FILTR Z WĘGLEM CZY BEZ ?

Wszystkie informacje o elementach wnętrza Corsy B.
ODPOWIEDZ
falcon-speed
Świeżak
Posty: 16
Rejestracja: 19 gru 2005, o 23:36
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

FILTR Z WĘGLEM CZY BEZ ?

Post autor: falcon-speed »

Witam Dawno mnie tu mnie nie było ale jak widać nie zapomniałem o "człowiekach"...nawet sie przyznam ze milo tu wrócić i poczytać co nie co... at eraz do rzeczy .. planuje wymianę filtra kabinowego w corsie b bez klimy i mam pytanko. może komuś sie wydać dziwne ale .. co...
waszym zdaniem filtr z tym aktywnym węglem jest naprawdę lepszy?? cenowo napewno 2x droższy ale... czy wart pieniążków,,, pytam dlatego ze usłyszałem dziś dziwna opinie i można by rzec rade....powiedziano mi "lepiej częściej wymienić i na zwykły niż rzadziej a na węglowy..." trochę mnie to zdziwiło, so postanowiłem zapytać Was ...drodzyCorsiarze :D pozdrawiam
CARPE DIEM !!!
Awatar użytkownika
MrSpike
Nowy
Posty: 131
Rejestracja: 11 lut 2008, o 15:31
Lokalizacja: WWA
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: FILTR Z WĘGLEM CZY BEZ ?

Post autor: MrSpike »

co prawda w vectrze, ale mialem i normalny i taki z wunglem.
powiem szczerze, ze za cholere nie widzialem / czulem roznicy.
bez wzgledu jaki wymienialem zawsze po zimie.
a skoro roznicy nie widac...

pozdr
corsarz c20xe - DO SPRZEDANIA
Awatar użytkownika
endo
Post Mistrz
Posty: 2343
Rejestracja: 25 sie 2003, o 21:34
Lokalizacja: warszawa
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: FILTR Z WĘGLEM CZY BEZ ?

Post autor: endo »

wegiel podobno eliminuje brzydkie zapachy z zewnatrz, ja z reguly zakladam zwykly bo tak jak napisales jest sporo tanszy i wole czesciej wymienic
:)12 Blue Corsa :)12
:)7 koni kit on board
Obrazek
Awatar użytkownika
-=m&m=-
Website Admin
Website Admin
Posty: 4925
Rejestracja: 25 kwie 2004, o 17:33
Imię: Michał
Lokalizacja: Wrocław/Ziemia Obiecana
Podziękował;: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy
Kontakt:

Re: FILTR Z WĘGLEM CZY BEZ ?

Post autor: -=m&m=- »

ja do tej pory uzywalem weglowego ale w momencie wymiany nie mieli takowego na stanie i zalozylem zwykły, róznica jest taka, że o ile wczesniej stojac w korku nie czulem spalin to teraz je czuje :[
"Wszyscy wiedzą, że coś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi."- Einstein Albert
falcon-speed
Świeżak
Posty: 16
Rejestracja: 19 gru 2005, o 23:36
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: FILTR Z WĘGLEM CZY BEZ ?

Post autor: falcon-speed »

hmmm powiem tak zalożylem wczoraj ten zwykly i zobaczymy. moze nastepnym razem skusze sie na weglowy. co do odczuwania spalin ??hmmm ja narazie ich nie czuje , a kataru nie mam:) a tak powaznie tak czy siak czuje roznice porownujac warunki w srodku,,fakt jednak jest faktem=> stary filtr byl caly czarny z jakimis bleeeeee nawetnie chce sobie tego widoku przypomniac hehehe

DZIEKI BARDZO ZA WYPOWIEDZI... POZDRAWIAM


P>S> AHCA JAK TO KUR.... JEST ZE JAK CZLOWIEK CHCE ZROBIC COS ZE SWOJA CORSULA, DOKLADNIEJ RZECZ UJMUJAC WYPOLEROWAC JA TO ZAWSZE MUSI WLASNIE W TEN DZIEN PADAC??!!:):(
CARPE DIEM !!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze”