Strona 1 z 1

Ustawienie swiatel CB

: 26 wrz 2008, o 11:09
autor: miczel
Witam.NIc nie znalazlem w wyszukiwarce w tym temacie.Mianowicie wymienialem przednie lampy w swojej corsinie i wsadzilem nowe-tylko odblysnik jest srebrny reszta czarna.Po zamontowaniu swieca strasznie wysoko...Jak sie reguluje wysokosc swiecenia :-? Mam manualna regulacje...

Re: Ustawienie swiatel CB

: 26 wrz 2008, o 11:53
autor: -=m&m=-
od góry masz srube do regulacji :oko: a tak na serio jesli nie masz do tego przyrzadów to podjedz na jakas stacje diagnostyczna, mnie od reki za free usatwili :)

Re: Ustawienie swiatel CB

: 26 wrz 2008, o 11:55
autor: corsarz
teraz to juz troche po ptokach, przed zmiana trzeba bylo dojechac do jakiejs sciany i narysowac sobie kreske na niej na poziomie swiecenia swiatel i potem do niej ustawic. Teraz to najlepiej jedz do stacji diagnostycznej i tam ci za grosze to ustawia, mi ustawili za piwo.

edit:
majk ubiegłeś mnie :p

Re: Ustawienie swiatel CB

: 26 wrz 2008, o 19:57
autor: miczel
Panowie,oni mi chcieli ustawic ale nie ma czym krecic :-D Chyba wstawilem sobie lampy z elektryczna regulacja do corsy co ma manualna :grin: Psikus Ups....Trza bedzie na patencie jakos :-D

Re: Ustawienie swiatel CB

: 28 wrz 2008, o 12:24
autor: _KUKI_
Ale jak lampa ma ustawianie silniczkami to ręczne też ma bo na stacji diagnostycznej daje się silniczkiem na 0 a potem się ustawia ręcznie na lampie tak żeby było równo :) także powinno być.

Re: Ustawienie swiatel CB

: 28 wrz 2008, o 14:43
autor: miczel
_KUKI_ pisze:Ale jak lampa ma ustawianie silniczkami to ręczne też ma bo na stacji diagnostycznej daje się silniczkiem na 0 a potem się ustawia ręcznie na lampie tak żeby było równo :) także powinno być.
No No,ale ja nie mam silniczkw,ani pokretla w kabinie.Wiec zamiast silniczka mam wkret do drewna (wielkosci do podkladow kolejowych) i sie trzyma.Jak by cos dam instrukcje montazu :bardzozly: Cuda wianki :diabel: