V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Znajdż podobnych maniaków corsy w swoim regionie.
Awatar użytkownika
Hayabusa
Swój
Posty: 983
Rejestracja: 21 lut 2002, o 00:00
Imię: Maciek
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: Hayabusa »

projektyzpasja pisze:To postój chłopcze :oko: bo moge dać ci powody do przeprosin co do mojej osoby i mojego auta :D papa synku :placz2:
Dawaj synku !
Obrazek
Obrazek
Obrazek
corsa C 1.3 CDTI & Seat Leon 1M
Awatar użytkownika
projektyzpasja
Świeżak
Posty: 95
Rejestracja: 7 kwie 2012, o 22:04
Imię: Mateusz
Lokalizacja: WI
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: projektyzpasja »

dorośnij i popytaj :oko: starą wiarę 8) masz próbkę dziecko
Obrazek

podziałaj jeszcze przy Corsie zdeka póki co postój masz rację . Świeżak w statusie forum to nie życie i wykonane prace :oko: Papa
Ostatnio zmieniony 6 sie 2012, o 22:49 przez projektyzpasja, łącznie zmieniany 2 razy.
Salonowa Corsa A 1,3GT + Irmscher U.K. + Bilas Vergasser Technik = Sprint B200 ;-)
Awatar użytkownika
zgubek
Weteran
Posty: 1017
Rejestracja: 10 maja 2002, o 17:08
Lokalizacja: kiedys Ursynow teraz Zoliborz ;)
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: zgubek »

Hayabusa pisze:
projektyzpasja pisze:To postój chłopcze :oko: bo moge dać ci powody do przeprosin co do mojej osoby i mojego auta :D papa synku :placz2:
Dawaj synku !
:lol:
Ostatnio zmieniony 6 sie 2012, o 22:49 przez zgubek, łącznie zmieniany 1 raz.
sprowadzony, serwisowany w ASO, BEZWYPADKOWY, zarejestrowany w Polsce, garażowany(temperatura w garażu 22 °C), przyjechał na kołach, użytkowany przez kobietę - prawnika jako piąte auto w rodzinie, nic nie puka nic nie stuka.Możliwość wysłania VIN na maila
Awatar użytkownika
Fiszer
Świeżak
Posty: 32
Rejestracja: 15 maja 2011, o 02:38
Imię: Michał
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: Fiszer »

Hayabusa pisze:
projektyzpasja pisze:

Hayabusa czy jak tam się zwiesz nie znasz Elity Corsy A, więc zahamuj emocje :pig:

miłej kłótni :-D
projektyzpasja czy jak tam się zwiesz... jeżeli to była próbka waszej elity to dziękuję postoję.
zostaliście prez nas przyjęci tak jak wy przyjeliście nas. pierwszej nocy usłyszałem od waszego forumowicza "wypierdalać" co miałęm odpowiedzieć " miło cie poznac , jestem Michał zostańmy przyjaciółmi" jeśli my byliśmy "elitą" to co reprezentowało zachowanie takich członków jak miły pan którego ksywy wymieniać nie będę:?:
Awatar użytkownika
zgubek
Weteran
Posty: 1017
Rejestracja: 10 maja 2002, o 17:08
Lokalizacja: kiedys Ursynow teraz Zoliborz ;)
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: zgubek »

wymień :oko:
sprowadzony, serwisowany w ASO, BEZWYPADKOWY, zarejestrowany w Polsce, garażowany(temperatura w garażu 22 °C), przyjechał na kołach, użytkowany przez kobietę - prawnika jako piąte auto w rodzinie, nic nie puka nic nie stuka.Możliwość wysłania VIN na maila
Awatar użytkownika
-=m&m=-
Website Admin
Website Admin
Posty: 4925
Rejestracja: 25 kwie 2004, o 17:33
Imię: Michał
Lokalizacja: Wrocław/Ziemia Obiecana
Podziękował;: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: -=m&m=- »

projektyzpasja pisze: czytając oba fora i słuchając wypowiedzi obu klubów wnioskuję o słabej organizacji i odmienności obu załóg :oko:
Dlatego nigdy nie uczęszczałem na zloty co dziś czytając odebrałem za dobrą kartę :)2
W przeciwieństwie do Ciebie byłem na niejednym zlocie, na którym bawiłem się wspólnie z osobami stanowiącymi trzon corsa-a. Sięgając wstecz pamiecią jestem w stanie sobie przypomnieć również niemiłe sytuacje, które zakończyły się wyrzuceniem ze zlotu osób mających ułańską fantazję po alkoholu, nie mniej jednak były to nieliczne incydenty nie mające wpływu na dobrą atmosferę zlotową.
Wydaje się, że w tym przypadku jest bardzo podobna sytuacja.
Najgłośniej krzyczą osoby, które podczas zlotu nie potrafiły się zintegrować. Bo jak inaczej traktować wypowiedzi typu :
" RS obciąga 12NZ w gazie "
"CORSA SPORT DO PIACHU"
Na szczęście są też pozytywne akcenty ze strony corsa-a świadczące o tym, że chcieć to móc:
rene pisze:ja jestem zadowolony moje auto jest w całości poznałem sporo miłych osób i tylko załuje że poszedłem spać bo czester podobno rozdawał kluczyki ...
many pisze:Szkoda tylko, że tak szybko minęło. Poznałem dużo naprawdę fajnych ludzi tak samo zakręconych na punkcie corsy :D A teraz kolejne odliczanie do nastepnego zlotu, czyli jeszcze tylko około 365 dni :-D
Nie było mnie na zlocie więc ciężko mi oceniać nie mnie jednak obstawiam, że grono niezadowolonych stanowią w wiekszości "młodzi gniewni" :oko:

Co zaś się tyczy samej organizacji zlotu to od strony corsa-a koordynatorem był YAQB
Fiszer pisze:niestety organizator naszej strony YAQB dał ciała, poinformował nas o tym że nie jedzie na 3 godziny przed wyjazdem na zlot, więc i tu dużo winy leży
więc niedociagnięcia organizacyjne ze strony CA proszę kierować w jego stronę.

Sądząc po ponizszych wpisach użytkowników corsasport i CA:
rene pisze:Ja ze swojej strony wielkie podziękowania dla organizatorów za całokształt ...
KonikGSI pisze:Dziękuje Wam za zlocik ;) .... dziękujemy Ani i Marcinowi za organizacje.
mr_luke pisze:... wielkie podziękowania dla Marcina i Ani za organizację ... Oby wcześniej jak do przyszłego roku, już się nie moge doczekać
many pisze:Serdecznie dziekuję organizatorom za przygotowanie zlotu
Nie stawiałbym tezy o słabej organizacji zlotu. Nie dajmy sie zwariować kilku osobom nie potrafiącym sią odnaleźć w danej chwili i miejscu.
Nie byłem w tym roku na zlocie więc oczywiście nie mogę jednoznacznie stwierdzić jak było. Natomiast wiem, że nie był to pierwszy zlot organizatorów ze strony corsasport a wszystkie poprzednie były definitywnie udane. Szkoda, że w nich nie uczestniczyłeś, być może inaczej patrzyłbyś w chwili obecnej na całą sytuację.
projektyzpasja pisze: Przedstawiać się nie muszę :-P wystarczy wejść na główną stronę CA.pl
Nie mniej jednak byłoby miło, bo w wątku z powitaniem nie podjąłeś tematu :-P
dzien-dobry-hello-siemka-etc-tutaj-nowi ... l#p1037132
"Wszyscy wiedzą, że coś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi."- Einstein Albert
Awatar użytkownika
Hayabusa
Swój
Posty: 983
Rejestracja: 21 lut 2002, o 00:00
Imię: Maciek
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: Hayabusa »

projektyzpasja
Nie widzisz głębszego przekazu treści i sądzę, że na tym zakończymy bo nie widzę dalszej dyskusji.
Pokój dla Ciebie i powodzenia w chromowaniu.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
corsa C 1.3 CDTI & Seat Leon 1M
Awatar użytkownika
projektyzpasja
Świeżak
Posty: 95
Rejestracja: 7 kwie 2012, o 22:04
Imię: Mateusz
Lokalizacja: WI
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: projektyzpasja »

W przeciwieństwie do Ciebie byłem na niejednym zlocie, na którym bawiłem się wspólnie z osobami stanowiącymi trzon corsa-a. Sięgając wstecz pamiecią jestem w stanie sobie przypomnieć również niemiłe sytuacje, które zakończyły się wyrzuceniem ze zlotu osób mających ułańską fantazję po alkoholu

- Nie piję i nie mam takich kłopotów

- Co do krzyków nie mam zdania nie słyszałem więc nie wiem akurat na ten temat nie wiem :)9

Nie mniej jednak byłoby miło, bo w wątku z powitaniem nie podjąłeś tematu :-P

- Nie podjąłem bo i po co :)5 :-D nie mam parcia na forum :oko: robię i robić Corsę A będę :)11

Co do Jakuba to śmieszna sprawa :lol: ogólnie nie na dyskusję na forum.

Hayabusa tak tak ja nie widzę, ale ty jak wnioskuję tak , dziękuje za powodzenia ma się dobrze pod maską :oko:
Salonowa Corsa A 1,3GT + Irmscher U.K. + Bilas Vergasser Technik = Sprint B200 ;-)
Awatar użytkownika
Wydra9
Użytkownik Premium
Posty: 808
Rejestracja: 22 maja 2009, o 23:14
Imię: Rafał
Model auta: Corsa B
Silnik: C20NE
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: Wydra9 »

ja jestem ogólnie bardzo pokojowo nastawionym do życia człowiekiem i naprawdę nie rozumiem po co są te spinki między klubowe wszyscy mamy corsy czy to A czy B ale wielu z nas łącza te same silniki i rozwiązania technologiczne więc zamiast wymieniać się doświadczeniami są jakieś niepotrzebne przepychanki. Co z tego ze inne budy przecież to nadal corsy :) AMEN ku*wa :) także pozdrawiam Mateuszu! i do następnego!
Awatar użytkownika
seboss
Nowy
Posty: 449
Rejestracja: 30 kwie 2007, o 09:17
Imię: Sebastian
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: seboss »

Niestety mnie nie było tym razem ale z doświadczenia wiem, że jest problem z integracją międzyklubową jeśli chodzi o temat corsy. Ocfc, CS, CA to 3 różne środowiska i 3 różne podejścia do tematu, ludzie inaczej nastawieni do wszystkiego- może nie wszyscy ale część na pewno. Na Mazowszu kiedyś były podejmowane próby integracji i różnie to wychodziło.Dochodziło gdzieś tam do rożnych spięć. Generalnie im częściej się spotykaliśmy w większym gronie to było lepiej.

