Podłokietnik

Wszystkie informacje o elementach wnętrza Corsy B.
ODPOWIEDZ
karolek01
Świeżak
Posty: 12
Rejestracja: 3 lip 2003, o 22:50
Lokalizacja: Legnica
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Podłokietnik

Post autor: karolek01 »

Witam
czy jest podłokietnik do corsy B jeśli nie to
czy da asie wsadzić np. cały podłokietnik z plastikiem na rzeczny i drążek skrzyni biegów np. taki jaki jest w omege.
pozdrawiam
kubelt
Swój
Posty: 708
Rejestracja: 22 wrz 2003, o 13:28
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: podłokietnik

Post autor: kubelt »

karolek01 pisze:Witam
czy jest podłokietnik do corsy B jeśli nie to
czy da asie wsadzić np. cały podłokietnik z plastikiem na rzeczny i drążek skrzyni biegów np. taki jaki jest w omege.
pozdrawiam
Szczerze mowiac nie pamietam jak wyglada taki podlokietnik w omedze, ale do corsy jest. Siedzialem w takiej corsie sprowadzonej z niemiec z top wyposazeniem (poduchy, abs, klima i wlasnie podlokietnik). O ile dobrze pamietam podlokietnik byl otwierany i mial schowek. Nie przypadl mi jednak do gustu - za wysoki i przez to wymuszal inne ulozenie reki przy zmianie biegow, meczyl mnie wrecz. Gdyby byl nizszy, nie mial tego schowka to bylby ok.
Awatar użytkownika
Gobo
Nowy
Posty: 473
Rejestracja: 12 wrz 2003, o 13:26
Lokalizacja: Jelenia Góra
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Gobo »

Na allegro sprzedają podłokietniki ,ale nie wiadomo czy do cosi B sie zmieści pisze że do 90%aut.
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=16772134 . Jest jeszcze inny model ale tamten na pewno ni pasuje - jest lista.
Wyginaj śmiało ciało
Awatar użytkownika
kyniek
Weteran
Posty: 1625
Rejestracja: 2 wrz 2003, o 18:14
Lokalizacja: Jozefow (pod pruszkowem)
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: kyniek »

ejo ejo ludziki ktore były na spocie 3 tygodnie temu ,niestety nie wiem jak ten nasz kolego sie nazywa ale ten co przyjechal ostatni co za gumisiem stanoł on mial polokietnik !!!
tja nastał czas spokojnego kombi...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze”