sportowy tłumik końcowy

Wszystkie informacje o elementach układu wydechowego Corsy A.
arts
Forum Master
Posty: 4329
Rejestracja: 9 cze 2001, o 02:00
Lokalizacja: WPR ............
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: arts »

no to panie przedstawiciel, pare slow na temat wzorow i jakosci ? moze jakies foto na maila czarkows@polbox.com, mozna pod model ? i jakie ceny sa ?
arts
Forum Master
Posty: 4329
Rejestracja: 9 cze 2001, o 02:00
Lokalizacja: WPR ............
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: arts »

pytam z ciekawosci bo bede cos musial kupic, ale moze jakies konkrety ?
bakster
Świeżak
Posty: 69
Rejestracja: 6 lis 2002, o 16:34
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: bakster »

Arts wyslalem Ci maila:):):) Wybacz za jego objetosc ale zamioast fotki film ci dolonczylem :-D Heh a tak ogolem mowiac to wszyscy czlonkowie CTM maja znizki na wsyztkie produkty Mg :-P :-P
CRITERS
Nowy
Posty: 347
Rejestracja: 19 gru 2002, o 17:38
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: CRITERS »

bakster to dla mnie tez prosił bym takiego maila jak dostał Arts..... z filmikami , fotkami , byle było tego dużo i zawierało konkrety......... a czy jest coś dedykowanego do 1.4 16v - (silnik z Tigiery albo od astry dwójki)????????....... albo najlepiej powiedz mi czy są to wydeszki pod konkretny samochód czy uniwersalne?????? bo jeżeli pod konkretny samochód to prosił bym o ceny tłumika do corsy A GSI..... cały z nierdzewki i ten tańszy model też ..............
Pozdrowienia przesyła Criters
Awatar użytkownika
YAQB
Weteran
Posty: 1214
Rejestracja: 5 maja 2003, o 19:58
Lokalizacja: 100lica - Konstancin
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: YAQB »

o w morrrrrrrrrrrrrde .......... po 3 tysiacach prob udalo mi sie zalogowac ... nie wiem dlaczego tak nagle .... ale udalo sie ....

A co do tlumikow ...

Tak jak juz kilka osob wspominalo na wszelkich forach i dyskusjach KM - dziekujemy!

A co do ultera - mam niecaly tydzien i jest tak cichy, ze wydaje sie az za cichy, wiec za glosny nei jest napewno - ja mam dedykowane do Corsy B. Zamawialem w firmie w Wawie i jeszcze dostalem rabat (pisalem w tym poscie) no i jest tanszy niz MG - dosc sporo jak na moj gust.
arts
Forum Master
Posty: 4329
Rejestracja: 9 cze 2001, o 02:00
Lokalizacja: WPR ............
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: arts »

bakster, skrzynka jest usta dalej .... czarkows@polbox.com
bakster
Świeżak
Posty: 69
Rejestracja: 6 lis 2002, o 16:34
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: bakster »

Arts Sluchaj 3 razy juz Ci tego maila wyslalem:):) w tym dwa razy dostalem zwrotnego.... :-P :-P Wiec jak nie doszedl to mow :D
arts
Forum Master
Posty: 4329
Rejestracja: 9 cze 2001, o 02:00
Lokalizacja: WPR ............
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: arts »

i znowu to samo pustka ... czekam, doszedl jeden od ciebie ale chyba chodzilo o poprzedni, czekam dalej :-D
arts
Forum Master
Posty: 4329
Rejestracja: 9 cze 2001, o 02:00
Lokalizacja: WPR ............
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: arts »

dziwne, nie mam zadnego maila od ciebie, moze na forum podasz cennik dla CTM ? :grin:
bakster
Świeżak
Posty: 69
Rejestracja: 6 lis 2002, o 16:34
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: bakster »

No wiec co do cen to trudno okreslic bowiem tlumiki robione sa pod kazde auto osobno.. wiec ceny moga sie troche wahac:):)
a wiec tlumik z czarna puszka cena ok.320-350zł jest mozliwosc zrobienia glosnego jak i cichego... oczywiscie do kazdego otrzymujecie zwezke dzieki ktorej po zalozeniu macie cisze jak w serii.....
tlumiki a'lla Mugen koszt meidzy 450-700 najtansze sa spawane bez nitow i czyste bez nitow... troche glosniejsze dzwiek troche bardziej wyczynowy jak w motorze.... te drozsze sa z nitami.....Roznica dlatego jest tak duza meidzy tym a KM bowiem
a) sa to tlumiki pod auta
b) firma Mg robi tlumiki do sportu..... wszytko jest recznie robione nawet skrecane.... proces produkcji tlumika to 3 dni czasem dluzej..... w corsie ladnie wyglada z seryjna puszka bo juz montowalismy... ale Mugen tez niczego sobie:):):) :-D :-D Robimy tez puszki X zamiast tlumika srodkowego badz katalizatora jednak tu cena juz jest zalezna od silnika... Jesli chodzi o kolektory to juz ciezki temat bowiem trzeba jechac do Siemianowic i zostawic autko bowiem kolektory sa robione pod auto... robimy takze uklady dolotowe czyli stozki w obudowie tak jak u Wodza oraz same bez oslony... jesli ktos chche to cale doloty od przepustnicy do stozka tez robimy z rur polerowanych... :-D :-D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ Wydechowy”