zegary z gsi do serii

Wszystkie informacje o elementach układu elektrycznego Corsy A.
ODPOWIEDZ
bartus88
Świeżak
Posty: 49
Rejestracja: 12 maja 2005, o 09:02
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

zegary z gsi do serii

Post autor: bartus88 »

witam, troche juz bylo o tym ale nie znalazlem interesujacych mnie rzeczy. Mam 3x zegary do corsy A 1.zwykle seria po lifcie(chyba kazdy je zna),2 rzedy po 7 pinow- na tych do tej pory corsa jezdzila. 2.gsi po lifcie z obrotkiem, dwukolorowa tarcza-2 rzedy po 6 pinow. 3.z obrotkiem przed liftem, 2 rzedy po 6 pinow(z tymi zegarami mam cala corse na czesci).czy jest mozliwosc wlozenia tych gsi po lifcie??.(narazie jest wieksza kostka, ale mam tez tą na 2 x 6 pinow),ktos moze juz z tym walczyl i wie co i jak??




corsa przechodzi kapitalny remoncik nadwozia, foty w przyszlym tygodniu
Awatar użytkownika
sopel358
Nowy
Posty: 380
Rejestracja: 30 mar 2005, o 20:49
Lokalizacja: Żnin
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: sopel358 »

na bank jest o tym w archiwom sam walkowalem ten temat z tymi kostkami jakis czas ale niestety zegarow od gsi nie udalo mi sie trafic :bardzozly: jak by ci w razie czego jedne zostaly i jakis zderzak gsi :-D to daj znac :oko:

a i jesli chodzi o te kostki to jak gadalem z sierakiem kiedys to wystaczy jak miales zegarki po lifcie przepiac kostki i po klopocie bo ten jeden zad to jest od ciesnienia oleju( nie jestem pewien jak sie myle poprawcie mnie) gdzie w seria CA i tak nie bylo czujnika :oko: wiec i tak by nie dzialalo :)
Corsa A 14nv 91 rok/Corsa A TR 13s 82rok
Obrazek
bartus88
Świeżak
Posty: 49
Rejestracja: 12 maja 2005, o 09:02
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: bartus88 »

kurde nie moge znalezc w szukajce :( chodzi mi o to jak to zrobic, bo jestem zmuszony wziac ta mniejsza wtyczke na 12?? i jak to wtedy polutowac...
PETERS
Swój
Posty: 571
Rejestracja: 23 lis 2004, o 20:59
Lokalizacja: Sanok
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: PETERS »

Możesz, wyczaić który pin jest do czego, wystarczy posiedzieć trochę przy zegarkach i popatrzć jak ścieżki lecą... potem przekładasz tylko piny, do 2giej kostki. Chociaz może jak pisze kolega, nie będzie to potrzebne bo jest tam tylko 1 dodatkowy pin.

Ja wrzucam zegarki z kadetta, to już mam rozpisane jak piny przekładać... tylko, że niestety corsa a kadett nają inaczej rozwiązane wskaźniki temp. i paliwa :zakrecony: Ty masz łatwiej :-P
Corsa A 1.2i 93r.

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ Elektryczny”