Wymiana licznika corsa c

Wszystkie informacje o elementach układu elektrycznego Corsy C.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Peter
Nowy
Posty: 351
Rejestracja: 20 gru 2012, o 22:44
Imię: Piotr
Lokalizacja: Nowy Sącz
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Wymiana licznika corsa c

Post autor: Peter »

Witam

Mam pytanie ...
W corsie B i C jak wiadomo liczniki mają ekrany ciekło krystaliczne przyklejane na kleju elektroprzewodzącym fabrycznie ... U mnie prawdopodobnie ten klej po prostu się odkleił ... I nie idzie już tego przykleić od nowa .... I moje pytanie czy licznik z Corsy C 1.2 ma taki sam silniczek tej wskazówki prędkościomierza ??, cyberblad bym przełożył z starego liczniki bo u mnie jest skala do 230 km/h i 7 tyś obrotów a w 1.2 chyba 200 km/h i 6 tyś obrotów ... Czy po przełożeniu nie będzie przekłamywał licznik ??? Bo nie jestem pewien tego??
yosh
Nowy
Posty: 425
Rejestracja: 12 sty 2011, o 23:37
Imię: yosh
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 12 razy
Kontakt:

Re: Wymiana licznika corsa c

Post autor: yosh »

Silniczek krokowy prędkościomierza najprawdopodobniej jest taki sam , żeby wskazania były właściwe (przy założeniu że laminaty liczników są takie same) trzeba by prze-lutować procesor z twojego uszkodzonego licznika i dopiero wtedy będzie współgrać ze starą tarczą .

-- 17 gru 2013, o 23:23 --
Peter pisze:W corsie B i C jak wiadomo liczniki mają ekrany ciekło krystaliczne
W cb jest mechaniczny .
Awatar użytkownika
Peter
Nowy
Posty: 351
Rejestracja: 20 gru 2012, o 22:44
Imię: Piotr
Lokalizacja: Nowy Sącz
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Wymiana licznika corsa c

Post autor: Peter »

Oj sory wydawało mi sie ze w corsie b tez jest ten wyświetlacz w liczniku ... Mój błąd przyznaje sie ... Kurde jutro wyciągnie ten licznik i sprawdze może da sie go uratować jakoś -.- bo na Allegro dzisiaj patrzyłem i same 1.2 lub 1.7
ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ Elektryczny”