze skoro trzeba rozwinac pojecie chujowy to ja chetnie to rozwine.
W aucie z zewnatrz nie ma zadnej fajnej czesci, to ze ktos da poszerzenia to zaden plus, bo w corsie sa sierpy i ciezko to zgrac a wiem bo robilismy to u reya w corsie. Ciekawi mnie jak ogramne progi zamontujesz zeby linia dolu samochodu byla w miare rowna, i jescze chyba jeden maly problem jest ze auto obniza sie zawieszeniem a nie pianka zywica i kitem. gladka klapa z tylu to wiocha, corsa ma cholernie fajna linie niewiele trzeba zeby te auto z zewnatrz bylo okej, wystarczy chyba troche gustu i pomyslunku a tego tutaj brakuje. Bede sledzil postepy :lol:
Obrazek
Bagged c20rsa on DrIIIve
darco16v
Nowy
Posty: 191
Rejestracja: 24 lip 2014, o 09:22
Imię: Darek
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Corsa B "DANZELL" C20XE

Post autor: darco16v »

A ja popieram ten projekt jakikolwiek by nie był. Kazdy robi na swoj sposob i wedle swojego uznania :) Najwiecej zawsze krytykuja ci co nic nie mają i pod maską goszczą te badziewia 1.4 albo eco kleki. Rób kolego swoje i nie oglądaj się na innych. XE pod maska zawsze na plus :) Jeszcze na wydeszku z czasem mały wiatraczek i mozna już fajnie sie odpychać. Jakbys byl zainteresowany to mam soft do C20XE i odcinka obrotów na 7800. Kopia programu EDS2.
Awatar użytkownika
!rafi
Nowy
Posty: 366
Rejestracja: 30 lis 2008, o 16:50
Imię: Rafał
Lokalizacja: Elbląg
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Corsa B "DANZELL" C20XE

Post autor: !rafi »

darco16v pisze:Najwiecej zawsze krytykuja ci co nic nie mają i pod maską goszczą te badziewia 1.4 albo eco kleki.
Problem w tym, że akurat maximo ma xe pod maską i jedną z lepszych bud na forum :smile:

A te dziury w przednim zderzaku, to w jakim celu są ?
Awatar użytkownika
Peter
Nowy
Posty: 351
Rejestracja: 20 gru 2012, o 22:44
Imię: Piotr
Lokalizacja: Nowy Sącz
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Corsa B "DANZELL" C20XE

Post autor: Peter »

Nawet ja nie wiem co powiedzieć na temat tego projektu ... Może cosik z tego będzie


A
!rafi pisze:Problem w tym, że akurat maximo ma xe pod maską i jedną z lepszych bud na forum
Jeżeli chodzi o corse b maximo'a to jest jednym z lepszych projektów opli w PL więc takie dogadywanie to nie na miejscu
darco16v pisze:Najwiecej zawsze krytykuja ci co nic nie mają i pod maską goszczą te badziewia 1.4 albo eco kleki. Rób kolego swoje i nie oglądaj się na innych
Awatar użytkownika
danzell24
Świeżak
Posty: 77
Rejestracja: 28 mar 2011, o 16:25
Imię: Damian
Lokalizacja: okolice Torunia
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: Corsa B "DANZELL" C20XE

Post autor: danzell24 »

maximo pisze:No dobrze skoro trzeba rozwinac pojecie chujowy to ja chetnie to rozwine.
W aucie z zewnatrz nie ma zadnej fajnej czesci, to ze ktos da poszerzenia to zaden plus, bo w corsie sa sierpy i ciezko to zgrac a wiem bo robilismy to u reya w corsie. Ciekawi mnie jak ogramne progi zamontujesz zeby linia dolu samochodu byla w miare rowna, i jescze chyba jeden maly problem jest ze auto obniza sie zawieszeniem a nie pianka zywica i kitem. gladka klapa z tylu to wiocha, corsa ma cholernie fajna linie niewiele trzeba zeby te auto z zewnatrz bylo okej, wystarczy chyba troche gustu i pomyslunku a tego tutaj brakuje. Bede sledzil postepy :lol:
"Ciekawi mnie jak ogramne progi zamontujesz zeby linia dolu samochodu byla w miare rowna" To pokaż mi np w GSI gdzie linia zderzaków jest prosta! zderzak tył, przód i progi leżą na innej wysokości!

"i jescze chyba jeden maly problem jest ze auto obniza sie zawieszeniem a nie pianka zywica i kitem" Jak byś bardziej bystrze czytał i oglądał mój post zauważył byś że jest sportowe zawieszenie!!!

Pianka żywica kit??? hm niech zgadne gdyby nie te produkty nie było by tuningu optycznego typu body kit ale pewnie ty wiesz lepiej :good:

"gladka klapa z tylu to wiocha" bo co? bo ty tak nie masz? czy może nie potrafisz zrobić tak i dlatego potępiasz tych co chcą zrobić

"wystarczy chyba troche gustu" o gustach sie nie dyskutuje, z resztą i tak pewnie nie zrozumiesz o co chodzi wiec nie tłumacze dalej :grin:

-- 26 mar 2015, o 20:08 --
darco16v pisze:A ja popieram ten projekt jakikolwiek by nie był. Kazdy robi na swoj sposob i wedle swojego uznania :) Najwiecej zawsze krytykuja ci co nic nie mają i pod maską goszczą te badziewia 1.4 albo eco kleki. Rób kolego swoje i nie oglądaj się na innych. XE pod maska zawsze na plus :) Jeszcze na wydeszku z czasem mały wiatraczek i mozna już fajnie sie odpychać. Jakbys byl zainteresowany to mam soft do C20XE i odcinka obrotów na 7800. Kopia programu EDS2.
I tak też będzie. Ja będe tym autkiem jeździł wiec przestańcie się czepiać! Wasze są super ekstra, wyjechane naj naj a reszta bleeee :) zgadza się!

Rejestrując się na forum nie oczekiwałem lizania po jajkach jak to ktoś napisał lecz bardziej zapoznania się z tym autem. Każdy coś wie każdy miał jakiś problem itp, itd związane z autem a tu chamstwo i bezczelność od większości użytkowników. Gdybym wiedział że takie podejście będą mieli użytkownicy forum na pewno bym się nie zarejestrował! A teraz dokończę mój projekt i tym wszystkim którzy to są mistrzami w tjuningu :smile: udowodnię że niby to wiejski tuning jak to nie którzy nazwali też może być ładny i z gustem! :cool:
Zapraszam na Fanpage https://www.facebook.com/danzellC20XE/
Oraz na stronę www.corsab.pl
Awatar użytkownika
ja37
Support Team
Support Team
Posty: 2071
Rejestracja: 2 lut 2007, o 01:12
Imię: Grzesiek
Model auta: Astra H GTC
Silnik: Z20LEH
Lokalizacja: Łódź
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Re: Corsa B "DANZELL" C20XE

Post autor: ja37 »

Ja tam nie bardzo przywiązuję wagę do wyglądu, według mnie mocne sleepery są fajniejsze ;)
Bardziej boli tych w wypasionych furach za worki kasy ;)
Awatar użytkownika
maximo
Nowy
Posty: 367
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 17:06
Imię: Dariusz
Lokalizacja: Rybnik
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Corsa B "DANZELL" C20XE

Post autor: maximo »

Hio Hio mam dalej nztke pod maska i nic nie zrobione w aucie, chce dla ciebie zle dlatego oradzam robienie z auta dziwolaga.
Obrazek
Bagged c20rsa on DrIIIve
Awatar użytkownika
danzell24
Świeżak
Posty: 77
Rejestracja: 28 mar 2011, o 16:25
Imię: Damian
Lokalizacja: okolice Torunia
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: Corsa B "DANZELL" C20XE

Post autor: danzell24 »

maximo pisze:Hio Hio mam dalej nztke pod maska i nic nie zrobione w aucie, chce dla ciebie zle dlatego oradzam robienie z auta dziwolaga.
Dla Ciebie dziwoląg dla innych fajne auto. Jednym się podoba drugim nie, takie życie. Jak nie wyjdzie to kupię zderzaki fabryczne i po kłopocie, stać mnie na te 300 złotych na fabryczne zderzaki wiec ja problemu nie widzę. Wyjdzie fajnie to zostanie, wyjdzie źle to się zmieni. Jest takie powiedzenie kto nie ryzykuje ten nie ma i na tym kończę ten wątek...
Zapraszam na Fanpage https://www.facebook.com/danzellC20XE/
Oraz na stronę www.corsab.pl
szymi870
Nowy
Posty: 238
Rejestracja: 2 lis 2008, o 10:48
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Corsa B "DANZELL" C20XE

Post autor: szymi870 »

Chłopie opamiętaj się i wyrzuć te zderzaki poszerzenia itp...
Awatar użytkownika
Peter
Nowy
Posty: 351
Rejestracja: 20 gru 2012, o 22:44
Imię: Piotr
Lokalizacja: Nowy Sącz
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Corsa B "DANZELL" C20XE

Post autor: Peter »

Panowie Panowie jak właściciel chce to nie ma sensu dyskutować i odradzać , bo i tak nikogo z was nie posłucha ... Zobaczymy jak to wyjdzie , będzie słabo to każdy będzie mógł powiedzieć "A nie mówiłem " .
Awatar użytkownika
danzell24
Świeżak
Posty: 77
Rejestracja: 28 mar 2011, o 16:25
Imię: Damian
Lokalizacja: okolice Torunia
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: Corsa B "DANZELL" C20XE

Post autor: danzell24 »

Silnik siedzi. Teraz tylko wszystko po podłączać i pierwsze odpalenie

Obrazek
Zapraszam na Fanpage https://www.facebook.com/danzellC20XE/
Oraz na stronę www.corsab.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze Projekty”