V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Znajdż podobnych maniaków corsy w swoim regionie.
Awatar użytkownika
STELMI
Moderatorzy
Moderatorzy
Posty: 1331
Rejestracja: 6 wrz 2006, o 22:43
Imię: Piotr
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: STELMI »

Bear_ pisze: Ubóstwiam takie foty :D

[album]4270[/album]
[album]4266[/album]

Konik, Czester mistrzostwo !!! Więceeeeej hehehe :grin:

A gdzie mehes... Hmmmm... :D

Hahahaa.... Ale jest Porszak :D

[album]4395[/album]

I znowu Kuń...

[album]4396[/album]

Eeeee... Dawać mi fotę mehesaaaaa !! :grin:
Dawać więcej fot z opisem kto jest kto :)6 ;) Nie byłem na żadnym zlocie (mam nieco daleko i zawsze sporo wymówek, żeby nie jechać :oops: ) i miło jest przypisać twarze do nicków ;)
Awatar użytkownika
Bear_
Weteran
Posty: 1807
Rejestracja: 29 mar 2007, o 21:53
Imię: Arek
Lokalizacja: .:ZzA Winkla:.
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 6 razy
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: Bear_ »

Pierwsze foto i kolejno z piwkiem - Konik

Pan w przepięknych okularkach - Czester

Zmęczony życiem kolega - Porszak

:grin:

To ja proponuję stworzyć w Luźnych rozmowach temat - Ujawniamy się - i będzie ok ;) :pig:
Obrazek
- Była CB C16XE -> C18XE Smallblock 2 - 140 PS, 183 Nm
- Jest Astra H Caravan Z19DTH OPC Line - 205 PS, 411 Nm

PAMIĘTAJ, wymieniaj świece!
Awatar użytkownika
maximo
Nowy
Posty: 367
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 17:06
Imię: Dariusz
Lokalizacja: Rybnik
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: maximo »

Czytam to tutaj na bieżąco i dokładnie tak jak Bear mówi, dlaczego nie wyjaśniliście sobie tych wszystkich spinek na zlocie, przecież od tego ma się gębę by odezwać sie gdy coś nie pasuje.
Obrazek
Bagged c20rsa on DrIIIve
Awatar użytkownika
Kot
Świeżak
Posty: 28
Rejestracja: 14 lut 2008, o 21:43
Imię: Tomek
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: Kot »

Gdy uda mi się przyjechać za rok na zlot(Jakoś mi termin nie wchodzi :) ),wezmę 3 litry i taką bibę zrobimy że za 2 lata pielgrzymka do Częstochowy ze Szczecina u nas się zatrzyma...tak będzie pokojowo :lol:

A tak na poważnie..wychodzi na to że najlepiej jeden klub jeden zlot.Sorry że pisze teraz o OCFC ale byłem 3 razy na Zlocie OCFC i jakoś jazd nie było.Fakt robiło się jaja z jakimiś podmiankami anten,schowaniu kołpaka ;-) ale zawsze wszystko wracało do normy i nikt do nikogo żalu nie miał.Najważniejsze że macie też i fajne wspomnienia i kac był.I na koniec : Jeżeli Ktoś ma do mnie problem...to jest to jego problem :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
STELMI
Moderatorzy
Moderatorzy
Posty: 1331
Rejestracja: 6 wrz 2006, o 22:43
Imię: Piotr
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: STELMI »

Bear_ pisze:To ja proponuję stworzyć w Luźnych rozmowach temat - Ujawniamy się - i będzie ok ;) :pig:
Dobrze gada, polać mu ;)
Awatar użytkownika
projektyzpasja
Świeżak
Posty: 95
Rejestracja: 7 kwie 2012, o 22:04
Imię: Mateusz
Lokalizacja: WI
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: projektyzpasja »

mehes pisze:projektyzpasja chętnie bym Cie poznał osobiście i mam nadzieje że skorzystasz z oficjalnego zaproszenia corsasport.pl do którego też się dołączam.

także nie skorzystam, ale dziękuje :)2

Konika GSi poziom jest tak niski że szkoda gadać i dla twojej wiedzy mieszkam w Centrum Warszawy, Siedlce są bardzo daleko jak masz kłopot z topografią :oko: i auta nie są taty mamy czy tam kogo sobie życzysz synku :pig:
Ostatnio zmieniony 9 sie 2012, o 07:13 przez projektyzpasja, łącznie zmieniany 1 raz.
Salonowa Corsa A 1,3GT + Irmscher U.K. + Bilas Vergasser Technik = Sprint B200 ;-)
Awatar użytkownika
Fifo
Swój
Posty: 811
Rejestracja: 14 lut 2002, o 00:00
Imię: Marcin
Lokalizacja: Krakooff
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: Fifo »

Projekty... człowieku ogarnij się. Mozna powiedzieć, ze tez jestem ze starej gwardii a mimo to Cię nie znam. Starasz się tu przylansowac, tylko czym? Wrzucasz fotki wyglancowanych elementów i fajnie że Cie to jara, ale mnie np. nie i nie rozumiem dlaczego na siłe próbujesz zainteresowac tym innych. Mnie jara performance i mógłbym wrzucić tu pierdylion zdjęc aut, które zrobiłem, od Corsy czy nawet Seicento, przez Evo, Hondy itp a na GT-R R35 kończąc. Wrzuciłes fotę jakiejś przedpotopowej głowicy na gaźnikach i nic to do tematu nie wniosło. Ja wrzuce fote jakiegos Holseta i wniesie to do tematu tyle samo. Odbudowujesz stara Mante - super. Ja aktualnie robie BMW, które jest w moim wieku, a na hali stoi do zrobienia takie, które ma o ładnych kilka lat wiecej ode mnie i pewnie od Twojej Manty...i co to wnosi do tematu...no dalej nic. Chwalisz się/zalisz że masz kilka aut? Też fajnie...w sumie tez mam kilka a miałem jeszcze więcej i na dłuższą metę to męczące a podobno od przybytku głowa nie boli...z tym, ze dalej to nic nie wnosi do głównego watku. No ni hu hu nie jestem w stanie zrozumieć o co kaman w Twoich wypowiedziach.
CB 2.0 16V Turbo powered by ProjectXs 292PS 404Nm 1,05bar --> corsa-fifo-2-0-turbo-1-05-bar-292km-404nm-t66331.html
www.ProjectXs.pl
www.EcuMaster.com

Meet Us on Facebook: http://www.facebook.com/ProjectXs
Awatar użytkownika
STELMI
Moderatorzy
Moderatorzy
Posty: 1331
Rejestracja: 6 wrz 2006, o 22:43
Imię: Piotr
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: STELMI »

projektyzpasja pisze:Jakiego oficjalnego ? nie zamierzam zakładać tematu żadnych z aut Corsa co prawda ma coś wspólnego z treścią strony, a i oto rebus o nazwie Sport
czytamy ze zrozumieniem wszystko a nie wybiórczo - bodajże m&m zaproponował Tobie darmowy następny zlot jako oficjalne zaproszenie od Corsasport, a Porszak się do tego dołączył
Tak jak powyżej - co stara lekko wypolerowana głowica z gaźnikami wnosi do tematu zlotu?
Awatar użytkownika
projektyzpasja
Świeżak
Posty: 95
Rejestracja: 7 kwie 2012, o 22:04
Imię: Mateusz
Lokalizacja: WI
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: projektyzpasja »

brak wiedzy , tak myślałem że będą takie posty to znaczy że siedzicie na forum Corsy i nie macie żadnej konkretnej wiedzy na temat marki i modelu hehe, najgorzej jak głupi myśli że jest mądry nie ma większej tragedii :oko: i znawcy tematu :-P
Salonowa Corsa A 1,3GT + Irmscher U.K. + Bilas Vergasser Technik = Sprint B200 ;-)
Awatar użytkownika
STELMI
Moderatorzy
Moderatorzy
Posty: 1331
Rejestracja: 6 wrz 2006, o 22:43
Imię: Piotr
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: STELMI »

projektyzpasja pisze:brak wiedzy , tak myślałem że będą takie posty to znaczy że siedzicie na forum Corsy i nie macie żadnej konkretnej wiedzy na temat marki i modelu hehe, najgorzej jak głupi myśli że jest mądry nie ma większej tragedii :oko: i znawcy tematu :-P
fakt, tu się nikt nie zna, nikt nie ma pojęcia o corsach, a najlepszym dowodem na nasz brak wiedzy jest to, ze nie wrzucamy w tematy o zlotach zdjęć gaźników :lol:
Awatar użytkownika
mr_luke
Nowy
Posty: 447
Rejestracja: 29 lip 2010, o 01:13
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Łódź
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: mr_luke »

projektyzpasja pisze:brak wiedzy , tak myślałem że będą takie posty to znaczy że siedzicie na forum Corsy i nie macie żadnej konkretnej wiedzy na temat marki i modelu hehe, najgorzej jak głupi myśli że jest mądry nie ma większej tragedii :oko: i znawcy tematu :-P
Odpuść sobie... przestań męczyć swoje palce pisaniem i nas czytaniem tego co wystukają. Próbujesz się tu strasznie przylansić i kozaczysz jak mało który... Warszawiak. "Bo co to nie ja.... bo ja to, tamto... bo się znam... bo fajny jestem... bo nie jestem mainstream'owy i nie jeżdze na zloty.... bo jebłem podzespoły w chromie". Oczywiście nie mam nic do Stolicy i jej mieszkańców ale jesteś typowym przykładem stereotypowego mieszkańca Warszawy więc jeśli mógłbym prosić... skończ, odpuść sobie.
A prawda jest taka, że na tym forum jest mnóstwo wspaniałych ludzi, którzy posiadają szalenie ogromną wiedzę (chętnych do pomocy w każdej chwili) i niekiedy są też pionierami, swoistymi królikami doświadczalnymi niektórych modów dla przyszłych pokoleń CS. Bardzo się cieszę, że miałem okazje osobiście poznać część z tych ludzi i we wspólnym gronie poimprezować na zlocie. Zlot sam w sobie udał się a to co nie wyszło poprawimy w nadchodzących edycjach. Bezcelowym jest dalsze dywagowanie co kto komu, teraz moża jak Bear i Stelmi wspomnieli, przyznać się, które zdjęcia nas prezentują dla tych co nie mogli w tym roku dotrzeć :oko:
Corsa - sold
Awatar użytkownika
Konik
Moderatorzy
Moderatorzy
Posty: 957
Rejestracja: 28 maja 2009, o 23:49
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Kraków, spotkać można wszędzie:)
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: Konik »

Daria zauważyła ze jak popije to rano puchne na twarzy :-D Pyta sie mnie do której siedziałeś w sobote w nocy...
"Kochanie niewiem bo nie patrzyłem na zegarek..."
--a widać ze długo bo spuchłeś.... hahahahah :grin:

Bear to zawsze coś wyczaji :D Dzisiaj zrzuce z aparatu foty moze cos MEHESOWEGO sie znajdzie :D

Dzięki jeszcze raz za V Zlocik ;)
Ogólnopolskie Zloty sa dla mnie jak "Boże Narodzenie" :-D heh;)

pozdro dla WSZYSTKICH!
Obrazek
"Nigdy nie lekceważ corsy" ;D
c16xe --> ... ;)

Pamiętaj, wymień świece.
Corsa_TM
Bez listowiec ;-)
Posty: 2
Rejestracja: 3 lip 2012, o 23:12
Imię: Michał
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: Corsa_TM »

Ogólnie napisze tak że....

Mam pretensje do CB tylko dlatego że mieliśmy się bawić bawić i jeszcze raz bawić a nie słuchać od was żę o 12 wnocy nenene jest bardzo złe więc nikt po pijanemu nie jeździł a upalać gumy na trawie się nie da

gdy widzieliśmy że ktoś próbował sterowanie po alkoholu to żeśmy klucze blokowali

moim zdaniem jak się przyjeżdża na imprezę raz na rok to raczej nie idziemy spać o 12 w nocy lecz walimy % poznajemy się od dobrych i złych stron a NENENE raczej na klubowym zlocie to aż się miło słucha jeżeli was NENENE tak bardzo drażniło to po co wam na obotomieżu RED LINE ?? po co wam auta żeby stały i ładnie wyglądały ? bez sensu można mieć ciastko i zjeść ciastko

a po tym jak ekipa od was przyszła z pretensjami że jest głośno nenene itp

to po tej akcji gdzie poszliście ?

DO jarzębinek pośpiewać ludowe garnki nic do tego nie mam ale szczerze chyba jednak wole nenene o 4 rano niż Jarzębiny

przy okazji SPOKO ZLOT tor do bani co więcej powiedzieć czy napisać można raczej już nic pozdrawiam wszystkich i .......

NENENENENENENENENENENENENENENENENE BUM BUM BUM :)
Awatar użytkownika
Fifo
Swój
Posty: 811
Rejestracja: 14 lut 2002, o 00:00
Imię: Marcin
Lokalizacja: Krakooff
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: Fifo »

projektyzpasja pisze:brak wiedzy , tak myślałem że będą takie posty to znaczy że siedzicie na forum Corsy i nie macie żadnej konkretnej wiedzy na temat marki i modelu hehe, najgorzej jak głupi myśli że jest mądry nie ma większej tragedii :oko: i znawcy tematu :-P
http://imageshack.us/photo/my-images/713/strojenie.jpg/
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 9016_n.jpg

Szczerze to w dupie mam znanie się na silnikach z epoki kamienia łupanego i przedpotopowych rozwiązaniach typu gaźnik. Pokazałes swoja pracę i innych wyzywasz od głupich. Masz przykład mojej, może teraz pogadamy jak taki mądry jesteś? Jakbys niedowidział to wartość mocy to 545KM z 2.0 pojemności. I auto jest do wszystkiego a nie tylko pokazówka na zloty. Kończąc wypowiedź zacytuje fragment Twojej wypowiedzi, jedyny napisany przez Ciebie, który zgodny jest z prawdą, tyle, ze odniósłbym go zdecydowanie do autora wypowiedzi:
"...najgorzej jak głupi myśli że jest mądry nie ma większej tragedii..."

-- 9 sie 2012, o 19:08 --
Corsa_TM pisze:
... tor do bani ...
A takim jestes wytrawnym drajwerem i bywalcem torów? Jakies sukcesy? Może zaprezentujesz szerszej publiczności swój torowy bolid, który wymaga np. Poznania? Wyrazów oczywiście nie jest najlepszy, ale jest. Znam i jeździłem na lepszych, ale i na tym nie miałem problemów z jazdą a i kupe frajdy, choc auto zdecydowanie bardziej np na Kielce niz tutaj.
CB 2.0 16V Turbo powered by ProjectXs 292PS 404Nm 1,05bar --> corsa-fifo-2-0-turbo-1-05-bar-292km-404nm-t66331.html
www.ProjectXs.pl
www.EcuMaster.com

Meet Us on Facebook: http://www.facebook.com/ProjectXs
Awatar użytkownika
Bear_
Weteran
Posty: 1807
Rejestracja: 29 mar 2007, o 21:53
Imię: Arek
Lokalizacja: .:ZzA Winkla:.
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 6 razy
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: Bear_ »

Fifo daj ze spokój... niech se piszą a my nie będziemy tego widzieć i tyle... Piszmy sobie o swoich rzeczach...

Tak nawiasem fajne spodnie hehe o ile to Twoje ;) :pig:

Koń... Dawaj te zdjęcia :P jestem żadny... hehe...

Fifoooo :P albo nic hehe :pig:
Obrazek
- Była CB C16XE -> C18XE Smallblock 2 - 140 PS, 183 Nm
- Jest Astra H Caravan Z19DTH OPC Line - 205 PS, 411 Nm

PAMIĘTAJ, wymieniaj świece!
Awatar użytkownika
rene
Świeżak
Posty: 45
Rejestracja: 25 paź 2009, o 12:23
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: rene »

projektyzpasja u nas kolega dostał juz kilka razy bana ale wraca cały czas pod inną nazwa bo ma zmienne IP.
Chłopaki na zlocie mówili że osobiści jest spoko ale kurde czytając te wszystkie podpowiedzi u nas i teraz tutaj jakoż ciężko mi w to uwierzyć, no chyba że nakręcili się na wzajem wszyscy i robią teraz z igły widły.


Może zróbcie tak jak u nas zamknęli temat do czasu wyjaśniania aż wszystko się uspokoi bo aż żal to wszystko dupę ściska jak to czytam. Kilka postów potrafi spierdolić taki miły weekend :-?
Corsa 4x4 :]
Corsa_TM
Bez listowiec ;-)
Posty: 2
Rejestracja: 3 lip 2012, o 23:12
Imię: Michał
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: Corsa_TM »

Słuchaj Fifo rozszerzże moją myśl cytuje "TOR DO BANI"

"TOR DO BANI" : oznacza że jak tam wjechaliśmy bynajmniej ja tak odczułem że mógł sobie tam wjechać
każdy z tego co wiem każdy wjeżdża za FREE żadnych bramek czy ogrodzeń nawet rowerami tam się ganiali potem
zauważyłem syf nie chodzi mi o opony lecz o dziury itp oki tor młody nie jest ale raczej powinno być za FREE

Nie uważam się za SUPER MEGA EXTRA WYPAS RAJDOWIEC NA MAXA lecz szczerze nie oszukujcie się wjeżdżał kto chciał motory i rowery quady i to jest tor,
wylany kawałek asfaltu na piach z piaskownicy

Dla mnie temat zakończony wyraziłem opinie sami chcieliście wiedzieć co można poprawić za rok
Szczerze ? chyba lepiej dobraną ekipę tak naprawdę pozdrawiam serdecznie dobranoc

PS: osiągnięciami mogę pochwalić się tylko że do nexi swapowałem V6 miałem raptem 5.6 do setki budowałem auto długo dość jeździłem w KJS I KZK nie muszę niczym się chwalić chciałem tylko wyrazić opinie
Awatar użytkownika
Bear_
Weteran
Posty: 1807
Rejestracja: 29 mar 2007, o 21:53
Imię: Arek
Lokalizacja: .:ZzA Winkla:.
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 6 razy
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: Bear_ »

Dużo ludzi z tego forum jeździło w KJS'ach, sprintach itp. i co? Tak samo wielu jak nie większość ma za sobą swapy również te mocne i co?

Ja proponuje tak... Było minęło... Siedzcie sobie na CA, my tutaj... Temat zamknijmy i zajmijmy się ważniejszymi sprawami...

Może ktoś? Dziękuję...

Wracając do spraw ważnych... To kto robi ten temat gdzie ujawniamy swoje facjaty hehe :D
Obrazek
- Była CB C16XE -> C18XE Smallblock 2 - 140 PS, 183 Nm
- Jest Astra H Caravan Z19DTH OPC Line - 205 PS, 411 Nm

PAMIĘTAJ, wymieniaj świece!
Awatar użytkownika
-=m&m=-
Website Admin
Website Admin
Posty: 4925
Rejestracja: 25 kwie 2004, o 17:33
Imię: Michał
Lokalizacja: Wrocław/Ziemia Obiecana
Podziękował;: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: -=m&m=- »

Corsa_TM pisze:Ogólnie napisze tak że....

Mam pretensje do CB tylko dlatego że mieliśmy się bawić bawić i jeszcze raz bawić a nie słuchać od was żę o 12 wnocy nenene jest bardzo złe więc nikt po pijanemu nie jeździł a upalać gumy na trawie się nie da
Ogólnie Corsasport zrzesza posiadaczy wszystkich modeli cors a nie tylko Cors B. Nie wiem czemu ale część z osób zdaje się nie zauważać faktu, że ten zlot był wspólnym zlotem Corsa-a oraz CorsaSport.
Tak więc organizatorzy są zarówno po jednej stronie jak i po drugiej. Z tego co zdążyłem zauważyć to do strony Corsa-a nie było na zlocie żadnego koordynatora.

