corsa(a) 2.0 150-207 kM

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych i diesla montowanych w Corsie A.
Awatar użytkownika
-=kLaRi=-
Support Team
Support Team
Posty: 3290
Rejestracja: 23 lip 2004, o 10:49
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: -=kLaRi=- »

etekoko pisze:wczoraj po poltoradniowych zmaganiach w mojej corsie a "siedzi" 2.0xe szczerze to robotka szybka i przyjemna
pozdr
eee to gratuluje w takim razie :lol: :lol: :lol:
Kiedyś CORSCHE :) Corsa B 1994 c20xe... :)
Teraz Audi A3 Sportback S-Line 2012 2.0TDI CR 170->210KM , Pakiet zderzaków S3, 19" + gwint i czerwone pasy :D
https://www.facebook.com/KolorowePasy/
arts
Forum Master
Posty: 4329
Rejestracja: 9 cze 2001, o 02:00
Lokalizacja: WPR ............
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: arts »

etekoko pisze:cors(a) nie przejmuj sie tymi bzdurnymi(niektorymi) wypowiedziami tylko rob swoje
swego czasu tez szukalem tu pomocy lecz zostalem wysmiany.
swap w corsie a na 2.0 seh zajal mi z kolesiem 2 dni -pomocny mi byl artykul Juhola_dzieki
wczoraj po poltoradniowych zmaganiach w mojej corsie a "siedzi" 2.0xe szczerze to robotka szybka i przyjemna
wiec nie sluchaj tych "inzynierow" :-D tylko bierz sie za robote
w razie "w" sluze pomoca.
pozdr
zwlaszcza szybka i przyjemna w corsie a z poloskami :lol: :lol: :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Staneq
Post Mistrz
Posty: 2460
Rejestracja: 8 lis 2004, o 17:40
Imię: Michał
Lokalizacja: Gliwice
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Kontakt:

Post autor: Staneq »

etekoko pisze:...wiec nie sluchaj tych "inzynierow"....
Ja sobie wypraszam jesetm magistrem inżynierem a nie jakims "inżynierem" koloego :lol: :lol:
Było c14se
Awatar użytkownika
-=kLaRi=-
Support Team
Support Team
Posty: 3290
Rejestracja: 23 lip 2004, o 10:49
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: -=kLaRi=- »

dokaldnie tak jak mowisz Arts ,pewnie podeszly z kadeta :lol: :lol: :lol:
Kiedyś CORSCHE :) Corsa B 1994 c20xe... :)
Teraz Audi A3 Sportback S-Line 2012 2.0TDI CR 170->210KM , Pakiet zderzaków S3, 19" + gwint i czerwone pasy :D
https://www.facebook.com/KolorowePasy/
Awatar użytkownika
cursor
Nowy
Posty: 218
Rejestracja: 7 maja 2006, o 11:14
Lokalizacja: Racibórz
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: cursor »

Co masz klari na myśli? Bo półośki z kadetta nie podejdą do CA, do CB prędzej. Ja z szajboosem coś o tym wiemy.
Jeden lubi słuchać, drugi jak go słyszą , ot taka sobie różnica .....
UhU
Nowy
Posty: 452
Rejestracja: 28 lip 2004, o 00:32
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: UhU »

cursor pisze:Co masz klari na myśli? Bo półośki z kadetta nie podejdą do CA, do CB prędzej. Ja z szajboosem coś o tym wiemy.
Mi się wydaje że te 3 emoty mówią wszystko:
-=kLaRi=- pisze: :lol: :lol: :lol:
Tzn że to była ironia :-P
Awatar użytkownika
-=kLaRi=-
Support Team
Support Team
Posty: 3290
Rejestracja: 23 lip 2004, o 10:49
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: -=kLaRi=- »

Polosie z kadzia do CB bez przerobienia nie wejda. Za dlugie !sprawdzone.
Do CA tymbardziej:)

Kolega uHu trafnie zauwazyl:D
Kiedyś CORSCHE :) Corsa B 1994 c20xe... :)
Teraz Audi A3 Sportback S-Line 2012 2.0TDI CR 170->210KM , Pakiet zderzaków S3, 19" + gwint i czerwone pasy :D
https://www.facebook.com/KolorowePasy/
arts
Forum Master
Posty: 4329
Rejestracja: 9 cze 2001, o 02:00
Lokalizacja: WPR ............
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: arts »

to mzoe sie pochwal tym szybkim swapem jakies konkrety a nie tylko opowiesci ...
Obrazek
Awatar użytkownika
cursor
Nowy
Posty: 218
Rejestracja: 7 maja 2006, o 11:14
Lokalizacja: Racibórz
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: cursor »

etekoko, a może powiniem powiedzieć gert?

Wytłumacz w takim razie co zrobiłeś z półosiami? Może jeszcze powiesz, że skróciłeś je i przesunąłeś rowek? Wieloklinu nie da się naciąć dłuższego, ponieważ pozostała część półosi ma grubość rdzenia wieloklinu. A z tego co ja wiem, a wiem z praktyki, to każdą półoś trzeba wykonać nową, bo takie skracanie nic nie daje w przypadku CA.
Mój opis tyczy się zakładania do CA bigblocka wraz z bigblockową skrzynią.


Udowodnij, że masz xe pod maską, bo klari, juhol, szajboos i inni są wstanie udowodnić, że mają 2.0 pod maską.
Jeden lubi słuchać, drugi jak go słyszą , ot taka sobie różnica .....
Awatar użytkownika
-=m&m=-
Website Admin
Website Admin
Posty: 4925
Rejestracja: 25 kwie 2004, o 17:33
Imię: Michał
Lokalizacja: Wrocław/Ziemia Obiecana
Podziękował;: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy
Kontakt:

Post autor: -=m&m=- »

arts pisze:to mzoe sie pochwal tym szybkim swapem jakies konkrety a nie tylko opowiesci ...
może szybko pospawane półoski :-D
"Wszyscy wiedzą, że coś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi."- Einstein Albert
Awatar użytkownika
Matex
Nowy
Posty: 330
Rejestracja: 5 lis 2004, o 21:27
Lokalizacja: Ruda Śląska
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Matex »

pewnie ryszul glowa ! a nasz jeden z modow zjebojacych kazdego co napisze cos na forum robi wszystko zeby bylo mniej userow !
bartus88
Świeżak
Posty: 49
Rejestracja: 12 maja 2005, o 09:02
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: bartus88 »

:D
Awatar użytkownika
!markos
M A S T E R
Posty: 7632
Rejestracja: 13 paź 2002, o 23:55
Imię: mihau
Lokalizacja: waw
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Post autor: !markos »

widze, ze coraz wiecej mamy kozakow na forum :lol: niedlugo swap leta z f28 do corsy a bedzie trwal 4 godziny z przerwa na siku i peta :lol:

matex ja cie ladnie prosze, nie podskakuj, bo spadnie ci glowka
Obrazek
Awatar użytkownika
-=kLaRi=-
Support Team
Support Team
Posty: 3290
Rejestracja: 23 lip 2004, o 10:49
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: -=kLaRi=- »

Dziewczyny spokojnie !
Apropo ,swapa ,to bardzo mnie to smieszy bo kolega cursor sluznie zauwazyl ,nie da sie dociac rowkow... bo nie ma gdzie tego pozniej przesunac. No chyba ,ze rowki zrobiliscie katowka :lol: :lol:
Apropo ja wiedzialem co i jak ,pomogl mi Adi(Basista) i robilem to ok 1,5mies na spokojnie , na wariata nie ma szans zeby to ogarnac w 2tyg!
Co innego jak ma sie juz wszystko gotowe ! Ale tak jak piszesz ze przerabialiscie itd to cos mi sie w te 1,5 dnia nie chce wierzyc!
Kiedyś CORSCHE :) Corsa B 1994 c20xe... :)
Teraz Audi A3 Sportback S-Line 2012 2.0TDI CR 170->210KM , Pakiet zderzaków S3, 19" + gwint i czerwone pasy :D
https://www.facebook.com/KolorowePasy/
Awatar użytkownika
Matex
Nowy
Posty: 330
Rejestracja: 5 lis 2004, o 21:27
Lokalizacja: Ruda Śląska
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Matex »

moze to PIMP MY RIDE :D albo WCC :D albo maja dobre dojcie do czesci :)
arts
Forum Master
Posty: 4329
Rejestracja: 9 cze 2001, o 02:00
Lokalizacja: WPR ............
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: arts »

-=kLaRi=- pisze:Dziewczyny spokojnie !
Apropo ,swapa ,to bardzo mnie to smieszy bo kolega cursor sluznie zauwazyl ,nie da sie dociac rowkow... bo nie ma gdzie tego pozniej przesunac. No chyba ,ze rowki zrobiliscie katowka :lol: :lol:
Apropo ja wiedzialem co i jak ,pomogl mi Adi(Basista) i robilem to ok 1,5mies na spokojnie , na wariata nie ma szans zeby to ogarnac w 2tyg!
Co innego jak ma sie juz wszystko gotowe ! Ale tak jak piszesz ze przerabialiscie itd to cos mi sie w te 1,5 dnia nie chce wierzyc!
jakl ma sie wszystko gotowe wtedy jest banal ...
umnie jak wkaldalismy drugi raz 2.0 to trwalo to okolo 7 godzin, ale mialem juz zlozony silnik ze skzrynia i wszystkie czesci bez zadnego przerabiania :oko:
Obrazek
Awatar użytkownika
Staneq
Post Mistrz
Posty: 2460
Rejestracja: 8 lis 2004, o 17:40
Imię: Michał
Lokalizacja: Gliwice
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Kontakt:

Post autor: Staneq »

Matex pisze:.. a nasz jeden z modow zjebojacych kazdego co napisze cos na forum robi wszystko zeby bylo mniej userow !
1) pijesz do mnie?
2) co maja modzi wspolnego z tym watkiem, bo jakos nie widze jakichkolwiek dzialan w tym watku..?


@Etekoko
ja nie mowie ze nie wierze, bo wiele rzeczy sie da...

ale na cholere sie napinasz?
i zreszta jak narazie to poza pustym gadaniem typu "dziewczynki" to nic nie wnosisz..
Czesto w takim wypadku (chodz wcale nie twierdze ze tak jest z toba) to osoby piszace tak jak ty, naprawde maja "nascie" lat, auto jest matki, a wyobraznia wspierana Fast and Furious i Need for Speed powoduje takie a nie inne posty...

Jesli zrobiles swapa, ok nie mam nic przeciwko abys sie pochwalil, pokazal co i jak, moze komus sie przydadza jakies info..zreszta chetnie poogladamy co i jak..

ale jak masz pisac jak piszesz to..
Było c14se
Awatar użytkownika
-=kLaRi=-
Support Team
Support Team
Posty: 3290
Rejestracja: 23 lip 2004, o 10:49
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: -=kLaRi=- »

Tak jak napisal Artsik ,7godzin to zlozenie silnika w jedna calosc juz na aucie itd, podlaczenie calej elektryki itd. kolega zrobil calego swapa prawie od poczatku w 1,5 dnia ... chyba jakies kreski wciagnal i zapierd*** jak strus pedziwiatr albo od tych kresek ma mega jazde do teraz :lol: :lol: :lol: poki co my tu piszemy a kolega milczy badz odpowiada nie pokazujac zdjec itd , no moze jest jeszcze wyjscie , pokazac zdjecia jakiejs corsy z netu juz przerobionej wygladajace na prawdziwe... ale to chyba juz nie przejdzie :lol: :lol: :lol:
Ja dalej czekam :lol: :lol: hyhyhyhyhhh

PS: Stanq kochany slodki :) heheh wydaje mi sie ,ze Matex-owi chodzi o Markosika ;) chlopaki cos sie drapia ostatnio :))heh
Matex -luzik :)

Ps2... tak sobie slucham muzy teraz i wzielo mnie na wspomnienia z Lublina... i nie moge sie juz KU^%$A doczekac wyjazdu na ten zlot!!!Yeah:D heheheh
Kiedyś CORSCHE :) Corsa B 1994 c20xe... :)
Teraz Audi A3 Sportback S-Line 2012 2.0TDI CR 170->210KM , Pakiet zderzaków S3, 19" + gwint i czerwone pasy :D
https://www.facebook.com/KolorowePasy/
Awatar użytkownika
Staneq
Post Mistrz
Posty: 2460
Rejestracja: 8 lis 2004, o 17:40
Imię: Michał
Lokalizacja: Gliwice
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Kontakt:

Post autor: Staneq »

@etekoko
chyba zbyt wiele rzeczy bierzesz do siebie..
swapy swapami..ale jako moderator daje Ci słowne upomnienie za obrazanie innego usera, masz cos do Kristo jest pw, jest gg..

mozna miec swoje zdanie , poglady etc.. ale pewien pozim trzeba zachowac..
Było c14se
Awatar użytkownika
Marcin99
Nowy
Posty: 485
Rejestracja: 22 gru 2003, o 20:41
Lokalizacja: okolice Krakowa
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Marcin99 »

