Zlot w Łodzi KTOS BY SIE NA TO PISAŁ??

ThomasTsT
Nowy
Posty: 438
Rejestracja: 12 cze 2004, o 13:44
Lokalizacja: Łodz
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Zlot w Łodzi KTOS BY SIE NA TO PISAŁ??

Post autor: ThomasTsT »

Kto by pisał sie na zlot w łodzi?? pytanie jest narazie czysto teoretyczne... ALE!! kto wie... Łodz posiada tor kartingowy na ul.Technicznej.. mam dojscia by muc wynajac tor na cały dzien.. tor nie jest za duzy ale naprawde fajny... nie raz scigałem sie na nim... i jest przyzwoity...cena wjazdy nie przekroczyła by 10zł.. mozna by zorganizowac jakis gril albo ognisko... zabawa mogła by trwac od samego rana az do puznego wieczora... mozna by zorganizowac jakies konkurecje(nie tylko czasówka na torze) pare konkurencji w zanadrzu mam... impreza była by zamknieta tylko dla CTM (bez obaw ze jakis nieodpowiedzialny swirus wiedzie nam w auto)... w zaleznosci ilu było by chetnych mugłbym sie podiac ryzyka zorganizowania tego... jesli np. podniesc by koszt wjazdu mozna by skrecic nawet jakies nagrody... w zwiazku ze klub jest rozzucony po całej polsce zlot w centrum polski(łodzi) mugł by wypalic gdyz kazdy miał by do przejechania mniej wiecej ta sama odległosc...CO WY NA TO?? POZDARWIAM:)
gregorix
Nowy
Posty: 231
Rejestracja: 4 lis 2003, o 16:15
Lokalizacja: Radzymin koło Wa-wy
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: gregorix »

jestem za! :)2
@@@CTM#288@@@
Corsa B C14SE
Awatar użytkownika
Aro
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 18 mar 2004, o 19:03
Imię: Arek
Lokalizacja: Legionowo
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Aro »

w zależności od daty i budżetu ja bym się pisał :-D

poczekajmy co inni na to
Awatar użytkownika
endo
Post Mistrz
Posty: 2343
Rejestracja: 25 sie 2003, o 21:34
Lokalizacja: warszawa
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: endo »

dobry pomysl jesli da rade to zorganizowac, wszystko zalezy jeszcze od terminu, ale ogolnie jestem za :)
:)12 Blue Corsa :)12
:)7 koni kit on board
Obrazek
Awatar użytkownika
Porszak
Support Team Leader
Support Team Leader
Posty: 5671
Rejestracja: 30 lis 2003, o 22:27
Imię: Marcin
Lokalizacja: EBE-Bełchatów
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Post autor: Porszak »

rowniez za. znam ten tor i jest przede wszystkim duzo bardziej przyczepny niz w miedzianej. jest to tor kartingowy, po podobnym smigalismy w ostatni weekend na miedziance i jest torem na drugi bieg rozniez, co nie znaczy ze jest wolny. jak wynajde jakies fotki to wrzuce. spokojnie na calym terenie zmiesci sie 20-30 aut
Obrazek
C16XE stage 0.5 158KM/195Nm
stage 0.75 :) 176KM/187Nm
Awatar użytkownika
Aro
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 18 mar 2004, o 19:03
Imię: Arek
Lokalizacja: Legionowo
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Aro »

hihihi, będzie III zlot CTM!!! :D :) :grin: :) :D
Awatar użytkownika
Porszak
Support Team Leader
Support Team Leader
Posty: 5671
Rejestracja: 30 lis 2003, o 22:27
Imię: Marcin
Lokalizacja: EBE-Bełchatów
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Post autor: Porszak »

oto fotki, malo na nich widac(najwiecej ludzi), anie mam zdjecia ktore dokladnie pokazalo by caly tor

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Thomas masz moze cos lepszego to daj na @ a ja wrzuce tutaj
Obrazek
C16XE stage 0.5 158KM/195Nm
stage 0.75 :) 176KM/187Nm
Awatar użytkownika
wow
Post Mistrz
Posty: 2636
Rejestracja: 22 sty 2002, o 00:00
Lokalizacja: Skądinąd
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: wow »

ja pisalbym sie... lodz jest bliska memu sercu...

mam pytanie tak a propos - czy na ten tor mozna sobie normalnie wpasc i posmigac na kartach w sensie wynajac na jakis czas karta?

tyle razy mialem ochote posmigac gdzies w lodzi i nie wiedzialem gdzie i czy wogole jest jakis tor... :oops:
c20rsa, czlowieku meeen!
Awatar użytkownika
Porszak
Support Team Leader
Support Team Leader
Posty: 5671
Rejestracja: 30 lis 2003, o 22:27
Imię: Marcin
Lokalizacja: EBE-Bełchatów
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Post autor: Porszak »

@wow tak tylko ja tam zadnego karta nigdy nie wiedzialem, moze Thomas.

tor jest wlasnoscia kogos tam i za godzinke facet wola 30zl, ja byle zima, zaytalem gosci o pol godziny(bylem sam)dalem dyszke i smigalem prawie godzine

@Thomas powiedz cos bo ja sie madrze, a do lodzi mam 50km :oko:
Obrazek
C16XE stage 0.5 158KM/195Nm
stage 0.75 :) 176KM/187Nm
arts
Forum Master
Posty: 4329
Rejestracja: 9 cze 2001, o 02:00
Lokalizacja: WPR ............
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: arts »

podoba mi sie ten pomysl ... tym sposobem mozemy zorganizowac w licznym gronie ciekawy dzien i wieczor z impreza moze??
ThomasTsT
Nowy
Posty: 438
Rejestracja: 12 cze 2004, o 13:44
Lokalizacja: Łodz
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: ThomasTsT »

Ja jak miałem swojego Karta to tam smigałem (ze swoim kartem cały dzien to wydatek 20zł) wynajecie karta na poł godziny to chyba 30zł... czesto tam smigałem tez swoim maluchem...Obrazek
Obrazekw tym zakrecie spaliłem sprzegło przy 80km/h wzuciłem 2 bieg... dla malucha to ŚMIERC
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
a to ja
ThomasTsT
Nowy
Posty: 438
Rejestracja: 12 cze 2004, o 13:44
Lokalizacja: Łodz
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: ThomasTsT »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
ObrazekJak zagadam z qmplemi to pozycza mi cus takiego.. słuzy do dokładnego pomiaru czasu..tzw.fotokomorka
Awatar użytkownika
Porszak
Support Team Leader
Support Team Leader
Posty: 5671
Rejestracja: 30 lis 2003, o 22:27
Imię: Marcin
Lokalizacja: EBE-Bełchatów
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Post autor: Porszak »

moze traktujmy to jako duzy spot, taki jak np. w modlinie(??). Arts jesli chodzi o impreze to ja ze swojej strony moge zaproponowac impreze w belchatowie w osrodkch wypoczynowych Wawrzkowizna lub Slok-moze ktos slyszal, ale wlone terminy weekendowe to dopiero pewnie wrzesien. domki 6 osobowe, ale zmiesci sie i 10 osob( do spania bo na impre to i 25 wjdzie) to ok. 120zl za dobe, jest lazienka kuchnia poscile nawet i sztucce. lub domki murowane za chyba 200(w tym nawet 50). z lodzi do belku jest 45min. jazdy
Ostatnio zmieniony 15 lip 2004, o 23:44 przez Porszak, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
C16XE stage 0.5 158KM/195Nm
stage 0.75 :) 176KM/187Nm
arts
Forum Master
Posty: 4329
Rejestracja: 9 cze 2001, o 02:00
Lokalizacja: WPR ............
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: arts »

Thomas Ty warjacie tak katowac poczciwego rodzinnego maluszka,:oko:
ThomasTsT
Nowy
Posty: 438
Rejestracja: 12 cze 2004, o 13:44
Lokalizacja: Łodz
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: ThomasTsT »

Niebył taki rodzinny choc poczontkowo nalezałał do mojej may hehe.. wczesniej jezdził na nauce jazdy...;].. ja go katowałem ale dbałem o niego jak o członka rodziny... teraz jezdzi nim jakis bezmuzgi dres:( i niewiem czy go przypadkiem juz nie rozbił..:/.. mam sporo filmikow z czasowek..:D tam dopiero było katowanko... kiedys wydmuchneło mi wszytkie mozliwe uszczelki.. z pod głowicy i kolektorow wydechowych... a i urwało mi gaznik... bob był spoko miał 40KM... ale teraz jest CORSA:D:D:D... zobaczymy jak ona bedzie sprawdzac sie na torze... co do zlotu to proponował bym jakis wekend bo w tygodniu to mało kto ma czas.. praca itp...cały czas zastanawiam sie gdzie mozna by zrobic jakis nocleg albo imprezke... umnie w domu odpada:/... po ostatniej popijawie mam szlaban na robienie imprez w domu...w kazdym razie w sobote postaram sie wiedziec cos od nosnie toru,fotokomorki i jakis ochotnikow do pomocy w organizacji...LUDZI Z OKOLIC ŁODZI bardzo bym prosił o ewentualna pomoc...
Awatar użytkownika
Porszak
Support Team Leader
Support Team Leader
Posty: 5671
Rejestracja: 30 lis 2003, o 22:27
Imię: Marcin
Lokalizacja: EBE-Bełchatów
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Post autor: Porszak »

