Wymiana lamp przód, halogeny.

Wszystkie informacje o elementach nadwozia Corsy C.
ODPOWIEDZ
Rafftp
Bez listowiec ;-)
Posty: 3
Rejestracja: 21 wrz 2012, o 20:29
Imię: Rafał K
Lokalizacja: Grudziądz
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Wymiana lamp przód, halogeny.

Post autor: Rafftp »

Witam, tak jak temat sugeruje, interesuje się wymianą lamp z przodu w mojej Corsie. Posiadam wersję z 2001 roku, i jestem ciekaw czy wpasowały by się w niego nowsze modele tak jak na przykład : http://moto.allegro.pl/opel-corsa-02-04 ... 69998.html .
Drugim wątkiem są halogeny, zastanawiam się czy mogę je sam wmontować czy najlepiej by było żeby to zrobił fachowiec ? Zderzak dostosowany pod halogeny ale tych brak zarówno w zderzaku jak i we wnetrzu (tj. brak przycisku)
Autko świeżo co kupione i dopiero je poznaje, także prosił bym o sprecyzowane odpowiedzi.

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Fazzie
Nowy
Posty: 137
Rejestracja: 22 lut 2009, o 15:50
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Wymiana lamp przód, halogeny.

Post autor: Fazzie »

Co do reflektorow przednich to pasuja zamiennie, czyli do przedlifta mozesz wrzucic poliftowe z gladkim szklem, badz soczewkowe, ktore polecam.
Natomiast halogeny juz nie sa w ten sposob zamienne. Halogeny przedliftowe pasuja tylko do zderzaka starszego typu, roczniki 2000-do wrzesnia 2004. Jesli posiadasz zderzak przedliftowy to musisz szukac przedliftowych halogenow. Do tego jeszcze nowy przelacznik swiatel z wlacznikiem tych halogenow i wiazka kabli z przekaznikiem.
A co do tego, ze masz zderzak z otworami na halogeny, a nie masz nawet przycisku w kabinie to widze tu lekka rzezbe, jakis dzwon, etc. Chyba, ze ktos wymienil sama "siatke" z przedniego zderzaka, a akurat znalazl taka z wersji z halogenami.
Obrazek
Unsere Opels sind viel schneller...
Rafftp
Bez listowiec ;-)
Posty: 3
Rejestracja: 21 wrz 2012, o 20:29
Imię: Rafał K
Lokalizacja: Grudziądz
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Wymiana lamp przód, halogeny.

Post autor: Rafftp »

Czyli mogę do Corsy 2001 wrzucić np soczewy 2003-2010 i będą pasować tak ? no halogeny juz sprawdzalem, nie są podłączone, ale się tam znajdują, pytanie jak zrobić przycisk w środku ?
Awatar użytkownika
rutter
Świeżak
Posty: 87
Rejestracja: 19 mar 2010, o 17:01
Imię: Artur
Lokalizacja: Zabrze
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Wymiana lamp przód, halogeny.

Post autor: rutter »

Mozesz spokojnie podłączyć soczewki,sa plug&play.A halogeny, zależy jak masz wersje.Niektore byle do halogenow przystosowane dlatego sprawdz czy masz wiazke.Jezeli nie,pozostaje samemu podlaczyc :)
Rafftp
Bez listowiec ;-)
Posty: 3
Rejestracja: 21 wrz 2012, o 20:29
Imię: Rafał K
Lokalizacja: Grudziądz
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Wymiana lamp przód, halogeny.

Post autor: Rafftp »

Czyli jeszcze raz dla pewnosci :) moge do mojej corsy 2001 podłączyć te soczewy np http://allegro.pl/opel-corsa-c-reflekto ... 56990.html i beda pasowac mimo ze to 2003-2010 tak ? Wole miec pewnosc niz potem zalowac zakupu :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie”