Obicie tylnej półki

Wszystkie informacje o elementach wnętrza Corsy B.
ODPOWIEDZ
Budzio
Swój
Posty: 831
Rejestracja: 26 paź 2002, o 16:20
Lokalizacja: BYDGOSZCZ
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Obicie tylnej półki

Post autor: Budzio »

Poniewaz moja poleczka juz po poprzednim wlascicielu wygladala ja ser szwajcarski a ja ja jescze poprawilem elipsami zdecydowalem sie ja wymienic jednak nigdzie nie moge dostac takiej bez dzior i w dobrym stanie dlatego postanowilem ja obic. Tapicerzy jednak chyba maja niepokolei bo za obicie z materialem chce 70-100 zl wiec chce to zrobic sam. Material wyszedl mnie 10 zl. Wlasnie jestem przy operacji zaklejania dzior, ale nasunol sie problem. Mianowicie jak przymocowas material do dechy zeby rowno przylegal nigdzie nie odstawal na przetloczeniach polki? moze ktos z was obijal poleczke lub cos innego np. boczki i mi powie jak to wykonac? na klej ? ale jaki bo napewno nie na kropelke :-D
..::CTM#117::..
Awatar użytkownika
Staneq
Post Mistrz
Posty: 2460
Rejestracja: 8 lis 2004, o 17:40
Imię: Michał
Lokalizacja: Gliwice
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Kontakt:

Post autor: Staneq »

ostatnio kumple wymieniali sukno w stole bilardowym i w tym przypadku bylo to robione na butapren...a nie musze ci mowic ze w stole musi byc wszystko rowniutenko,gladko itd...
Było c14se
Budzio
Swój
Posty: 831
Rejestracja: 26 paź 2002, o 16:20
Lokalizacja: BYDGOSZCZ
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Budzio »

nie musisz :-D poprostu zastanawialem sie czy jest cos takiego jak jakis specjalny klej tapicerski bo lipa by bylo jakby material nasiakl zabardzo :-?
..::CTM#117::..
Awatar użytkownika
Aro
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 18 mar 2004, o 19:03
Imię: Arek
Lokalizacja: Legionowo
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Aro »

Budzio
Swój
Posty: 831
Rejestracja: 26 paź 2002, o 16:20
Lokalizacja: BYDGOSZCZ
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Budzio »

dokladine 100 troche duzo :x a ta niebieska raz ze niebieska to nie zabardzo pasia a dwa ze nie ma mocowan a moje jedno jest ulamane dzwonilem po paru sklepach i nie maja mocowan, nawet w aso powiedzieli ze ,mozliwe ze udalo by sie sprowadzic tyle ze oni pewnie beda chcieli jak za zboze :-D
..::CTM#117::..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze”