2x corsa b gsi c16xe

Rozmowy o Corsie. Tematy zwiazane z Klubem CorsaSport.pl. Dyskusje nie związane z Corsą umieszczamy w Luźnych Rozmowach!
Regulamin forum
PRZECZYTAJ: Główne Reguły CorsaSport.pl
ODPOWIEDZ
zCr
Bez listowiec ;-)
Posty: 1
Rejestracja: 7 paź 2017, o 21:01
Imię: Krzysiek
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

2x corsa b gsi c16xe

Post autor: zCr »

Witam posiadam 2 corsy b gsi z silnikiem c16xe jedną jeździłem 2,5 roku i pare dni temu dachowałem niestety, a drugą kupiłem w zimie całą na części. Moja corsa ma rozwaloną szybę czołową, nadkole, zderzak, maskę, druga corsa przesuniętą belke tylną i rozwalony tył prawy oczywiście wstawiam fotki niżej. Dodam tylko że do mojej corsy nie było zderzaka gsi jak kupiłem już miała zderzak poliftowy polakierowany w kolor reszty auta, poza tym posiada nakładki progowe bez zaślepek pod lewarek, kompletne wnętrze gsi, podmieniona kierownica na nie oryginalną sportową mniejszą + naba. Druga corsa posiada full pakiet gsi razem ze zderzakiem kompletnym. Na chwilę obecną interesuje mnie tylko ile by to było warte, a że dużo osób siedzi w temacie corsy to pytam na tym forum i z góry dzięki za jakąkolwiek odpowiedź
fotki niżej w spoilerze (ostatnie zdjęcie to druga corsa)
Spoiler:
Awatar użytkownika
-=m&m=-
Website Admin
Website Admin
Posty: 4925
Rejestracja: 25 kwie 2004, o 17:33
Imię: Michał
Lokalizacja: Wrocław/Ziemia Obiecana
Podziękował;: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy
Kontakt:

Re: 2x corsa b gsi c16xe

Post autor: -=m&m=- »

trzeba by na złom podjechać i spytać się ile dadzą :wink:
"Wszyscy wiedzą, że coś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi."- Einstein Albert
ODPOWIEDZ

Wróć do „Corsa Klub”