Klimatronik corsa b

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
adi593
Świeżak
Posty: 88
Rejestracja: 3 paź 2010, o 18:55
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Klimatronik corsa b

Post autor: adi593 »

Od kilku dni zastanawiam sie i chce zamontowac klimatronik do corsy b z vectry b. Ukłąd jest całkiem podobny , wiadome bez rzeźby panelu sie nie obejdzie ale wszystko jest do zrobienia. Druga sprawa to nagrzewnica, wiadome że kupiłbym od vectry kompletną i wijął z corsy oraz z vectry i coś zaczął modzić, rzeźbić. To uważam że też jest do zrobienia. Ale martwi mnie ostatnia kwestia, czy w klimatroniku jest więcej czujników pod maską? Jakieś czujniki temperatury czy coś podobnego? Czy poprostu klimatyzacja pod maską w klimatyzacji i w manualnej klimatyzacji jest identyczna a reszta to tylko nagrzewnica, serwomechanizmy i dodatkowe czujniki od panelu sterowania? Jak myślicie, da rade to razem jakoś połączyć?
Awatar użytkownika
-=kLaRi=-
Support Team
Support Team
Posty: 3290
Rejestracja: 23 lip 2004, o 10:49
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: Klimatronik corsa b

Post autor: -=kLaRi=- »

Myślę ,że da bez większego problemu lecz tak jak wspomniałeś będzie trzeba trochę porzeźbić - szczególnie przy mocowaniu silniczków obsługujących klapki w obudowie dmuchawy , nie wiem jak to wygląda w vectrze - czy jest sterowanie podciśnieniem czy elektrycznie ale tak czy siak można to ogarnąć bo podciśnienie bierzesz z silnika i będzie chodzić . Ważne abyś wszystko miał z Vectry a najlepiej sam sobie wszystko wygrzebał.
Kiedyś CORSCHE :) Corsa B 1994 c20xe... :)
Teraz Audi A3 Sportback S-Line 2012 2.0TDI CR 170->210KM , Pakiet zderzaków S3, 19" + gwint i czerwone pasy :D
https://www.facebook.com/KolorowePasy/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klimatyzacja”