Jaki wydech do mojego GSI?

Wszystkie informacje o elementach układu wydechowego Corsy B.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
adi593
Świeżak
Posty: 88
Rejestracja: 3 paź 2010, o 18:55
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Jaki wydech do mojego GSI?

Post autor: adi593 »

Powoli zaczynam prace nad wydechem. Udało mi się już ponaginać rury w kolektorze z c20xe do flanszy, teraz tylko trzeba wszystko spasować pod maską. Ale pojawia się małe pytanie jeśli chodzi o dalsze tłumiki. Czy całkowity przelot nie odpręży silnika? Ogólnie chce założyć dwa tłumiki przelotowe AWG plus do tego tłumik z vectry środkowy wygłuszony bo nie chce żeby było głośno. Tylko zastanawia mnie czy całkowity przelot na 2" nie będzie zbyt luźny. Może na końcowy zastosować jakiś komorowy tłumik? Prosiłbym o jakąś poradę.
Awatar użytkownika
-=m&m=-
Website Admin
Website Admin
Posty: 4925
Rejestracja: 25 kwie 2004, o 17:33
Imię: Michał
Lokalizacja: Wrocław/Ziemia Obiecana
Podziękował;: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy
Kontakt:

Re: Jaki wydech do mojego GSI?

Post autor: -=m&m=- »

środek przelot i końcowy komorowy i powinno byc ok
"Wszyscy wiedzą, że coś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi."- Einstein Albert
alban
Nowy
Posty: 188
Rejestracja: 20 lip 2011, o 18:10
Imię: Artur
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Jaki wydech do mojego GSI?

Post autor: alban »

Jak zrobisz za duży przelot stracisz na mocy i osiągach a jak za mały przelot to zadusisz auto i tez stracisz na mocy . Ja jak wstawiłem środek przelot i końcowy to odrazu odczułem spadek mocy musisz dobrze dobrać. Kombinowałem z wydechami i na koncu wywaliłem sportowy wydech wstawiłem cały oryginalny układ i auto odzyskało życie bo co z tego jak fajnie wyje jak nie ma swojej mocy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ Wydechowy”