IV Zlot Corsasport.pl 05-07.08.2011

Znajdż podobnych maniaków corsy w swoim regionie.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gesio_CB
Nowy
Posty: 331
Rejestracja: 12 kwie 2008, o 14:53
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: SWD
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: IV Zlot Corsasport.pl 05-07.08.2011

Post autor: Gesio_CB »

Bear... jutro zadzwonie do Ciebie i sie zgadamy, ja polece w sobte S1 wlasnie :oko: (wez gpsa jak masz)
Obrazek
Awatar użytkownika
Bear_
Weteran
Posty: 1807
Rejestracja: 29 mar 2007, o 21:53
Imię: Arek
Lokalizacja: .:ZzA Winkla:.
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 6 razy
Kontakt:

Re: IV Zlot Corsasport.pl 05-07.08.2011

Post autor: Bear_ »

Gesio_CB pisze:Bear... jutro zadzwonie do Ciebie i sie zgadamy, ja polece w sobte S1 wlasnie :oko: (wez gpsa jak masz)
Dobre... Ja Ci najwyżej potwierdzę jeszcze jutro czy jadę...
Obrazek
- Była CB C16XE -> C18XE Smallblock 2 - 140 PS, 183 Nm
- Jest Astra H Caravan Z19DTH OPC Line - 205 PS, 411 Nm

PAMIĘTAJ, wymieniaj świece!
ferroz
Świeżak
Posty: 52
Rejestracja: 30 maja 2011, o 23:42
Imię: mariusz
Lokalizacja: warszawa
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: IV Zlot Corsasport.pl 05-07.08.2011

Post autor: ferroz »

zmana planów!!

czy jak przyjade jutro będę miał gdzie spac z piątku na sobote??? oczywiście dopłacę!!
206 s16
Awatar użytkownika
mehes
Moderator Leader
Moderator Leader
Posty: 1535
Rejestracja: 4 gru 2009, o 23:10
Imię: Piotr
Lokalizacja: Kraków
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 14 razy
Kontakt:

Re: IV Zlot Corsasport.pl 05-07.08.2011

Post autor: mehes »

ferroz pisze:zmana planów!!

czy jak przyjade jutro będę miał gdzie spac z piątku na sobote??? oczywiście dopłacę!!
Z tego co czytałem o ośrodku mają pole biwakowe,tak że pewno miejsce pod niamiot się znajdzie
Zagadaj do Ani
masz tel.ośrodka Pierwszy telefon: +48 343145128
Drugi telefon: +48 343145131
[album]3178[/album]
Pomogłem postaw +
Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.
ferroz
Świeżak
Posty: 52
Rejestracja: 30 maja 2011, o 23:42
Imię: mariusz
Lokalizacja: warszawa
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: IV Zlot Corsasport.pl 05-07.08.2011

Post autor: ferroz »

ma ktoś z was może telefon do Ani ?? jeśli tak prosze o info na priv . oczywiście jeśli Ania pozwoli .
206 s16
Awatar użytkownika
-=martee=-
Nowy
Posty: 201
Rejestracja: 24 kwie 2005, o 18:43
Imię: Marta
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: IV Zlot Corsasport.pl 05-07.08.2011

Post autor: -=martee=- »

Życzymy Wam świetnej zabawy, spokojnych szaleństw na torze i udanego wieczornego grilla :grin:
Szkoda, że nie będziemy mogli się z Wami spotkać :(
Proszę wypić Emsów zdrowie :oko: a my wypijemy Wasze na urlopie :oko:
Pozdrawiamy
Emsiki
"Życie to najbardziej zdumiewająca bajka"
Hans Christian Andersen
Awatar użytkownika
mehes
Moderator Leader
Moderator Leader
Posty: 1535
Rejestracja: 4 gru 2009, o 23:10
Imię: Piotr
Lokalizacja: Kraków
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 14 razy
Kontakt:

Re: IV Zlot Corsasport.pl 05-07.08.2011

Post autor: mehes »

Dzięki
Wam też udanego urlopu
[album]3178[/album]
Pomogłem postaw +
Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.
Awatar użytkownika
Konik
Moderatorzy
Moderatorzy
Posty: 957
Rejestracja: 28 maja 2009, o 23:49
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Kraków, spotkać można wszędzie:)
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: IV Zlot Corsasport.pl 05-07.08.2011

Post autor: Konik »

Ja równiez życze Emsikom udanego urlopu:)
Obrazek
"Nigdy nie lekceważ corsy" ;D
c16xe --> ... ;)

Pamiętaj, wymień świece.
Awatar użytkownika
mehes
Moderator Leader
Moderator Leader
Posty: 1535
Rejestracja: 4 gru 2009, o 23:10
Imię: Piotr
Lokalizacja: Kraków
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 14 razy
Kontakt:

Re: IV Zlot Corsasport.pl 05-07.08.2011

Post autor: mehes »

ferroz pisze:zmana planów!!

czy jak przyjade jutro będę miał gdzie spac z piątku na sobote??? oczywiście dopłacę!!

Możesz przespać się z nami,weź karimatę i śpiwór
[album]3178[/album]
Pomogłem postaw +
Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.
Awatar użytkownika
przyciaga
Moderatorzy
Moderatorzy
Posty: 1083
Rejestracja: 28 maja 2008, o 08:20
Imię: Ania
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: IV Zlot Corsasport.pl 05-07.08.2011

Post autor: przyciaga »

ferroz pisze:ma ktoś z was może telefon do Ani ?? jeśli tak prosze o info na priv . oczywiście jeśli Ania pozwoli .
Mam nadzieje ze rozpatrzyliśmy Twoja sprawę pozytywnie także przybywaj :)

Szkoda ze emsów nie będzie i w ogóle Wrocławia i innych. Echhh no co zrobić.

Tymczasem Panowie i Panie to juz niedługoooo się widzimy :D
Każdego dnia rośnie liczba osób, które mogą mnie pocałować w d...

Pamiętaj, wymień świece.
Awatar użytkownika
czester 1
Weteran
Posty: 1911
Rejestracja: 5 sty 2004, o 13:15
Lokalizacja: zabrze
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: IV Zlot Corsasport.pl 05-07.08.2011

Post autor: czester 1 »

nie pic za duzo zeby na sobote starczylo i forma na tor i na wieczor byla :grin:
do zobaczyska w sobote na torze :oko:


ps.w koncu taki zlot mobilizuje mnie to odkurzenia auta raz w roku :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Bear_
Weteran
Posty: 1807
Rejestracja: 29 mar 2007, o 21:53
Imię: Arek
Lokalizacja: .:ZzA Winkla:.
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 6 razy
Kontakt:

Re: IV Zlot Corsasport.pl 05-07.08.2011

Post autor: Bear_ »

No, my już jakiś czas w domku. Mimo świecącego chceck'a, troszke bijącej opony dojechali i wrócili szczęśliwie i szczęśliwi.

Serdeczne dzięki w imieniu moim i żony, że mogliśmy wpaść (tak troszkę na kocią łapę) i poznać w końcu osobiście wielu z was jak i zobaczyć się raz kolejny z niektórymi...

Na prawdę wycieczka bardzo udana, oby więcej takich...

Dzięki za entuzjastyczne i iście przyjacielskie przyjęcie naszych skromnych osóbek... Człowiek czuł się jak w prawdziwym gronie znajomych, w swobodnej atmosferze...

Dzięki raz jeszcze i szczęśliwych powrotów do domku dla was...
Obrazek
- Była CB C16XE -> C18XE Smallblock 2 - 140 PS, 183 Nm
- Jest Astra H Caravan Z19DTH OPC Line - 205 PS, 411 Nm

PAMIĘTAJ, wymieniaj świece!
Awatar użytkownika
Cougar
Nowy
Posty: 303
Rejestracja: 15 lut 2008, o 15:03
Imię: Krzychu
Lokalizacja: Katowice
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: IV Zlot Corsasport.pl 05-07.08.2011

Post autor: Cougar »

Fajnie było zobaczyć Was po raz kolejny, niestety sytuacja i koniecznosc zwrocenia wypozyczonego samochodu uniemozliwily nam dalsze spedzenie czasu w tak doborowym towarzystwie. Mam nadzieje ze zobaczymy sie jeszce nie raz nie dwa i wspolnie będziemy kultywowac tradycje i tworzyc historie Corsasportu ;)
P.S FIfo dostał wino ??? :lol: :lol: :lol:
c16xe was BIG BUMed...
Awatar użytkownika
Gesio_CB
Nowy
Posty: 331
Rejestracja: 12 kwie 2008, o 14:53
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: SWD
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: IV Zlot Corsasport.pl 05-07.08.2011

