Zna ktoś tą corsinke?

Kupujesz Corse lub inne auto??? Tu uzyskasz odpowiedzi na pytania, które Cię dręczą przed zakupem.
ODPOWIEDZ
kiler313
Świeżak
Posty: 18
Rejestracja: 14 maja 2011, o 10:37
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Zna ktoś tą corsinke?

Post autor: kiler313 »

smerfetek13
Świeżak
Posty: 61
Rejestracja: 6 gru 2010, o 09:31
Imię: Damiaś
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Zna ktoś tą corsinke?

Post autor: smerfetek13 »

Tak.. Chciałem ją kupić 8miesięcy temu.. I od tamtego czasu stoi.. Moim zdaniem egzemplarz popowodziowy.. Silnikowo też nie ma szału.. Pozdrawiam..
kiler313
Świeżak
Posty: 18
Rejestracja: 14 maja 2011, o 10:37
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Zna ktoś tą corsinke?

Post autor: kiler313 »

Po czym wnioskujesz że jest po powodzi ? Bo sumie intersuje mnie stan budy .Silnik i tak ustąpi na rzecz c20xe lub xev
smerfetek13
Świeżak
Posty: 61
Rejestracja: 6 gru 2010, o 09:31
Imię: Damiaś
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Zna ktoś tą corsinke?

Post autor: smerfetek13 »

Spójrz na stan komory silnika.. Ja swoim oplem w pola jeżdże gdzie jest pełno kurzu i niemam takiego osadu.. Pozatym w otworach technologicznych kolega także widział taki osad, a w tamtym egionie występowały powodzie podobno.. Tak apropo skoro chcesz zmienić silnik to szukaj napradę zdrowego egzemplarza nie gsi który będzie w dodatku tańszy.. Ot tak.. Pozdrawiam..
Awatar użytkownika
Bear_
Weteran
Posty: 1807
Rejestracja: 29 mar 2007, o 21:53
Imię: Arek
Lokalizacja: .:ZzA Winkla:.
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 6 razy
Kontakt:

Re: Zna ktoś tą corsinke?

Post autor: Bear_ »

A ja powiem tak, że pod maską patrząc na foty niczego popowodziowego nie widzę...

Co do mazi w otworach technologicznych jak to kolega wyżej stwierdził... Wystarczy, że było fluidowane (to dobrze tak... skoro był konserwowany) - a takowy fluid nigdy nie wysycha do końca i sam z faktu posiadania warsztatu i wykonywania konserwacji niejednokrotnie oglądam takie konserwowane autko po paru latach i no kurz na to siada...

Po za tym jeżeli autko jest faktycznie popowodziowe to wejdziesz pod nie i wsio będzie widać... A jak ktoś wpadł na genialny pomysł wymalować zawieszenie i wykonserwowac na szybko autko to wystarczy wsiadac do srodka... Schylić łeb troszku ku podłodze i będzie czuć wilgocią... Choby nie wiadomo jak ten dywan itp. było suszone...

A następna rzecz jest taka, że jeżeli szukasz budy do swap'u to Cię gila czy to powodziówka była czy nie... I tak komore będziesz miał pustą... Weźmiesz, wypierdolisz ja środkami do czyszczenia, karcher i jedziesz... Wykonserwujesz sobie wszytskie podłużnice itp na nowo, jakiś chlorokauczuk czy coś i gra... Ewentualnie poprawisz sobie masy w komorze i tyle...

A reszta ? Co, nie wydrapiesz i nie wykonserwujesz podłogi, nadkoli wewnętrznych itp. ?? Proooooooosze...
Obrazek
- Była CB C16XE -> C18XE Smallblock 2 - 140 PS, 183 Nm
- Jest Astra H Caravan Z19DTH OPC Line - 205 PS, 411 Nm

PAMIĘTAJ, wymieniaj świece!
Awatar użytkownika
corsianek
Świeżak
Posty: 65
Rejestracja: 23 sie 2011, o 17:11
Imię: Michał
Lokalizacja: Gowarczów
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Zna ktoś tą corsinke?

Post autor: corsianek »

widze kielce blisko mnie:D
Lubie Mę Corse :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakup kontrolowany - Kupujemy auto”