Szyberdach - przecieka!!

Wszystkie informacje o elementach nadwozia Corsy A.
Zablokowany
Joy
Świeżak
Posty: 23
Rejestracja: 29 kwie 2006, o 15:38
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Szyberdach - przecieka!!

Post autor: Joy »

Witam :D Mam wielki problem z szyberdachem w mojej corsie A.
Jak popada to przecieka jak cholera. Może ktoś miał taki problem i wie co najlepiej zrobić :placz2: :placz2: :placz2: :placz2: Cieknie mi na moje siedzenie. Zawsze jak wychodze z auta to muszę podnosić siedzenie do góry i oprzeć tylni dywanik aby nie zamoczyć siedzenia!!!
Szyberdach jest fabryczny. Uszczelkę zmienić czy co??? A może ..... hmmmm niewiem już sam.
Na drodze jak w życiu, albo to Ty dymasz, albo to Ciebie dymają!!!!!
Awatar użytkownika
Aro
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 18 mar 2004, o 19:03
Imię: Arek
Lokalizacja: Legionowo
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Aro »

a co może w szyberdachu przeciekać jak nie uszczelka? :-? ewentualnie coś przyrdzewiało w okolicach ;) nie sądzę żeby przeciekała szyba :-D

btw. to nie jest najlepszy początek na forum, ale nie zrażaj się ;) może najpierw sprawdź sam i dopiero zapytaj, bo nikt tu nie jest wróżką, żeby przepowiedzieć co się stało ;)

przy okazji podłącze się do pytania - dziś mi zeszło powietrze z prawego tylnego koła :-? co to może być? dziura?
Kurbat
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 9 maja 2004, o 22:35
Lokalizacja: Śląskie
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Kurbat »

@joy : jak szyber cieknie to od razu powinieneś sprawdzić poziom płynu w spryskiwaczu :lol:
a na poważnie to weź poczytaj swojego posta zanim napiszesz coś w sylu powyżej :-P
@aro : miałem to samo ! kurcze, no ale...zapomniałem już co to było, sory :lol:

a teraz pewnie czas na "kosiarza tematów" :-P
Awatar użytkownika
pirat
Forum Master
Posty: 3105
Rejestracja: 8 gru 2002, o 22:24
Imię: Paweł
Lokalizacja: Legionowo
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: pirat »

O jaaaa... mysl chlopie troche, a nie zadajesz pytania z kosmosu. Zapewne uszczelka albo rdza i nikt na odlegosc Ci tego nei powie. Nie wydumasz sam, to zglos sie do specow, ot co.

Zamykam, bo Cie zjedza :-P
Joy
Świeżak
Posty: 23
Rejestracja: 29 kwie 2006, o 15:38
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Szyberdach- przecieka!!! Cz. 2 ost.

Post autor: Joy »

Witam!!! Miałem już nie pisać o tym ale coś mnie korciło i nie dawało spokoju!!! :(
Odnosząc się do mojego wcześniejszego posta chciałbym coś sprostować. Nie dane mi było nawet odpowiedzieć bo niewiedzieć czemu post ten został odrazu zablokowany (to jest cholernie irytujące)!!!!!!!!!!
Na "waszym"(bo jednak "nasze"niestety nie jest) forum nie znalazłem nic na temat przeciekającego szyberdachu(bo chyba wszystko tutaj już jest). Mając z tym problem postanowiłem podzielić się tym z wami!!!
Sposób w jaki mnie ośmieszono w odpowiedzi jest niesamowity!!!!
Poczułem się jak gówniarz, amator, głupi lojt a NIE jestem żadnym z nich!!!!!!!! Pewnemu panu co porównał mój problem do dziury w kole gratuluje!!!! Mistrzostwo!!!!
Czując się całkowicie obrzygany wypowiedziami wpisałem w google(co powinienen zrobić odrazu) "szyberdach przecieka" i pojawiło mi się w h.. tematów z tym związanych!!!! Nie namyślając się wybrałem chyba drugi od góry http://motonews.pl/forum/?op=fvt&f=9&t= ... ree!!!SZOK!!!! Bardzo mi się spodobało POWAŻNE podejście do tematu!!!
Najlepsze jednak wiecie co było? ostatni tekst!!!!!!!!On mówi wszystko!!!!
Na drodze jak w życiu, albo to Ty dymasz, albo to Ciebie dymają!!!!!
Awatar użytkownika
AdamXXL
Post Mistrz
Posty: 2554
Rejestracja: 24 kwie 2001, o 02:00
Lokalizacja: Bolesławiec
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: AdamXXL »

:lol:
nie rozumiesz, że wniosek jest banalnie prosty:

przecieka -> jest nieszczelność -> trzeba to uszczelnić ->koniec
czy to trzeba być geniuszem?

jak to zrobisz, nikt ci nie będzie kazał, jak to najlepiej zrobić!
czy go zakleisz taśmą, sylikonem, czy zaspawasz (gdy metalowy).. wszędzie stracisz jego funkcje i rada którą tu dostałeś, aby sprawdzić uszczelki jest najlepsza!!!! guma z czasem parcieje a jak ma trochę latek to i się może kruszyć

dla przypomnienia:
a co może w szyberdachu przeciekać jak nie uszczelka? ewentualnie coś przyrdzewiało w okolicach nie sądzę żeby przeciekała szyba
Czy przed napisaniem wcześniejszego postu, zadałeś sobie chociaż trud popatrzenia co to może być ? chyba nie..
Obrazek.. Wybierz sobie cel, a potem idź... idź pod prąd
Awatar użytkownika
geo022
Swój
Posty: 822
Rejestracja: 14 lut 2005, o 12:32
Lokalizacja: Piekary
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: geo022 »

joy -jak dobrze napisales to jest nasze forum :oko: i nie rozumiem po co je smiecisz takimi bzdurnymi tematami-przeczytaj regulamin !! :bardzozly: jesli ci zamkneli temat to musial byc powod-a ty co -otiwerasz nastepny -nie zeby byl jakis niegrzeczny czy cos ale NAUCZ SIE CZYTAC I WYCIAGAC WNIOSKI :bardzozly: bo twoje 3 posty sa po prostu niepowazne :zakrecony:
Awatar użytkownika
pirat
Forum Master
Posty: 3105
Rejestracja: 8 gru 2002, o 22:24
Imię: Paweł
Lokalizacja: Legionowo
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: pirat »

i znowu ten zly moderator musi zamknac temat, ktory kompletnie nic nie wnosi, nie podzililes sie tu niczym, co dotyczy forum technicznego, watek jest w nieodpowiednim dziale, wiec nie mam wyjscia... przykro mi
Zablokowany

Wróć do „Nadwozie”