Post autor: Gesio_CB »

Ja też dziękuje wszystkim za to popostu że byli :oko:
Obrazek
Awatar użytkownika
chuckyhc
Nowy
Posty: 317
Rejestracja: 18 lut 2007, o 20:34
Imię: Chucky
Lokalizacja: Bielsko
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: IV Zlot Corsasport.pl 05-07.08.2011

Post autor: chuckyhc »

Chucky melduje, że dotarł do domu bez przygód, znanych wszystkim zlotowiczom, takich jak na torze.

Ja się nie będę jakoś mega rozpisywał.
Podziękowania przede wszystkim dla osób zaangażowanych w organizację zlotu (Ania, Porszak i inni o których nie wiem). Dzięki wszystkim za bardzo mile spędzony czas. Było mega w deche wyczesanie.
Brawo dla Mehesa za gifty. Kapitalna sprawa.
Dobra koniec. Po prostu BIG dzięki.
Była Corsa B GSi C16XE prawie S1600 :) Jest Corsa C GSi Z18XE

PAMIĘTAJ, wymieniaj świece!
Awatar użytkownika
czester 1
Weteran
Posty: 1911
Rejestracja: 5 sty 2004, o 13:15
Lokalizacja: zabrze
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: IV Zlot Corsasport.pl 05-07.08.2011

Post autor: czester 1 »

my tez szczesliwie dotarli :oko:

noi jak wszyscy - WIELKIE podziekowania dla organizatorow oraz uczestnikow, bez Was by tego nie bylo :)2

dzieki za mega organizacje (torty, nagrody, weslena, ogorki i wino :lol: ), tak uroczyscie to jeszcze nie bylo :grin:

gratki dla Fifo za mega mocne auto i umiejetnosci :twisted:

do nastepnego :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Zynio
Swój
Posty: 529
Rejestracja: 5 maja 2003, o 19:32
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Miasto smoka (Kraków)
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Kontakt:

Re: IV Zlot Corsasport.pl 05-07.08.2011

Post autor: Zynio »

Ja chciałbym bardzo podziękować za tak sympatyczna imprezę i za wszystko, co było z organizowane (przez ta kobietkę Anie) :) i mechesa za gadżety, mam tez nadzieje ze nie zamęczałem was opowiadaniami o pracy, bo na zlocie dostałem druga ksywę (mercedesik) :) Poznałem fajnych ludzi, którzy podzielają pasje posiadania corsy i o to w tym chodziło, mam nadzieje ze nie raz jeszcze się spotkamy, myślę ze ten mały incydenty nie zostawi swojego piętna na dalszej zabawie.

Pozdrawiam Zynio
Awatar użytkownika
Fifo
Swój
Posty: 811
Rejestracja: 14 lut 2002, o 00:00
Imię: Marcin
Lokalizacja: Krakooff
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Kontakt:

Re: IV Zlot Corsasport.pl 05-07.08.2011

Post autor: Fifo »

Fajnie było Was zobaczyć i poznać nowych. Dotarłem nocą do domu i tak się zastanawiałem, do której trwała impreza :) Organizacja, jak zwykle na najwyższym poziomie, aż, podobnie jak rok temu, żałuję, że nie mogłem zostać wypić z Wami banieczki. Pomysł z kubkami (dzięki mehes) extra, podobnie jak z urodzinowym tortem (Ania :)2 ). Porszak dla Ciebie też gratki :) Meczyk Kraków vs Śląsk też super - musicie więcej trenowac Panowie ;) Dzięki - atmosfera bardzo pozytywna :)6
Cougar pisze: P.S FIfo dostał wino ??? :lol: :lol: :lol:
Dostał dostał, ale nie pił bo prowadził. Niemniej jednak komisyjnie odpieczętowałem napój, ba przez duże "N", a Przyciąga komisyjnie go skonsumowała jako pierwsza, rozpływając się w zachwycie nad wybornym smakiem, jakim zostały uraczone Jej usta ;) "Patyk" to wino z wyższej półki przecież, zapewne długo leżakowało, zeby nabrac rocznika...pewnie nawet ze dwa tygodnie ;)

P.S. Tak na koniec, jak wracałem, już w Krakowie, objechałem ze startu i z rolki A8 D3 4,2 quattro. Objechałem to za mało powiedziane, A8 została po prostu zmiażdżona. Niemniej jednak bardzo pozytywnie bo Panowie na następnych światłach cieszyli buźki unosząc kciuki do góry :)
CB 2.0 16V Turbo powered by ProjectXs 292PS 404Nm 1,05bar --> corsa-fifo-2-0-turbo-1-05-bar-292km-404nm-t66331.html
www.ProjectXs.pl
www.EcuMaster.com

Meet Us on Facebook: http://www.facebook.com/ProjectXs
Awatar użytkownika
mr_luke
Nowy
Posty: 447
Rejestracja: 29 lip 2010, o 01:13
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Łódź
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Re: IV Zlot Corsasport.pl 05-07.08.2011

Post autor: mr_luke »

Dizzz masakrycznie załuje, że nie udalo mi się dotrzeć... przynajmniej reprezentowałbym Łódź :D Niestety Corsina odmówiła posłuszeństwa w dość niefajny sposób i jestem we wstępnej fazie ogarniania tematu. Mam nadzieje, że nacykaliście trochę fotek. Może jakieś małe poprawiny pod koniec września ? :D
Corsa - sold
Awatar użytkownika
Bear_
Weteran
Posty: 1807
Rejestracja: 29 mar 2007, o 21:53
Imię: Arek
Lokalizacja: .:ZzA Winkla:.
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 6 razy
Kontakt:

Re: IV Zlot Corsasport.pl 05-07.08.2011

Post autor: Bear_ »

Fifo ja osobiście gratuluje auta... Miałem w końcu okazję zobaczyć i przekonać się na żywo jak to wygląda i jak jezdzi... Jestem pod wielkim wrażeniem ogromu prac i samych efektów...

Szkoda, że czas niestety nie pozwolił na to by zostać dłużej i może w rezultacie udałoby się zasiąść na fotelu pasandżera ;)

Jednakże reszta też nie zostaje w cieniu... Super było obejrzeć auta o których się czyta na forum i ogląda fotki... Jednak wrażenie mercedesów na CB na żywo nieporównywalne z żadną fotką, czy np. x18xe1 wypucowane w CB i pięknie ogarnięty środek i inne szczegóły ;)

To tylko pare przykladów... W zasadzie to człowiek przyjechał tam swoim autem w zasadzie "z niczym" ;)

Ale ten post tak tylko przy okazji... A tu zmierzam do sedna :D

FOTKI ? :P
Obrazek
- Była CB C16XE -> C18XE Smallblock 2 - 140 PS, 183 Nm
- Jest Astra H Caravan Z19DTH OPC Line - 205 PS, 411 Nm

PAMIĘTAJ, wymieniaj świece!
Awatar użytkownika
Fifo
Swój
Posty: 811
Rejestracja: 14 lut 2002, o 00:00
Imię: Marcin
Lokalizacja: Krakooff
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Kontakt:

Re: IV Zlot Corsasport.pl 05-07.08.2011

Post autor: Fifo »

Akurat na tym ciasnym torze to nie było gdzie rozwinąc skrzydeł. Sądze, że nawet przejażdżka wielu osób na prawym była poniżej oczekiwań. Więcej ryku i huku niż jazdy. Na tym torze przeważnie ciśnie się dwójkę a na dwójce corsa mieli i nie jedzie. Trójka w dwóch miejscach przez sekunde i na pół gazu... To, ze auto jedzie czuć dopiero na trzecim i czwartym biegu a widać w konfrontacji z innymi, tak, że moim zdaniem różnica 200KM i 250Nm w zeszłym roku vs. 280KM i 380Nm w tym roku słabo zauważalna. Na ulicy natomiast szał na wyższych biegach. No nieważne...też czkam na foty. Najlepsze, ze też miałem aparat a zrobiłem 6 zdjęć :lol:
CB 2.0 16V Turbo powered by ProjectXs 292PS 404Nm 1,05bar --> corsa-fifo-2-0-turbo-1-05-bar-292km-404nm-t66331.html
www.ProjectXs.pl
www.EcuMaster.com

Meet Us on Facebook: http://www.facebook.com/ProjectXs
Awatar użytkownika
seboss
Nowy
Posty: 449
Rejestracja: 30 kwie 2007, o 09:17
Imię: Sebastian
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: IV Zlot Corsasport.pl 05-07.08.2011

Post autor: seboss »

dzięki za spotkanie, jak zwykle na zlotach było super
milo było z Wami spędzić trochę czasu i oby na kolejnych zlotach było nas tylko więcej

czekam na jakieś foty i filmiki

p.s.
ja także miałem ze sobą aparat a zrobiłem raptem 2-3 zdjęcia i to telefonem :-D

pozdrowienia
było kamikadze ......... teraz tylko tatowóz
Awatar użytkownika
Porszak
Support Team Leader
Support Team Leader
Posty: 5671
Rejestracja: 30 lis 2003, o 22:27
Imię: Marcin
Lokalizacja: EBE-Bełchatów
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Re: IV Zlot Corsasport.pl 05-07.08.2011

Post autor: Porszak »

I my szczesliwie dotarli. wprawdzie juz wczesniej, ale tak zeszlo z odpisaniem.Dziękujemy za wspólna zabawę.
Przede wszystkim dzieki Wam za przybycie bo bez Was zlotu by nie było. Super, że tradycja zlotów jest kontynuowana i to z udziałem takich fajnych ludzi.
Podobnie super sprawą sa wizyty klubowiczów wpadajajcych na krótko, żeby sie przywitac.
Gratulacje i podziekowania kierujcie w strone Anii i Mehesa, ja w śląskiej(częstochowskiej) edycji zlotów odgrywam najmnijeszą rolę.
Choć w tym roku niewątpliwie mogliście być dzięki mnie przeszkoleni w kwestii rozpoznawania braku zawieszenia z tylu :lol:
Świetnie było Was spotkac jeszcze raz oraz poznać nowe osoby na live.
To był kolejny baaardzo udany zlocik.
pozdrowienia dla wszystkich
Obrazek
C16XE stage 0.5 158KM/195Nm
stage 0.75 :) 176KM/187Nm
Awatar użytkownika
pirat
Forum Master
Posty: 3105
Rejestracja: 8 gru 2002, o 22:24
Imię: Paweł
Lokalizacja: Legionowo
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: IV Zlot Corsasport.pl 05-07.08.2011

Post autor: pirat »

Kurde, ale fajnie ze kolejny zlocik sie udal :)

Niech ktos napisze jakas szersza relacje z tego wydarzenia dla niebylych :-)
Awatar użytkownika
przyciaga
Moderatorzy
Moderatorzy
Posty: 1083
Rejestracja: 28 maja 2008, o 08:20
Imię: Ania
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: IV Zlot Corsasport.pl 05-07.08.2011

Post autor: przyciaga »

Super że zlot sie megaaaa udał, choć mogłoby być nas więcej.
pirat pisze:Niech ktos napisze jakas szersza relacje z tego wydarzenia dla niebylych :-)
Zlocik zaczął sie niewinnie w piątek po południu. Powoli zjeżdzali sie wszyscy choc ostatni dojechali juz chyba koło 23 (nie dam sobie ręki uciąć bo juz troche piwa wypiłam :-D ). Na osrodku grał zespół (w składzie jednoosobowym - klawiszowiec :grin: ) wiec po koleji ciagałam tam kolegów żeby ze mną tańczyli. Jednak tylko Chucky i Plankton byli skorzy :lol: Były opowieści dziwnej treści, rozmowy o dupie marynie i silnikach, grill, piwko i kupa śmiechu.
Tak balowaliśmy do prawie 3 nad ranem.
Rano w sobotę cieżko było się zebrać (co poniektórym w szczególnosci - nie będę pokazywać palcem bo bym sobie oko wybiła :lol: ) Chyba po 11 wyruszyliśmy na tor. Po krótkich przygotowaniach i ustaleniu tor Panowie ruszyli do boju.
Oto jakie czasy wykręcili (podam w kolejności kto zdobył które miejsce):
1. Fifo - 1:40:75; 1:45:72 =3:26:47
2. Czester - 1:47:25; 1:47:37 = 3:34:62
3. Seboss - 1:47:68; 1:49:67 = 3:37:35
4. Chucky - 1:48:67; 1:49:42 = 3:38:09
5. RQS - 1:51:55; 1:52:06 = 3:43:61
6. Gesio_CB - 1:50:78; 1:54:15 = 3:44:93
7. Porszak - 1 :51:91; 1:54:24 = 3:46:15
8. DaroXE - 1:50:89; 1:56:36 = 3:47:25
9. ferroz - 2:01:45