Może warto organizować coś częściej typu pojeżdzawka weekendowa, gokarty raz na jakiś czas żeby ludzie się dotarli i żeby rozruszać towarzystwo, zainteresować pozostałych. Temat do przemyślenia.
było kamikadze ......... teraz tylko tatowóz
Awatar użytkownika
Porszak
Support Team Leader
Support Team Leader
Posty: 5671
Rejestracja: 30 lis 2003, o 22:27
Imię: Marcin
Lokalizacja: EBE-Bełchatów
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: Porszak »

cóż pisząc pierwszego posta po zlocie miałem nadzieje, że nie będe musiał pisać wypracowania na jego temat...
bedę cytował i odpowiadał mniej wiecej w kolejności powstawania postów bo dużo naprodukowaliście
Fiszer pisze: - po pierwsze lusterko i błotnik zdażyły się drugiej nocy, gdyż na torze wszystko było w porządku (nie mówie o wgniecionych drzwiach), więc było to drugiej nocy, gdzie nikt z naszych do samochodów się nie zbliżał.
prawie na kazdym zlocie ctm i cs były nocne zarty z/przy autach, nie pamiętam aby poźniej ktoś sie skarżył, że ma coś zepsute....
Fiszer pisze:-po drugie skoro się nie dało spać to czemu 7 osób miało problem ze zdobyciem kluczy do domków i musiało spać w samochodach, co nam daje teoretycznie zwrot kosztów jednej nocy dla 7 osób.teoretycznie bo wiadome jest że pieniędzy i tak sięnie doprosimy, a gdyby nie panowie którzy na nas czekali i przywitali głośnym nenenene to byśmy dobijali się do każdego domku po koleji, (a komentarz organizacji "przyjechali w 7 osób po czwartej i liczyli że kluczę dostaną, no szkoda żebyśmy jeszcze za nimi biegali" poprostu mnie zmiażdzył. niestety słyszy się takie rzeczy mając pokój obok organizatora ..
nie możecie dostać zwrotu bo kasa nie jest u nas. chyba przyjeżdzający powinien sie zglosic po klucz, a nie odwrotnie. o tym jeszcze pożniej przy innych cytatach
Fiszer pisze:niestety na opłąconego w koszta grila nie zostaliśmy wliczeni, albo nikt nas na niego nie zaprosił, dlatego poszliśmy swoją ekipą pići bawić się osobno.
i przyciaga zapraszała i ja tez raz w piatek, raz w sobote. mehes wyjasnil czemu gril stał tam gdzie stał. kupujac tacki, sztućce, wegiel itp myślałem o wszystkich, a nie tylko o cs.pl. błędem z mojej strony mogło byc nienapisanie tego, że graty sa u mnie i dla wszystkich na ca.pl
zreszta w piatek many częstował mnie kiełbą z piachem i trawa :lol: bo do ktorejs tam godziny grilowalismy wspolnie z ca. miałem wyraźnie lepsze trawienie :-P
Fiszer pisze: dobrze że drzwi były solidne bo pokoju przeciągi pukaliśmy z takim impetem że dziwie że się nie obudzili a poranny komentarz " nie słyszeliśmy (i tu był śmiech)" też był przez nas usłyszany
ja trzeźwy sie spac nie kładłem, w dodatku sen mam twardy, mogłem nie słyszeć. Spał z nami w domku Krzy Krzy, który nic nie pił. ....też nie słyszał (ale on sprzedaje krzy krzy-we felgi :lol: :-P ). pytanie jeszcze do ktorych drzwi pukaliście. 1 czy 2?
Fiszer pisze:co do telefonów to byliśmy w kontakcie z naszymi na bieżącą, ale ponoć nikt im kluczy nie chciał wydać dla nas
nikt nie przyszedł nie powiedział, że będziecie nad ranem
Fiszer pisze:dostaliśmy informację że klucze są do odebrania osobiście, i pośrednikom nie będą wydawane...
przy rozdawaniu kluczy kiedy dotarł m.in. szymi w okolicach 21 był lekki harmider. stałem z boku i nie wtrącałem, uważając, że nie ma takiej potrzeby. różni ludzie chcieli klucze dla kolegów i z tych rozmów wynikało, ze "kolega stoi przy aucie" i ja chce dla niego klucz. wtedy było powiedziane o odbiorze osobistym.
gdyby zostało powiedziane, że bedziecie duzo pozniej i w tamtej chwili jestescie jeszcze daleko w lesie, problemu z kluczem by nie było. ja nie słyszałem jednak, żeby ktos w ten sposob rozmawiał.
Szaman pisze:Niby tak ale problem z wydaniem kluczy dla tych co przyjechali o 22 też był .
do tego sie nie odniose bo nie jestem pewny czy przy tym byłem
Fiszer pisze:co do burdelu nie wiem kto, wiem kto po sobie sprzątał i wiem że my pokój zostawiliśmy posprzątany
zdaje sie pierwsze 2 domki, ktore mieliście. otwarte okno, krzesło i koc na zewnątrz + ogólny miszmasz wewnątrz (czyli nie konkretnie Wasz w ktorym spaliście)
Fiszer pisze:wiem jedno, serdecznie pozdrowienia dla dwóch osób, dla mehesa, bo jako jedyny potrafił podejść i bez problemu pogać z nami jak z ludźmi, i dla bodaje Porszaka że został z nami w biedronce żeby nas na tor doprowadzić.
pokój
no tutaj było gorąco i musze przyznac, że niewiele brakło a byłbym zmuszony Was zostawić bo o 13 musiałem być częstochowie. szczęścliwie na ostatnią chwilę, ale zdążyłem.
rene pisze: Fiszer pie**oli bo tak muszę powiedzieć a kto z soboty na niedziele upalał kadeta ??? Kto znowu zawiesił sie na pedale gazu. Nie była to pierwsza tego typu akcja bo w piątkowa noc było to samo... Nie będę wypominał zeszłego roku i zajechanej TR manego i innych tego typu akcji. Wiec sory ale jakoś po 2 zlocie w Gronie Corsa-A mam wątpliwości że ktoś inny uszkodził auta.

Co do grilla był zorganizowany w pierwszą noc skorzystałem w druga zostałem z kolegami z forum ale jak zaczęły się i ty zaznaczę ZACZĘŁY SIĘ chamskie docinki z naszej strony typu " RS obciąga 12NZ w gazie "
lub "CORSA SPORT DO PIACHU" ciśnieni zaczęło mi skakać i postanowiłem iść spać i się nie wkurwiać na niektórych bo nie przyjechał się denerwować.
ciesze się, że to pisze osoba z ca

poszliśmy prawie wszyscy(mam na mysli cs) w sobotnią noc/wieczór do aut, zaniepokojeni jeżdzeniem po pijaku. jak doszlismy fury były juz zaparkowane, a szymi chyba juz kończył symfonie na 4 cylindry. czester zapytał go dlaczego teraz się wścieka, a na torze nie jeździł. w odpowiedzi dostał pytanie czy on jest od RS'a, potwierdził i został wysmiany, że ktos lub cos obciaga mu na torze.... to chyba nie jest odpowiedź na poziomie, nawet po pijaku. potem konwersacja lekko sie zaostrzała, ale odwrócilismy sie i odeszliśmy nie widząc sensu rozmowy....
Fiszer pisze:piątkowe nenene bylo w wykonaniu szymiego raczka patryka robena i corsa_tm na przywitanie po utrudnionej trasie na zlot,
Nie ważne już kto, weźcie pod uwage, że nie mięliśmy całego osrodka dla siebie. i nie wazne czy były tam stare babcie czy ludzie znacznie młodsi, tym którzy spia należy sie spokój tym bardziej ze był środek nocy
Fiszer pisze:nie wspomnę o tym jak pani organizator z soboty na niedziele, wyskoczyłą do gladiego z łapami, defakto jakiś panicz wyskoczył do szymiego tej samej nocy...
tak chciała zeby pokazał do których drzwi pukaliście, co to znaczy z lapami, chciała go bic czy jak??znacz panicza, pisz gdzie i kiedy?

Fiszer cytuje głownie Ciebie, ale nawet nie wiem kim jesteś. szkoda.

szymi870 pisze:przyciąga czekam na przelew za lakierowanie drzwi , które wgniotłaś mi na powitanie kolanem , i pozdrawiam pana z RS :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
auto gwizda , szkoda ,że kierowca piz.a , TOR zaiste świetny , w przyszłym roku wypożyczymy traktor i sadzimy ziemniaki :D

a gnoja który wgniótł błotnik w mojej i urwał lustro w Otwinowej pozdrawiam wyjątkowo serdecznie i dziekuję za piękne tłuste odciski paluchów :twisted:
przeciez każdy ma OC i na zlotach takie rzeczy sie dzieją.... To słowa Waszego klubowicza ( z bocznym wydechem).

@ szymi, zorganiuzuj za 800pln poznań albo kielce... bardzo wybredny jesteś. Tor nie ma poboczy i krawęzników, fakt. nierówny jest tylko na jendym zakręcie i w dodatku nie sa to japy jak na ruskich filmach tylko ubytki, których prawie nie czuć. lublin kosztował 1200 i wiecej, a nie róznił sie praktycznie niczym jeśli chodzi o asfalt i pobocza. tylko mniej zaśmiecony był bo niedostepny dla przypadkowych ludzi.

Wiecie jaki jest główny problem tego wszystkiego co powyżej? wszystkie problemy wypływają po alko, a na trzeźwo juz nikt "dużych ust nie ma", a może w niektórych przypadkach nalezy napisac odwagi....
Jak uspokajałem Gladiego i Konika, ze 3 razy w nocy to miałem jeden argument. porozmawiacie rano na trzeźwo. nie wiem czy rozmawiali, ale po pijaku sie zgadzali te 3x :oko:
Gladi miał straszny zal w nocy o to, że spali w aucie, ale rano juz nie miał, a zadałem w niedziele rano pytanie o to jak się spało tej nocy. odpowiedzi, ani kontynuacji tematu Gladi nie podjął. nie wiem, moze uważał, że wszystko zostało powiedziane w nocy.


Padło tez gdzieś pytanie na co poszła kasa zlotowa. Poszła na breloczki, i graty do grillowania.

Wiecie co, ja mam breloczek corsy-a team i nikomu go nie ukradłem. Many ma corsasport.pl i tez go nie znalazł w trawie ani nie ukradł.........


@projekty, masz oficjalne zaproszenie na kolejny zlot CS.pl, opłate zlotowa stawia CS.pl

niestety wychodzi na to, że mogliśm pewne rzeczy zrobic lepiej podczas zlotu. człowiek uczy się na błędach, ale jak się domyslam tych z łączonych zlotów naprawic juz nie będzie okazji.
Ja tego zlotu nie żałuje, poznałem fajnych ludzi z ca i cs!

wyniki z toru w kolejnym poście.
Obrazek
C16XE stage 0.5 158KM/195Nm
stage 0.75 :) 176KM/187Nm
Awatar użytkownika
Porszak
Support Team Leader
Support Team Leader
Posty: 5671
Rejestracja: 30 lis 2003, o 22:27
Imię: Marcin
Lokalizacja: EBE-Bełchatów
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: Porszak »

