Akceptacja tematów / postów .

Tematy nie związane bezpośrednio z Corsa. Zastosuj się do regulaminu działu.
Regulamin forum
Luźne rozmowy są "bonusowym" działem przeznaczonym dla uzytkowników CorsaSport.pl do dyskusji na tematy nie związane bezpośrednio z Corsą. Jakkolwiek zachęcamy do rozmów na każdy temat to forum to nie służy do pisania "o wszystkim i o niczym".Reguły forum obowiązują.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Poczwar
Świeżak
Posty: 66
Rejestracja: 18 paź 2015, o 19:01
Imię: Jakub
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Akceptacja tematów / postów .

Post autor: Poczwar »

Witam,
kiedy przeglądałem forum, dziwiła mnie ilość nowych użytkowników którzy mieli zaledwie po parę postów. Teraz już wiem dlaczego tak jest... Skoro na akceptacje swojego posta lub tematu użytkownik musi czekać nie wiadomo ile czasu to nie dziwne, że "odchodzi". Pozostaje bezsensowne odkopywanie tematów aby nabić te nieszczęsne 10 postów (i modlenie się aby moderator tego akurat działu akceptował).
Jeśli ktoś się poczuł urażony to z góry przepraszam, nie taki cel ma ten post. Chciałem tylko pokazać Wam problem którego stali użytkownicy może nie widzą.
Alm
Użytkownik Premium
Posty: 70
Rejestracja: 24 sie 2014, o 15:56
Lokalizacja: Lbn
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Akceptacja tematów / postów .

Post autor: Alm »

Fakt, że czas oczekiwania jest długi - ostatni post czekał 2 tygodnie, na posty z działu kupię/sprzedam do tej pory posty nie zostały wyświetlone - ponad 2 lub 3 miesiące. Administracja powinna trochę to usprawnić każdemu by się lepiej żyło :)
Awatar użytkownika
przyciaga
Moderatorzy
Moderatorzy
Posty: 1083
Rejestracja: 28 maja 2008, o 08:20
Imię: Ania
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: Akceptacja tematów / postów .

Post autor: przyciaga »

Tak jak pisałam już wcześniej staram się sprawdzać wątki do akceptacji codziennie (gorzej bywa w wekendy). Jednak jestem odpowiedzialna tylko za 3 działy i nie wszystkie posty do akceptacji widzę. Zwrócę się z prośbą do Administratora żeby przemyślał sprawę poszerzenia moich uprawnień skoro inni nie zawsze mają na to czas.
P.s. może warto by było zweryfikować ekipę modów bo niektórzy dawno się na forum nie pokazywali.
Każdego dnia rośnie liczba osób, które mogą mnie pocałować w d...

Pamiętaj, wymień świece.
Awatar użytkownika
ja37
Support Team
Support Team
Posty: 2071
Rejestracja: 2 lut 2007, o 01:12
Imię: Grzesiek
Model auta: Astra H GTC
Silnik: Z20LEH
Lokalizacja: Łódź
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Re: Akceptacja tematów / postów .

Post autor: ja37 »

W sumie fakt, bo od dłuższego bardzo czasu tylko Ciebie Aniu kojarzę, że jesteś.
Emsik, co ty na to?
Awatar użytkownika
Konik
Moderatorzy
Moderatorzy
Posty: 957
Rejestracja: 28 maja 2009, o 23:49
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Kraków, spotkać można wszędzie:)
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: Akceptacja tematów / postów .

Post autor: Konik »

Witam Was. Jestem jestem jestem.....ZAPUSCILEM DZIAŁ OGŁOSZEŃ MEGA.MEGA. Bylem jestem i nadal będę modem w/w działu. Ogarniam się. Mogę Wam obiecać ze.jutro przeglądane.wszystkie ogloszenia. Jeszcze raz.wielkie przepraszam.Dział będzie przeglądany co 1 max max 2 dni.

pozdrawiam KONIK
Obrazek
"Nigdy nie lekceważ corsy" ;D
c16xe --> ... ;)

Pamiętaj, wymień świece.
Awatar użytkownika
-=m&m=-
Website Admin
Website Admin
Posty: 4925
Rejestracja: 25 kwie 2004, o 17:33
Imię: Michał
Lokalizacja: Wrocław/Ziemia Obiecana
Podziękował;: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy
Kontakt:

Re: Akceptacja tematów / postów .

Post autor: -=m&m=- »

Dzięki za zwrócenie uwagi na problem. Wymagana ilość postów do akceptacji to 5. Aby informacja o oczekujących postach/wątkach była bardziej widoczna, od tej pory moderatorom obok panelu moderatora będą wyświetlały się ilości postów i wątków oczekujących na akceptację.

Jeśli chodzi o weryfikację modów to jestem za, zgłaszajcie swoje kandydatury wraz z interesującymi Was działami.


Ps. Konik w dziale Giełda nadal czekają posty na odrzucenie/zatwierdzenie
Ps2. Uprawnienia Ani zostały rozszerzone
"Wszyscy wiedzą, że coś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi."- Einstein Albert
Awatar użytkownika
przyciaga
Moderatorzy
Moderatorzy
Posty: 1083
Rejestracja: 28 maja 2008, o 08:20
Imię: Ania
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: Akceptacja tematów / postów .

Post autor: przyciaga »

Tak jak pisałam już parę razy swoje działy sprawdzam praktycznie codziennie z niewielkimi wyjątkami. Mogłabym również zwrócić uwagę na inne działy. Także ja jestem chętna, ale nie wiem co Ty Majk na to.

EDIT:
Teraz zerknęłam i widzę wątki do akceptacji w dziale giełda. Czyli będę miała dostęp do wszystkich działów?

EDIT2:
Dziękuję :smile:
Każdego dnia rośnie liczba osób, które mogą mnie pocałować w d...

Pamiętaj, wymień świece.
korsak
Bez listowiec ;-)
Posty: 3
Rejestracja: 9 gru 2015, o 14:27
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Akceptacja tematów / postów .

Post autor: korsak »

A ja dzisiaj otrzymałem na pocztę info
Powód odrzucenia:
Wiadomość zawiera odnośniki do nielegalnego oprogramowania
Tylko, że ja nie podawałem żadnego odnośnika hmmm ?
Awatar użytkownika
-=m&m=-
Website Admin
Website Admin
Posty: 4925
Rejestracja: 25 kwie 2004, o 17:33
Imię: Michał
Lokalizacja: Wrocław/Ziemia Obiecana
Podziękował;: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy
Kontakt:

Re: Akceptacja tematów / postów .

Post autor: -=m&m=- »

Najwidoczniej któremuś z moderatorów omsknęła się ręka i z dostępnych powodów odrzucenia posta został wybrany takowy :wink:

Ps. jeśli modzi potrzebują nowych pól w liście wyboru powodu odrzucenia to proszę o info
"Wszyscy wiedzą, że coś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi."- Einstein Albert
ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”