Na tor wpadł Cougar który jak co roku zakupił wyśmienity trunek (najtańszy jaki mógł znaleźć w sklepie) pod tajemnicza nazwą PATYK, która został wręczony zwyciezcy na wieczornej imprezce. Przy okazji wszyscy mogliśmy zobaczyć jak Cougar zmienił swój wygląd. Chłopak schudł 30 KG :)2
Przy okazji dziękuję Czesterowi i Fifo za niezapomniane przejażdzki :twisted:
Po konkurencji zrobiliśmy pamiątkowe zdejcia i odbył sie konkurs na przepychanie Corsy na czas. Prawie wszyscy uczesnicy wzieli w niej udział. W tej konkurencji zostały rozdane dyplomy.
Potem odbyło sie wręczenie nagród za jazdę po torze i każdy klubowicz dostał kubek z napisem 10 lecie corsasport.pl. Tutaj podziekowanie dla mehesa za pomysł i zasponsorowanie.
Potem impreza przeniosła się na osrodek. Był tort z 10 świeczkami które zdmuchneliśmy wszyscy razem.
Z racji ze my z Krzysiem 10 września mamy ślub to postawiliśmy wódeczkę weselną i ogórki kiszone :-D oczywiscie były inne trunki. Odbył sie mecz w piłkę nożną, ale wybaczcie ze go nei z komentuję bo nie mam pojęcia o tym sporcie. Znowu były tańce ale tym rezem lwem parkietu okazał sie Czester który nie jednego mógłby nauczyć tańca. Do tej pory bola mnie łydki :D Okazało się że, Rqs zdobył kolejną umiejetność - stał sie najlepszym barmanem choc ja od niego nie próbowałam zadnego drinka wiec nie mogę potwierdzić :-P
Znowu były opowieści dziwnej treści, pierdoły o dupie marynie i rozmowy o silnikach. Wiele radości sprawiło nam zdjecie z komentarzem które niedawno STELMI wstawił na forum : o kurwa ale faza :)2
Niemiłą niespodziankę sprawił nam kolega ferroz ale nie będziemy o tym mówić publicznie.
Również i on miał nisepodziankę gdy okazało sie rano ze jego łóżko i drzwi od pokoju stoją na zewnątrz, podkoszulka jest w lodówce a buty nie wiadomo gdzie :D
Posiedzieliśmy przed domkami i powoli zaczeliśmy sie zbierać. Na koniec zrobiliśmy pamiątkową fotkę z flagą corsasport.pl
Dla najbardziej wytwałych ostatnią atrakcja były rowerki wodne. Wypożyczyliśmy sobie 3 sztuki i popływaliśmy po zalewie ponad 2 godzinki. Potem niechetnie pożegnaliśmy się i rozjechaliśmy się.
Pogodę mieliśmy świetną i myślę że wszyscy nabrali zdrowej opalenizny. PO tym jak przyjechałam z Krzysiem do domu rozszalała sie mega burza - takze pogoda naprawdę była wymodlona jak co roku z reszta.

Fotki pewnie będą w galerii dopiero jak Majk wroci z urlopu.
Mam nadzieję, ze komuś będzie chciało sie przeczytać moje wypociny. Oczywiście historii jest wiecej, ale to tak po krótce...

Dziękuję Wam z całego serduszka ze byliście i bawiliście sie świetnie. Już nie moge doczekać sie kolejnego spotkania.


Pamietajcie wymieniajcie świece!
Każdego dnia rośnie liczba osób, które mogą mnie pocałować w d...

Pamiętaj, wymień świece.
Awatar użytkownika
mr_luke
Nowy
Posty: 447
Rejestracja: 29 lip 2010, o 01:13
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Łódź
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Re: IV Zlot Corsasport.pl 05-07.08.2011

Post autor: mr_luke »

przyciaga pisze:Dziękuję Wam z całego serduszka ze byliście i bawiliście sie świetnie. Już nie moge doczekać sie kolejnego spotkania.
To może jakieś małe poprawiny typu grill etc :) ?
przyciaga pisze:Pamietajcie wymieniajcie świece!
Dobre... :lol:
Corsa - sold
Awatar użytkownika
chuckyhc
Nowy
Posty: 317
Rejestracja: 18 lut 2007, o 20:34
Imię: Chucky
Lokalizacja: Bielsko
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: IV Zlot Corsasport.pl 05-07.08.2011

Post autor: chuckyhc »

Ania zapomniała dodać że jeszcze był bokser, że rQs i mój ulubony hanys DaroXE także wymiatali w piątek na parkiecie, Chestera w niedzielę na nogi postawił dopiero, słoik wody po ogórkach kiszonych, no i mega wypas pani z pobliskiego sklepu.
na koniec dodam, że najwiekszym fuksiarzem zlotu jestem ja sam. kilometr więcej w zakręcie i corsa leżała by na boku a pewno i na dachu w rezultacie.
Była Corsa B GSi C16XE prawie S1600 :) Jest Corsa C GSi Z18XE

PAMIĘTAJ, wymieniaj świece!
Awatar użytkownika
przyciaga
Moderatorzy
Moderatorzy
Posty: 1083
Rejestracja: 28 maja 2008, o 08:20
Imię: Ania
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: IV Zlot Corsasport.pl 05-07.08.2011

Post autor: przyciaga »

chuckyhc pisze:Ania zapomniała dodać że jeszcze był bokser, że rQs także wymiatał w piątek na parkiecie,
W boksera wygrał Bartek, i przepychanie corsy tez on. Cholibka, on chyba tyle co wymienił sobie świece :grin:
Każdego dnia rośnie liczba osób, które mogą mnie pocałować w d...

Pamiętaj, wymień świece.
Awatar użytkownika
STELMI
Moderatorzy
Moderatorzy
Posty: 1331
Rejestracja: 6 wrz 2006, o 22:43
Imię: Piotr
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Kontakt:

Re: IV Zlot Corsasport.pl 05-07.08.2011

Post autor: STELMI »

przyciaga pisze: Znowu były opowieści dziwnej treści, pierdoły o dupie marynie i rozmowy o silnikach. Wiele radości sprawiło nam zdjecie z komentarzem które niedawno STELMI wstawił na forum : o kurwa ale faza :)2
...
Pamietajcie wymieniajcie świece!
Ciesze się, że wspomnieliście o mnie mimo mojej kolejnej nieobecności ;)
Muszę chyba kiedyś namówić Kamiloooo, żeby się ze mną wybrał na zlot nawet jednym autem, w końcu mieszkamy niecałe 200km od siebie i obydwaj mamy najdalej do Cz-wy.
Awatar użytkownika
Fifo
Swój
Posty: 811
Rejestracja: 14 lut 2002, o 00:00
Imię: Marcin
Lokalizacja: Krakooff
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Kontakt:

Re: IV Zlot Corsasport.pl 05-07.08.2011

Post autor: Fifo »

To ja widzę, że jadąc do domu przed północą sporo straciłem. Naturalnie wiedziałem, że bedzie ciekawie, ale nie myslałem, ze aż tak :) mam nadzieję, ze wszystko zostało uwiecznione na fotach - naturalnie myślę o imprezie bo to, ze nie udało się uchwycić latającej Corsy seboss'a i Chucky'ego na dwóch kołach to już wszyscy wiemy ;)
CB 2.0 16V Turbo powered by ProjectXs 292PS 404Nm 1,05bar --> corsa-fifo-2-0-turbo-1-05-bar-292km-404nm-t66331.html
www.ProjectXs.pl
www.EcuMaster.com

Meet Us on Facebook: http://www.facebook.com/ProjectXs
ODPOWIEDZ

Wróć do „Regionalne spotkania oraz Zloty”