Wyniki z toru wg. czasów pierwszego przejazdu
Kto czas 1 przejazdu czas 2 przejazdu
1.czester 1:42:06 1:45:85
2.porszak 1:47:13 1:46:95
3.kamilos 1:48:09
4.zynio 1:48:72
5.rene 1:48:93
6.konik gsi 1:49:57 1:49:37
7.gladi 1:50:89
8.patry 1:54:38
9.krzy krzy 1:55:94
10.corsillac 1:56:51
11.pawel1088 2:02:13

Ja jeszcze chciałbym sie dowiedziec czemu cześć ekipa CA tak szybko zwinęła sie z toru? slyszałem różne wersje, moze tutaj cos sie wyjasni?
Obrazek
C16XE stage 0.5 158KM/195Nm
stage 0.75 :) 176KM/187Nm
Awatar użytkownika
hubi_wwe
Bez listowiec ;-)
Posty: 3
Rejestracja: 7 sie 2012, o 14:50
Imię: Hubert
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: hubi_wwe »

Witam
Sorry, że dopiero teraz, ale miałem problem z rejestracją. Co do burdelu jaki został w naszych domkach mogę odpowiadać tylko za siebie. 6B (spałem tam ja i Fiszer) tam chyba żadnych zastrzeżeń co do porządku nie było? Druga kwestia. Proszę nie pisać, że nikt nie rozmawiał na zlocie i wszelkie kwestie potrafimy tylko poprzez forum poruszać. Ja osobiście rozmawiałem z Anią i wyjaśniłem co nas boli, jak również usłyszałem argumenty ze strony CS co do nas. Ja bawiłem się dobrze i nie żałuję, że na zlot przyjechałem. Integracja się nie udała, trudno.. Może jeszcze będzie okazja. I pragnę przeprosić ekipę z domku nr 1 po prostu nie wiedziałem, że tam śpi małe dziecko i dlatego darłem mordę. Pozdro dla obu klubów. Hubi
Nie każda ciężarówka jest T.I.R.em, nie każdy T.I.R. to ciężarówka
szymi870
Nowy
Posty: 238
Rejestracja: 2 lis 2008, o 10:48
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: szymi870 »

Ja mam tylko ostatnie pytanie do przyciągi , jak przyjechaliśmy to zaj...aś z kolana w drzwi i nie dałaś mi wysiąść krzycząc ,żebym oddał dowód czy nie ?

Wiem,że organizacja zlotów nie jest łatwa ,traci się czas,kasę i paliwo dzięki za organizację...

P.S. ja po pijaku nie jeździłem, było NENENE i to na rozgrzanym , ten który jeździł dostał w łeb...

szymi, kolejny raz masz niewyparzony jezyk. ilu ostrzeżen potrzebujesz?
/porszak
Awatar użytkownika
przyciaga
Moderatorzy
Moderatorzy
Posty: 1083
Rejestracja: 28 maja 2008, o 08:20
Imię: Ania
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: przyciaga »

szymi870 pisze:Ja mam tylko ostatnie pytanie do przyciągi , jak przyjechaliśmy to zajebałaś z kolana w drzwi i nie dałaś mi wysiąść krzycząc ,żebym oddał dowód czy nie ?
Przykro mi, ze źle zinterpretowałeś moja chęć przywitania. Dam sobie uciąć to kolano, którym to niby zrobiłam Ci wgniot, że ja po prostu delikatnie oparłam się o twój samochód i dla żartów poprosiłam o dokumenty do kontroli. Dla żartów :)6 PO co niby miałam kopać Twoje auto - jestem za stara na takie zagrywki. Na pewno to że dobiegłam do Was było chęcią przywitania ludzi z CAT. Mnie chyba najbardziej zależało żeby wszystko udało się jak najlepiej. Jednak nie wyszło :-?

Ja tylko zacytuję w jaki sposób odgraża się kolega Szymi na swoim forum:
I TAKI MAŁY KOMUNIKAT DO p.OBCIĄGI : LAKIEROWANIE DRZWI 300ZŁ , WYCIECZKA DO CZĘSTOCHOWY WE WRZEŚNIU - BEZCENNA
Każdego dnia rośnie liczba osób, które mogą mnie pocałować w d...

Pamiętaj, wymień świece.
Awatar użytkownika
Konik
Moderatorzy
Moderatorzy
Posty: 957
Rejestracja: 28 maja 2009, o 23:49
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Kraków, spotkać można wszędzie:)
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: Konik »

Z Gladim wszystko po pijaku wyjaśniliśmy :D Przynajmniej ja tak myśle. Po porannym przywitaniu "Siemka Mordeczko" było juz oki. Szymi Ja wtedy z Anią koło Ciebie stałem i NIC TAKIEGO SIE NIE WYDARZYŁO ze Ania Ci w drzwi z kolana walneła a tak wogóle

"Szymi Twoja corsa na niebiesko dymi" aaaaaahahhaaha :grin:

-- 7 sie 2012, o 17:58 --
projektyzpasja pisze:dorośnij i popytaj :oko: starą wiarę 8) masz próbkę dziecko
[ Obrazek ]

podziałaj jeszcze przy Corsie zdeka póki co postój masz rację . Świeżak w statusie forum to nie życie i wykonane prace :oko: Papa
wow allllleeee bajerrrr ;) szkoda ze corsa zapewne tylko na "wojne północ połódnie" wyjerzdza. a na co dzień autobusami śmigasz ;D zgadłem?
Obrazek
"Nigdy nie lekceważ corsy" ;D
c16xe --> ... ;)

Pamiętaj, wymień świece.
Awatar użytkownika
-=m&m=-
Website Admin
Website Admin
Posty: 4925
Rejestracja: 25 kwie 2004, o 17:33
Imię: Michał
Lokalizacja: Wrocław/Ziemia Obiecana
Podziękował;: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: -=m&m=- »

Dzisiaj otrzymałem gadżety zlotowe, dzięki Mehes :)2
[album]4163[/album] [album]4164[/album]

@Ania
wypowiedź jaką zacytowałaś świadczy tylko o poziomie autora i ewentualnie moderatora tamtego forum.
"Wszyscy wiedzą, że coś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi."- Einstein Albert
Awatar użytkownika
mehes
Moderator Leader
Moderator Leader
Posty: 1535
Rejestracja: 4 gru 2009, o 23:10
Imię: Piotr
Lokalizacja: Kraków
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 14 razy
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: mehes »

Breloczki załatwiała Ania
Klub ma drugą flage/baner klubowy wielkie dzięki Ko$tkowi za pomoc ...
Obrazek
[album]3178[/album]
Pomogłem postaw +
Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.
Awatar użytkownika
-=m&m=-
Website Admin
Website Admin
Posty: 4925
Rejestracja: 25 kwie 2004, o 17:33
Imię: Michał
Lokalizacja: Wrocław/Ziemia Obiecana
Podziękował;: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: -=m&m=- »

W takim razie cofam podziękowania dla Ciebie i przekazuje je Ani :-P :oko: Flaga wyszła bardzo fajnie :)2
"Wszyscy wiedzą, że coś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi."- Einstein Albert
Awatar użytkownika
Fortuna
Nowy
Posty: 213
Rejestracja: 9 gru 2009, o 16:24
Lokalizacja: Kraków
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: Fortuna »

ale się porobiło widzę... gadżety extra(ładny baner :-), szkoda że ani ja ani Monia nie mogliśmy być z wami :-(
Mam nadzieję że w przyszłości nie będzie więcej takich nieprzyjemnych akcji, przecież nie taki jest cel zlotów....
PEACE! :)2
panf.com.pl@gmail.com
http://www.panf.com.pl
Rozpowszechnianie oraz kopiowanie zdjęć bez mojej zgody jest zabronione.
Awatar użytkownika
Fifo
Swój
Posty: 811
Rejestracja: 14 lut 2002, o 00:00
Imię: Marcin
Lokalizacja: Krakooff
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: Fifo »

Szkoda, że takie kwasy i żale na forum. Jakoś integracja międzyklubowa nie wychodzi. Nie byłem, ale jak opisane tu zachowania i sytuacje miały miejsce to jest to żenujące. Osobiście żałuje, że nie byłem, chociaz na jeden dzień jak w ubiegłych latach, ale obowiązki rodzinne ważniejsze. Za rok postaram się być :)
CB 2.0 16V Turbo powered by ProjectXs 292PS 404Nm 1,05bar --> corsa-fifo-2-0-turbo-1-05-bar-292km-404nm-t66331.html
www.ProjectXs.pl
www.EcuMaster.com

Meet Us on Facebook: http://www.facebook.com/ProjectXs
Awatar użytkownika
KO$TEK
Nowy
Posty: 284
Rejestracja: 30 sie 2009, o 23:27
Imię: Michał
Lokalizacja: KRA
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: KO$TEK »

hubi_wwe pisze:I pragnę przeprosić ekipę z domku nr 1 po prostu nie wiedziałem, że tam śpi małe dziecko i dlatego darłem mordę.
Jako lokator domku nr 1 napisze to co powiedzialem w osrodku - Julka na szczescie ma sen po tacie i jak juz zasnie to spi mocno. Tak ze spala mimo wszystko. Szkoda tylko ze sytuacja z poczatku Waszego biesiadowania, kiedy to wyszedlem do juz zgromadzonych, powiedzialem ze w srodku usypiamy dziecko, poprosilem o spokoj ew. przeniesienie sie dalej (w domysle bylo to kolejne zaproszenie do glownego grilla przy domku Ani; fakt moze wyrazilem sie wtedy malo konkretnie, za co sorry) pokazuje ze w Waszym gronie przekaz informacji jest po prostu słaby. Nikt juz nie raczyl poinformowac o Julce nowoprzybylych.

Podobna sytuacja miala miejsce wieczor wczesniej. Siedzialem na ławce vis'a'vis miejsca gdzie Ania rozdawala klucze nowoprzybylym. Szymi, nie chrzan tu ze chciales wziasc klucze dla Gladiego i reszty, ale Ci nie dano. Nie powiedziales wtedy ani jednego konkretu zwiazanego z ich przyjazdem choc gadales jak najety.
My z rodzinka tez przyjechalismy pozniej niz wszyscy a mimo to czekal juz na nas domek "na odludziu" bo o to wczesniej poprosilem telefonicznie czlowieka, ktory juz byl na miejscu. Jak widac dalo sie.

Mimo kilku wyjatkow serdeczne pozdro dla czlonkow Corsa-A.pl Team. :)2
Awatar użytkownika
projektyzpasja
Świeżak
Posty: 95
Rejestracja: 7 kwie 2012, o 22:04
Imię: Mateusz
Lokalizacja: WI
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: projektyzpasja »

KonikGSI

nie zgadłeś jeżdzę jak wypada raz na co dzień raz weekendy mam jeszcze 3 auta, więc nie ma co narzekać :oko:, ale widzę że komunikacja miejska nie jest ci obca :-P hehe (Janusz)

Pozdrawiam Wydra :-D dobrze się prezenci Corsa B dodam czyli powinniśmy się nienawidzić :-P do następnego nocnego spotu z Milicją w tle :pig:

Ja tam nie wiem pikantnych szczegółów i szczególików wysłuchałem od ludzi z jednego klubu i drugiego ... jest śmiesznie co najmniej nie zlot co obora :lol:

bez odbioru :)2
Salonowa Corsa A 1,3GT + Irmscher U.K. + Bilas Vergasser Technik = Sprint B200 ;-)
Awatar użytkownika
Konik
Moderatorzy
Moderatorzy
Posty: 957
Rejestracja: 28 maja 2009, o 23:49
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Kraków, spotkać można wszędzie:)
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: Konik »

Taty? Mamy? o Brata ;D
No nie jest mi obca;) bo mieszkam w krakowie a Ty pewnie poza dużym miastem czyt. W. S.I :-D

wybijam z dyskusji:)
Jeszcze raz dziękuje za zlot:)
Co złego to nie ja ;)
Obrazek
"Nigdy nie lekceważ corsy" ;D
c16xe --> ... ;)

Pamiętaj, wymień świece.
Awatar użytkownika
mehes
Moderator Leader
Moderator Leader
Posty: 1535
Rejestracja: 4 gru 2009, o 23:10
Imię: Piotr
Lokalizacja: Kraków
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 14 razy
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: mehes »

KonikGSI przestańcie z głupimi wymianami zdań !
Zlot wypadł jak wypadł, ja osobiście uważam za udany
Dostaliśmy porządną lekcje i jesteśmy mądrzejsi o jedno doświadczenie więcej.

projektyzpasja chętnie bym Cie poznał osobiście i mam nadzieje że skorzystasz z oficjalnego zaproszenia corsasport.pl do którego też się dołączam.
[album]3178[/album]
Pomogłem postaw +
Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.
Awatar użytkownika
STELMI
Moderatorzy
Moderatorzy
Posty: 1331
Rejestracja: 6 wrz 2006, o 22:43
Imię: Piotr
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: STELMI »

KonikGSI pisze:Taty? Mamy? o Brata ;D
No nie jest mi obca;) bo mieszkam w krakowie a Ty pewnie poza dużym miastem czyt. W. S.I :-D
Konik hamuj, to gdzie kto mieszka nie ma znaczenia, a obniżacie takimi tekstami (obydwaj) poziom zarówno swój jak i forum.
Awatar użytkownika
Porszak
Support Team Leader
Support Team Leader
Posty: 5671
Rejestracja: 30 lis 2003, o 22:27
Imię: Marcin
Lokalizacja: EBE-Bełchatów
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: Porszak »

Konik, dokladnie trzymaj poziom...

Z opisów to wyglada strasznie. Nie było ŻADNEJ obory bo bawili sie tam ludzie, a nie swinie i krowy.

Zauważyliście, zeby ktoś z uczestników napisał, że nie wybrałby sie na ten zlot, mimo że w tej chwili jest mądrzejszy o jego doświadczenia??? Zauwazyliście?!
No właśnie....

poprostu spotkały sie dwa kluby, ktorych klubowicze maja trochę odmienne podejscie do zabawy na zlocie

jeszcze mi sie cos przypomniało. nie wiem czy to ktos pisął tu czy na forum CA. nie podobało sie Wam natorze, nudno było i sie zwineliście bo ile mozna bezczynnie stać. A jak długo trzeba było zapraszać ludzi, żeby wreszcie pojechali próbe na czas? Kieruje to pytanie do tych co narzekali w ten sposób. na torze bylismy do 16-16.30. mozna by tor zmienic 4 razy, ale juz nie było dla kogo. można było sie wyjeździć ile weszło.


Byc moze oczekiwaliscie 10 konkurencij. Przepraszam wiec, że nie spełniliśmy tych oczekiwań. U nas zawsze było tak, że to rywalizacja na torze była główna atrakcja zlotu, owszem były czasem inne konkursy, ale tor wypełniał zawsze cały dzień i nie zawsze starczało czasu na inne rzeczy.
Obrazek
C16XE stage 0.5 158KM/195Nm
stage 0.75 :) 176KM/187Nm
Awatar użytkownika
Wydra9
Użytkownik Premium
Posty: 808
Rejestracja: 22 maja 2009, o 23:14
Imię: Rafał
Model auta: Corsa B
Silnik: C20NE
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: Wydra9 »

szkoda tylko ze ten adres był taki a nie inny ja jechałem sam i kierowałem się tam gdzie było napisane a okazało się ze to jest biuro być może i tego toru do tego było jeszcze zamknięte... A bardzo mi zalezalo żeby być na torze posmigac i być na zdjęciu grupowym :P
PS Czy jest więcej zdjęć na którym jestem ja i paulinka? :)
Awatar użytkownika
-=m&m=-
Website Admin
Website Admin
Posty: 4925
Rejestracja: 25 kwie 2004, o 17:33
Imię: Michał
Lokalizacja: Wrocław/Ziemia Obiecana
Podziękował;: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: -=m&m=- »

W Galerii Klubowej pojawiły się zdjęcia z V Ogólnopolskiego Zlotu Corsasport.pl :)12
Zdjęcia są autorstwa zgubka, czekamy na kolejnych chętnych do wrzucenia fotek ze zlotu.
"Wszyscy wiedzą, że coś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi."- Einstein Albert
Awatar użytkownika
Bear_
Weteran
Posty: 1807
Rejestracja: 29 mar 2007, o 21:53
Imię: Arek
Lokalizacja: .:ZzA Winkla:.
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 6 razy
Kontakt:

Re: V Ogólnopolski Zlot Corsasport.pl 03-05.08.2012

Post autor: Bear_ »

Ja wam powiem tak... Takiego typu zgryzy zwłaszcza w polączeniu z % występują i występować będą...

