CIORNA KOZA - Corsa B 1,2 --> C16SE

Tutaj umieszczamy opisy aut nie spełniających założeń forum Nasze Projekty
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
CorsaCG
Nowy
Posty: 225
Rejestracja: 11 cze 2013, o 22:50
Imię: Michał
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: CIORNA KOZA - Corsa B 1,2 --> C16SE

Post autor: CorsaCG »

Ostatnie fotki piękne,
ładnie siadło to koło :grin:

ja rozkminiam jak bez blacharskiej interwencji zmieścić z tyłu 15" 9.5J
Awatar użytkownika
Maćko
Nowy
Posty: 367
Rejestracja: 4 mar 2013, o 22:54
Lokalizacja: Łódź
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: CIORNA KOZA - Corsa B 1,2 --> C16SE

Post autor: Maćko »

A jakie ET?
Awatar użytkownika
Maćko
Nowy
Posty: 367
Rejestracja: 4 mar 2013, o 22:54
Lokalizacja: Łódź
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: CIORNA KOZA - Corsa B 1,2 --> C16SE

Post autor: Maćko »

Dwie fotki z dzisiejszych urodzin Opel NexTeam w Warszawie
Obrazek
Obrazek

I nowy element wnętrza, kultowa kierownica Personal Grinta, marki należącej do dobrze znanej włoskiej Nardi :Yahoo!:
Obrazek
Awatar użytkownika
Wydra9
Użytkownik Premium
Posty: 808
Rejestracja: 22 maja 2009, o 23:14
Imię: Rafał
Model auta: Corsa B
Silnik: C20NE
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: CIORNA KOZA - Corsa B 1,2 --> C16SE

Post autor: Wydra9 »

ehhh a mnie nie bylo :( kur... nawet nie wiedzialem gdybym wiedzial...
Awatar użytkownika
Maćko
Nowy
Posty: 367
Rejestracja: 4 mar 2013, o 22:54
Lokalizacja: Łódź
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: CIORNA KOZA - Corsa B 1,2 --> C16SE

Post autor: Maćko »

Trochę się przez ten miesiąc podziało. Corsa w końcu dostała oryginalny grill GSi, świeży lakier na przednim zderzaku, progi GSi i tylny zderzak od polifta. Z ciekawostek, do tylnego zderzaka jakiś czas temu udało mi się dorwać oryginalne chlapacze, które nigdy nie były rozpakowane z fabrycznej folii, była już żółta :)
Niecały miesiąc temu zacząłem skupować i szykować graty pod lakier. Przedni zderzak ze względu na stopień lakierniczego porypania trafił do profi lakiernika, natomiast "nowy" prawy przedni błotnik, tylny zderzak polift i progi z GSi pomalował mi mój znajomy. W sumie wszystko od rozłożenia przodu, przez spawanie plastiku, szykowanie, zawożenie gratów na malowanie z Łodzi pod Tomaszów, aż do odbioru, trwało ponad 2 tygodnie. Tym sposobem części przywiozłem z malowania w środę wieczorem i na poskładanie wszystkiego, pomalowanie kilku elementów mniejszych samemu, docinanie sierpów pod progi itd. zostały mi 2 dni, ponieważ w piątek po południu razem z ekipą lecieliśmy na event Areu9Ted. Skończyło się na tym, że jeszcze w piątek o 14:30 kolega latał jeszcze wkoło auta z polerką, ja farbowałem półkę w bagażniku i usuwałem resztki od kleju do szyb z progów, a po 16 byłem już spakowany na zbiórce na wyjazd :grin:
Event świetny, fajna miejscówka, dobra atmosfera, luzik, chill, grill, leżaczki i co nieco napojów rozweselających w towarzystwie różnych fajnych aut :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Wydra9
Użytkownik Premium
Posty: 808
Rejestracja: 22 maja 2009, o 23:14
Imię: Rafał
Model auta: Corsa B
Silnik: C20NE
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: CIORNA KOZA - Corsa B 1,2 --> C16SE

Post autor: Wydra9 »

Spoko to wygląda :) zastanawia mnie czy dokladka gsi podejdzie do zderzaka poliftowego :)
Awatar użytkownika
Maćko
Nowy
Posty: 367
Rejestracja: 4 mar 2013, o 22:54
Lokalizacja: Łódź
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: CIORNA KOZA - Corsa B 1,2 --> C16SE

Post autor: Maćko »

W ciągu ostatniego miesiąca odwiedziłem dwa eventy: Motohusaria Expo/GNUJ Day w Ostródzie, a tydzień później Twogetair we Wrześni. Dwie imprezy w zupełnie innym stylu, bo GNUJ na hali, a Twogetair typowy piknik z grillem, ale oba wypady bardzo pozytywne :smile: I nie ukrywam, że było mi miło, jak znalazłem po raz pierwszy zdjęcia swojego auta w różnych "obcych" galeriach z eventów. A do tego dorzucam też trochę moich zdjęć.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Maćko
Nowy
Posty: 367
Rejestracja: 4 mar 2013, o 22:54
Lokalizacja: Łódź
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: CIORNA KOZA - Corsa B 1,2 --> C16SE

Post autor: Maćko »

Dawno tu nie zaglądałem. Sądzę, że może być to ostatnia aktualizacja tematu Ciornej Kozy. Ostatnio prawdopodobnie padł mi termostat, a przynajmniej wszelkie objawy na to wskazują. Aby go zdiagnozować/wymienić muszę rozebrać cały rozrząd :facepalm: Jako, że będę robił to na "świeżym powietrzu", to auto od jakiegoś czasu stoi i czeka na lepszą pogodę. Poza tym fakt, że zaczęło świrować spalanie, czasem przerywa do 2tys obrotów, że na przeglądzie wyszło dużo zgnilizny spodu, że odkleił mi się próg itd trochę mnie zdenerwowało i zacząłem rozglądać się nad dawcą nowej, zdrowej budy. No i prawdopodobnie w marcu ciorną kozę zastąpi jajeczniczka. Dzikie 1.0, zdrowiutka buda poza kilkoma purchlami od zewnątrz. Jedyna wada to skrzywiona tylna belka, ale samo mocowanie jest podobno ok, jeszcze będę ją zabierał na kanał. Jak będzie ok, to od marca będzie przekładanie gratów :P
Obrazek

A jeszcze w temacie ciornej, jeszcze trochę zaległych z jesiennej sesji i spotów.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I ostatnie, aktualne :sad:
Obrazek
Awatar użytkownika
ja37
Support Team
Support Team
Posty: 2071
Rejestracja: 2 lut 2007, o 01:12
Imię: Grzesiek
Model auta: Astra H GTC
Silnik: Z20LEH
Lokalizacja: Łódź
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Re: CIORNA KOZA - Corsa B 1,2 --> C16SE

Post autor: ja37 »

To juz niech będzie ostatni wpis.
Dzieci tu nam nie potrzeba.
Czemu?
Zajrzyj na PW. Te starsze.
Nie lubię jak się ze mnie sklerotyka robi.
Awatar użytkownika
-=m&m=-
Website Admin
Website Admin
Posty: 4925
Rejestracja: 25 kwie 2004, o 17:33
Imię: Michał
Lokalizacja: Wrocław/Ziemia Obiecana
Podziękował;: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy
Kontakt:

Re: CIORNA KOZA - Corsa B 1,2 --> C16SE

Post autor: -=m&m=- »

Fajne zdjęcia, z ciekawości wszedłem na pierwszą stronę wątku i niezła jest różnica pomiędzy początkiem a końcem przygody :smile:
"Wszyscy wiedzą, że coś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi."- Einstein Albert
Awatar użytkownika
CorsaCG
Nowy
Posty: 225
Rejestracja: 11 cze 2013, o 22:50
Imię: Michał
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: CIORNA KOZA - Corsa B 1,2 --> C16SE

Post autor: CorsaCG »

"wyszło dużo zgnilizny spodu"
skąd ja to znam :P

"zacząłem rozglądać się nad dawcą nowej, zdrowej budy"
Też miałem takie plany, kupić nie zgnitą i wio z przekładańcem,jeszcze przed dzwonem były takie zamysły, ale po nim w trakcie poszukiwań stwierdziłem że to gra nie warta świeczki...

I jakoś tak wyszło że w taki sam spontaniczny i nieplanowany sposób w jaki nabyłem Corse, kupiłem leciwe A4 zwiezione z Niemca, w pakiecie Pro Line Sport.
jedyne co mnie denerwuje to dźwięk silnika....bo diesel :p

Na koniec dodam że w zakrętach pewniej czułem się jeżdżąc... tak Corsą :grin:
Awatar użytkownika
Wydra9
Użytkownik Premium
Posty: 808
Rejestracja: 22 maja 2009, o 23:14
Imię: Rafał
Model auta: Corsa B
Silnik: C20NE
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: CIORNA KOZA - Corsa B 1,2 --> C16SE

Post autor: Wydra9 »

No niestety to juz 20letnie auta... jesli chcesz modzic dlubac cieszyc sie autem to do jazdy nacodzien musisz miec drugie zwykle auto przy ktorym nie dlubiesz, inaczej predzej czy pozniej okarze sie ze jednak te auto nadaje sie juz na zlom a przekladac sie wszystkiego nie chce...
Awatar użytkownika
ja37
Support Team
Support Team
Posty: 2071
Rejestracja: 2 lut 2007, o 01:12
Imię: Grzesiek
Model auta: Astra H GTC
Silnik: Z20LEH
Lokalizacja: Łódź
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Re: CIORNA KOZA - Corsa B 1,2 --> C16SE

Post autor: ja37 »

Jak się dba - tak się ma.
Ja jeżdżę na codzień.
Awatar użytkownika
Maćko
Nowy
Posty: 367
Rejestracja: 4 mar 2013, o 22:54
Lokalizacja: Łódź
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: CIORNA KOZA - Corsa B 1,2 --> C16SE

Post autor: Maćko »

Kolejna będzie zrobiona porządnie jeżeli chodzi o budę, ale też będzie daily. Nie widzę problemu, żeby auto było pomodzone, zadbane, i żeby nadal było daily :wink:
Awatar użytkownika
Wydra9
Użytkownik Premium
Posty: 808
Rejestracja: 22 maja 2009, o 23:14
Imię: Rafał
Model auta: Corsa B
Silnik: C20NE
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: CIORNA KOZA - Corsa B 1,2 --> C16SE

Post autor: Wydra9 »

Wiosna lato wczesna jesien tez jezdze wiekszosc czasu, rowniez do pracy, zima stoi w garazu wolna od soli mrozu itp
Awatar użytkownika
raf02
Nowy
Posty: 249
Rejestracja: 1 sty 2014, o 00:00
Imię: Rafał
Model auta: Corsa B
Silnik: Saab B204 Turbo
Lokalizacja: Radzyń Podl.
Podziękował;: 5 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Kontakt:

Re: CIORNA KOZA - Corsa B 1,2 --> C16SE

Post autor: raf02 »

Mi po 4 latach zbrzydło i trochę szkoda się zrobiło jeździć pomodzonym autem na co dzień do pracy zwłaszcza jak nie jest to praca przy biurku. Dlatego zdecydowałem się na drugi pojazd, i w końcu ten modzony będzie można bardziej modzić bez obaw że nie będę miał czym jeździć :wink:
Corsa B & Saab | 2.0 Turbo projekt
225HP / 347Nm
Awatar użytkownika
Maćko
Nowy
Posty: 367
Rejestracja: 4 mar 2013, o 22:54
Lokalizacja: Łódź
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: CIORNA KOZA - Corsa B 1,2 --> C16SE

Post autor: Maćko »

Wiadomo, że tak jest wygodniej, ale nie jest tak, że się nie da, bo się nie zadba czy coś :P
Awatar użytkownika
Wydra9
Użytkownik Premium
Posty: 808
Rejestracja: 22 maja 2009, o 23:14
Imię: Rafał
Model auta: Corsa B
Silnik: C20NE
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: CIORNA KOZA - Corsa B 1,2 --> C16SE

Post autor: Wydra9 »

Tak wiele miałem takich sytuacji ze np cały piatek po pracy modziłem w sobote modziłem i niestety przyszła niedziela i trzeba wracac do oryginału bo cos nie działa, i nastepny week wracac do tego co było i patrzec czemu nie dział. Miałem tak np przy przeróbce c20ne na instalacje elektryczna z x20se. gdy wpadla astra w gazie instalacje sie zrobilo na spokojnie
Awatar użytkownika
Maćko
Nowy
Posty: 367
Rejestracja: 4 mar 2013, o 22:54
Lokalizacja: Łódź
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: CIORNA KOZA - Corsa B 1,2 --> C16SE

Post autor: Maćko »

A oto i następca Ciornej Kozy. Plany bogate, nawet bardzo, także postępy nad żółtą, jak już coś zacznie sie dziać, będę relacjonował w nowym temacie.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Poza poszyciem nadwozia prawie wszystko z niej będzie na sprzedaż, także jakby ktoś już czegoś potrzebował, to zapraszam na pw, potem pododaję ogłoszenia w odpowiednim dziale :wink:

Z innych rzeczy, drogą kupna nabyłem lampy Morette. Zainspirowany internetem stwierdziłem, że fajnie, bardziej agresywnie, wyglądałyby z brewkami. Więc je też zakupiłem.
Lampy wymagają sporo pracy, więc nie wiem czy zagoszczą jeszcze na chwilę na czarnej, czy dopiero na nowej budzie. Jakoś na dniach wrzucę zdjęcie z przymiarki brewek.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Wydra9
Użytkownik Premium
Posty: 808
Rejestracja: 22 maja 2009, o 23:14
Imię: Rafał
Model auta: Corsa B
Silnik: C20NE
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: CIORNA KOZA - Corsa B 1,2 --> C16SE

Post autor: Wydra9 »

Czarna idzie na sell czy zlom? Jesli to drugie to bym sie chcial dowiedziec jak u ciebie z klapa tylna ladna? Ja musze u siebie cos pomodzic klape mam ok ale lotka to kupa do tego przyklejona kleejem do szyb i po kilku latach poprostu prawie w calosci odpada, i chce wymienic i albo kupic cala klape z org lotka i ponalowac albo jakos kupic sama lotke i jakos po bozemu doczepic do tej klapy
Awatar użytkownika
Maćko
Nowy
Posty: 367
Rejestracja: 4 mar 2013, o 22:54
Lokalizacja: Łódź
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: CIORNA KOZA - Corsa B 1,2 --> C16SE

Post autor: Maćko »

Czarna na złom, klapa jest taka dosyć, wychodzą jakieś purchle lekkie przy otworze na wycieraczkę. Lotkę zostawiam do żółtej. Natomiast ogólnie co do sprzedawania jakichś gratów z czarnej, to dopiero jakoś koniec czerwca/początek lipca. Do tej pory będzie jeździła, a w tym czasie ogarniam blacharkę i jakieś modyfikacje budy w żółtej.
Awatar użytkownika
CorsaCG
Nowy
Posty: 225
Rejestracja: 11 cze 2013, o 22:50
Imię: Michał
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: CIORNA KOZA - Corsa B 1,2 --> C16SE

Post autor: CorsaCG »

Relacje z reanimacji żółtej zaprezentujesz w tym temacie, czy polecisz z nowym ??
Awatar użytkownika
Wydra9
Użytkownik Premium
Posty: 808
Rejestracja: 22 maja 2009, o 23:14
Imię: Rafał
Model auta: Corsa B
Silnik: C20NE
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: CIORNA KOZA - Corsa B 1,2 --> C16SE

Post autor: Wydra9 »

Lec w nowym. nowa przygoda nowy temat tutaj bedzie za duzo stron i beda sie gubic :)
Awatar użytkownika
Maćko
Nowy
Posty: 367
Rejestracja: 4 mar 2013, o 22:54
Lokalizacja: Łódź
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: CIORNA KOZA - Corsa B 1,2 --> C16SE

Post autor: Maćko »

Będzie nowy temat, ten jest o ciornej, a tamto jednak będzie inne auto i trochę innych rzeczy, a nie tylko nowa buda :P

Wracając do tematu lamp. Ogólnie Moretty trafią do nowej budy, ale po dzisiejszej przymiarce z brewkami Kamei raczej nie powstrzymam się, by chociaż na jakiś czas założyć je do czarnej. Muszę tylko zregenerować odbłyśniki i ogarnąć kabelki, m.in pod kierunek w wewnętrznym wkładzie.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
raf02
Nowy
Posty: 249
Rejestracja: 1 sty 2014, o 00:00
Imię: Rafał
Model auta: Corsa B
Silnik: Saab B204 Turbo
Lokalizacja: Radzyń Podl.
Podziękował;: 5 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Kontakt:

Re: CIORNA KOZA - Corsa B 1,2 --> C16SE

Post autor: raf02 »

Ciekawie to wygląda. Fajny rarytasik. Nie żałuj nic na nich i dobrze je zregeneruj.
Które to są mijania a które drogowe? drogowe to te wewnętrzne klosze?
Ale by było kozacko jakby jedna żarówka była światłem mijania i kierunkowskazem :grin: na czas kierunkowskazu gaśnie światło mijania i blika kierunek :roll: ciekawe czy dało by rade tak zrobić?
Corsa B & Saab | 2.0 Turbo projekt
225HP / 347Nm
Awatar użytkownika
Maćko
Nowy
Posty: 367
Rejestracja: 4 mar 2013, o 22:54
Lokalizacja: Łódź
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: CIORNA KOZA - Corsa B 1,2 --> C16SE

Post autor: Maćko »

W zewnętrznych wkładach są pozycje i drogowe. W wewnętrznych dodatek tylko, coś jak halogen. Także wywalam to i tam będzie tylko kierunek.
Awatar użytkownika
Wydra9
Użytkownik Premium
Posty: 808
Rejestracja: 22 maja 2009, o 23:14
Imię: Rafał
Model auta: Corsa B
Silnik: C20NE
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: CIORNA KOZA - Corsa B 1,2 --> C16SE

Post autor: Wydra9 »

no to zrob tam długie
Awatar użytkownika
Maćko
Nowy
Posty: 367
Rejestracja: 4 mar 2013, o 22:54
Lokalizacja: Łódź
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: CIORNA KOZA - Corsa B 1,2 --> C16SE

Post autor: Maćko »

Była tu długo cisza ze względu na to, że główna uwaga skupiła się na budowie żółtej. W związku z wyjazdem na Areu9ted? postanowiłem coś tam ruszyć przy czarnej. W końcu dostałem motywacji na spasowanie tyłu, wpadły dystanse 1,5 cm, wycięliśmy trochę budy pod sierpami, a same sierpy zostały mocno wyszlifowane. Chyba wyszło całkiem spoko :) Glebienie przodu było 3 etapowe. Najpierw wyleciały odboje, ale uznaliśmy, że nadal jest za wysoko. Po skręceniu gwintu na sam dół okazało się, że coś wali o budę. Po krótkiej inspekcji wyszło, że drążek kierowniczy uderza o podłużnicę, więc w ruch poszła szlifierka. Po podcięciu podłużnic okazało się, że nadal coś wali, a konkretnie, to że amor dobija do talerzyka. Jako, że miałem już za mało czasu na ogarnięcie jakichś sensownych odbojów, a mocno obcięte fabryczne nic nie pomagały, to koniec końców uznaliśmy, że najrozsądniej będzie zrobić tak, żeby amor cały czas był dobity. Dlatego na Areu9ted przednie sprężyny pojechały w bagażniku :mrgreen: Trochę trzęsło, kilka razy Corsa oderwała się od ziemi, ale ogólnie pojechałem i wróciłem i wszyscy żyją :lol: Teraz będę ogarniał jakieś odboje i włożę sprężyny z powrotem, bo jednak jazda na codzień po Łodzi na sztywno jest nieco irytująca :P Najpierw jednak muszę przyjrzeć się cewce, wtryskom i sondzie, bo mam nowe świece i kable, zaczęły mocniej wypadać zapłony i poniżej 2 - 2,5 tysiąca strasznie muli.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Maćko
Nowy
Posty: 367
Rejestracja: 4 mar 2013, o 22:54
Lokalizacja: Łódź
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: CIORNA KOZA - Corsa B 1,2 --> C16SE

Post autor: Maćko »

Ostatnia aktualizacja tematu...no może przedostatnia.
Nie sądziłem, że Ciorna przejeździ jeszcze cały sezon 2018, ale tak się jednak stało , mimo, że początkowo plany były zupełnie inne. Po AreU9ted nic się już w niej nie zmieniło, ale odwiedziła jeszcze eventy Wanteds: Crime Car Weekend we Włocławku, HOLLYDays END 2018 w Łodzi, którego byłem współorganizatorem, oraz zakończenie sezonu w Skierniewicach. Ale nieubłaganie nadchodzi ostateczny moment zakończenia mojej przygody z tym autem, ponieważ kończy się OC i przegląd, a walka z tymi tematami i wykładanie kolejnych pieniędzy mija się już z celem. Pojeździ jeszcze kilkanaście dni i czas na rozbiórkę, bo deadline to druga połowa października. Na pewno wrzucę jakieś ostatnie zdjęcia, ale na razie pokażę jeszcze trochę fotek w obecnej formie ze wspomnianych eventów,rolling shotów oraz pożegnalnej sesji, którą sam sobie ogarnąłem.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I można powiedzieć, że to by było na tyle.. Wrzucę jakieś ostatnie zdjęcia z rozbiórki jak już do niej dojdzie i będzie można zamykać temat :cry:
Awatar użytkownika
raf02
Nowy
Posty: 249
Rejestracja: 1 sty 2014, o 00:00
Imię: Rafał
Model auta: Corsa B
Silnik: Saab B204 Turbo
Lokalizacja: Radzyń Podl.
Podziękował;: 5 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Kontakt:

Re: CIORNA KOZA - Corsa B 1,2 --> C16SE

Post autor: raf02 »

Bardzo dobra sesyjka, super fotki.
No cóż, pozostaje życzyć powodzenia by wszystko się powiodło przy nowym projekcie :smile:
Corsa B & Saab | 2.0 Turbo projekt
225HP / 347Nm
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze Auta”