c20rsa.com - premiera! oraz update'y projektu :)

Tuning Corsy - To forum ma na celu prezentację Waszych projektów, modyfikacji i tego wszystkiego co zrobiliście przy swoich Corsach aby poprawić fabrykę.

...a pod maska w nowej lepszej c20rsie powinno byc (pokrywka silnika + inne duze elementy)?

czarno
64
49%
bialo
67
51%
 
Liczba głosów: 131

Awatar użytkownika
wow
Post Mistrz
Posty: 2636
Rejestracja: 22 sty 2002, o 00:00
Lokalizacja: Skądinąd
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: c20rsa.com - premiera! oraz update'y projektu :)

Post autor: wow »

wiosna nadchodzi...

zgadzam sie, ze opony moglyby lepiej kleic auto do podloza i to co potencjalnie moznaby zrobic w tym aucie w tym roku to zdecydowanie:

- srodkowy tlumik (bo jest ciut za glosno, umowilem sie nxt week)
- zmiana actuatora od wg zeby mozliwe bylo nizsze doladowanie i przestrojenie jeszcze raz auta
- nowe opony (ktos chetny na nowiutkie falkeny - przejechaly moze 500km)
- jeszcze wieksze hamulce z przodu (ktos chetny na nowiutkie nawiercane tarcze mathijssena + red stuff + zaciski cali turbo)

a ze skrzynia to dziwne faktycznie - tutaj auto zdecydowanie inaczej sie zachowuje (jakos dziwacznie mi odtwarza):

[youtube]CYvMlVitzoA[/youtube]
c20rsa, czlowieku meeen!
Awatar użytkownika
!markos
M A S T E R
Posty: 7632
Rejestracja: 13 paź 2002, o 23:55
Imię: mihau
Lokalizacja: waw
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Post autor: !markos »

O hamulcach proponuje decydowac dopiero po zakupie odpowiednich opon.
Obrazek
Awatar użytkownika
Porszak
Support Team Leader
Support Team Leader
Posty: 5671
Rejestracja: 30 lis 2003, o 22:27
Imię: Marcin
Lokalizacja: EBE-Bełchatów
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Re: c20rsa.com - premiera! oraz update'y projektu :)

Post autor: Porszak »

no to mam nadzieje ze wątek znów troszkę ożyje.
Obrazek
C16XE stage 0.5 158KM/195Nm
stage 0.75 :) 176KM/187Nm
Awatar użytkownika
wow
Post Mistrz
Posty: 2636
Rejestracja: 22 sty 2002, o 00:00
Lokalizacja: Skądinąd
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: c20rsa.com - premiera! oraz update'y projektu :)

Post autor: wow »

jak nie teraz to kiedy? ;)

fakt, ze czasu na auto mam rownie malo co zawsze ale niewygodnie mi sie po garazu przemieszcza wiec pora przewietrzyc paszczura ;)

masz racje markos - opony w pierwszej kolejnosci, roznica po zmianie u Ciebie naprawde jest tak kosmiczna? te azenisy ktore swoja droga razem kupowalismy ;) to przeciez nie jest byle jaka opona...
c20rsa, czlowieku meeen!
Awatar użytkownika
czester 1
Weteran
Posty: 1911
Rejestracja: 5 sty 2004, o 13:15
Lokalizacja: zabrze
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: c20rsa.com - premiera! oraz update'y projektu :)

Post autor: czester 1 »

wow pisze:jak nie teraz to kiedy? ;)

fakt, ze czasu na auto mam rownie malo co zawsze ale niewygodnie mi sie po garazu przemieszcza wiec pora przewietrzyc paszczura ;)
dawaj, dawaj bo go plesn znow oblezie :grin: , jestem tez ciekaw jak to sie bedzie eksploatowac :)
Obrazek
Awatar użytkownika
!markos
M A S T E R
Posty: 7632
Rejestracja: 13 paź 2002, o 23:55
Imię: mihau
Lokalizacja: waw
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Post autor: !markos »

Eksploatacja takiego samochodu jak ma sie czym jezdzic na codzien ma sie nijak do tego o czym myslisz :zakrecony:

Oraz Azenis w porownaniu do Advanow jest.. No, zeby brzydko nie powiedziec, uzyje slowa "slaby" :lol: Wpadaj na prawy, zobaczysz co sie teraz dzieje juz od dwojki. Pamietaj, ze ja mam 215 i u Ciebie tez jakos innej opcji nie widze..
Obrazek
Awatar użytkownika
czester 1
Weteran
Posty: 1911
Rejestracja: 5 sty 2004, o 13:15
Lokalizacja: zabrze
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: c20rsa.com - premiera! oraz update'y projektu :)

Post autor: czester 1 »

serio? a ja myslalem ze tomek sie buja autobusem, a jak jest pogoda nagina rowerem :pig:

ps. a tak na powaznie, to gowno mozesz widziec co mam na mysli. ponial?
Obrazek
Awatar użytkownika
wow
Post Mistrz
Posty: 2636
Rejestracja: 22 sty 2002, o 00:00
Lokalizacja: Skądinąd
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: c20rsa.com - premiera! oraz update'y projektu :)

Post autor: wow »

:) daje do myślenia temat tych opon... Zalozywszy 215/45/16 (czyli koło o większej niż teraz średnicy) uzyskalbym dodatkowo "wydłużenie" skrzyni? Czy to jest pomijalnie mały efekt?
c20rsa, czlowieku meeen!
Awatar użytkownika
!markos
M A S T E R
Posty: 7632
Rejestracja: 13 paź 2002, o 23:55
Imię: mihau
Lokalizacja: waw
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Post autor: !markos »

czester 1 pisze:ps. a tak na powaznie, to gowno mozesz widziec co mam na mysli. ponial?
A tak na powaznie to poluzuj warkocz :lol: Zejdz moze troche na ziemie i nie gadaj bzdur :zakrecony: Znajac Tomka, jak to auto zrobi 1000km w roku tu bedzie wypas. To co chcesz wiedziec o eksploatacji? Ile pali? Czy da sie tyle zrobic bez awarii?

Ja mam 215/45/16. Jak wpadniesz do Lomianek to moge Ci dac Azenisy w tym rozmiarze na przymiarke, mam je luzem, czekaja az ktos zabierze za jakis psi pieniadz. Obstawiam, ze nie wejda bez problemow.
Obrazek
Awatar użytkownika
czester 1
Weteran
Posty: 1911
Rejestracja: 5 sty 2004, o 13:15
Lokalizacja: zabrze
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: c20rsa.com - premiera! oraz update'y projektu :)

Post autor: czester 1 »

markos nie mi sie dalej tego ciagnac :lol:

wracajac do tematu, tez uwazam ze 215 to minimum przy tej mocy. zauwazcie ze auta z taka moca seryjnie juz wychodza na szerokim kapciu.
w corsie mialem tez 215 bo tak tez bylo w astrze, ale zeszlem do 205 i jest dobrze. u tomka moc znacznie wieksza wiec kolo musi byc szerokie. tyle ze co na to nadkola.

z drugiej strony to jak mial fifo, jak sie nie myle to mial 15 i jakos dawal rade...
Obrazek
Awatar użytkownika
Porszak
Support Team Leader
Support Team Leader
Posty: 5671
Rejestracja: 30 lis 2003, o 22:27
Imię: Marcin
Lokalizacja: EBE-Bełchatów
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Re: c20rsa.com - premiera! oraz update'y projektu :)

Post autor: Porszak »

Wow jeśli chodzi o wydłużanie przełożenia to się wydłuży, ale czy u siebie zauważysz różnice to nie wiem.
http://www.opony.com.pl/narzedzia/zamie ... 165/65r14/

miedzy moimi zimowkami 165/65/14, ale letnimi 195/45/16 jest 12mm różnicy w średnicy tj. 2%. ja różnice odczuwam przy przyspieszaniu na wyższych biegach, powiedzmy od 3

przy rozmiarze 215/45/16 różnica od serii jest już 30mm i 5%

ten kalkulator wydaje mi się jakiś dziwny, jak by sie mylił w liczeniu tych róznic i zaniżał
Obrazek
C16XE stage 0.5 158KM/195Nm
stage 0.75 :) 176KM/187Nm
Lichacsw
Nowy
Posty: 197
Rejestracja: 22 lip 2009, o 19:42
Imię: Marcin
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: c20rsa.com - premiera! oraz update'y projektu :)

Post autor: Lichacsw »

Corsa fifa latała i lata na 195/50 R15
Biały człopak z czarna muza na japońskim systemie
Awatar użytkownika
-=kLaRi=-
Support Team
Support Team
Posty: 3290
Rejestracja: 23 lip 2004, o 10:49
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: c20rsa.com - premiera! oraz update'y projektu :)

Post autor: -=kLaRi=- »

Minął niemal rok !!! - Tomuś - co u Ciebie !?!?!?!? :))) :diabel:
Kiedyś CORSCHE :) Corsa B 1994 c20xe... :)
Teraz Audi A3 Sportback S-Line 2012 2.0TDI CR 170->210KM , Pakiet zderzaków S3, 19" + gwint i czerwone pasy :D
https://www.facebook.com/KolorowePasy/
Awatar użytkownika
ja37
Support Team
Support Team
Posty: 2071
Rejestracja: 2 lut 2007, o 01:12
Imię: Grzesiek
Model auta: Astra H GTC
Silnik: Z20LEH
Lokalizacja: Łódź
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Re: c20rsa.com - premiera! oraz update'y projektu :)

Post autor: ja37 »

Olał dawno, ludzie za Niego pisali.
Myślę, że temat do zamknięcia.
Do projektów.
Chyba, że się zmobilizuje i coś napisze.
Ale Tomek niech napisze , a nie coś zastępczego :), jakiś Markos:) na przykład :)
Awatar użytkownika
!markos
M A S T E R
Posty: 7632
Rejestracja: 13 paź 2002, o 23:55
Imię: mihau
Lokalizacja: waw
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Post autor: !markos »

Tomek olal tez starych dobrych znajomych, wiec jakos nie podejrzewam, zeby byl tym watkiem zainteresowany.. Ale tak, niech napisze :zakrecony:
Obrazek
Awatar użytkownika
wow
Post Mistrz
Posty: 2636
Rejestracja: 22 sty 2002, o 00:00
Lokalizacja: Skądinąd
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: c20rsa.com - premiera! oraz update'y projektu :)

Post autor: wow »

Ciezko jakos zaczac po tak dlugim czasie... hmm...

Moze zaczne od tego, ze publicznie przepraszam starych dobrych znajomych, m.in.: Markosa, Mike'a, ktorzy supportowali zawsze i z ktorymi mialem kawalek wspolnej historii, ze tak zapadlem sie pod ziemie, przepadlem, odpialem sie.

Minelo cale mnostwo czasu, bardzo duzo sie wydarzylo, pozmienialo - dlugo by pisac, ale c20rsa zostala ;)

W zasadzie w momencie kiedy to auto w miare ogarnalem i wypadalo nim smigac chyba to juz nie bylo zdeka to samo... owszem pracowalem duzo, nawet bardzo duzo... ogarnialem tysiac roznych rzeczy na raz czy to pracowo czy rodzinnie, wiec niedoczas byl ciagle, ale taka praprzyczyna tego wszystkiego chyba bylo to, ze zlapalem zajawke na inne rzeczy niz auto no i mimo tego, ze od czasu do czasu jezdzilem c20rsa nigdy nie wrocilo to tak w 100%. Pewnie troche ztetryczalem przy okazji, LOL!

Auto jest w zasadzie gotowe, o ile takie projekty kiedykolwiek sie koncza - moze pare drobnych szczegolow dopracowalbym - ale z grubych rzeczy na liscie nie zostalo nic. Doprowadzilem je do stanu takiego jak byl moim marzenio-planem lata temu. Jak tak o tym mysle teraz starajac sie to podsumowac to naprawde cholernie duzo czasu, energii i siana pochlonelo to auto i daaaamn... bylo warto :)

Z dupy wynurzenia ztetryczalego wow'a, co? ;) Juz gorzej byc nie moze? A i owszem moze... moze ktos mialby ochote przygarnac c20rse?
c20rsa, czlowieku meeen!
Awatar użytkownika
Porszak
Support Team Leader
Support Team Leader
Posty: 5671
Rejestracja: 30 lis 2003, o 22:27
Imię: Marcin
Lokalizacja: EBE-Bełchatów
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Re: c20rsa.com - premiera! oraz update'y projektu :)

Post autor: Porszak »

dobry powrót Wow :). podniosłbym reke gdybym nie mial jeszcze 2 cors na stanie :grin:
Obrazek
C16XE stage 0.5 158KM/195Nm
stage 0.75 :) 176KM/187Nm
Awatar użytkownika
wow
Post Mistrz
Posty: 2636
Rejestracja: 22 sty 2002, o 00:00
Lokalizacja: Skądinąd
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: c20rsa.com - premiera! oraz update'y projektu :)

Post autor: wow »

:) no powrot z dupiszcza... ale to forum spieloby taka klamra historie c20rsy... jej poczatek no i moze nie do konca koniec ;)

przegladalem watek Twojej niebieskiej - big hands, mialo byc ITB, jest ITB :good:
c20rsa, czlowieku meeen!
Awatar użytkownika
noriad
Nowy
Posty: 123
Rejestracja: 27 mar 2010, o 17:05
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Kraków
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: c20rsa.com - premiera! oraz update'y projektu :)

Post autor: noriad »

wow, chociaż żem świerzak, Twój projekt kojarzę :)

Może teraz, jak projekt jest już skończony, znajdzie się chwila na podsumowanie wszystkiego i zebranie tego w jakąś jedną fotorelację/podsumowanie ? Żeby potomni nie musieli się przegrzebywać przez te wszystkie lata ;-)
Było 973 cm3, jest 1389 cm3.
Obrazek
Awatar użytkownika
wow
Post Mistrz
Posty: 2636
Rejestracja: 22 sty 2002, o 00:00
Lokalizacja: Skądinąd
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: c20rsa.com - premiera! oraz update'y projektu :)

Post autor: wow »

zupelnie serio... nie ma szans... bylo tego tak duzo, tyle watkow, tyle roznych zmian, tyle historii i tyle czasu to trwalo, ze nie sposob to zebrac. projekt skonczony jest juz w sumie 2 lata temu jak nie wiecej i nic z tym nie zrobilem ;) taka proba troche zebrania tego w calosc byl ten artykul w GT, ale mozna to bylo zrobic lepiej...

moze gdyby tak wspolnie z kilkoma glowami ktore uczestniczyly w tym temacie usiasc i ot tak gawedzic powstaloby jakies story, inaczej nie do ogarniecia.

serio latwiej byloby wymienic rzeczy ktore nie zostaly ruszone w tym aucie, niz odwrotnie, tam gdzie majstrowanie mialo sens bylo majstrowane ;)
c20rsa, czlowieku meeen!
Awatar użytkownika
-=kLaRi=-
Support Team
Support Team
Posty: 3290
Rejestracja: 23 lip 2004, o 10:49
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: c20rsa.com - premiera! oraz update'y projektu :)

Post autor: -=kLaRi=- »

W końcu Tomek się obudził ;) nie tylko Ty ztetryczałeś.. ;)
Ja dodam od siebie, że dzięki tym pudełkom się poznaliśmy ;) jak dla mnie to najważniejszy aspekt zabawy z autem...
Kiedyś CORSCHE :) Corsa B 1994 c20xe... :)
Teraz Audi A3 Sportback S-Line 2012 2.0TDI CR 170->210KM , Pakiet zderzaków S3, 19" + gwint i czerwone pasy :D
https://www.facebook.com/KolorowePasy/
Awatar użytkownika
wow
Post Mistrz
Posty: 2636
Rejestracja: 22 sty 2002, o 00:00
Lokalizacja: Skądinąd
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: c20rsa.com - premiera! oraz update'y projektu :)

Post autor: wow »

Prawda. Przy okazji tej zabawy z autami przewinelo sie kilka sympatycznych osob!

Z tym ztetryczeniem to tak troche z przymknieta powieka, dziad ze mnie nie wylazi jeszcze, tylko z c20rsa to juz nie jest to - nie mam gdzie, nie mam kiedy nia smigac plus to ze na przestrzeni lat powkrecalem sie w inne rzeczy i choc sentyment pozostaje i moznaby miec to auto tak o dla zajawki to jednak zaczyna brac u mnie gore przekonanie ze pora zrobic miejsce w garazu na inne zabawki.

Auto daje naprawde spory fun, nie sadze zeby komukolwiek sie jeszcze chcialo cos takiego robic, a tutaj gotowiec ;)
c20rsa, czlowieku meeen!
Awatar użytkownika
!markos
M A S T E R
Posty: 7632
Rejestracja: 13 paź 2002, o 23:55
Imię: mihau
Lokalizacja: waw
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Post autor: !markos »

Tylko weź go chociaż za tanio nie sprzedawaj.... Albo na części. Powinno jakoś rozsądnie pójść. Do motoru i tak będziesz musiał dołożyć świeże kreski z hamowni. Może wybrałbyś się np. do Apis Power, daleko nie masz (chociaż teraz się przeprowadzają, nie wiem jeszcze gdzie), hamownia dobra, ja bym może przy okazji sprawdził swoje padło czy ma jeszcze chociaż ze 150 koni :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Staneq
Post Mistrz
Posty: 2460
Rejestracja: 8 lis 2004, o 17:40
Imię: Michał
Lokalizacja: Gliwice
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Kontakt:

Re: c20rsa.com - premiera! oraz update'y projektu :)

Post autor: Staneq »

... hehe to i mi się chyba wypada tu odezwać :)

...wszyscy ze "starych" stetryczali.. :)

ale c20rsa w czasach CTMu to był taki graal... dziś lepszy dostęp do tjun części lepszy w co drugiej corsie c20xe..
a te 10 lat temu... hmmmm

btw Witaj Wow... ja tu również zagląda raz na "ruski" rok, ale jakoś i tak mnie ciągnie :cool:

PS. @ Wow mogłem Cię widzieć w TV przy okazji mistrzostw w grach komp. ? ;)
Było c14se
Awatar użytkownika
wow
Post Mistrz
Posty: 2636
Rejestracja: 22 sty 2002, o 00:00
Lokalizacja: Skądinąd
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: c20rsa.com - premiera! oraz update'y projektu :)

Post autor: wow »

na czesci troche byloby mi szkoda... jak ktos bedzie mial kaprys rozebrac to auto nie moja sprawa, ale ja jakos zle sie czuje z ta mysla poki co ;)

jesli chodzi o cene to ciezko policzyc ile zostalo wlozone w auto, ale tak z grubego palucha liczac wychodzi mi ze sporo... wcale nie zdzwilbym sie gdyby to byla szesciocyfrowa liczba, wiec w porownaniu do wkladu cena bedzie okazyjna, ale propozycja musi byc rozsadna.

interesowali sie juz ludzie tym autem i przyklad nierozsadnej propozycji ktory dostalem: "moge zaplacic 15k, kola mozesz sobie zostawic", przyklad rozsadnej: zapytalem czlowieka ile dla niego jest wart 1KM, ustalilismy ze 100 zl to fair deal (powiedzial duzo wiecej ale potem poskladal sie na mysl o total kwocie).

z hamowaniem jest lekki problem, Kubie auto sie cholernie slizgalo na rolkach... ale mozemy sprobowac jesli ktos bedzie chcial wykres dostac.

-- 30 kwi 2015, o 08:31 --

haha... siemasz Staneq!

lesnym dziadkiem pojade, ale naprawde kto nie probowal robic wtedy auta nie zrozumie jakiej wymagalo to desperacji... przykladami moznaby sypac z rekawa.

ps. tak, to bylem ja... ;)
c20rsa, czlowieku meeen!
Awatar użytkownika
!markos
M A S T E R
Posty: 7632
Rejestracja: 13 paź 2002, o 23:55
Imię: mihau
Lokalizacja: waw
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Post autor: !markos »

Mojego Civica rozważał jeden człowiek za 60k złotych, w całości. Gdyby jeździł, a nie jeździł, nie chciałem go już naprawiać. Wsadzona tam była pewnie taka sama wywrotka złotówek co w c20rsę, także liczyłbym na odzyskanie max 50% tego co włożyłeś. Możesz spróbować wystawić go w niemcowni, może tam ktoś się zainteresuje za większy pieniądz i przygarnie auto w całości.
wow pisze:z hamowaniem jest lekki problem, Kubie auto sie cholernie slizgalo na rolkach...
Auta po 600 koni 700 niutona dawały się shamować w Apisie, to i Twoje da radę :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
wow
Post Mistrz
Posty: 2636
Rejestracja: 22 sty 2002, o 00:00
Lokalizacja: Skądinąd
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: c20rsa.com - premiera! oraz update'y projektu :)

Post autor: wow »

Oferta na civica calkiem OK byla, rozsadny czlowiek. Kazdy kto realnie policzy koszty zabawy podobne wnioski powinien miec ze to i tak jest uczciwy deal, owszem jednorazowo wieksza kwota ale w stosunku do nakladow czysty zysk a poza tym zabawa jest od razu.

Na razie rzucam zajawke tutaj, stad to auto sie wywodzi, moze Kuba na swoim fb bedzie mogl to wrzucic a pozniej pojde pewnie szerzej z informacja.

Hamownie obciazeniowa maja?
c20rsa, czlowieku meeen!
Awatar użytkownika
!markos
M A S T E R
Posty: 7632
Rejestracja: 13 paź 2002, o 23:55
Imię: mihau
Lokalizacja: waw
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Post autor: !markos »

To co tam stoi to chyba DynoProject 4WD z giga wentylatorami, jasne, że obciążeniowa, o innej bym w ogóle nie wspominał :wink:

Wrzuciłbyś jakieś aktualne foty po finiszu :cool: Może jakieś filmidło byś sklecił?
Obrazek
Awatar użytkownika
wow
Post Mistrz
Posty: 2636
Rejestracja: 22 sty 2002, o 00:00
Lokalizacja: Skądinąd
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: c20rsa.com - premiera! oraz update'y projektu :)

Post autor: wow »

Na taka to faktycznie mozemy jechac :-)

Filmidlo pewnie raczej nie, nigdy nic nie skrecilem sam, montaz jest mi bardzo daleki, na pewno wyszedlby niezly syf ;-) ale foty moge sprobowac ogarnac. Nie mam wiekszych planow na sobote wiec moglbym umyc auto i zrobic pare zdjec faktycznie, wiecie takich fotek po prostu bo tez zaden ze mnie artysta ;-)
c20rsa, czlowieku meeen!
Awatar użytkownika
!markos
M A S T E R
Posty: 7632
Rejestracja: 13 paź 2002, o 23:55
Imię: mihau
Lokalizacja: waw
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Post autor: !markos »

Filmidło w sensie tłum (tzn ja, nie wiem jak inni) jest żądny wrażeń jak to się po skończeniu wszystkiego napędza, wystarczy do tego telefon i pasażer, albo ja i kamerka-pożyczak (kumpel ostatnio kupił SJ4000, może wspomoże kolegę, sam bym przy okazji skorzystał) :-P Kuba nagrywał filmy jakimś żelazkiem i nic nie widać :crazy:
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze Projekty”