Niestety różni są ludzie, zwłaszcza gdy mamy jakąś ich wizję po przez forum, a inni się okazują w realu...

Po za tym różne są oczekiwania... Czasem złudne...

Mnie tylko wkurwia to, że narzekać potrafi każdy, ale zrobić coś w kierunku dobrej integracji w przyszłości i dla lepszego powodzenia takich spotkań - to chętnych po za nielicznymi nie ma...

Teraz to możecie sobie szukać winnych upalania po %, sprawców skopanych drzwi itp... Czego nie zostało to załatwione i wyjasnione w cywilizowany sposób w trakcie imprezy... ? Komuś braklo jaj, odwagi ?

Ja jak bym trafił na jednego czy drugiego to jestem człowiekiem ugodowym... Ale jak by mi ktoś pitolił niezliczone farmazony to są dwie opcje... albo bym mu przypier**** żeby się zamknął, albo odwrócił na pięcie i poszedl by nie psuć innym imprezy... I jedna i druga opcja wiąże się z kolejnymi rozmowami za plecami itp... W pierwszym przypadku patrz go jaki chu*... w drugim, że nie masz jaj itp...

Nigdy nie będzie dobrze gdy wiecznie czlowiek ślepo będzie się upieral przy swoim, dodatkowo podburzany przez kolegów itp...

To jest zgudbne...

Projekty... ja tak się przyglądam Twoim wypowiedziom, od kiedy jesteś na tym forum... Wszystko fajnie... Szczerze zazdroszczę unikatowego auta i podejścia do sprawy patrząc na fotki... Wychodzi, że jesteś mocno zakręconym fanatykiem auta i takich ludzi trzeba... Ale rzucać słowa na wiatr i kąsać się docinkami każdy potrafi - a na pewno nie świadczy to o poziomie człowieka, za ktorego chcesz być postrzegany... tak samo ni w pięść ni w oko niejednokrotnie w jakichs tematach widzę fotki twojego auta, lub jakichś jego elementów wyrwane z kontekstu i całkowicie nic nie wnoszące do rozmowy czy całego tematu... tego to faktu nie potrafie ogarnąć...

Jeśli nie jeździsz na zloty czy małe eventy - spoko, Twój wybór... Nikt Cie do tego nie zmusza... Ale nie krytykuj ludzi, których nie znasz i ich zachowan itp... Po prostu na twoim miejscu zatrzymał bym to dla siebie i tyle... Po chu* wielki wprowadzać dodatkowy zamęt i rozpierdo*....

Co do samych spotkań takiego typu... Ja sam jak i każdy mam jakieś tam wyobrażenie każdego z was przez to jak piszemy wspolnie na forum... Czasem złudne... Potwierdziło się to podczas pierwszego mojego spotu z ekipą z malopolski... Zostałem zaproszony, zaproszenie przyjałem...

Pierwszy był Konik (moje wyobrażenie jego osoby powtwierdziło się w 10000% hehe), następnie pare osób... Po czym po debacie na temat moich problemów z elektryką wraz z kolegą Wołgą, pyta się mnie grubym głosem gość z papierosem w buzi czy coś z tego będzie... Moje pierwsze wrażenie... "czego ty tu chłopie kur** chcesz... czego się czepiasz jak byś się mercem bujal" - po 10 min. okazało się ze to Piotruś (kolega mehes, który przekroczył moje wyobrażenia o swojej osobie) hehe :)

Po kolejnych 10 min. razem z Piotrkiem kradłem Konikowi przepływkę itp...

Ludzie z małopolski utkwili mi mocno w glowie gdyż są to super ludzie... A zwlaszcza mehes... Może dlatego, że troszeczkę, źle zareagowałem na nasze pierwsze "widzenie" :)

Ale co za tym idzie, gość jest konkretny, wielokrotnie mi już pomógł o każdej porze... Chlopa wręcz ubustwiam, tak jak Konika i resztę... Ponieważ z nimi dobrze mi się gada i świetnie się z nimi bawię...

Podobne rzeczy były przy moim pierwszym Zlocie CS.pl :) Po chwili ludzie typu Porszak, rQs i reszta... Koleżanka Ania i Krzyś... Klasa ludzie, kupa smiechu i zabawy :)

kwestia podejścia do rzeczy :)

Ale dość pierdo***... Co było to było, nie wiem po jaką cholerę się tak nad tym spuszczacie, skoro każdy przed monitorem będzie najmądrzejszy... Należy zrobić tak by następnym razem było dobrze... A Ci co będą mieli to w 4 literach to oznacza tylko to, że mają calą tą zabawę również w 4 literkach... Przejdźmy do tego co czynię już jakiś czas... Moje Oskary za fotki zlotowe :grin: :grin: :grin: :pig: :pig: :pig: 8) 8) 8)

Ubóstwiam takie foty :D

[album]4270[/album]
[album]4266[/album]

Konik, Czester mistrzostwo !!! Więceeeeej hehehe :grin:

A gdzie mehes... Hmmmm... :D

Hahahaa.... Ale jest Porszak :D

[album]4395[/album]

I znowu Kuń...

[album]4396[/album]

Eeeee... Dawać mi fotę mehesaaaaa !! :grin:
Obrazek
- Była CB C16XE -> C18XE Smallblock 2 - 140 PS, 183 Nm
- Jest Astra H Caravan Z19DTH OPC Line - 205 PS, 411 Nm

PAMIĘTAJ, wymieniaj świece!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Regionalne spotkania oraz Zloty”