Combo Z20LET

Tuning Corsy - To forum ma na celu prezentację Waszych projektów, modyfikacji i tego wszystkiego co zrobiliście przy swoich Corsach aby poprawić fabrykę.
Awatar użytkownika
lukigondi
Świeżak
Posty: 21
Rejestracja: 2 maja 2011, o 02:57
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Combo Z20LET

Post autor: lukigondi »

Vauxhall Combo 2.0 Turbo Z20LET ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Stan na 01.07.2012

Nadwozie
Kolor z Audi RS6
Progi przedłożone z Corsy C SXI
Dokładka zderzaka przerobiona z Leona Cupry
Przedni zderzak+grille+halogeny z Corsy C 1.8 SRI
Wygładzone "hokejki" w przednim zderzaku
Grill Irmscher
Dołożone lusterka elektryczne z Combo 2010

Wnętrze
Przednie siedzenia z Corsy C SXI
Szare pasy bezpieczeństwa z Corsy C 1.8 SRI
Dołożone elektryczne szyby Corsy C
Dołożona kompletna klimatyzacja z Corsy C (do skończenia)
Tunel środkowy z Corsy C 1.8 SRI
Nakładki pedałów z Corsy C 1.8 SRI
Kierownica skórzana z Corsy C 1.8 SRI

Silnik+przeniesienie napędu
Silnik 2.0 Turbo Z20LET+skrzynia 5 biegów F23 z Zafiry GSI
Sprzegło Fast Road Clutch Kit z http://www.courtenaysport.co.uk
Filtr stożkowy Pipercross
Piasty przód Corsa C 1.7 CDTI (5śrub)
Piasty tył Zafira GSI

Hamulce
Zafira GSI
przód 308mm
tył 264mm

Felgi i opony
Felgi 17" Snowflake
Opony Maxxis MA-Z1

Inne
Instalacja silnika z Zafiry GSI
Instalacja pod maska+Instalacja pod kokpitem z Corsy C 1.2
Zestaw ECU z Corsy C 1.2 (remap na 2.0 Turbo)
Zestaw wskaźników Corsa C 1.2 SXI


Budowa samochodu trwała ponad rok
Bazą było Combo 2007 1.3 CDTI diesel
Głównym dawcą była Zafira 2003 GSI 2.0 Turbo
Ponad to miałem kilku innych dawców jak Corsa C SRI 1.8, Corsa C SXI 1.2 16V, Meriva 1.7 CDTI
Poniżej kilka zdjęć z budowy




Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 1 lip 2012, o 19:41 przez lukigondi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
czester 1
Weteran
Posty: 1911
Rejestracja: 5 sty 2004, o 13:15
Lokalizacja: zabrze
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: Combo Z20LET

Post autor: czester 1 »

czemu combo i na dodatek w dizlu? wiecej roboty i problemow.
z tymi łapami to moze tak nie byc latwo, w CC pod z20let podchodza wlasnie z tego silnika, a nie z 1.7 cdti, moze w combo jest inaczej :-? .

piasty z zafiry nie wejda?, najpierw sprawdz potem szukaj. moze dopasujesz z astry.

ps. ale zderzak z combo nie jest z 2007r.
Obrazek
Awatar użytkownika
lukigondi
Świeżak
Posty: 21
Rejestracja: 2 maja 2011, o 02:57
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Combo Z20LET

Post autor: lukigondi »

czester 1 pisze:czemu combo i na dodatek w dizlu? wiecej roboty i problemow.
potrzebuje vana a zarazem szybkie auto.
Ciężko znaleźć combo w benzynie, a różnica w przerabianiu diesla to tylko wymiana wiązki pod kokpitem, nic więcej.
czester 1 pisze:z tymi łapami to moze tak nie byc latwo, w CC pod z20let podchodza wlasnie z tego silnika, a nie z 1.7 cdti, moze w combo jest inaczej :-? .
rozebrałem już kilkadziesiąt cors c i są identyczne jak combo, przód środek, zawieszanie przód......
czester 1 pisze: piasty z zafiry nie wejda?, najpierw sprawdz potem szukaj. moze dopasujesz z astry.
nie wejdą p&p. Nie znalem na tym forum. Może już ktoś z forum przerabiał Corse C i zna odp...
czester 1 pisze:ps. ale zderzak z combo nie jest z 2007r.
do dziś sprzedają w UK combo z takimi zderzakami i lampami przedliftowymi
Lichacsw
Nowy
Posty: 197
Rejestracja: 22 lip 2009, o 19:42
Imię: Marcin
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Combo Z20LET

Post autor: Lichacsw »

Zapowiada się dość ciekawy projekt. Powodzenia w modach.
Biały człopak z czarna muza na japońskim systemie
Awatar użytkownika
czester 1
Weteran
Posty: 1911
Rejestracja: 5 sty 2004, o 13:15
Lokalizacja: zabrze
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: Combo Z20LET

Post autor: czester 1 »

lukigondi pisze:
czester 1 pisze:czemu combo i na dodatek w dizlu? wiecej roboty i problemow.
Ciężko znaleźć combo w benzynie, a różnica w przerabianiu diesla to tylko wymiana wiązki pod kokpitem, nic więcej.
chyba jeszcze pezwody paliwowe i nie wiem jak z bakiem...
lukigondi pisze:
czester 1 pisze: piasty z zafiry nie wejda?, najpierw sprawdz potem szukaj. moze dopasujesz z astry.
nie wejdą p&p. Nie znalem na tym forum. Może już ktoś z forum przerabiał Corse C i zna odp...
ja mam z 1.7 cdti a polosie weszly z astry. udez do nalack'a , tez tam cos grzebie w CC.
Obrazek
mat118
Świeżak
Posty: 33
Rejestracja: 20 lis 2009, o 19:33
Lokalizacja: KRAKÓW/ KATOWICE
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Combo Z20LET

Post autor: mat118 »

Baaaardzo ciekawy projekt :D Opisuj wszystko bardzo dokladnie :D! Zycze powodzenia w projekcie i jak najszybszego cieszenia sie gotowym autem :)
Awatar użytkownika
nolack
Nowy
Posty: 272
Rejestracja: 15 lut 2007, o 12:50
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: NowyDwórMazowiecki/Jabłonna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: Combo Z20LET

Post autor: nolack »

lukigondi pisze:
czester 1 pisze: piasty z zafiry nie wejda?, najpierw sprawdz potem szukaj. moze dopasujesz z astry.
nie wejdą p&p. Nie znalem na tym forum. Może już ktoś z forum przerabiał Corse C i zna odp...
ja mam z 1.7 cdti a polosie weszly z astry. udez do nalack'a , tez tam cos grzebie w CC.[/quote]

Jesli robisz na 5 srób to całą zwrotnice bierzesz z 17 cdti a połosie w raz z przegubami to wzależnosci od tego jakiej użyjesz skrzyni albo zostaja z zafiry albo z innego big blocka . jesli robisz na 4 sruby to jest troche rzeźby z piastami( toczenie ) i połosiami ale nie widac wtedy co za moc pod maska :)
Ale sadze ze jak jestes w uk to mozesz spokojenie udezyc na forum vc i tam poszukaj goscia REGAl troche sie zna na swapach :)
www.corsaclub.pl/sklep NOWE I UŻYWANE CZĘŚCI DO OPLA
yosh
Nowy
Posty: 425
Rejestracja: 12 sty 2011, o 23:37
Imię: yosh
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 12 razy
Kontakt:

Re: Combo Z20LET

Post autor: yosh »

lukigondi pisze:
czester 1 pisze:czemu combo i na dodatek w dizlu? wiecej roboty i problemow.
Ciężko znaleźć combo w benzynie, a różnica w przerabianiu diesla to tylko wymiana wiązki pod kokpitem, nic więcej.

Wiązka to nie wszystko, wymiana zbiornika z odpowiednią pompą paliwa będzie niezbędna, silnik zapewne będzie potrzebował około 4bar. na zasilaniu paliwa , poza tym pojawi się problem jak podjedziesz pod dystrybutor bo nalewak etyliny nie będzie pasował do wlewu paliwa. Oczywiście są ludzie kreatywni którzy potrafią wszystko :-D , czasem się zdarza że do benzyniaka komuś uda się zalać ropę lub na odwrót.
Powodzenia i wytrwałości w projekcie, może być niezła furka

Pozdrawiam.
marcinpsk
Świeżak
Posty: 14
Rejestracja: 17 mar 2010, o 16:33
Lokalizacja: Legionowo
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Combo Z20LET

Post autor: marcinpsk »

Skoro siedzisz w UK to co za problem poszperac na tamtejszych forach w poszukiwaniu info na temat takiego swapa ? Przeciez an wyspach jest multum projektow cors c z z20let na pokladzie.
Najprosciej bedzie Ci wiazke spod deski wziac z corsy c 1.0 lub 1.2 (chyba Z10XE lub Z12XE) bo to ten sam sterownik co w Z20LET jest wiec i elektronika w srodku identyczna tylkopd maska kilka czujnikow wiecej. A wiazka bedzie pasowac w takim wypadku P&P.
Spod maski wiazke bierzesz od Z20LET. Piasty i zwrotnice z corsy 1,7 cdti a polosie mozesz zapodac od obojetnie jakiej astry g ze skrzynia F23 (moze byc nawet od 2.0 diesla) Od zafiry tez moga byc, aleto kwestia czy sie zmieszcza bo przeguby strasznie grube sa.
A co do ukladu paliwowegop to trzeba bak z pompa bedzie wymienic lub samapompe i przewody paliwowe. Uklad w Z20LET jest 3,3 bara.
Obrazek
Taki tam Z20LET z duzym + ;-)
Awatar użytkownika
lukigondi
Świeżak
Posty: 21
Rejestracja: 2 maja 2011, o 02:57
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Combo Z20LET

Post autor: lukigondi »

Prace trwają
Z tego coś się dowiedziałem
Belki z tyłu w combo i zafirze są takie same wiec robię 5 śrub i hamulce odrazy będę miał większe :-D
Z przodu muszę kopić caliper carriers od Merivy OPC i mogę założyć hamulce z GSI p&p
Jeszcze muszę rozwiązać kwestie pias, przegubów i oczywiście wiązki.

Obrazek

Obrazek

-- 2 cze 2011, o 21:58 --
marcinpsk pisze:Skoro siedzisz w UK to co za problem poszperac na tamtejszych forach w poszukiwaniu info na temat takiego swapa ? Przeciez an wyspach jest multum projektow cors c z z20let na pokladzie.
Najprosciej bedzie Ci wiazke spod deski wziac z corsy c 1.0 lub 1.2 (chyba Z10XE lub Z12XE) bo to ten sam sterownik co w Z20LET jest wiec i elektronika w srodku identyczna tylkopd maska kilka czujnikow wiecej. A wiazka bedzie pasowac w takim wypadku P&P.
Spod maski wiazke bierzesz od Z20LET. Piasty i zwrotnice z corsy 1,7 cdti a polosie mozesz zapodac od obojetnie jakiej astry g ze skrzynia F23 (moze byc nawet od 2.0 diesla) Od zafiry tez moga byc, aleto kwestia czy sie zmieszcza bo przeguby strasznie grube sa.
A co do ukladu paliwowegop to trzeba bak z pompa bedzie wymienic lub samapompe i przewody paliwowe. Uklad w Z20LET jest 3,3 bara.
Dużo jest na forach, ale szczegółów nie ma. Ponieważ większość to firmy robią swapy i biorą dużą kasę za to :oko:

Co do piast to albo kupie od 1.7 CDTI SRI albo spróbuje toczyć te od Zafiry żeby weszły w łożyska od Corsy C

Co do wiązki to mam już kompletną od Corsy C Z12XE (ale muszę przerobić :-? )
Mam też kompletny ECU Kit od tej samej Corsy i mogę:
założyć ECU silnika+ECU immobilizera+pastylka od Zafiry i BCM+licznik od Corsy C lub całość od Corsy C i remapować ECU silnika
Awatar użytkownika
-=m&m=-
Website Admin
Website Admin
Posty: 4925
Rejestracja: 25 kwie 2004, o 17:33
Imię: Michał
Lokalizacja: Wrocław/Ziemia Obiecana
Podziękował;: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy
Kontakt:

Re: Combo Z20LET

Post autor: -=m&m=- »

jak tam postępy w pracach jakieś są ?
"Wszyscy wiedzą, że coś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi."- Einstein Albert
Awatar użytkownika
lukigondi
Świeżak
Posty: 21
Rejestracja: 2 maja 2011, o 02:57
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Combo Z20LET

Post autor: lukigondi »

Mam rozebraną 1/2 auta wiec postanowiłem rozebrać drugą 1/2 i zmienić kolor :oko:

Nie długo wrzucę zdjęcia po zmianie
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
!markos
M A S T E R
Posty: 7632
Rejestracja: 13 paź 2002, o 23:55
Imię: mihau
Lokalizacja: waw
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Post autor: !markos »

a ja nadal nie rozumiem "potrzebuje szybkiego dostawczaka" :lol: gdzie bedziesz nim tak szybko jezdzil? :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
STELMI
Moderatorzy
Moderatorzy
Posty: 1331
Rejestracja: 6 wrz 2006, o 22:43
Imię: Piotr
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Kontakt:

Re:

Post autor: STELMI »

!markos pisze:a ja nadal nie rozumiem "potrzebuje szybkiego dostawczaka" :lol: gdzie bedziesz nim tak szybko jezdzil? :lol:
Gumiś też potrzebował :lol:
Awatar użytkownika
!markos
M A S T E R
Posty: 7632
Rejestracja: 13 paź 2002, o 23:55
Imię: mihau
Lokalizacja: waw
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Post autor: !markos »

uu, nie, rozdzielmy te 2 tematy. gumis nigdy nie potrzebowal dostawczaka z letem. on go po prostu mial, w stanie niekoniecznie rewelacyjnym, bez sensu bylo to sprzedawac i wydumal sobie, ze smiesznie bedzie wlozyc tam leta. bez wydumek "bo ja potrzebuje ciezarowke, ktora poleci 240km/h".

to troche inaczej niz "potrzebuje szybkiego dostawczaka, to kupie sobie combo i zrobie projekt polegajacy na wsadzeniu tam silnika, zawiasu i hamulcow z innego samochodu, wydam na to pierdylion astrodolarow i bede mial fure bez sensu" :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
STELMI
Moderatorzy
Moderatorzy
Posty: 1331
Rejestracja: 6 wrz 2006, o 22:43
Imię: Piotr
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Kontakt:

Re:

Post autor: STELMI »

!markos pisze:zrobie projekt polegajacy na wsadzeniu tam silnika, zawiasu i hamulcow z innego samochodu, wydam na to pierdylion astrodolarow i bede mial fure bez sensu" :lol:
z drugiej strony jeżeli każdy by tak podchodził do tego to nie miałbyś żadnego swapowanego auta, łącznie z Twoim, bo można powiedzieć, ze wydałeś pierdylion astrodolarów i auto przejechało kilka km a resztę czasu spędziło stojąc i tak przez 3-4 lata. Każdy robi jak uważa, może nawet sobie swapować silnik z motorówki do rolek jeżeli ma na to ochotę i to jego sprawa czy to ma sens czy nie
Awatar użytkownika
!markos
M A S T E R
Posty: 7632
Rejestracja: 13 paź 2002, o 23:55
Imię: mihau
Lokalizacja: waw
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Post autor: !markos »

nie widze zwiazku. chodzi wylacznie o dorabianie idei tam, gdzie jej nie ma.
podtrzymuje, ze "potrzebuje szybkiego dostawczaka" to bzdura wymyslona na pokrycie checi posiadania samochodu bez sensu, zrobionego wedle wlasnego widzimisie. i jesli ktos mowi "potrzebuje samochod bez sensu, chce, zeby byl dziwny i szybki", to ja to doskonale rozumiem. jesli ktos mowi "potrzebuje szybkiego dostawczaka", to niech sobie kupi najmocniejszego sprintera, sa dosc szybkie. jak na dostawczaka wrecz zapie*dalaja jak dzikie.
Obrazek
Awatar użytkownika
mojo
Nowy
Posty: 180
Rejestracja: 15 gru 2009, o 10:03
Imię: Artur
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Combo Z20LET

Post autor: mojo »

Bardzo fajny projekt - trzymam kciuki :)2
Mam nadzieję, że uda Ci się zrobić nie dość że szybkie auto to do tego użytkowe. Nie przejmuj sie głupimi komentarzami bo ten projekt jest jednym z sensowniejszych jeśli chodzi o późniejsze wykorzystanie auta - frajda z jazdy + duże możliwości przewozowe towarowo/osobowe.

PS
Sprinter i Combo to zupełnie inne gabaryty i zwrotność w ruchu miejskim o zestopniowaniu skrzyni pod kątem radzenia sobie ze sporym ładunkiem nie wspominając. Warto czasami pomyśleć zanim się coś porówna.
doszedł nowy wynalazek 3.0 160 PS 400Nm
Awatar użytkownika
lukigondi
Świeżak
Posty: 21
Rejestracja: 2 maja 2011, o 02:57
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re:

Post autor: lukigondi »

!markos pisze:nie widze zwiazku. chodzi wylacznie o dorabianie idei tam, gdzie jej nie ma.
podtrzymuje, ze "potrzebuje szybkiego dostawczaka" to bzdura wymyslona na pokrycie checi posiadania samochodu bez sensu, zrobionego wedle wlasnego widzimisie. i jesli ktos mowi "potrzebuje samochod bez sensu, chce, zeby byl dziwny i szybki", to ja to doskonale rozumiem. jesli ktos mowi "potrzebuje szybkiego dostawczaka", to niech sobie kupi najmocniejszego sprintera, sa dosc szybkie. jak na dostawczaka wrecz zapie*dalaja jak dzikie.
Dzięki za pomoc kolego !markos. Twoje opinia jest dla mnie bardzo ważna :)2 Rzeczywiście to jest bez sensu włożenie LETa do dostawczaka, nie pomyślałem o tym wcześniej :-?
Może powinienem zrezygnować z projektu?
Czekam na Twoją opnie co powinienem teraz zrobić

pozdrawiam
Awatar użytkownika
!markos
M A S T E R
Posty: 7632
Rejestracja: 13 paź 2002, o 23:55
Imię: mihau
Lokalizacja: waw
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Post autor: !markos »

mojo pisze:Warto czasami pomyśleć zanim się coś porówna.
no wlasnie. tu jest problem. twoja rozkmina ze zwrotnoscia w miescie i zestopniowaniem skrzyni dowodzi, ze nie pomyslales.

zycze powodzenia. to bedzie super auto, szybkie i tak bardzo praktyczne! nie od dzis wiadomo, ze mocne doladowane benzynowe fury sa najlepszymi transporterami.
Obrazek
kruszyn1
Swój
Posty: 992
Rejestracja: 22 sie 2006, o 19:02
Imię: Mateusz
Lokalizacja: wawa
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Combo Z20LET

Post autor: kruszyn1 »

Markos Ciebie to renault masterem poganiałem swego czasu na prymasa tysiąclecia to wiesz, każdym autem da się jeździć szybkio :lol: :grin:
Kadett 2.0 8v aktualna zbawka
Opel Corsa B GSi++... c20xe on board... była...
nie polecam usług tuningowych z "NowyDwórMazowiecki/Jabłonna"...
Awatar użytkownika
mr_luke
Nowy
Posty: 447
Rejestracja: 29 lip 2010, o 01:13
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Łódź
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Re: Combo Z20LET

Post autor: mr_luke »

Markos daj żyć chłopakowi :oko: Wymyślił sobie takie samochód, to niech ma. Jeśli tylko będzie miał frajdę z jazdy to najważniejsze. Niech sobie buduje coś co będzie jego, samochód, który będzie w/g jego potrzeb i wymagań i niech jeździ. On wydaje na to pieniądze :)

Tego leta to tam się za bardzo nie poczuje bo troszkę będzie ważyć ta buda i nie będzie to pewnie jakoś astronomicznie przyspieszać ale na pewno mocy mu pod pedałem nie zabraknie. Niech się chłopina cieszy, że zrobił coś własnoręcznie i ma radochę z jazdy.
Corsa - sold
Awatar użytkownika
mojo
Nowy
Posty: 180
Rejestracja: 15 gru 2009, o 10:03
Imię: Artur
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Combo Z20LET

Post autor: mojo »

mr_luke pisze:Tego leta to tam się za bardzo nie poczuje bo troszkę będzie ważyć ta buda
Zafira 2.0T masa własna ok 1500kg
Combo masa własna ok 1150-1200 kg w zależności od wyposażenia - wersja osobowa

Combo nie jest ciężkim autem.
Próbowałem się kiedyś na autostradzie Combo 1.7 100KM z Golfem V 1.9 105KM mojej żony i oba auta szły porównywalnie aż do swoich maks prędkości a 200KM w Golfie to nie jest auto spacerowe więc to Combo będzie dość żwawe.
Teraz jeździ Focusem 1.6cdti 90KM i czasami Combo i twierdzi ze Combo jest żwawsze. Cała tajemnica właśnie w tym że Combo jest "nadmuchane" ale nie ciężkie.
Biorąc pod uwagę dane Zafiry to Combo powinno mieć ok 8 sek do 100 i jakieś 230-240 v-maks - to źle?
doszedł nowy wynalazek 3.0 160 PS 400Nm
Awatar użytkownika
!markos
M A S T E R
Posty: 7632
Rejestracja: 13 paź 2002, o 23:55
Imię: mihau
Lokalizacja: waw
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Post autor: !markos »

jak na dostawczaka wrecz idealnie. doskonale sprawdzi sie jako zwrotny pojazd w miescie :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
mariusz2247
Nowy
Posty: 263
Rejestracja: 30 gru 2010, o 22:05
Imię: Mariusz
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Combo Z20LET

Post autor: mariusz2247 »

według mnie ciekawy projekt i czekam na efekt końcowy :D
mi również chodzi po głowie caddy/combo z galantym silnikiem...
I nie dlatego, że to "dostawczak" czy coś, tylko ot tak po prostu...
bo życie jest po to, by spełniać swoje marzenia
Awatar użytkownika
lukigondi
Świeżak
Posty: 21
Rejestracja: 2 maja 2011, o 02:57
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Combo Z20LET

Post autor: lukigondi »

Dziś odebrałem auto od lakiernika.
Obrazek

wiązka z Corsy 1.2
Obrazek

Poza tym przyszło parę gratów
poduszki skrzyni, silnika, lewarek biegów, cięgna...... od 1.7 CDTI
spryskiwacze mgiełkowe od Insigni
Obrazek

caliper carriers pod hamulce 308mm
Obrazek
Awatar użytkownika
Volter
Nowy
Posty: 225
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 12:57
Imię: Tomek
Lokalizacja: Czeladź
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Combo Z20LET

Post autor: Volter »

No ładnie ładnie nie sądziłem tylko, że zrobisz taki podstawowy kolor xD
Obrazek
Awatar użytkownika
czester 1
Weteran
Posty: 1911
Rejestracja: 5 sty 2004, o 13:15
Lokalizacja: zabrze
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: Combo Z20LET

Post autor: czester 1 »

na tyle zostwisz bebny?
faky kolor mogles dac np. arden blue, ale moze ma byc cichociemny...
Obrazek
Awatar użytkownika
-=m&m=-
Website Admin
Website Admin
Posty: 4925
Rejestracja: 25 kwie 2004, o 17:33
Imię: Michał
Lokalizacja: Wrocław/Ziemia Obiecana
Podziękował;: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy
Kontakt:

Re: Combo Z20LET

Post autor: -=m&m=- »

szykuje sie policyjne combo :grin:
"Wszyscy wiedzą, że coś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi."- Einstein Albert
Awatar użytkownika
lukigondi
Świeżak
Posty: 21
Rejestracja: 2 maja 2011, o 02:57
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Combo Z20LET

Post autor: lukigondi »

Kolor jest z Audi RS6 Sprint Blue. W rzeczywistości jest jaśniejszy niż na zdjęciu.

Z tyłu hamulce będą z Zafiry GSI (5 szpilek) ponieważ piasty pasują z Zafiry do Combo p&p.
Prawdopodobnie belka Astra, Zafira, Combo to to samo

Nie jestem pewien na 100% czy włożę przeguby od Zafiry GSI w piast od Corsy C 1.7 CDTI SRI (5 szpilek). 2 rzecz to jak będą pasowały to jeszcze jest problem ABSów. Ponieważ Corsa ma pierścień na przegubie a Zafira w piaście.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze Projekty”