wycieraczki padły

Wszystkie informacje o elementach nadwozia Corsy A.
ODPOWIEDZ
SOCHAN
Świeżak
Posty: 11
Rejestracja: 26 lut 2005, o 11:06
Lokalizacja: WARSZAWA
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

wycieraczki padły

Post autor: SOCHAN »

no tak snieg zasuwa a mi lewa wycieraczka padła widziałem że nie jest połączona z drugą wcisnołem(moze za słabo) w główke lecz po chwili znów spadla pomocy
Awatar użytkownika
pirat
Forum Master
Posty: 3105
Rejestracja: 8 gru 2002, o 22:24
Imię: Paweł
Lokalizacja: Legionowo
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: pirat »

1) uzywaj znakow przestankowych, bo ciezko sie czyta

2) i na trzpieniu i na ramieniu wycieraczki sa takie "zabki" i pewnie one Ci sie wyslizgaly. Mechanizm sobie pracuje, ale nie ma sily dzwignac ramienia. Zobacz jak odkrecisz ramie, czy jest tak, bo u mnie bylo podobnie z tylna wycieraczka. A jesli nie, to nie potrafie Ci pomoc.
Awatar użytkownika
Hiv
Weteran
Posty: 1447
Rejestracja: 17 mar 2004, o 12:51
Lokalizacja: Łódź
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Hiv »

Kup nowe. To nie jest drogi interes a wycieraczki sprawne to dobra rzecz ;)
Może znów corsa...
SOCHAN
Świeżak
Posty: 11
Rejestracja: 26 lut 2005, o 11:06
Lokalizacja: WARSZAWA
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: SOCHAN »

dodam ramie spadło z mechanizmu podpodszybiem dziex zaraz sprawdze jak tylko mi rece nie zamarzną
boxer
Nowy
Posty: 377
Rejestracja: 3 gru 2002, o 19:41
Lokalizacja: Cracovia
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: boxer »

Chyba wiem co sie stało. Obydwie wycieraczki są połaczone pałakiem ( pod kratka ) W dziurach na końcach pałąku są plastikowe paneki które sie wyrabiaja . Miałem juz reanimacje obydwu wycieraczek. Robisz tak:
- wyjmujesz mechanizm wycieraczek z podszybia - wiercisz na wylot głowke i panewke i przez dziurw wkładasz np cienką śrubke , nakrecasz nakretke i reszte śrubki zakrzywiesz żeby sie nie odkreciło( nie dokrecaj na maksa bo rozwalisz panewke- daj podkładke pod głowke śrubki i pod nakretke najlepiej 2.) Mozna zapodać spinke m( złożony na pół precik któremu na końcu rozchla nie nóżki) Mam nadzieje z o to chodzi.
BTW głowka jest zrobiona z gównianego materiału wiec nie bedzie problemu z przewierceniem.
HUURRRAAA SPRZEDANA !!!! Corsa A 91 1.2i gaz
Obrazek
SOCHAN
Świeżak
Posty: 11
Rejestracja: 26 lut 2005, o 11:06
Lokalizacja: WARSZAWA
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: SOCHAN »

dokładnie o to chodzi zauwarzyłem że juz przy silniku wycieraczek był zrobiony podobny patęt tylko że jest ucieta panewka i zrobiona jak by druga z jakiegos materialu coś jag by poksipol zy osmiorniczka dzieki za podpowiedz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie”