Przekładnia kierownicza

Wszystkie informacje o elementach układu kierowniczego Corsy A.
ODPOWIEDZ
ThomasTsT
Nowy
Posty: 438
Rejestracja: 12 cze 2004, o 13:44
Lokalizacja: Łodz
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Przekładnia kierownicza

Post autor: ThomasTsT »

Witam ostatnio w moim corsolocie pojawiła sie usterka w układzie kierowniczym.. mianowicie przekładnia kierownicza dostała niesamowitych luzow,stuka-puka..i co gorsza prowadza autem po ulicy... postanowiłem nie bawic sie w regeneracje tylko kupic nowa.. i w tym momencie pojawia sie pytanie czy np mozna by zamontowac przekładnie kierownicza od Corsy B ze wspomaganie kierowniczym?? mysle ze mocowania pompy od wpomagania to niebył by problem bardziej martwie sie o mocowanie samej przekładni... mogli byscie powiedziec ze corsa a jest wystarczajaco lekka i ze wspomaganie jest zbedne.. niestety moim autkiem smiga tez moja mama.. a na kołach R15 195/50 skrecanie nienalezy do najłatwiejszych... za wszelkie rady/odpowiedzie DZIEKUJE :-?
Awatar użytkownika
szajboos
Nowy
Posty: 343
Rejestracja: 23 sie 2005, o 08:14
Lokalizacja: Racibórz
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: szajboos »

Słyszałem że pasuje.Na niemieckich stronach o CA widziłem takie coś. musisz poszukać.Ale według mnie mocowania pasują.Nie wiem jak jest z drążkami kierowniczymi,bo CB jest 6 albo 7 cm szersza niż CA.Więc problemy mogą się pojawić tutaj.Pozostaje szukać lub spróbować.
Nowy silnik mode-in progress...

Obrazek
Awatar użytkownika
szajboos
Nowy
Posty: 343
Rejestracja: 23 sie 2005, o 08:14
Lokalizacja: Racibórz
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: szajboos »

W kadecie maglownica jest całkiem inna niż w corsie.A te z cors A i B w EPC na rysunkach też wyglądają tak samo.Co do drążków,to do regeneracji jakoś te maglownice rozbierają.Więc może te drążki da się zamienić(nie ma pewności czy będzie trzeba je zamieniać bo nie wiem czy te z CB faktycznie są dłuższe).Nie wiem na pewno,bo nie robiłem tego.A co do skręcania na oponach 195/50 R15 to nie jest tak źle.Też na takich jeżdziłem i szło nie najgorzej.
Nowy silnik mode-in progress...

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ Kierowniczy”