Klapa bez lotki - montaz lotki od GSI

Wszystkie informacje o elementach nadwozia Corsy B.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wydra9
Użytkownik Premium
Posty: 808
Rejestracja: 22 maja 2009, o 23:14
Imię: Rafał
Model auta: Corsa B
Silnik: C20NE
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Klapa bez lotki - montaz lotki od GSI

Post autor: Wydra9 »

Witam Corsa B jest juz z nami wiele lat. Wiec moze znacie jakis patent na porzadne mocowanie lotki do klapy? Miałem wczesniej przyklejona na klej do szyb po kilku latach juz sie odkleja, praktycznie odpada. Org klapa ma jakies sruby mocujące i jakis stelaż wewnątrz. ten stelaż warto na stałe przytwierdzić do klapy? jakies nity wkręty czy coś? Gdzie jest reszta śrub? może jest jakiś szablon do wiercenia? gdzie jest gwint w lotce w klapie? Zastanawiam sie nad kupnem innej klapy z lotka i malowanie całego lub kupnem samej lotki, moja klapa jest w dobrym stanie wygłuszona ogarnięty otwór na wycieraczke no i kolor orginalny, zero rdzy
Awatar użytkownika
ja37
Support Team
Support Team
Posty: 2071
Rejestracja: 2 lut 2007, o 01:12
Imię: Grzesiek
Model auta: Astra H GTC
Silnik: Z20LEH
Lokalizacja: Łódź
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Re: Klapa bez lotki - montaz lotki od GSI

Post autor: ja37 »

Miałem lotkę w poprzedniej, ale poprzednik ją mocował i to było druciarsko zamontowane.
Na końcach były śruby M6, a pomiędzy złapana na blachowkręty.
A coś kojarzę, że do klapy powinny być dogrzane kołeczki na plastikowe nakrętki, takie coś jak mocujesz zbiornik wyrównawczy płynu.
Awatar użytkownika
Wydra9
Użytkownik Premium
Posty: 808
Rejestracja: 22 maja 2009, o 23:14
Imię: Rafał
Model auta: Corsa B
Silnik: C20NE
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Klapa bez lotki - montaz lotki od GSI

Post autor: Wydra9 »

Zostało mi tylko to do zmiany zeby zaczac cala lakierowac :) sa juz nowe zderzaki sierpy, grill idzie podszybie od tigry i zostaje lotka. U siebie teraz mam taka z laminatu juz sie kruszy lamie nie trzyma klapy, poza tym strasznie lakier na tym wyglada taki porowaty, dlatego chce oryginał
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie”