Co wolno a czego nie

Tematy nie związane bezpośrednio z Corsa. Zastosuj się do regulaminu działu.
Regulamin forum
Luźne rozmowy są "bonusowym" działem przeznaczonym dla uzytkowników CorsaSport.pl do dyskusji na tematy nie związane bezpośrednio z Corsą. Jakkolwiek zachęcamy do rozmów na każdy temat to forum to nie służy do pisania "o wszystkim i o niczym".Reguły forum obowiązują.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
-=m&m=-
Website Admin
Website Admin
Posty: 4925
Rejestracja: 25 kwie 2004, o 17:33
Imię: Michał
Lokalizacja: Wrocław/Ziemia Obiecana
Podziękował;: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy
Kontakt:

Co wolno a czego nie

Post autor: -=m&m=- »

Witaj w "Luźnych rozmowach" CorsaSport.pl :) Forum CorsaSport.pl jest przede wszystkim poświęcone rozwiązywaniu problemów z Corsą. Luźne rozmowy są "bonusowym" działem przeznaczonym dla uzytkowników CorsaSport.pl do dyskusji na tematy nie związane bezpośrednio z Corsą. Jakkolwiek zachęcamy do rozmów na każdy temat to forum to nie służy do pisania "o wszystkim i o niczym":
 • Dział nazywa się Luźne rozmowy -nie- Luźny Czat.
  Jest subtelna różnica pomiedzy rozmową a czatem. Tematy takie jak "Lubię lody " lub inne bezcelowe czatowe tematy nie są mile widziane. Zastanów się czy odpowiadając masz coś wnoszącego do dodania. Posty w stylu "Lol" nie są wartościowymi.
 • Kontrowersyjne tematy
  Dyskusje na kontowersyjne tematy mogą czasami przekształcić się w zażartą wymianę zdań. Nie ma w tym nic złego do momentu, w którym nie zostaną przekroczone reguły Forum. Czasami możesz spotkać się z prośbą o nie komentowanie wcześniejszych wypowiedzi. Nie zakładaj nigdy, że tylko Ty masz rację.
 • Witajcie, jestem nowy
  Witaj na CorsaSport.pl :-D Zawsze miło jest się przywitać. Aby nie tworzyć niepotrzebnie nowych tematów służacych przywitaniu został stworzony jeden wspólny. viewtopic.php?f=58&t=65113
 • Przed zabraniem głosu w dyskusji, przeczytaj cały temat. Czemu? Gdyż czytając dany temat irytującym staje się znajdowanie na kolejnych stronach tych samych pytań lub odpowiedzi.
 • Generalnie staraj się nie podbijać "martwych" tematów. Zasady tej nie stosujemy jeśli pojawiły się jakieś istotne zmiany lub nowe fakty wypłynęły na wierzch.
 • Mała wskazówka, najlepiej rozejrzeć się przed napisaniem posta . Czas ten pozwoli na wychwycenie ogólnych zasad pisania na forum.
 • Główne Reguły Forum mają zastosowanie w "Luźnych rozmowach". Spam nie jest tolerowany pod żadną postacią. Jeśli zauważysz temat zawierający spam, proszę nie odpisuj w nim lecz skorzystaj z przycisku "zgłoś ten post".
Szukam chętnego do napisania paru zdań w temacie :)
"Wszyscy wiedzą, że coś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi."- Einstein Albert
ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”