Thomas jest jeszcze m&m z lodzi, ja i Hiv z belku, mysle ze pomoc da sie skolowac

ladnie sie prezentuje ta corsa w avatarze daj wieksze zdjecie
Obrazek
C16XE stage 0.5 158KM/195Nm
stage 0.75 :) 176KM/187Nm
ThomasTsT
Nowy
Posty: 438
Rejestracja: 12 cze 2004, o 13:44
Lokalizacja: Łodz
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: ThomasTsT »

Wiem ze ładnie sie prezentuje... szkoda ze nie moja :zakrecony: ... moja sie jeszce robi... mam ja dopiero od 3 tygodni wiec nie zrobiłem w niej za wiele... skasowałem wszytkie znaczki,listwy... załozyłem szyber dach,alu felgi,stozek,swiece NGK..pomalowałem silnik... qomo sprzedaje mi zawieche... wydech juz zrobiłem ale czeka na montaz... a jutro jade po silnik 1,4... i dopiero w nim poczynie powazniejesze modyfikacjie... foty mojej corsy zapodam moze jakos niedługo... jak dorwe cyfrowke...
kubelt
Swój
Posty: 708
Rejestracja: 22 wrz 2003, o 13:28
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: kubelt »

Lodz bliziutko jest, mozna by potraktowac jako mala wycieczke. Jakby cos sie organizowalo to ja sie pisze, jak termin przypasuje. Smigac po takim torze nie mam czym, ale z checia pokibicuje i pogadam sobie.
Awatar użytkownika
!markos
M A S T E R
Posty: 7632
Rejestracja: 13 paź 2002, o 23:55
Imię: mihau
Lokalizacja: waw
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Post autor: !markos »

o.. fajnie :) i nieco blizej niz kielce :oko:
3 mikrozlot ctm na kolejnym wariackim torze kartingowym w calosci przejechanym na dwojeczce :lol: mi tam pasuje!
byle nie pomiedzy 25.07-5.08.. bo jak zrobicie to wtedy, to was zabije :-P

ps. czesc kubelt :D
Obrazek
ThomasTsT
Nowy
Posty: 438
Rejestracja: 12 cze 2004, o 13:44
Lokalizacja: Łodz
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: ThomasTsT »

Markos jeszce niewiadomo co i jak dokładnie... pomysł wpadł mi do głowy dzis... musze sie dowiedziec czy moje stare kontakty jeszce działaja i czy załatwie wynajecie toru... pozatym jesli nawet załatwie to bede musiał wyłozyc z swojej kasy ok400zł...(oby mniej)... nic narazie nikomu nie obiecuje... chciałem sie zorietowac czy ktos by wogule przyjechał...widze ze jest zainteresowanie wiec bede dalej działał w tym kierunku... jak tylko bede wiedział cos blizej i wiecej zapodam wszytko na forum...ale realnym terminem wydeje mi sie poczatek lub sierodek przyszłego miesiaca...
Awatar użytkownika
Hiv
Weteran
Posty: 1447
Rejestracja: 17 mar 2004, o 12:51
Lokalizacja: Łódź
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Hiv »

Hej
Ja sie pisze jak najbardziej!!
Tym bardziej, że Łódź to rzut kamieniem :-D
Może znów corsa...
Awatar użytkownika
!markos
M A S T E R
Posty: 7632
Rejestracja: 13 paź 2002, o 23:55
Imię: mihau
Lokalizacja: waw
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Post autor: !markos »

nie no spoko thomas, tak tylko wkrecam :oko:
pomysl jest bardzo ok :)

skatuje swoje gumki w zawieszeniu juz do konca i bede je MUSIAL wymienic na poliuretany :lol:
Obrazek
kubelt
Swój
Posty: 708
Rejestracja: 22 wrz 2003, o 13:28
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: kubelt »

!markos pisze:ps. czesc kubelt :D
Zeby nie bylo, ze jestem niegrezczny chlopczyk i olewam ludzi :D Akurat stronka mi sie przestala ladowac wczoraj jak mialem odpisywac. Wiem wiem, zadko pisze, forum zaniedbuje :( Brak neta w robocie :)11 a w domu zadko bywam. Ale sie czasem pojawiam :-D
Awatar użytkownika
endo
Post Mistrz
Posty: 2343
Rejestracja: 25 sie 2003, o 21:34
Lokalizacja: warszawa
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: endo »