etekoko pisze:tak sobie czasem mysle ze dyskusja z wami na tematy swapu sa bezsensowne......bo i tak wy wiecie wszystko najlepiej..................
jestem gotow przyjac wezwanie i wsadzic wam w corse a 2.0xe wraz ze skrzynia f20 w 2 dni :bardzozly:
bawicie sie w teorie, my w praktyke i fakt czasem wychodza z tego "pozytywne cuda" :-D
mysle ze wystarczy troszke pomyslec i mozna zdzialac cuda,no i zmienic nastawienie do ludzi ktorzy odwiedzaja te forum w poszukiwaniu wiedzy i przyjaciol...
pozdro dla wszystkich a w szczegolnosci dla Killera i All-a
oraz dla najwiekszego barana tego forum Kristo :bardzozly: badz pewien spotkanie cie nie minie....................
Człowieku zluzuj troche. Publiczne odgrażanie się komukolwiek jest naruszeniem prawa i jest ścigane z urzędu. Na mój gust temu panu należy się przynajmniej ostrzeżenie.
Wracając do tego co Cię boli to zacznij czytać ze zrozumieniem. Nikt Ci nie zarzuca, że sobie to zmyśliłeś. Wystarczy poprzeć to co mówisz dowodami. To forum nie jest zamknięte dla pewnego grona użytkowników i co jakiś czas pojawia się ktoś nowy i jest przyjmowany z wyrozumiałością potrzebną dla "nowych". Ty uderzasz z grubej rury i piszesz, że to wszystko jest proste itp. itd. Mamy tutaj kilka osób, które zęby zjadły na tym i wiedzą coś na ten temat (zapraszam do działu projekty - wszystko pięknię udokumentowane).
Spróbuj od początku, przywitaj się jak to robią cywilizowani ludzie i napisz coś więcej o swoich doświadczeniach. Opisz swoją corse w dziale projekty, poprzyj fotkami i opisz jak rozwiązałeś problemy.
Przywołałeś tutaj All-a, on jest z nami od niedawna - proponuje prześledzić jego przygodę z naszym klubem/forum. Nie było chwalenia się tylko rzeczowe pytania a później przywalił z grubej rury fotkami swojego projektu i za to jest tutaj szanowany. Ty też możesz być ale napewno nie pyskowaniem.
Pozdrawiam i daj sobie na luzz - pochwal się co zrobiłeś i jak, chętnie poczytamy :oko:
Awatar użytkownika
!markos
M A S T E R
Posty: 7632
Rejestracja: 13 paź 2002, o 23:55
Imię: mihau
Lokalizacja: waw
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Post autor: !markos »

ja powiem krotko: kiedy fotki i opis w projektach? dam ci na to powiedzmy 3 dni - na przedstawienie konkretow. bo na razie ani jednego nie podales, a takich kozakow - nie wiem jak inni, ale ja - uwielbiam tepic. jesli sie nie wyrobisz, to wylecisz stad z hukiem za podskakiwanie bez sensu, ublizanie innym i za bzdurne gadanie. dil? podejmiesz sie tego trudnego zadania? :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
pirat
Forum Master
Posty: 3105
Rejestracja: 8 gru 2002, o 22:24
Imię: Paweł
Lokalizacja: Legionowo
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: pirat »

Stary, jaki Ty jestes kogucik :-P Czego oczekiwales po takim wejsciu, gdzie oprocz lania wody i dowodow na swoja niekompetencje w sferze silnikow? Zachwujesz sie jakbys pozjadal wszystkie rozumy...
Troche pokory...
Awatar użytkownika
czester 1
Weteran
Posty: 1911
Rejestracja: 5 sty 2004, o 13:15
Lokalizacja: zabrze
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: czester 1 »

etekoko pisze: swego czasu tez szukalem tu pomocy lecz zostalem wysmiany.
a to ciekawe skoro masz 3 posty i to w tym temacie :lol:
wiec kim wcześniej byłeś :zakrecony:
Obrazek
Awatar użytkownika
Staneq
Post Mistrz
Posty: 2460
Rejestracja: 8 lis 2004, o 17:40
Imię: Michał
Lokalizacja: Gliwice
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Kontakt:

Post autor: Staneq »

Ty chyba nie jestes do konca normalny.. o Matex'a sie nie boj bo brat Basisty ma tu dozywotnie m-ce...a ty jak narazie to tylko sie napinasz i raczej wszyscy maja juz wyrobione zdanie o Tobie..

A w zwiazku z tym ze tu dzial techniczny a temat z technika, nie ma juz wiele wspolnego.. zostanie zablokowany..

A dla Ciebie mam jedno przesłanie, nie podoba Ci sie?
Nikt Cie tu nie trzyma na siłe, wolny kraj, for internetowych jest cała masa..

Wiedz o jednym ze tu sobie znajomych swoja postawa raczej nie zdobedziesz...
I jak narazie pojawiasz sie po paru miesiacach pod innym nickiem Gert, zgrywasz nie wiem jakiego mastera tuningu i znikasz..

Mało brakuje Ci do bana..

Temat blokuje!
Było c14se
Zablokowany

Wróć do „Silnik”