Jeśli poprzez zabawę rozumiesz obrażanie drugiego klubu wykrzykując "corsasport do piachu" czy okrzyki "tak się bawi corsa-a" na zlocie, który jest wspólnym zlotem to możesz być pewien, że szacunku w ten sposób nie zdobędziesz i integracja się nie powiedzie. Jak rozumiem część z was jest dumna ze swojego zachowania ....
Corsa_TM pisze: moim zdaniem jak się przyjeżdża na imprezę raz na rok to raczej nie idziemy spać o 12 w nocy lecz walimy % poznajemy się od dobrych i złych stron a NENENE raczej na klubowym zlocie to aż się miło słucha jeżeli was NENENE tak bardzo drażniło to po co wam na obotomieżu RED LINE ?? po co wam auta żeby stały i ładnie wyglądały ? bez sensu można mieć ciastko i zjeść ciastko
Jasne, że fajnie się słucha ale bardziej na torze niż na ośrodku, na którym są zakwaterowne inne osoby nie związane z naszymi klubami. A odciecie na pewno nie służy nam do katowania na jałowym biegu ...
Co zaś się tyczy godziny to :
Corsa_TM pisze: chyba jednak wole nenene o 4 rano niż Jarzębiny
Corsa_TM pisze:Dla mnie temat zakończony wyraziłem opinie sami chcieliście wiedzieć co można poprawić za rok
Szczerze ? chyba lepiej dobraną ekipę tak naprawdę pozdrawiam serdecznie dobranoc
Masz rację, Corsa-a kojarzy mi się z Fliperem Sierakiem Scottym Jakubem Juholem i paroma innymi osobami i to jest bardzo fajna ekipa :)2 także wnioski na pewno zostały wyciągnięte :oko:
rene pisze: Może zróbcie tak jak u nas zamknęli temat do czasu wyjaśniania aż wszystko się uspokoi bo aż żal to wszystko dupę ściska jak to czytam. Kilka postów potrafi spierdolić taki miły weekend
Wydaje się, że na wszystkie zarzuty odpowiedzi juz padły. Na naszym forum moderatorzy działają sprawnie i nikt nie dopuszcza do wypisywania obraźliwych tekstów w stylu " A CORSA BE DOBRZE SSIE " czy też obrażania i prób zastraszania "I TAKI MAŁY KOMUNIKAT DO p.OBCIĄGI : LAKIEROWANIE DRZWI 300ZŁ , WYCIECZKA DO CZĘSTOCHOWY WE WRZEŚNIU - BEZCENNA " więc nie ma potrzeby blokowania tematu.

Ps. nikt więcej prócz zgubka nie strzelał fotek?
"Wszyscy wiedzą, że coś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi."- Einstein Albert
Awatar użytkownika
zgubek
Weteran
Posty: 1017
Rejestracja: 10 maja 2002, o 17:08
Lokalizacja: kiedys Ursynow teraz Zoliborz ;)
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: zgubek »

Corsa_TM pisze: a NENENE raczej na klubowym zlocie to aż się miło słucha
to po tej akcji gdzie poszliście ?

DO jarzębinek pośpiewać ludowe garnki nic do tego nie mam ale szczerze chyba jednak wole nenene o 4 rano niż Jarzębiny
jakby to było NENENE z V6 albo V8 to mógłbym słuchać do rana, ale od NENENE z z zagazowanych 1.2, " szczerze chyba jednak wole" Jarzębiny :D
sprowadzony, serwisowany w ASO, BEZWYPADKOWY, zarejestrowany w Polsce, garażowany(temperatura w garażu 22 °C), przyjechał na kołach, użytkowany przez kobietę - prawnika jako piąte auto w rodzinie, nic nie puka nic nie stuka.Możliwość wysłania VIN na maila
Awatar użytkownika
mr_luke
Nowy
Posty: 447
Rejestracja: 29 lip 2010, o 01:13
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Łódź
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: mr_luke »

A tak tytułem końca tych słownych przepychanek uwaga z kategorii Podstawy Języka Polskiego

Słowo
Corsa_TM pisze:bynajmniej
jest zaprzeczeniem, zatem w zdaniu:
Corsa_TM pisze:oznacza że jak tam wjechaliśmy bynajmniej ja tak odczułem
jest użyte niepoprawnie pod każdym względem :oko:

Peace :pig:

ps: Zgubek święta prawda wszystko powyżej V8 brzmi ślicznie :D
Corsa - sold
Awatar użytkownika
Porszak
Support Team Leader
Support Team Leader
Posty: 5671
Rejestracja: 30 lis 2003, o 22:27
Imię: Marcin
Lokalizacja: EBE-Bełchatów
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: Porszak »

Corsa_TM pisze: "TOR DO BANI" : oznacza że jak tam wjechaliśmy bynajmniej ja tak odczułem że mógł sobie tam wjechać
każdy z tego co wiem każdy wjeżdża za FREE żadnych bramek czy ogrodzeń nawet rowerami tam się ganiali potem
zauważyłem syf nie chodzi mi o opony lecz o dziury itp oki tor młody nie jest ale raczej powinno być za FREE

Nie uważam się za SUPER MEGA EXTRA WYPAS RAJDOWIEC NA MAXA lecz szczerze nie oszukujcie się wjeżdżał kto chciał motory i rowery quady i to jest tor,
wylany kawałek asfaltu na piach z piaskownicy
Wiesz po co sie płaci w tym wypadku za tor? wyjasnie Ci. kiedy mamy opłacony tor, każdy kto tam przyjeżdża na dziko, przyjmuje argument, ze teraz sobie nie polata i musie grzecznie poczekać bo my za ten tor zaplaciliśmy. nie zdarzyło się zeby ten argument nie był skuteczny
teraz rozumiesz?
czy Ci, którzy tam wjechali rowerami przeszkodzili Ci jakoś?
no i pokaż mi te dziury na torze, proszę.
Corsa_TM pisze:PS: osiągnięciami mogę pochwalić się tylko że do nexi swapowałem V6 miałem raptem 5.6 do setki budowałem auto długo dość jeździłem w KJS I KZK nie muszę niczym się chwalić chciałem tylko wyrazić opinie
to jak wrzucisz do corsy wankla na 4 rotorach z poprzecznym napędem, będę zywo zainteresowany.

Co do różnego posrzegania nocnej zabawy. Zdecydowana mniejszosc musi sie bawic tak, żeby innym zakłocic spokój, wtedy jest to dobra zabawa. pisałem już to wczesniej, ale albo nie czytałeś, albo nie chcesz zrozumieć.
Wygląda więc na to, że kolejne słowo klucz to wiek. Niektórzy musza dojrzec, zeby sie bawic wśród ludzi....
Obrazek
C16XE stage 0.5 158KM/195Nm
stage 0.75 :) 176KM/187Nm
Awatar użytkownika
max1975
Nowy
Posty: 367
Rejestracja: 17 sie 2009, o 18:00
Imię: Max :)
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: max1975 »

Ty tamto a on to, tamci to co inego a ci to be lub fu!!!

Żenada :placz2:
Moc i moment !!!!!!!!! To jest to, co chce mieć pod dostatkiem, lecz moje marzenie nigdy się nie spełni bo tego nigdy za wiele !!!
Awatar użytkownika
projektyzpasja
Świeżak
Posty: 95
Rejestracja: 7 kwie 2012, o 22:04
Imię: Mateusz
Lokalizacja: WI
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: projektyzpasja »

-=m&m=- pisze:Jeśli poprzez zabawę rozumiesz obrażanie drugiego klubu wykrzykując "corsasport do piachu" czy okrzyki "tak się bawi corsa-a" na zlocie, który jest wspólnym zlotem to możesz być pewien, że szacunku w ten sposób nie zdobędziesz i integracja się nie powiedzie. Jak rozumiem część z was jest dumna ze swojego zachowania ....
nie do końca nie ma się czym chwalić jeżeli tak było :)5 ;-)
-=m&m=- pisze:Masz rację, Corsa-a kojarzy mi się z Fliperem Sierakiem Scottym i Juholem
Prawda :)2
rene pisze:projektyzpasja u nas kolega dostał juz kilka razy bana ale wraca cały czas pod inną nazwa bo ma zmienne IP.
Chłopaki na zlocie mówili że osobiści jest spoko ale kurde czytając te wszystkie podpowiedzi u nas i teraz tutaj jakoż ciężko mi w to uwierzyć, no chyba że nakręcili się na wzajem wszyscy i robią teraz z igły widły.
Znamy się :)5 :)5 :)5 :)9 słuchaj bo wiecznie żyć nie będę :-D

Fifo pisze:Szczerze to w dupie mam znanie się na silnikach z epoki kamienia łupanego i przedpotopowych rozwiązaniach typu gaźnik. Pokazałes swoja pracę i innych wyzywasz od głupich. Masz przykład mojej, może teraz pogadamy jak taki mądry jesteś? Jakbys niedowidział to wartość mocy to 545KM z 2.0 pojemności. I auto jest do wszystkiego a nie tylko pokazówka na zloty. Kończąc wypowiedź zacytuje fragment Twojej wypowiedzi, jedyny napisany przez Ciebie, który zgodny jest z prawdą, tyle, ze odniósłbym go zdecydowanie do autora wypowiedzi:
"...najgorzej jak głupi myśli że jest mądry nie ma większej tragedii..."
Śmieszny jesteś :lol: następny wykresy wykresy :placz2:
-=m&m=- pisze:Tak więc organizatorzy są zarówno po jednej stronie jak i po drugiej. Z tego co zdążyłem zauważyć to do strony Corsa-a nie było na zlocie żadnego koordynatora.
W końcu ktoś pomyślał +10 do respektu na mieście :)2 tu masz całkowitą rację 8)
Salonowa Corsa A 1,3GT + Irmscher U.K. + Bilas Vergasser Technik = Sprint B200 ;-)
szymi870
Nowy
Posty: 238
Rejestracja: 2 lis 2008, o 10:48
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: szymi870 »

Mateusz , nie ma co się spinać , na tym forum jest z pięciu ogarniających chłopaków , reszta jak widzisz pisze Ci ,że masz stary silnik i brak pojęcia :oko: a Tobie RENE polecam najpierw poznać człowieka a później pierd..lić głupoty , bo teraz zachowujesz się jakbyś jeździł golfem w dieslu...

Ktoś może powiedzieć w czym przeszkadzała zdjęta tylna klapa w corsie w jeździe na torze ??
Awatar użytkownika
mehes
Moderator Leader
Moderator Leader
Posty: 1535
Rejestracja: 4 gru 2009, o 23:10
Imię: Piotr
Lokalizacja: Kraków
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 14 razy
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: mehes »

szymi870 pisze: Ktoś może powiedzieć w czym przeszkadzała zdjęta tylna klapa w corsie w jeździe na torze ??
Doszliśmy do wniosku że w razie wypadku na torze, jednak tylna klapa w pewien sposób wzmacnia tylną część karoserii samochodu.

Gladi dzięki za chęć użyczenia kasku ... :)
[album]3178[/album]
Pomogłem postaw +
Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.
Awatar użytkownika
Porszak
Support Team Leader
Support Team Leader
Posty: 5671
Rejestracja: 30 lis 2003, o 22:27
Imię: Marcin
Lokalizacja: EBE-Bełchatów
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: Porszak »

a jaki w ogóle był cel jej zdejmowania?
Obrazek
C16XE stage 0.5 158KM/195Nm
stage 0.75 :) 176KM/187Nm
szymi870
Nowy
Posty: 238
Rejestracja: 2 lis 2008, o 10:48
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: szymi870 »

1. waga
2.było trochę gorąco..

a z tym wzmacnianiem karoserii dobry kawał :-D :-D
Awatar użytkownika
Porszak
Support Team Leader
Support Team Leader
Posty: 5671
Rejestracja: 30 lis 2003, o 22:27
Imię: Marcin
Lokalizacja: EBE-Bełchatów
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: Porszak »

1. i co zdjeta klapa miała urwac te kilka sek brakujacych do rs'a w czasach łapanych stoperem w telefonie z reki?
2. ten 2 własnie argument to dobry żart. ta corsa była bliska samoutylizacji na torze wiec w razie "w"ta klapa mogła sie przydać i mehes ma racje....
Obrazek
C16XE stage 0.5 158KM/195Nm
stage 0.75 :) 176KM/187Nm
Awatar użytkownika
-=m&m=-
Website Admin
Website Admin
Posty: 4925
Rejestracja: 25 kwie 2004, o 17:33
Imię: Michał
Lokalizacja: Wrocław/Ziemia Obiecana
Podziękował;: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: -=m&m=- »

szymi870 pisze: Ktoś może powiedzieć w czym przeszkadzała zdjęta tylna klapa w corsie w jeździe na torze ??
Generalnie bezpieczeństwu tak jak napisano wyżej.
"Wszyscy wiedzą, że coś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi."- Einstein Albert
ODPOWIEDZ

Wróć do „Regionalne spotkania oraz Zloty”