Porszak pisze:moze traktujmy to jako duzy spot, taki jak np. w modlinie(??). Arts jesli chodzi o impreze to ja ze swojej strony moge zaproponowac impreze w belchatowie w osrodkch wypoczynowych Wawrzkowizna lub Slok-moze ktos slyszal, ale wlone terminy weekendowe to dopiero pewnie wrzesien. domki 6 osobowe, ale zmiesci sie i 10 osob( do spania bo na impre to i 25 wjdzie) to ok. 120zl za dobe, jest lazienka kuchnia poscile nawet i sztucce. lub domki murowane za chyba 200(w tym nawet 50). z lodzi do belku jest 45min. jazdy
O noclegu pomysli sie jak juz bedzie wiadomo, ze jest tor.. ja bylem w tym osrodku i oprocz tego, ze do sklepu daleko to warunki git i bardzo fajny klimat bo domki sa w lasku, obok plaza itd., ale moze da rade cos zorganizowac blizej.. Anyway zobaczymy jak juz bedzie tor..
:)12 Blue Corsa :)12
:)7 koni kit on board
Obrazek
Awatar użytkownika
zgubek
Weteran
Posty: 1017
Rejestracja: 10 maja 2002, o 17:08
Lokalizacja: kiedys Ursynow teraz Zoliborz ;)
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: zgubek »

J rowniez bylbym za.Tylko kiedy to mialo by sie odbyc?
sprowadzony, serwisowany w ASO, BEZWYPADKOWY, zarejestrowany w Polsce, garażowany(temperatura w garażu 22 °C), przyjechał na kołach, użytkowany przez kobietę - prawnika jako piąte auto w rodzinie, nic nie puka nic nie stuka.Możliwość wysłania VIN na maila
ThomasTsT
Nowy
Posty: 438
Rejestracja: 12 cze 2004, o 13:44
Lokalizacja: Łodz
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: ThomasTsT »

Qrde dopiero wstałem i ledwo widze na oczy.. i odrazu wskakuje na forum CTM.. hehe dodam tylko od siebie ze nie zrobie zlotu wczesniej dopuki qomo nie przysle mi zawieszenia hehehe... bo na moim to na 2 zakrecie miał bym juz dachowanie... co do fotokomorki to bede wiedział juz dzis... mozliwe ze cus o torze tez... teraz jade załozyc alarm do opelka.. a potem po SILNICZEK:D:D:D
Awatar użytkownika
Porszak
Support Team Leader
Support Team Leader
Posty: 5671
Rejestracja: 30 lis 2003, o 22:27
Imię: Marcin
Lokalizacja: EBE-Bełchatów
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Post autor: Porszak »

tak noclegownia to drugorzedna sprawa.

@Thomas mysle ze fotokomorka jest fajna, ale jak cos to i bez niej sobie poradzimy :-P . fajnie ze sa chetni i mam nadzieje ze pomysl Thomasa dalej sie rozwinie.

@ogolnie mnie tez wczoraj padlo forum-nie ladowallo sie wcala podobnie jak ctm.pl
Obrazek
C16XE stage 0.5 158KM/195Nm
stage 0.75 :) 176KM/187Nm
ThomasTsT
Nowy
Posty: 438
Rejestracja: 12 cze 2004, o 13:44
Lokalizacja: Łodz
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: ThomasTsT »

OKI Fotokomorke najprawdo podobniej juz załatwiłem.. :-D niestety chyba za niewielka opłata... najbardziej prawdopodobne daty spotu to 31.07..., 07.08.... 14.08... lub 21.08... wszystkie daty to soboty teraz czekam na telefon do kolesia od toru... i dowiem sie ktora z tych dat bedzie wolna...tzn.tor nie bedzie uzywany..
Awatar użytkownika
YAQB
Weteran
Posty: 1214
Rejestracja: 5 maja 2003, o 19:58
Lokalizacja: 100lica - Konstancin
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: YAQB »

Ja tez bym sie chetnie zapisal na cos takiego. Zeby sie tylko wszystko czasowo spasowalo, bo jak ostatnio mowilem urodzil mi sie syn, wiec w miedzianej nie moglem byc, ale moze w Lodzi tak .. zobaczymy :grin:
CTM #204
Awatar użytkownika
kyniek
Weteran
Posty: 1625
Rejestracja: 2 wrz 2003, o 18:14
Lokalizacja: Jozefow (pod pruszkowem)
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: kyniek »

no to zaje..., jak zwykle nie moge samochodu nie mam od 30 do 25 :( chyba ze był by ktos tak miły i mnie wzioł ktos z warszawy please
tja nastał czas spokojnego kombi...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Łódzkie”